Etherfields (Michał Oracz)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
elayeth
Posty: 1051
Rejestracja: 07 sty 2009, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 175 times
Been thanked: 192 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: elayeth »

Spoiler:
Też mam dwie fale z sundropem i chyba też będę sprzedawał całość. Poza Asią z On Table mało kto ze znanych mi recenzentów zachwyca się tą grą... a mi chyba przeszła chęć grania. 2,5 roku czekałem na grę... w tym czasie pojawiły się inne znacznie (dla mnie) ciekawsze np: Oathsworn czy Frosthaven. :)
Ostatnio zmieniony 17 mar 2023, 22:08 przez Curiosity, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Cytowanie
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2267
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 395 times
Been thanked: 1044 times
Kontakt:

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Leviathan »

elayeth pisze: 17 mar 2023, 09:29
Też mam dwie fale z sundropem i chyba też będę sprzedawał całość. Poza Asią z On Table mało kto ze znanych mi recenzentów zachwyca się tą grą... a mi chyba przeszła chęć grania. 2,5 roku czekałem na grę... w tym czasie pojawiły się inne znacznie (dla mnie) ciekawsze np: Oathsworn czy Frosthaven. :)
Grałem w Etherfields z synem przez całe wakacje i to było mega doświadczenie. Rozegraliśmy wtedy dwie pierwsze kampanie, czego efektem było kilka filmów, jakie wrzuciłem na kanał. Gdyby nie to, że od stycznia bawimy się przy Aeon Trespass Odyssey, to pewnie odpalilibyśmy kolejną kampanię. Możliwe, że zrobimy to w kolejne wakacje.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4078
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: brazylianwisnia »

Ardel12 pisze: 17 mar 2023, 07:47 Jako sprzedający zaraz core + SG powiem w drugą stronę. Nie ma w sklepach, przetrzymam kupujących xD Będą chcieli pełny produkt, ktoś się skusi. Pomijając, że widzę obecnie ceny w okolicach 700-800 za taki zestaw. Sam core(bez rycerza cierni) w sklepach wisi po 560zł(obecnie niedostępny). Same SG pewnie lekko 200-300zł trzeba liczyć(i takie oferty widzę). To ceny obecne są moim zdaniem niezłe.
Mam na myśli osoby które sprzedały osobno core i mają teraz same SG. przecież nie ma komu tego za bardzo opchnac bo nie ma ludzi z wersją retail jak w przypadku gier CMON czy tak jak z TG. Jak widziałem ceny za SG 400-500zl to moim zdaniem lepiej poczekać.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2023, 22:08 przez Curiosity, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Cytowanie
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4078
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: brazylianwisnia »

Ardel12 pisze: 17 mar 2023, 07:47
brazylianwisnia pisze: 17 mar 2023, 02:25
To sklep widocznie przycwaniaczyl rozbijając wersję KS. Poczekaj trochę, przetrzymają sprzedających to ceny raczej spadną bo nie mają komu innemu sprzedać tych SG.
Jako sprzedający zaraz core + SG powiem w drugą stronę. Nie ma w sklepach, przetrzymam kupujących xD Będą chcieli pełny produkt, ktoś się skusi. Pomijając, że widzę obecnie ceny w okolicach 700-800 za taki zestaw. Sam core(bez rycerza cierni) w sklepach wisi po 560zł(obecnie niedostępny). Same SG pewnie lekko 200-300zł trzeba liczyć(i takie oferty widzę). To ceny obecne są moim zdaniem niezłe.
Mam na myśli osoby które sprzedały osobno core i mają teraz same SG. przecież nie ma komu tego za bardzo opchnac bo nie ma ludzi z wersją retail jak w przypadku gier CMON czy tak jak z TG. Jak widziałem ceny za SG 400-500zl to moim zdaniem lepiej poczekać.
esubotowicz pisze: 17 mar 2023, 05:41 Etherfields było w sklepach jakiś czas temu, zwykła podstawka. Kupiłam swoj egzemplarz na przełomie 2021/22.
Ale to z inicjatywy sklepów które postanowiły rozbic wersje KS.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Hrosskar
Posty: 355
Rejestracja: 30 cze 2020, 18:36
Has thanked: 73 times
Been thanked: 77 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Hrosskar »

