Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
vinnichi
Posty: 2389
Rejestracja: 17 sty 2014, 00:16
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1293 times
Been thanked: 789 times
Kontakt:

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: vinnichi »

W związku z dużymi obniżkami wszystkich serii mam pytanie do ludzi którzy ograli wszystkie sezony, w który jest najciekawszy? Do tej pory graliśmy na tym pierwszym czyli Przebudzeniu. Czy lepiej wymieszać dwa pozostałe?
kręcimy wąsem na dobre gry
you tube
discord
Kisun
Posty: 1128
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 131 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: Kisun »

Ta gra polega na szukaniu i tworzeniu najlepszych talii (i umiejętnym ich wykorzystaniu) ze wszystkich dostępnych kart. Nie tylko z jednego pakietu. W turniejach są ograniczenia ale do grania domowego im większy wybór tym lepiej.
szczudel
Posty: 1432
Rejestracja: 19 maja 2010, 21:19
Has thanked: 99 times
Been thanked: 142 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: szczudel »

Pytanie. Czy warto kupić Zestaw startowy dla Rey i Kylo jak Zestaw startowy dla 2 graczy? Karty niby inne ale czy warto?
Teraz czy karty z tych zestawów występują w którymś z pierwszych 3 cykli? To pytanie zadaję, bo nie wiem czy jak kupie tych zestawy to nie lepiej wziąć boosterki z cyklu 2 i/lub 3 zamiast 1.
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6125
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 640 times
Been thanked: 507 times
Kontakt:

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: pan_satyros »

szczudel pisze: 08 sie 2019, 13:13 Pytanie. Czy warto kupić Zestaw startowy dla Rey i Kylo jak Zestaw startowy dla 2 graczy? Karty niby inne ale czy warto?
Teraz czy karty z tych zestawów występują w którymś z pierwszych 3 cykli? To pytanie zadaję, bo nie wiem czy jak kupie tych zestawy to nie lepiej wziąć boosterki z cyklu 2 i/lub 3 zamiast 1.
Tak, zestaw jest grywalny jako podstawka do domowych, szybkich partii. Tak, karty w nim zawarte częściowo pokrywają się z już wydanymi. Tak działa ta gra, że nowy set to nie tylko nowe wzory, a również selekcja części starszych.
Stanowczo odradzam zakup kilku boosterów na własną rękę. Zdecydowanie lepiej kupić startery + na grupie fb poszukać ofert z kartami które już wypadły z gry turniejowej. Masz szansę na grywalne, sensownie dobrane karty, zamiast garści nieprzydatnego szrotu, w którym niestety pływa każdy, kto kupuje pojedyncze boostery. Nawet w promocji, samodzielne dokopanie się do czegoś sensownego bywa kosztowne. Wiem bo sam popełniłem ten błąd. Na szczęście udało się wymienić na wspomnianej grupie za karty dopasowane do starterow, dzięki czemu mam talie startowe + kilka dodatkowych. Do domu starczy.
Najważniejsze to pokonać chęć posiadania konkretnych postaci. W tej grze złożenie talii pod ulubione postacie może kosztować sporo zachodu (szukanie pojedynczych kart).
NetCop pisze: 01 lip 2019, 10:19 Czarne startery i boostery wypadły z grania turniejowego (format standard) więc do grania w domu są najtańszą opcją ale białe są ciekawsze niż czarne.
Dla początkujących do grania w domu polecam zakupy:
2x Zestaw dla dwóch graczy Kylo/Rey - już sam ten zestaw wystarcza do zabawy w 2 osoby ale bez budowania własnej talii
2x Zestawy startowe białe (Luke, Boba, Obi Wan, Grevious), w zasadzie wszystkie są ok, najlepszy z nich to zdecydowanie generał zgrywus z droidami, daje całkiem mocną talię
2x Zestaw do Draftu (zawiera same postacie i karty neutralne) - fajnie poszerza możliwość budowania talii zarówno bohaterów jak i złoczyńców i jest mega tani

Dlaczego zestawy x2? Bo polityka FFG to najczęściej 1 kostka postaci, a te można grać w wersji elitarnej z 2 kostkami.
Biorąc pod uwagę obecne ceny to wszystkie te zestawy razem wyjdą za ~190 zł. Po ich zakupie będziecie mieli 15 postaci, każda po 2 kostki, we wszystkich kolorach i sporą ilość kart do budowania własnej talii.

