Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Golin
Posty: 328
Rejestracja: 13 paź 2016, 20:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 32 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: Golin »

coś wiadomo o dodatkach w PL? bo sama podstawka to tak średnio
IrasArgor
Posty: 370
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:05
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 121 times
Been thanked: 68 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: IrasArgor »

Golin pisze: 30 lis 2021, 23:59 coś wiadomo o dodatkach w PL? bo sama podstawka to tak średnio
Klasyczna polityka Portalu, jak się sprzeda podstawka będą dodatki, tak samo będzie z Ankh.
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1358
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 22 times
Been thanked: 272 times
Kontakt:

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: Portal Games »

japanczyk pisze: 17 lis 2021, 12:38
mczlonka pisze: 17 lis 2021, 12:27 Czy jest szansa, że polska wersja dojedzie jeszcze w grudniu? Chciałbym kupić ją jako prezent świąteczny dla kumpla, ale nie wiem czy czekać i ryzykować.
Tak, ma dotrzec w grudniu
https://portalgames.pl/pl/grudniowy-rozklad-miesiaca/

Będzie na święta bez ryzyka :).
IrasArgor pisze: 01 gru 2021, 08:26
Golin pisze: 30 lis 2021, 23:59 coś wiadomo o dodatkach w PL? bo sama podstawka to tak średnio
Klasyczna polityka Portalu, jak się sprzeda podstawka będą dodatki, tak samo będzie z Ankh.
To chyba klasyczna polityka każdego wydawcy? Akurat u nas często gry wychodzą z dodatkami już premierę.

Generalnie do każdej gry robimy wszystko, by wydać każdy możliwy dodatek, wiedząc jak ważne jest to dla fanów danego tytułu. Przy grach CMON w szczególności (jak akcja z "print on demand" dodatków the Others). Do tego zamówienia ze sklepów sugerują, że Bloodborne zostanie z nami na dłużej :).
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: Yuri »

Portal Games pisze: 01 gru 2021, 08:36 ....jak akcja z "print on demand" dodatków the Others...
Za co jesteśmy Wam wdzięczni, nie myślcie że nie zostało to tu nieodnotowane :roll: :twisted:
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
IrasArgor
Posty: 370
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:05
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 121 times
Been thanked: 68 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: IrasArgor »

Portal Games pisze: 01 gru 2021, 08:36
japanczyk pisze: 17 lis 2021, 12:38
mczlonka pisze: 17 lis 2021, 12:27 Czy jest szansa, że polska wersja dojedzie jeszcze w grudniu? Chciałbym kupić ją jako prezent świąteczny dla kumpla, ale nie wiem czy czekać i ryzykować.
Tak, ma dotrzec w grudniu
https://portalgames.pl/pl/grudniowy-rozklad-miesiaca/

Będzie na święta bez ryzyka :).
IrasArgor pisze: 01 gru 2021, 08:26
Golin pisze: 30 lis 2021, 23:59 coś wiadomo o dodatkach w PL? bo sama podstawka to tak średnio
Klasyczna polityka Portalu, jak się sprzeda podstawka będą dodatki, tak samo będzie z Ankh.
To chyba klasyczna polityka każdego wydawcy? Akurat u nas często gry wychodzą z dodatkami już premierę.

Generalnie do każdej gry robimy wszystko, by wydać każdy możliwy dodatek, wiedząc jak ważne jest to dla fanów danego tytułu. Przy grach CMON w szczególności (jak akcja z "print on demand" dodatków the Others). Do tego zamówienia ze sklepów sugerują, że Bloodborne zostanie z nami na dłużej :).
Och oczywiście, nie chciałem by zabrzmiało to jak wytyk, po prostu Prezes zawsze bardzo mocno to artykułuje przy pytaniach o dodatki stąd taki "skrót myślowy" ❤️.
manicminer
Posty: 820
Rejestracja: 07 wrz 2019, 15:00
Has thanked: 74 times
Been thanked: 103 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: manicminer »