Spoiler:
Przecież była wersja retail Etherfields i to w wielu sklepach :)
Ostatnio zmieniony 17 mar 2023, 22:09 przez Curiosity, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Cytowanie
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3351
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2000 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Ardel12 »

brazylianwisnia pisze: 17 mar 2023, 10:26 Mam na myśli osoby które sprzedały osobno core i mają teraz same SG. przecież nie ma komu tego za bardzo opchnac bo nie ma ludzi z wersją retail jak w przypadku gier CMON czy tak jak z TG. Jak widziałem ceny za SG 400-500zl to moim zdaniem lepiej poczekać.
No to gruba przesada, ale w sumie mogą żerować na ludziach co kupili core, nie mają jak dostać aktualizacji 2.0, a nie lubią pnp/nie ogarniają, no to obecnie to wygląda na jedyną opcje. Ja dlatego pcham całość albo rozbije na core + 2.0 i SG osobno.W sumie póki nie dostanę to się nie zdecyduje xD

Aby wrócić do wątku gry, to zagrałem w:
6 sen - Nadzieja
Spoiler:
EDIT:
Leviathan pisze: 17 mar 2023, 09:54 Grałem w Etherfields z synem przez całe wakacje i to było mega doświadczenie. Rozegraliśmy wtedy dwie pierwsze kampanie, czego efektem było kilka filmów, jakie wrzuciłem na kanał. Gdyby nie to, że od stycznia bawimy się przy Aeon Trespass Odyssey, to pewnie odpalilibyśmy kolejną kampanię. Możliwe, że zrobimy to w kolejne wakacje.
Gra ogólnie jest dobra. Dla mnie 7.5 ma. Jest niedoszlifowana i przez to traci. A drzemki ją pogrążyły, bo tak spokojnie oczko w górę by poszło. Sny zwykle są conajmniej dobre, a część jest bardzo dobra do świetna. Jednak grając drugą kampanię czuję zmęczenie materiałem. Nie wiem co wymyślili w dodatkach. Może jakbym wiedział czego się spodziewać to bym mógł podjąć decyzję czy je też chcę przejść, bo pakowanie się w ciemno dla mnie odpada. Jak Ty, mam ATO, ale u mnie jeszcze nie ruszone. Do tego Uśpieni Bogowie i Vagrantsong. Tona kolejnych gier z kampaniami zmierza do mnie. No nie ma czasu siedzieć w jednym tytule tak długo, który nie jest genialny.

A właśnie, w drugiej kampanii to co mnie uderzyło dodatkowo, to totalne olanie kupowania kart. Z zasadami mówiącymi, że mogę tam dostać klucz, totalnie nie widzę potrzeby kupować kolejnych, gdy talię mam pełną. Dodatkowo dostaje się karty w snach, więc tym bardziej zakup staje się coraz mniej opłacalny. Już w pierwszej kampanii od 2/3 kupno kart spadło do bardzo rzadkich wydarzeń. Obecnie do 0. Drugim argumentem by nie kupować kart jest koszt w białych dropsach. Nie tylko pozwalają nam odrzucać one defekty, a czasem łatwo o nie. To jeszcze pozwalają nam odpalić tryb super duper koksa, który potrafi wyciągnąć nas z beznadziejnej sytuacji.
Awatar użytkownika
krecilapka
Posty: 968
Rejestracja: 26 mar 2013, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 38 times
Been thanked: 188 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: krecilapka »

esubotowicz pisze: 17 mar 2023, 05:41 Etherfields było w sklepach jakiś czas temu, zwykła podstawka. Kupiłam swoj egzemplarz na przełomie 2021/22.
Analogicznie do sklepów trafią dodatki. O ile nie zależy Ci by grac już teraz to poczekaj. Z racji objętości tej gry transport został rozbity, i najpierw poszły pudła do wspierających, a kolejny transport dopiero wyląduje w sklepach. Nie mam pojęcia nic o cenie w jakiej będzie sprzedawany, więc może zbywający teraz którzy grę przeszli / nie podeszła im oferują ją w rozsądnych pieniądzach.
Ale jeśli Ci nie zależy na czasie, to nie przepłacaj i poczekaj. Tak jak w przypadku podstawki spokojnie kupisz sobie co chcesz w sklepach. 2-3 tygodnie chyba wytrzymasz no nie :).
Hrosskar
Posty: 355
Rejestracja: 30 cze 2020, 18:36
Has thanked: 73 times
Been thanked: 77 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Hrosskar »