Jak się gra spodoba to można dokupić cały boks boosterów (36 sztuk), dostaniemy 36 kart z kostką i 144 karty bez kości. Kolory i frakcja to już nigdy nie wiadomo co się tam trafi, najczęściej wszystkiego po trochu.
Ogólnie polecam bardziej białe niż czarne zestawy, bo lepszy balans kart, lepsze postacie, więcej nowych mechanik i dodatkowy symbol na kości którego nie było w czarnych zestawach.
szczudel
Posty: 1432
Rejestracja: 19 maja 2010, 21:19
Has thanked: 99 times
Been thanked: 142 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: szczudel »

Come on kupię za 50pln z 30 boosterków (normalnie miałbym 5/6). Przecież to chodzi o emocje i o zapach. Wiem, ze to nie jest optymalne rozwiązanie, ale frajda niezastapiona :)

Sednem mojego pytanie było czy warto mając Rey i Kylo z zestawu dla 2 graczy, kupić dodatkowe zestwy startowe Rey i Kylo.
Czytałem ten post o kupnie wszystkiego nie losowego x2. Jednak chyba się nie zdecyduję. W domowym graniu zależec mi będzie na róznorodności a nie mocy. Tzn wolę miec dodatkową postać niż dodatkową kostkę.
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6125
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 640 times
Been thanked: 507 times
Kontakt:

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: pan_satyros »

szczudel pisze: 08 sie 2019, 14:29 Come on kupię za 50pln z 30 boosterków (normalnie miałbym 5/6). Przecież to chodzi o emocje i o zapach. Wiem, ze to nie jest optymalne rozwiązanie, ale frajda niezastapiona :)

Sednem mojego pytanie było czy warto mając Rey i Kylo z zestawu dla 2 graczy, kupić dodatkowe zestwy startowe Rey i Kylo.
Czytałem ten post o kupnie wszystkiego nie losowego x2. Jednak chyba się nie zdecyduję. W domowym graniu zależec mi będzie na róznorodności a nie mocy. Tzn wolę miec dodatkową postać niż dodatkową kostkę.
Kupiłem boosterów po 10 z każdej serii. Frajda trwała dokładnie tyle, ile otwieranie paczek. Potem tylko zgrzytanie zębów ile niepotrzebnego badziewia mi wpadło. W tym praktycznie żadnych postaci z kostką - same ulepszenia prawie. I też wyszedłem z założenia, że to dobry pomysł by pograć w domu...

Co do pytania. Porównaj sobie w https://swdestinydb.com/search są tam listy z zawartością zestawów.
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 301 times
Been thanked: 637 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: EsperanzaDMV »

W sumie to dołączę się do dyskusji - na fali promocyjnych cen kupiłem wszystkie brakujące zestawy startowe (Boba Fett, Luke Skywalker, Generał Grievous, Generał Kenobi), zestaw do draftu... i 18 różnych boosterków (głównie z powodów napisanych poniżej - to po prostu fun otwierać ;) ). Udało mi się znaleźć jedną fioletową (legendarną) kartę - Sabine Wren. Znalazłem jakieś przykładowe decki dla tej karty (np. Solo Sabine), ale nie mam pojęcia gdzie mógłbym szukać pozostałych kart z tego decku. Mógłbym poprosić o linka do tej grupy na FB lub jakiekolwiek inne sugestie?

Mam też inne pytanie - czy jest gdzieś jakiś ranking kart, które są mocne, które to szrot, albo jakiś deck-builder do domowego grania? Może trafiła mi się jakaś fajna karta, a ja nawet nie mam tego świadomości. Jestem z Łodzi, jakby ktoś chciał na miejscu pomóc i doradzić :D
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6125
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 640 times
Been thanked: 507 times
Kontakt:

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: pan_satyros »

Tu masz grupy:

Zakupy: https://www.facebook.com/groups/205297776564673/

Dyskusja:
https://www.facebook.com/groups/swprzenaczenie/

Co do siły kart. To najlepiej patrzeć jakie decki były top. Na tym card data base.
szczudel
Posty: 1432
Rejestracja: 19 maja 2010, 21:19
Has thanked: 99 times
Been thanked: 142 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: szczudel »