Portal Games pisze: 01 gru 2021, 08:36
japanczyk pisze: 17 lis 2021, 12:38
mczlonka pisze: 17 lis 2021, 12:27 Czy jest szansa, że polska wersja dojedzie jeszcze w grudniu? Chciałbym kupić ją jako prezent świąteczny dla kumpla, ale nie wiem czy czekać i ryzykować.
Tak, ma dotrzec w grudniu
https://portalgames.pl/pl/grudniowy-rozklad-miesiaca/

Będzie na święta bez ryzyka :).
IrasArgor pisze: 01 gru 2021, 08:26
Golin pisze: 30 lis 2021, 23:59 coś wiadomo o dodatkach w PL? bo sama podstawka to tak średnio
Klasyczna polityka Portalu, jak się sprzeda podstawka będą dodatki, tak samo będzie z Ankh.
To chyba klasyczna polityka każdego wydawcy? Akurat u nas często gry wychodzą z dodatkami już premierę.

Generalnie do każdej gry robimy wszystko, by wydać każdy możliwy dodatek, wiedząc jak ważne jest to dla fanów danego tytułu. Przy grach CMON w szczególności (jak akcja z "print on demand" dodatków the Others). Do tego zamówienia ze sklepów sugerują, że Bloodborne zostanie z nami na dłużej :).
Ja bym chętnie kupił Bloodborne ale nie czystą podstawkę, proszę spojrzeć co robi Czacha Games, da się wydawać gry od razu w całych paczkach, ba nawet wersje KS. Więc nie każdego wydawcy, ot po prostu większość polskich wydawców... którzy nadal trochę żyją w świecie monopoly i talizmana, a mamy czasy Kickstartera i wpieraczek...
Wiedząc jak to narazie wygląda lepiej kupić paczkę angielską z drugiej ręki, niż liczyć na dobrą wolę wydawcy i że może za rok jakiś dodatek łaskawie będzie...
Co nie zmienia faktu że wasze wydawnictwo trzyma poziom i chwała za tytuły które wydajecie.
Ostatnio zmieniony 01 gru 2021, 13:53 przez manicminer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10876
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3349 times
Been thanked: 3205 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: japanczyk »

BTW co jest nie tak z samą podstawką, że ludzie od razu chcą dodatki?
Awatar użytkownika
Tyrek
Posty: 663
Rejestracja: 10 gru 2011, 13:47
Lokalizacja: Lubin
Has thanked: 71 times
Been thanked: 151 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: Tyrek »

japanczyk pisze: 01 gru 2021, 12:27 BTW co jest nie tak z samą podstawką, że ludzie od razu chcą dodatki?
Ja właśnie też nie wiem za bardzo ocb. Zawartości w podstawowym pudełku jest naprawdę całkiem sporo. Cztery kampanie po trzy rozdziały każda - to naprawdę sporo zabawy. Boleć może tylko czterech łowców - ale tego w dodatkach kampanijnych nie poprawimy, jedynie w lochach kielicha. Pozostali byli jako KSE.

Ja w sumie mam all-in. Zagrałem kilkanaście razy i nie wylazłem poza podstawkę i lochy kielicha (dwa razy dopiero). Dopiero zaczynam się szykować do odfoliowania jakiejś nowej kampanii :mrgreen:

Wydaje mi się, że podstawka sama w sobie zapewnia sporo zabawy.
manicminer
Posty: 820
Rejestracja: 07 wrz 2019, 15:00
Has thanked: 74 times
Been thanked: 103 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: manicminer »

japanczyk pisze: 01 gru 2021, 12:27 BTW co jest nie tak z samą podstawką, że ludzie od razu chcą dodatki?
Co jest nie tak z podstawką że ludzie nie będą chcieli dodatków ?
I jeśli już wydasz kasę na wersję PL i ci się gra spodoba to jakie masz opcje na dodatki ?
Dlaczego na KS był od razu chalice dungeon + SG ? Ilu hunterów było w Core ? 14 ?
Dlaczego ludzie kupują all-in ?
bowie
Posty: 487
Rejestracja: 01 mar 2017, 23:43
Has thanked: 218 times
Been thanked: 63 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: bowie »

manicminer pisze: 01 gru 2021, 09:12 proszę spojrzeć co robi Czacha Games, da się wydawać gry odrazu w całych paczkach, ba nawet wersje KS.
jeszcze się nie zdarzyło, aby CMON wydał KS jako retail, więc nawet Czacha nic tu nie wskóra
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10876
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3349 times
Been thanked: 3205 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: japanczyk »

