Coin

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Nycte
Posty: 426
Rejestracja: 28 kwie 2012, 08:07
Lokalizacja: Słupsk/ Gdańsk
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Coin

Post autor: Nycte »

Który z Coinów jest najciekawszy no i oczywiście dostępny. Widziałem wcześniejszy temat, lecz nie zawierał on Liberty or Death ku któremu się skłaniam.
Drugie pytanie. Jeżeli już bym wybrał (i byłoby to Liberty or Death) czy jest jakiś sklep gdzie jest on dostępny i kosztuje mniej niż 300 zł?
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Coin

Post autor: misioooo »

Na start to raczej Cuba Libre. Sporo mniej mozgozerna niż pozostałe. No i szybsza, nie potrzeba pół dnia na grę :) dostępna? Na razie nie, ale P500 osiągnęła więc będzie dodruk lada miesiąc.
Nie liczylbym na lepsze ceny niż są teraz. Ja zrobiłem sobie wersję Print and Play, po polsku. To raptem plansza A2, 52 karty i trochę drewnianych kostek, dysków i cylindrów wyjetych z innych gier... Kosztowało to może ze 40zl licząc tusze do drukarki, zakup nowego noża etc...
--
Edited

Proszę bardzo, można łupać po Polsku: Printer friendly - karty
I wersja kolorowa, z tyłami mojego pomysłu ;P Pewnie jeszcze jakieś babole są, ale spokojnie jest to grywalne. Karta nr 17 jest już poprawiona zgodnie z erratą oficjalną (inna kolejność działań).
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Archanioł
Posty: 72
Rejestracja: 24 kwie 2008, 18:56
Lokalizacja: Płock

Re: Coin

Post autor: Archanioł »

Najlepszy Coin to A Distant Plain.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Kosma
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2013, 12:40
Lokalizacja: Festung Breslau
Has thanked: 9 times
Been thanked: 5 times

Re: Coin

Post autor: Kosma »

Fire in the Lake mi się najbardziej podoba, ale mam słabość do konfliktu w Wietnamie ,więc nie jestem obiektywny. :lol:
ODPOWIEDZ