Kiedy wchodzi jakaś rotacja? Pytam bo jak zobaczyłem ceny poszczególnych kart PL po 60pln to trochę mi szczęka opadła. A ja chciałbym do domowego grania pościągać jakieś bardziej znane postacie z uniwersum. W sumie w tych wszystkich boxach żenująco mało jest Sithów. Jeśli chodzi o talię z Jedi, to mogę spokojnie złożyć coś co jako fana SW mnie satysfakcjonuje. Ale z Sithów są tylko 2 kopie Kylo.

Ile powinien jakiś Mul, Vader (w kuble na głowie), moze Dooku i Yoda kosztować?

BTW: Pierwszy booster i syn Jabbę wyciągnął :)
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6125
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 640 times
Been thanked: 507 times
Kontakt:

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: pan_satyros »

szczudel pisze: 14 sie 2019, 08:45 Kiedy wchodzi jakaś rotacja? Pytam bo jak zobaczyłem ceny poszczególnych kart PL po 60pln to trochę mi szczęka opadła. A ja chciałbym do domowego grania pościągać jakieś bardziej znane postacie z uniwersum. W sumie w tych wszystkich boxach żenująco mało jest Sithów. Jeśli chodzi o talię z Jedi, to mogę spokojnie złożyć coś co jako fana SW mnie satysfakcjonuje. Ale z Sithów są tylko 2 kopie Kylo.

Ile powinien jakiś Mul, Vader (w kuble na głowie), moze Dooku i Yoda kosztować?

BTW: Pierwszy booster i syn Jabbę wyciągnął :)
Spójrz sobie na grupy wyżej, a poznasz ceny ;)
Rotacja jest bodaj co 6 boxów (2x po 1 główny i 2 dodatkowe). Więc gdy wyjdzie kolejny po tym aktualnym, pierwszy set z białej serii ulegnie rotacji. Innymi słowy jeszcze trochę potrwa nim cokolwiek z białych boxów stanieje. Natomiast z czarnych już karty stoją nisko. Sprawdź w bazie kart jakie były w czarnych i tych szukaj / pytaj na grupie fb. Najlepiej zrób temat z ofertą zakupu a może ktoś napisze.

Taki urok zabawy w ccg, że trzeba się trochę samemu naszukać :wink:
Ostatnio zmieniony 14 sie 2019, 09:36 przez pan_satyros, łącznie zmieniany 1 raz.
szczudel
Posty: 1432
Rejestracja: 19 maja 2010, 21:19
Has thanked: 99 times
Been thanked: 142 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: szczudel »

Zapisałem się własnie do tej grupy i tam ceny mnie odstraszyły. Zrobię tak, że poczekam aż wszystkie boostery otworze i wtedy będę kupował pojedyncze.
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6125
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 640 times
Been thanked: 507 times
Kontakt:

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: pan_satyros »

szczudel pisze: 14 sie 2019, 09:34 Zapisałem się własnie do tej grupy i tam ceny mnie odstraszyły. Zrobię tak, że poczekam aż wszystkie boostery otworze i wtedy będę kupował pojedyncze.
No takie te ceny są :( spójrz też na allegro.
Dlatego ja kupiłem garść kart pod w miarę ok talie, ale bez łudzenia się, że złożę coś pod lubiane postacie.
Za dużo szukania, proszenia się i targowania jak na tureckim targu o kawałek tektury.

Bardzo mi się ta gra podoba, lecz równie mocno nie cierpię jej modelu sprzedaży.
szczudel
Posty: 1432
Rejestracja: 19 maja 2010, 21:19
Has thanked: 99 times
Been thanked: 142 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: szczudel »

Na razie mój młody wyciąga co booster legendarne karty: Poe, Jabba, do tego Leia. A, że dostaje po boosterku za dobre zachowanie (max raz dziennie) to już mi wysprzątał jedno i drugie piętro. Najlepiej wydane pieniądze na dodatki do gry ever.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 572 times
Been thanked: 1028 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: RUNner »

