Na bogato ;)

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
ShareAze
Posty: 52
Rejestracja: 29 sie 2015, 18:30
Been thanked: 1 time

Na bogato ;)

Post autor: ShareAze »

Witam po raz kolejny zwracam się z prośbą o doradztwo :)
Mam w planach zamawiać jakąś grę/ry.
Musi dobrze działać na dwie osoby, posiadać mocny klimat, dużą regrywalność,musi być pięknie wykonana. Mile widziany klimat RPG
Właśnie miałem zamawiać EH+dwa dodatki. Ale posiadam AH z dodatkami i nie wiem czy to nie głupi pomysł.
W domu posiadam: AH+dodatki, Robinsowa, Magię i miecz, Pory roku + wszystkie dodatki, Rycerzy Pustkowi.
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Na bogato ;)

Post autor: misioooo »

Mocny klimat jak dla mnie to Legendary Encounters: Alien :) Działa od 1 do 5 graczy. Mi osobiście graficznie bardzo się podoba. I klimat ma super. Acha - klimat powala! (w mojej grupie mega podoba się też ludziom, którzy wręcz nie lubią filmów o Obcym!). RPG to to nie jest, ale "dopakowujemy" się kupując nowe karty do swojej talii (w trakcie gry, nie w sklepie za prawdziwą gotówkę, heh).
Jest też najnowsza "część" Legendary: Predator.

Być może (ale na ten tytuł jeszcze poczekamy trochę) Gloomhaven spełni Twoje wymagania.
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
ShareAze
Posty: 52
Rejestracja: 29 sie 2015, 18:30
Been thanked: 1 time

Re: Na bogato ;)

Post autor: ShareAze »

Całkiem niezłe problem tkwi w języku niestety nie dopisałem w wymaganiach że tylko Polski. Wybaczcie
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Na bogato ;)

Post autor: kwiatosz »

Imperial Assault może? Jest po polsku, nie pamiętam jak to przetłumaczyli.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Adar
Posty: 242
Rejestracja: 05 sty 2015, 12:03
Lokalizacja: Wałcz

Re: Na bogato ;)

Post autor: Adar »

kwiatosz pisze:Imperial Assault może? Jest po polsku, nie pamiętam jak to przetłumaczyli.
Przetłumaczyli jako Imperium Atakuje :)

Ze swojej strony mógłbym polecić np. Magię i Myszy lub Posiadłość Szaleństwa.
ODPOWIEDZ