krecilapka pisze: 17 mar 2023, 12:49
esubotowicz pisze: 17 mar 2023, 05:41 Etherfields było w sklepach jakiś czas temu, zwykła podstawka. Kupiłam swoj egzemplarz na przełomie 2021/22.
Analogicznie do sklepów trafią dodatki. O ile nie zależy Ci by grac już teraz to poczekaj. Z racji objętości tej gry transport został rozbity, i najpierw poszły pudła do wspierających, a kolejny transport dopiero wyląduje w sklepach. Nie mam pojęcia nic o cenie w jakiej będzie sprzedawany, więc może zbywający teraz którzy grę przeszli / nie podeszła im oferują ją w rozsądnych pieniądzach.
Ale jeśli Ci nie zależy na czasie, to nie przepłacaj i poczekaj. Tak jak w przypadku podstawki spokojnie kupisz sobie co chcesz w sklepach. 2-3 tygodnie chyba wytrzymasz no nie :).
No właśnie chyba nie do końca. Widziałem gdzieś komentarz kogoś z AR, że jeszcze nie wiadomo, czy 2 fala po polsku trafi do sklepów.
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 867
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 254 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Dako »

Hrosskar pisze: 17 mar 2023, 13:55 No właśnie chyba nie do końca. Widziałem gdzieś komentarz kogoś z AR, że jeszcze nie wiadomo, czy 2 fala po polsku trafi do sklepów.
Wczoraj sklep AP też mi odpowiedział, że na ten moment nie wiedzą i czekają na decyzję wydawcy w tej sprawie.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2023, 22:09 przez Curiosity, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Cytowanie
pan_slaw
Posty: 218
Rejestracja: 04 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 19 times
Been thanked: 1 time

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: pan_slaw »

W 3trollach były dostępne dwa dni temu przez moment https://3trolle.pl/jolisearch?s=etherfields+kampania
Beatrice
Posty: 83
Rejestracja: 14 lut 2017, 15:10
Has thanked: 14 times
Been thanked: 13 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Beatrice »

Dako_W pisze: 17 mar 2023, 14:01 Wczoraj sklep AP też mi odpowiedział, że na ten moment nie wiedzą i czekają na decyzję wydawcy w tej sprawie.
To mi teraz jest smutno, bo nie zamówiłam grobowej wiedźmy i myślałam że dokupię normalnie w sklepie a tu takie wieści :x
Ostatnio zmieniony 17 mar 2023, 22:09 przez Curiosity, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Cytowanie
IrasArgor
Posty: 370
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:05
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 121 times
Been thanked: 68 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: IrasArgor »

Beatrice pisze: 17 mar 2023, 15:30
Dako_W pisze: 17 mar 2023, 14:01
Hrosskar pisze: 17 mar 2023, 13:55

No właśnie chyba nie do końca. Widziałem gdzieś komentarz kogoś z AR, że jeszcze nie wiadomo, czy 2 fala po polsku trafi do sklepów.
Wczoraj sklep AP też mi odpowiedział, że na ten moment nie wiedzą i czekają na decyzję wydawcy w tej sprawie.
To mi teraz jest smutno, bo nie zamówiłam grobowej wiedźmy i myślałam że dokupię normalnie w sklepie a tu takie wieści :x
Proponuję poczekać i jak się skończy wysyłka polować na ogłoszenia na sklepie Awaken Realms bo w przypadku Tainted Grail wszystkie dodatki były spokojnie do kupienia w bardzo fajnej cenie.
Beatrice
Posty: 83
Rejestracja: 14 lut 2017, 15:10
Has thanked: 14 times
Been thanked: 13 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Beatrice »