manicminer pisze: 01 gru 2021, 13:46 Co jest nie tak z podstawką że ludzie nie będą chcieli dodatków ?
...
Nie no, najlepiej wydać wszystko do razu i zbankrutować opłacając miejsce magazynowe
manicminer pisze: 01 gru 2021, 13:46 I jeśli już wydasz kasę na wersję PL i ci się gra spodoba to jakie masz opcje na dodatki ?
Pewnie takie jak za granicą - Forsaken Cainhurst Forest, Hunter's Dream i Chalice Dungeon
manicminer pisze: 01 gru 2021, 13:46 Dlaczego na KS był od razu chalice dungeon + SG ? Ilu hunterów było w Core ? 14 ?
Zadajesz idiotyczne pytania ale odpowiem na serio - w core było 4 łowców, reszta SG została rozbita na 3 dodatki - Chalice Dungeon, Mergo's Loft oraz Blood Moon Box
manicminer pisze: 01 gru 2021, 13:46 Dlaczego ludzie kupują all-in ?
Bo mają FOMO?
manicminer pisze: 01 gru 2021, 09:12 Ja bym chętnie kupił Bloodborne ale nie czystą podstawkę, proszę spojrzeć co robi Czacha Games, da się wydawać gry od razu w całych paczkach, ba nawet wersje KS. Więc nie każdego wydawcy, ot po prostu większość polskich wydawców... którzy nadal trochę żyją w świecie monopoly i talizmana, a mamy czasy Kickstartera i wpieraczek...
A tutaj to juz w ogole poplynales - Czacha jest wyjatkowym wydawnictwem bo jako model biznesowy wybrali sobie funkcjonowanie na minimalnej marzy, co im sie odbija, bo ludzie zamiast kupowac ich gry w sklepach czekaja az obniza cene do polowy - rzeczywiscie, swietny biznes, inni powinni brac przyklad i dalej psuc ten i tak zepsuty juz przez polskie sklepy rynek ;-)
Soul_oka
Posty: 167
Rejestracja: 13 gru 2018, 16:12
Has thanked: 71 times
Been thanked: 33 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: Soul_oka »

Po za tym chyba nie ma co tu porównywać, ile gier wydaje Portal, a ile Czacha. Druga sprawa, ile te gry są dostępne na rynku, a ile znika i nie wraca już do sprzedaży. Zupełnie inne podejścia biznesowe.
Golin
Posty: 328
Rejestracja: 13 paź 2016, 20:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 32 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: Golin »

skoro się zapowiada że dodatki wlecą a te które nie są KS ex wyglądają ciekawie to postanowiłem jako fan ver na ps4 wejść w temat, będzie co malować w grudniu, swój egzemplarz odbieram jutro ciekawe czy jakość kafli terenu jest lepsza, bo z tego co pamiętam ver z ks-a miały skłonność do rozwarstwiania.
Awatar użytkownika
aduko
Posty: 420
Rejestracja: 05 lut 2013, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 178 times
Been thanked: 144 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: aduko »

Jak by ktoś się zastanawiał, czy polskie wydanie uwzględnia erratę z FAQ od CMON, to tak — uwzględnia.

https://cmon-files.s3.amazonaws.com/pdf ... Q_v1.0.pdf
Golin
Posty: 328
Rejestracja: 13 paź 2016, 20:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 32 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: Golin »

o i to jest dobra wiadomość a ja się pomału biorę za malowanie figsów
Awatar użytkownika
gnysek
Posty: 397
Rejestracja: 30 kwie 2020, 14:28
Has thanked: 40 times
Been thanked: 96 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: gnysek »

japanczyk pisze: 01 gru 2021, 12:27 BTW co jest nie tak z samą podstawką, że ludzie od razu chcą dodatki?
Byłem ciekaw odpowiedzi na to pytanie, ale nie słyszę odpowiedzi, czyli jak rozumiem, to raczej na zasadzie "takie dobre, że warto dokupić co się da" niż "bez dodatków - nudy"?
Awatar użytkownika
Gribbler
Posty: 534
Rejestracja: 11 wrz 2019, 22:24
Has thanked: 119 times
Been thanked: 385 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: Gribbler »

