Tainted Grail: Upadek Avalonu / The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4078
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: brazylianwisnia »

lou pisze: 16 gru 2022, 14:08
brazylianwisnia pisze: 16 gru 2022, 10:42 Tutaj drugi rabin: jedna postacia. Synergie nie są tak interesujące jak np w Arkham LCG a moim zdaniem znacznie lepsze tempo jest jedna postacia. Fabuła ładnie wchodzi, mniej farmienia, szybciej się przemieszczamy -> więcej mięsa w wykresie czasu
Tu bym polemizował. Na dwie postacie bierzesz umiejętność że przy spotkaniu może dołączyć postać z sąsiadującej lokacji i chodzisz jedną postacią (najlepiej z koniem) a druga za darmo podąża za pierwszą. Nagrody są podwójne (łupy oczywiście nie), więc bardzo szybko pojawia się nadwyżka wszystkiego. Dodatkowo jednej postaci podnosisz 3 atrybuty, a drugiej 3 inne. Postacie chodzą razem więc wszystkie testy robi się automatycznie.
Gra jest więcej niż łatwa (może poza samym początkiem), trzeba tylko dobrze dobierać umiejętności
Orbek pisze: 16 gru 2022, 10:52 Jak grać solo, to tylko na jedną postać i nie bierz Beora. To postać do perswazji siłowej i w pojedynkę szybko skończysz zabawę i zacznie się męka.
No Beor ze swoją dyplomacją jest przegięty. Przy kilku kartach które podnoszą nastawienie za siłę (a u Beora warto i z 6 czy 7 zainwestować) przechodzisz cały etap jedną kartą,w późniejszych etapach gry nieocenione. Warto zainwestować u niego w umiejętność dociągnięcia dodatkowej karty na początku spotkania i przy 15-kartowej talii praktycznie zawsze będziesz miał którąś z tych kart na ręce (ew Mulligan)
Zbierasz więcej ale częściej trzeba odpalać menhiry, masz mniej czasu i trudniejszych przeciwników. Do tego wielu przeciwników ma jednak loot. No i jak wszędzie chodzisz razem to eksploruje się gorzej bo eksploruejsz tyle co jedna a czasu w chapterze masz mniej. Koniec końców i tak kampania będzie się bardziej ciągła dwoma postaciami.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
brucewayne0
Posty: 49
Rejestracja: 01 mar 2021, 19:04
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: brucewayne0 »

Orbek pisze: 16 gru 2022, 10:52
rhetor pisze: 16 gru 2022, 08:43 A jak lepiej grać solo - na jedną, czy dwie postacie?
Jak grać solo, to tylko na jedną postać i nie bierz Beora. To postać do perswazji siłowej i w pojedynkę szybko skończysz zabawę i zacznie się męka.
Przeszedłem solo na dwie postacie i bardzo dobrze się przy tym bawiłem, więc raczej to kwestia gustu ;-)
rhetor
Posty: 38
Rejestracja: 20 kwie 2020, 23:03
Has thanked: 9 times
Been thanked: 3 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: rhetor »

Dzięki za rady. Tymczasem pozbywam się szarego plastyku

Obrazek
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1013 times
Been thanked: 492 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Miszon »

Dawno nie grałem i już zapomniałem jak silny jest w tej grze "syndrom jeszcze jednej tury" (dnia). Wczoraj grałem od 18 do 23 z przerwą na kolację. Potem poszedłem się myć, trochę coś porobiłem w domu, spojrzałem koło północy jeszcze na planszę i myślę: "a może jeszcze chwilkę".
O 3:15 spojrzałem ponownie na zegarek :mrgreen: .
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Yuri »

Miszon pisze: 30 gru 2022, 16:07 Dawno nie grałem i już zapomniałem jak silny jest w tej grze "syndrom jeszcze jednej tury" (dnia). Wczoraj grałem od 18 do 23 z przerwą na kolację. Potem poszedłem się myć, trochę coś porobiłem w domu, spojrzałem koło północy jeszcze na planszę i myślę: "a może jeszcze chwilkę".
O 3:15 spojrzałem ponownie na zegarek :mrgreen: .
To nie tylko nawet o granie w tą grę chodzi. Ja mam tak teraz z malowaniem figsow do TG :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1013 times
Been thanked: 492 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Miszon »

Ja malowałem pół wakacji, teraz już mam wszystko pomalowane 8) i zacząłem ponownie grać (tzn. nie kupowałem dodatków figurkowych, pomijając jakieś 4 zwierzaczki).
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Yuri »

