Epoka Kamienia - kości

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
pabellos
Posty: 81
Rejestracja: 28 lut 2016, 23:03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 15 times
Been thanked: 2 times

Epoka Kamienia - kości

Post autor: pabellos »

Nie wiem czy to dobry dział do zadania poniższego pytania ale żaden inny lepiej mi nie pasuje. Zakupiłem ostatnio przez olx używaną Epokę Kamienia. Gdy przesyłka dotarła okazało się, że brakuje kości, co spowodowało że gra jest bezużyteczna. Czy któryś z forumowiczów podpowiedziałby mi jakie kości dokupić aby były najbardziej zbliżone do oryginału?
"Splendor" - pierwsza gra, która spodobała się Żonie (po wielu nieudanych próbach - Rzymianie do domu, Zaginione Miasta). Proszę ekspertów o porady na priv, jaki uczynić następny krok w wprowadzaniu Małżonki w planszówkowy świat...
Awatar użytkownika
Tomzaq
Posty: 1730
Rejestracja: 09 maja 2014, 18:27
Lokalizacja: Silesia Superior
Has thanked: 114 times
Been thanked: 86 times

Re: Epoka Kamienia - kości

Post autor: Tomzaq »

hm? drewniane, nie malowane z czarnymi kropkami.
Who is John Galt?
Posiadam
pabellos
Posty: 81
Rejestracja: 28 lut 2016, 23:03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 15 times
Been thanked: 2 times

Re: Epoka Kamienia - kości

Post autor: pabellos »

Myślę długofalowo o potencjalnej odsprzedaży. Nie chciałbym żeby kości były z innej parafii niż te które oryginalnie do gry są dołączone.
"Splendor" - pierwsza gra, która spodobała się Żonie (po wielu nieudanych próbach - Rzymianie do domu, Zaginione Miasta). Proszę ekspertów o porady na priv, jaki uczynić następny krok w wprowadzaniu Małżonki w planszówkowy świat...
Awatar użytkownika
cezarr
Posty: 300
Rejestracja: 02 mar 2015, 09:45
Lokalizacja: Warszawa, Tarchomin
Has thanked: 9 times
Been thanked: 11 times

Re: Epoka Kamienia - kości

Post autor: cezarr »

Te oryginalne kostki nie są jakieś szczególne. Zwyczajne drewniane. Tu masz ich zdjęcie.
Awatar użytkownika
zomboni
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2013, 13:55
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Epoka Kamienia - kości

Post autor: zomboni »

Zawsze możesz napisać do wydawcy i przedstawić sprawę. Może mają nadmiar i akurat będą chcieli oddać/odsprzedać. Dowolny zamiennik spełni rolę.
ODPOWIEDZ