IrasArgor pisze: 17 mar 2023, 15:40
Beatrice pisze: 17 mar 2023, 15:30
Dako_W pisze: 17 mar 2023, 14:01

Wczoraj sklep AP też mi odpowiedział, że na ten moment nie wiedzą i czekają na decyzję wydawcy w tej sprawie.
To mi teraz jest smutno, bo nie zamówiłam grobowej wiedźmy i myślałam że dokupię normalnie w sklepie a tu takie wieści :x
Proponuję poczekać i jak się skończy wysyłka polować na ogłoszenia na sklepie Awaken Realms bo w przypadku Tainted Grail wszystkie dodatki były spokojnie do kupienia w bardzo fajnej cenie.
Wiem, bo kupiłam dodatki do TG normalnie w sklepie, bo z kampanii miałam tylko core plus SG, tylko wtedy dodatki wisiały w sklepie AR w zapowiedziach jeszcze zanim zaczęła się wysyłka do wspierających, a w przypadku Etherfields pusto i wyżej ktoś napisał, że dostał informację od sklepu, że nie wiadomo czy w ogóle będą w normalnej sprzedaży. Podstawka w retailu się wyprzedała, więc trochę tego nie rozumiem.
Awatar użytkownika
krecilapka
Posty: 968
Rejestracja: 26 mar 2013, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 38 times
Been thanked: 188 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: krecilapka »

Hrosskar pisze: 17 mar 2023, 13:55
krecilapka pisze: 17 mar 2023, 12:49
esubotowicz pisze: 17 mar 2023, 05:41 Etherfields było w sklepach jakiś czas temu, zwykła podstawka. Kupiłam swoj egzemplarz na przełomie 2021/22.
Analogicznie do sklepów trafią dodatki. O ile nie zależy Ci by grac już teraz to poczekaj. Z racji objętości tej gry transport został rozbity, i najpierw poszły pudła do wspierających, a kolejny transport dopiero wyląduje w sklepach. Nie mam pojęcia nic o cenie w jakiej będzie sprzedawany, więc może zbywający teraz którzy grę przeszli / nie podeszła im oferują ją w rozsądnych pieniądzach.
Ale jeśli Ci nie zależy na czasie, to nie przepłacaj i poczekaj. Tak jak w przypadku podstawki spokojnie kupisz sobie co chcesz w sklepach. 2-3 tygodnie chyba wytrzymasz no nie :).
No właśnie chyba nie do końca. Widziałem gdzieś komentarz kogoś z AR, że jeszcze nie wiadomo, czy 2 fala po polsku trafi do sklepów.
Widziałem "gdzieś" to bardzo nieprecyzyjne i prawdę mówiąc brzmi dla mnie jak bujda ;). Ludzie z działu sprzedaży AR bujali się po różnych imprezach w PL i jednoznacznie opisali to jak będzie wyglądała sprzedaż Etherfieldsa - najpierw idzie do wspierających, i po zakończeniu tego procesu, kolejna partia pójdzie do sprzedaży. Jest to zrobione z rozmysłem. Rozsyłanie gier do wspierających to wielkie przedsięwzięcie, angażujące pracowników. Rozesłanie kontenera gierek, to nie są 3 dni pracy :P jak się niektórym wydaje ;). Do tego wspierający są zadowoleni, że dostaną grę pierwsi. Wydawca nie porzuci tego procesu by rozsyłać do sklepów i narażać się na hejt wściekłych wspierających dlaczego jeszcze nie dostali swojej gry, a można ją dostać w sklepie. Jak skończy sie ten proces to zacznie się kolejny :).
To co się pojawiło obecnie w sklepach to są wersje ze wsparcia, które zamówiły sklepy podczas wspieraczki z zamysłem sprzedaży. Dlatego były i zniknęły ponieważ to jednostkowe sztuki. Tego nie wiem, czy sprzedaż będzie prowadzona np. tylko z poziomu strony Awaken Realms, z pominięciem sklepów.To decyzja producenta, przecież nikt mu niczego narzucić nie może. Ale to mało prawdopodobne, ponieważ jak dotąd wszystkie sklepy mogły hurtowo zamawiać u nich gry, więc dlaczego teraz miałoby być nagle inaczej? Ja radzę przeczekać podgrzewających atmosferę, ponieważ wg mnie to osoby które po prostu biją pianę dla zasady, albo Ci którzy chcą tytuł sprzedać po jak najwyższej cenie, dlatego rozsiewają plotki.
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 867
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 254 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Dako »

