[KS] LOAD

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
wilczur
Posty: 282
Rejestracja: 29 maja 2008, 12:08
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

[KS] LOAD

Post autor: wilczur »

Jak ja takich newsów nienawidzę :)

https://www.kickstarter.com/projects/19 ... board-game

League of Ancient Defenders (LOAD) is a two-team 2-6 player skirmish board game with stunning miniatures and intense gameplay modeled after popular battle arena online games. The vile forces of Chaos have invaded the island kingdom of Atlantis, humanity’s last hope. Players must leverage the unique abilities of their Heroes as they push three lanes simultaneously toward the opposing faction’s base. By destroying key enemy objectives, towers and spawn points, they will force the opposing team to abandon the battle in full retreat.

Pledge $99 or more

1,130 backers

LOAD Early Bird! (Available during first 24h) - LOAD core game + Epic miniature of Wart + Epic miniature of Eli Ironsmith + All unlocked stretch goals!

Estimated delivery:
Dec 2016
Mój Bloog
Moja kolekcja
Pozdrawiam
Wilczur
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2365
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 98 times

Re: [KS] LOAD

Post autor: karawanken »

Awatar użytkownika
wilczur
Posty: 282
Rejestracja: 29 maja 2008, 12:08
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: [KS] LOAD

Post autor: wilczur »

pseplasam :) do usunięcia .....
Mój Bloog
Moja kolekcja
Pozdrawiam
Wilczur
ODPOWIEDZ