gnysek pisze: 09 gru 2021, 14:32
japanczyk pisze: 01 gru 2021, 12:27 BTW co jest nie tak z samą podstawką, że ludzie od razu chcą dodatki?
Byłem ciekaw odpowiedzi na to pytanie, ale nie słyszę odpowiedzi, czyli jak rozumiem, to raczej na zasadzie "takie dobre, że warto dokupić co się da" niż "bez dodatków - nudy"?
Chcą, bo są. Zwykłe fomo. Podstawce niczego nie brakuje.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10876
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3349 times
Been thanked: 3205 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: japanczyk »

Tak, bo gra głównie kampaniami stoi, ale dodatki doddają też wrogów i łowców.
Wrogów w niektórych kampaniach mozna losować wiec im wiecej tym ciekawiej ;-)

Ogólnie grałem raz PvP i na razie mam mieszane odczucia, ale kampania mi sie podoba bardziej i dopóki nie rpzejde wszystkiego nie widze sensu eksplorowac tego konkretnego branchu gry

PvP dodaje dodatek Chalice Dungeon - razem z nowymi kaflami do losowania, łowcami oraz potworami z lochów i bossami
Awatar użytkownika
Tyrek
Posty: 663
Rejestracja: 10 gru 2011, 13:47
Lokalizacja: Lubin
Has thanked: 71 times
Been thanked: 151 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: Tyrek »

Lochy Kielicha można również i przede wszystkim grać PvE (kooperacyjne). Jest trudniej niż w kampaniach przez rytuały i pułapki. Ale nie ma wątku questowego czym kampanie dla mnie na razie wygrywają. Mimo wszystko lochy są fajne jak ktoś ma ekipę do zagrania, a brakuje czasu na całą kampanie.

Co do PvP - sam nie próbowałem, ale na BGG pisali że popsute. Prawda to?
Strike
Posty: 99
Rejestracja: 03 paź 2006, 10:36
Lokalizacja: Zebrzydowice
Has thanked: 20 times
Been thanked: 10 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: Strike »

gnysek pisze: 09 gru 2021, 14:32
japanczyk pisze: 01 gru 2021, 12:27 BTW co jest nie tak z samą podstawką, że ludzie od razu chcą dodatki?
Byłem ciekaw odpowiedzi na to pytanie, ale nie słyszę odpowiedzi, czyli jak rozumiem, to raczej na zasadzie "takie dobre, że warto dokupić co się da" niż "bez dodatków - nudy"?
Ja narazie jestem po 4 grach 2 solo ,2 z żoną, każda opcja super ,oczywiście gra nie potrzebuje w żadnym wypadku na tym etapie dodatku.

Jednak jest na tyle fajna że już wiem że :
1. Zostaje w kolekcji
2. Będę musiał pomalować
3. Dodatki po polsku będą must have :)
4. Jeszcze przedemną gry z ekipa i jak tu będzie dobrze to.. poprostu żałuję nie wsparcia KS, a już widzę będzie dobrze :)
Phate
Posty: 931
Rejestracja: 06 lis 2013, 18:31
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 9 times
Been thanked: 33 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: Phate »

Jako, że odpakowalem właśnie swoją kopie Bloodborne'a zastanawiam się czy poza instrukcja powinnienem przeczytać jakieś dodatkowe informacje np. z bgg ?. A może polecicie jakąś wideoinstrukcje ?
Awatar użytkownika
Tyrek
Posty: 663
Rejestracja: 10 gru 2011, 13:47
Lokalizacja: Lubin
Has thanked: 71 times
Been thanked: 151 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: Tyrek »

Phate pisze: 25 gru 2021, 21:27 Jako, że odpakowalem właśnie swoją kopie Bloodborne'a zastanawiam się czy poza instrukcja powinnienem przeczytać jakieś dodatkowe informacje np. z bgg ?. A może polecicie jakąś wideoinstrukcje ?
Polecam oficjalny FAQ

https://cmon-files.s3.amazonaws.com/pdf ... Q_v1.0.pdf

A w trybie późniejszym, jeśli pojawia się jakieś pytania to na bgg jest świetny wątek:

https://boardgamegeek.com/thread/257809 ... faq-thread

Polecam go bardzo.
Phate
Posty: 931
Rejestracja: 06 lis 2013, 18:31
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 9 times
Been thanked: 33 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: Phate »