krecilapka pisze: 17 mar 2023, 18:24 Ja radzę przeczekać podgrzewających atmosferę, ponieważ wg mnie to osoby które po prostu biją pianę dla zasady, albo Ci którzy chcą tytuł sprzedać po jak najwyższej cenie, dlatego rozsiewają plotki.
Sam jesteś plotka ;)
Cytat:
Dzień dobry!
Dziękuję za wiadomość.

Czekamy na odpowiedź od wydawcy w tej sprawie. Jak tylko będziemy wiedzieć czy będziemy mogli zdobyć dodatkowe produkt to pojawią się na stronie :)

pozdrawiam,
Karol Cyran
ALEplanszówki.pl
Awatar użytkownika
esubotowicz
Posty: 339
Rejestracja: 31 paź 2015, 10:59
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 437 times
Been thanked: 135 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: esubotowicz »

Ta dyskusja napawa mnie nadzieją, oczywiście, ze mogę poczekać 2-3, a nawet 4 tygodnie :)
Ewa
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4078
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: brazylianwisnia »

Beatrice pisze: 17 mar 2023, 15:51
IrasArgor pisze: 17 mar 2023, 15:40
Beatrice pisze: 17 mar 2023, 15:30
To mi teraz jest smutno, bo nie zamówiłam grobowej wiedźmy i myślałam że dokupię normalnie w sklepie a tu takie wieści :x
Proponuję poczekać i jak się skończy wysyłka polować na ogłoszenia na sklepie Awaken Realms bo w przypadku Tainted Grail wszystkie dodatki były spokojnie do kupienia w bardzo fajnej cenie.
Wiem, bo kupiłam dodatki do TG normalnie w sklepie, bo z kampanii miałam tylko core plus SG, tylko wtedy dodatki wisiały w sklepie AR w zapowiedziach jeszcze zanim zaczęła się wysyłka do wspierających, a w przypadku Etherfields pusto i wyżej ktoś napisał, że dostał informację od sklepu, że nie wiadomo czy w ogóle będą w normalnej sprzedaży. Podstawka w retailu się wyprzedała, więc trochę tego nie rozumiem.
TG miała dystrybucje retail i to w wielu krajach a Etherfields narazie nic nie wiadomo. Trzeba czekać. Raczej nastawialbym się na jakas sprzedaż stocku z KS dystrybuowane przez sklepy niz wydanie sklepowe.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Hrosskar
Posty: 355
Rejestracja: 30 cze 2020, 18:36
Has thanked: 73 times
Been thanked: 77 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Hrosskar »

Spoiler:
Widziałem "gdzieś" to bardzo nieprecyzyjne i prawdę mówiąc brzmi dla mnie jak bujda ;). Ludzie z działu sprzedaży AR bujali się po różnych imprezach w PL i jednoznacznie opisali to jak będzie wyglądała sprzedaż Etherfieldsa - najpierw idzie do wspierających, i po zakończeniu tego procesu, kolejna partia pójdzie do sprzedaży. Jest to zrobione z rozmysłem. Rozsyłanie gier do wspierających to wielkie przedsięwzięcie, angażujące pracowników. Rozesłanie kontenera gierek, to nie są 3 dni pracy :P jak się niektórym wydaje ;). Do tego wspierający są zadowoleni, że dostaną grę pierwsi. Wydawca nie porzuci tego procesu by rozsyłać do sklepów i narażać się na hejt wściekłych wspierających dlaczego jeszcze nie dostali swojej gry, a można ją dostać w sklepie. Jak skończy sie ten proces to zacznie się kolejny :).
To co się pojawiło obecnie w sklepach to są wersje ze wsparcia, które zamówiły sklepy podczas wspieraczki z zamysłem sprzedaży. Dlatego były i zniknęły ponieważ to jednostkowe sztuki. Tego nie wiem, czy sprzedaż będzie prowadzona np. tylko z poziomu strony Awaken Realms, z pominięciem sklepów.To decyzja producenta, przecież nikt mu niczego narzucić nie może. Ale to mało prawdopodobne, ponieważ jak dotąd wszystkie sklepy mogły hurtowo zamawiać u nich gry, więc dlaczego teraz miałoby być nagle inaczej? Ja radzę przeczekać podgrzewających atmosferę, ponieważ wg mnie to osoby które po prostu biją pianę dla zasady, albo Ci którzy chcą tytuł sprzedać po jak najwyższej cenie, dlatego rozsiewają plotki.
[/quote]