Skorzystałem z promocji na SW i kupiłem starter. Oczywiście bez boosterów się nie obyło, ale w takiej cenie grzech nie wziąć. Model CCC jest mocno irytujący, ale z drugiej strony w graniu domowym nie przeszkadza aż tak bardzo. Niestety z 15 boosterów nie wyjąłem żadnej żółtej postaci, a sporo kart mam w tym kolorze.
Sama rozgrywka jest bardzo satysfakcjonująca, ale gramy starterami póki co i balans jest chyba zachowany. Wczoraj wygrałem o 1 obrażenie :) Myślałem że połączenie karcianki z kostkami to słaby pomysł, ale tutaj jest tyle opcji przerzutu, że nie ma większego problemu żeby cieszyć się grą. Rozgrywka jest bardzo płynna i mocno interakcyjna. Cios za cios i ja lubię coś takiego.
Jedna rzecz mnie zastanawia, czyli wybór pola bitwy. Czy 2 osłony nie są lepsze niż własne pole bitwy? W końcu i tak w fazie wyboru pola nie można wykonać akcji zajęcia?
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
szczudel
Posty: 1432
Rejestracja: 19 maja 2010, 21:19
Has thanked: 99 times
Been thanked: 142 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: szczudel »

Ja w pełni rozkoszuje się frywlnościa domowego grania:
-losuje 3 pola bitwy na mecz i gracz wybiera które chce na claim, z zastrzeżeniem, że nie można pod rzad brac tego samego.
-Przestałem pilnować punktów przy tworzeniu talii, byle by się mniej więcej zgadzała ilość życia i kostek na start. Mam 5 talii a i tak „legalna” talia na droidach zbudowana w oparciu o starter Greviousa + jednego kupionego Droid Komandosa niszczy wszystko na swojej drodze (czołg to zło) i tylko wyjątkowy pech może ją powstrzymać.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 572 times
Been thanked: 1028 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: RUNner »

Ja planuję zrobić w ten sposób, że po prostu losujemy pole bitwy i jest ono na początku neutralne. Natomiast kolejność graczy ustalana wg rzutu kośćmi.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
NetCop
Posty: 57
Rejestracja: 05 paź 2014, 19:15
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: NetCop »

@RUNner
Dokup sobie zestaw do draftu Rywale (a najlepiej dwa) to dostaniesz tam 4 neutralne postacie w 4 kolorach, przydatne do budowania dowolnej tali. Cały zestaw składa się wyłącznie z neutralnych kart.
Awatar użytkownika
arian
Posty: 829
Rejestracja: 26 sty 2016, 22:38
Has thanked: 266 times
Been thanked: 593 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: arian »

Mam dwa pytania. Chciałbym kupić jakiś tani zestaw do zagrania w domu i sprawdzenia gry i zastanawia mnie, czy kupując zestaw dla dwóch graczy Kylo i Rey w biało-czerwonym pudle powinienem kupować boostery w tym samym kolorze? Widzę że w tej grze są postaci w różnym etapie rozwoju. Czy to się miesza, czy lepiej trzymać się jednego koloru, ze względu na mechanikę i "fabułę".

I drugie pytanie, czy w zestawach startowych też są komplety żetonów potrzebnych do gry? Kylo i Rey w wersji z czarnym pudełkiem wychodzą nawet taniej, boostery do nich też są o połowę tańsze i zastanawiam się czy nie lepiej iść tą ścieżką?

Wszędzie są informacje o graniu turniejowym, a po przecenach gra zachęca do złożenia jakiegoś zestawu "planszówkowego", tylko nie wiem jak to zrobić żeby był najbardziej spójny i nie wydawać więcej niż kilkadziesiąt złotych. Zestaw do draftu jako dodatek pewnie też wezmę, ale czy on pasuje najlepiej do jakiejś konkretnej serii?
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 572 times
Been thanked: 1028 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: RUNner »

Zestaw startowy biały można łączyć z czarnymi boosterami, ale jeśli chcesz zachować pełną spójność, zakup sobie czarne startery Rey i Kylo Ren. Oba zawierają żetony niezbędne do gry, instrukcję oraz spis kart zestawu Przebudzenia.
Zestawu do draftu nie posiadam, bo z boosterów dostałem sporo postaci.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
arian
Posty: 829
Rejestracja: 26 sty 2016, 22:38
Has thanked: 266 times
Been thanked: 593 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: arian »