Rozegrałem dziś pierwszą próbną (1/2) partię. Powiem, że nie spodziewałem się tak wysokiego poziomu trudności.
Na pierwszy ogień poszła kampania Długie Łowy. Praktycznie każda walka kończyła się jakimś uszczerbkiem na zdrowiu mojego tropiciela. Grałem True Solo na jednego tropiciela. Najbardziej doskwierał czerwony księżyc na torze łowów (chyba tak to się nazywa) - pokonałem wrogów z ledwością a oni w kolejnej turze wrócili znów na swoje startowe pozycje :/ Nie wiem tez czy dobrze grałem ale wg mojej analizy zasad jak przechodzisz w Sen tropiciela to wskaźnik czasu posuwa się dwukrotnie - 1 raz za Sen Tropiciela a drugi raz za rozpoczęcie Nowej Rundy.

Chyba potrzebuje od Was jakiś porad dla poczatkujących ;) Gram pierwszą misję a już wydaje mi się nie do przejścia ;)
Awatar użytkownika
Bartoszeg02
Posty: 564
Rejestracja: 25 mar 2009, 21:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 172 times
Been thanked: 43 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: Bartoszeg02 »

Phate pisze: 29 gru 2021, 14:49 Rozegrałem dziś pierwszą próbną (1/2) partię. Powiem, że nie spodziewałem się tak wysokiego poziomu trudności.
Na pierwszy ogień poszła kampania Długie Łowy. Praktycznie każda walka kończyła się jakimś uszczerbkiem na zdrowiu mojego tropiciela. Grałem True Solo na jednego tropiciela. Najbardziej doskwierał czerwony księżyc na torze łowów (chyba tak to się nazywa) - pokonałem wrogów z ledwością a oni w kolejnej turze wrócili znów na swoje startowe pozycje :/ Nie wiem tez czy dobrze grałem ale wg mojej analizy zasad jak przechodzisz w Sen tropiciela to wskaźnik czasu posuwa się dwukrotnie - 1 raz za Sen Tropiciela a drugi raz za rozpoczęcie Nowej Rundy.

Chyba potrzebuje od Was jakiś porad dla poczatkujących ;) Gram pierwszą misję a już wydaje mi się nie do przejścia ;)
Rada ode mnie - jak możesz to unikaj walki. Właśnie z tego powodu który wymieniłeś.
Tak, jak wchodzisz w sen to przesuwasz znacznik i gdy kończysz rundę równiez
Awatar użytkownika
Gab
Posty: 610
Rejestracja: 15 maja 2013, 00:39
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 98 times
Been thanked: 83 times

Re: Bloodborne: The Board Game (Eric M. Lang, Michael Shinall)

Post autor: Gab »

Bartoszeg02 pisze: 29 gru 2021, 16:53 Rada ode mnie - jak możesz to unikaj walki. Właśnie z tego powodu który wymieniłeś.
Tak, jak wchodzisz w sen to przesuwasz znacznik i gdy kończysz rundę równiez
Pozwolę sobie nie zgodzić się z Twoją opinią - walczyc w tej grze trzeba, tylko tak możemy wzmocnić swoją talię. Należy to jednak robić z głową poczym do snu tropiciela udajemy się po zabiciu 3 przeciwników wymieniając tokeny na lepsze karty.
Jeśli chodzi o taktykę - spokojnie nie zniechęcaj się, zacznij od przeczytania na wszystkich kartach postaci ich umiejetności - na górze i na dole kart masz istotną treść. Przy wyborze postaci kieruj się taktyką jaką chcesz przyjąć, zwróć uwagę na obie strony kart postaci, abyś w trakcie gry miał pełną świadomość czym dysponuje Twoja postać. Jeśli chodzi o sama talię postaci najłatwiej zrobić dwa buildy - unikanie+przerywanie oraz duże obrażenia+samoleczenie.
ODPOWIEDZ