Może mało precyzyjne, ale nie pamiętam, gdzie widziałem taką informację i teraz tego nie odszukam już. Nie zmienia to faktu, że mylisz pewne rzeczy. Wersję KS miało w swojej ofercie kilka sklepów i się sprzedały. Natomiast po pewnym czasie, jak piszesz, w sklepach pojawiła się wersja sklepowa, która również się sprzedała. Niestety z drugą falą Etherfields i tamtejszymi dodatkami sprawa może wyglądać niestety inaczej.

Dowody?
1. Mail ze sklepu, że nie wiedzą, czy dostaną cokolwiek z drugiej fali (wersje sklepowe)
2. Brak zapowiedzi na stronie AR. Przy TG wisiały dużo wcześniej, chyba jeszcze zanim statek z KS dopłynął
3. Moje niepewne info, że sam AR nie wie, czy dodatki pojawią się w sklepie

EDIT: nie planuję sprzedać EF, prostuje pewne nieprawdziwe fakty. Oczywiście mogę się mylić.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2023, 22:10 przez Curiosity, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Cytowanie
Hrosskar
Posty: 355
Rejestracja: 30 cze 2020, 18:36
Has thanked: 73 times
Been thanked: 77 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Hrosskar »

Znalazłem info na grupie Etherfields PL. Ktoś napisał na FB do AR, więc to jest jednak pewne źródło.

Obrazek
Beatrice
Posty: 83
Rejestracja: 14 lut 2017, 15:10
Has thanked: 14 times
Been thanked: 13 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Beatrice »

Z drugiej strony jak zaczęłam szukać to na tej samej grupie wypowiedział się ktoś kto pracuje w AR że dodatki będą w sklepach jak skończą wysyłkę z KS :roll:
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 597
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Muleq »

Czy mając dodatki z drugiej fali można rozpocząć nową kampanię w innym gronie nie kończąc równocześnie kampanii z pierwszej fali?? Czyli innymi słowy czy jest możliwość prowadzenia równolegle dwóch różnych kampanii zakładając oczywiście, że gramy innymi bohaterami.
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1222
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 474 times
Been thanked: 444 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Shodan »

W instrukcji jest napisane, że wymagane jest ukończenie kampanii z coreboxa przed rozpoczęciem kampanii ze sg/addon.
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 597
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Muleq »

Ok, a czy w takim razie po skończeniu coreboxa można równolegle prowadzić dwie kampanie np Sfinks i Shewolf w różnym składzie osobowym??
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4078
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: brazylianwisnia »

Muleq pisze: 19 mar 2023, 08:46 Ok, a czy w takim razie po skończeniu coreboxa można równolegle prowadzić dwie kampanie np Sfinks i Shewolf w różnym składzie osobowym??
Nie da się bo potrzebujesz wspólnych elementów z core.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 597
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

Re: Etherfields (Michał Oracz)

Post autor: Muleq »

No właśnie tego się obawiałem. Z wielu mankamentów Eteherfields, o których pisano tu wcześniej, z którymi zgadzam się mniej lub bardziej ten jest kolejnym, który psuje mi ogólną ocenę tej gry. Ciekawe czy projekt Etherfields jest już dziełem zamkniętym czy jednak autor gry wsłuchując się w opinie graczy wyjdzie kiedyś z pomysłem doszlifowania swojego diamentu??
ODPOWIEDZ