Dzięki za odpowiedź. To zrobię właśnie tak. :) Draft kupię pewnie tak czy inaczej, bo to teraz tylko 10 zł różnicy. 🙂
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 572 times
Been thanked: 1028 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: RUNner »

Przy takich cenach, bardzo łatwo się wciągnąć w kupowanie boosterów. Sam kupiłem dwa boosterboxy, a jutro zamawiam trzeci :) Gra nam podeszła, więc warto puścić na nią trochę kasy.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
adikom5777
Posty: 2231
Rejestracja: 28 gru 2009, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 81 times
Been thanked: 12 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: adikom5777 »

szczudel pisze: 26 sie 2019, 09:25 Ja w pełni rozkoszuje się frywlnościa domowego grania:
-losuje 3 pola bitwy na mecz i gracz wybiera które chce na claim, z zastrzeżeniem, że nie można pod rzad brac tego samego.
-Przestałem pilnować punktów przy tworzeniu talii, byle by się mniej więcej zgadzała ilość życia i kostek na start. Mam 5 talii a i tak „legalna” talia na droidach zbudowana w oparciu o starter Greviousa + jednego kupionego Droid Komandosa niszczy wszystko na swojej drodze (czołg to zło) i tylko wyjątkowy pech może ją powstrzymać.
Polecam grać jednak legalnymi taliami czy zawierającymi do 30 punktów i karty w kolorach wybranych postaci. Jak chodzi o Greviousa ze starteru to jest on mocny na inne talie startowe, ale dostanie ostry łomot od dowolnej talii na turnieju z obecnej mety (droidy, Jabba czy Rey/Kylo).

Zapraszam na turnieje w Twojej miejscowości (na pewno coś gdzieś jest organizowane). Destiny to świetna gra turniejowa i można poćwiczyć i zobaczyć jak grają inni gracze. My z synem jesteśmy w to wciągnięci (syn bardziej) od premiery gry. Mimo młodego wieku (15 lat), syn wygrywa turnieje, a na ostatnich mistrzostwach Europy w Krakowie wygrał bilet na mistrzostwa Świata do USA i czeka nas wycieczka w październiku do siedziby FFG :)

PS. Pomysł z 3 battlefieldami śmieszny. Kto je wybiera do gry? Czy każdy przygotowuje do swojej talii 3 pola bitwy?
Awatar użytkownika
arian
Posty: 829
Rejestracja: 26 sty 2016, 22:38
Has thanked: 266 times
Been thanked: 593 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: arian »

RUNner pisze: 08 wrz 2019, 21:26 Przy takich cenach, bardzo łatwo się wciągnąć w kupowanie boosterów. Sam kupiłem dwa boosterboxy, a jutro zamawiam trzeci :) Gra nam podeszła, więc warto puścić na nią trochę kasy.
Ja nie chcę na razie kolekcjonować kolejnej karcianki, bo mam już Arkham Horror LCG, ale przy tej cenie pomyślałem, że można w cenie mythoska złożyć jakieś dwie talie do rywalizacyjnej zabawy, a w kolekcji poza Imperial Assault nie mam niczego, co działa jako typowa dwuosobówka. A później, kto wie, dokupienie kilku boosterów, to śmieszny koszt w tym momencie, ale z drugiej strony na składanie talii potrzeba czasu. :)
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 572 times
Been thanked: 1028 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: RUNner »

Warto dorzucić kilka boosterów do startera, choćby po to, żeby grać w pełni legalnymi taliami.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
arian
Posty: 829
Rejestracja: 26 sty 2016, 22:38
Has thanked: 266 times
Been thanked: 593 times

Re: Star Wars: Destiny (Corey Konieczka, Lukas Litzsinger)

Post autor: arian »

Na początek wezmę chyba dwa/trzy startowe, draft i dziesięć boosterów z przebudzenia. Dzisiaj przeglądałem te zestawy na tyle, na ile się da na SWDestinyDB i widzę, że i tak nie ma co się przejmować spójnością okresu i bohaterów, bo wszystko jest nawet w ramach jednej serii boosterów wymieszane. Karty wydarzeń mogą mieć bohaterów z zupełnie różnych okresów SW.
ODPOWIEDZ