Panowie i Panie potrzebuje pomocy....... miałem 2 m-ce przerwy w malowaniu TG z powodu wyjazdu i.... no i zapomniałem jak mam z powrotem powkładać karty Spotkań z potworami do poszczególnych pudełek... Wiem, że miałem jakiś banalny system wtedy w głowie, no ale czas... pomożecie ? Pod każdym Potworem miałem karte Spotkania z jego grafiką. Jak je później porozdzielać po poszczególnych kampaniach? Jest jakiś spis może ?
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
radoslaw.cielisty
Posty: 13
Rejestracja: 23 gru 2022, 17:34
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: radoslaw.cielisty »

Yuri pisze: 05 sty 2023, 14:16 Panowie i Panie potrzebuje pomocy....... miałem 2 m-ce przerwy w malowaniu TG z powodu wyjazdu i.... no i zapomniałem jak mam z powrotem powkładać karty Spotkań z potworami do poszczególnych pudełek... Wiem, że miałem jakiś banalny system wtedy w głowie, no ale czas... pomożecie ? Pod każdym Potworem miałem karte Spotkania z jego grafiką. Jak je później porozdzielać po poszczególnych kampaniach? Jest jakiś spis może ?
w instrukcjach dodatkow masz spisy
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1013 times
Been thanked: 492 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Miszon »

Już napisałem w sąsiednim wątku: na karcie pod nazwą jest symbol dodatku, z którego pochodzi.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Yuri »

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc! Posortowanie kart zajęło teraz dosłownie 3 minuty. Czasem te najprostsze rozwiązania nam umykają, a powiem szczerze, że jak teraz ikonka wydaje się być oczywistą, tak wcześniej mogłem patrzeć i patrzeć i nic :) Brakuje mi tylko miejsca na deck kart z ikonką krzyczącego potwora, ale to pewno ten deck Guardianów do podmianki jak się kupiło wersje z figsami. Na bank jak piszecie będzie gdzieś w instrukcji.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Fenrisek83
Posty: 817
Rejestracja: 30 maja 2018, 10:35
Has thanked: 121 times
Been thanked: 93 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Fenrisek83 »

Yuri pisze: 05 sty 2023, 16:12 Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc! Posortowanie kart zajęło teraz dosłownie 3 minuty. Czasem te najprostsze rozwiązania nam umykają, a powiem szczerze, że jak teraz ikonka wydaje się być oczywistą, tak wcześniej mogłem patrzeć i patrzeć i nic :) Brakuje mi tylko miejsca na deck kart z ikonką krzyczącego potwora, ale to pewno ten deck Guardianów do podmianki jak się kupiło wersje z figsami. Na bank jak piszecie będzie gdzieś w instrukcji.
Te z ikoną krzyczacego smoka są z dodatku minsters of avalon past and future.
Są one do dodatków z sg ostatnirycerz i wiek legend. Ilość kart masz na spodzie pudełka (ja mam wersję z figurkami i nie wiem jak jest z samymi kartami bez figurek). W jakiej kampanii jakie potworysą masz w księgach skryptów do obydwu ww kampanii.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Yuri »

Fenrisek83 pisze: 05 sty 2023, 21:25 ...
Te z ikoną krzyczacego smoka są z dodatku minsters of avalon past and future.
Są one do dodatków z sg ostatnirycerz i wiek legend. Ilość kart masz na spodzie pudełka (ja mam wersję z figurkami i nie wiem jak jest z samymi kartami bez figurek). W jakiej kampanii jakie potworysą masz w księgach skryptów do obydwu ww kampanii.
Czyli jeżeli Cie dobrze zrozumiałem to te karty są ZAMIAST kart do figsów, które już tam się znajdują domyślnie i tylko bym je zdublował ?
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Fenrisek83
Posty: 817
Rejestracja: 30 maja 2018, 10:35
Has thanked: 121 times
Been thanked: 93 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Fenrisek83 »

Yuri pisze: 05 sty 2023, 22:09
Fenrisek83 pisze: 05 sty 2023, 21:25 ...
Te z ikoną krzyczacego smoka są z dodatku minsters of avalon past and future.
Są one do dodatków z sg ostatnirycerz i wiek legend. Ilość kart masz na spodzie pudełka (ja mam wersję z figurkami i nie wiem jak jest z samymi kartami bez figurek). W jakiej kampanii jakie potworysą masz w księgach skryptów do obydwu ww kampanii.
Czyli jeżeli Cie dobrze zrozumiałem to te karty są ZAMIAST kart do figsów, które już tam się znajdują domyślnie i tylko bym je zdublował ?
Zastępują karty spotkań z dwóch kampanii ze SG które nie mają cechy strażnik w tych dodatkach. Jak chcesz sobie utrudnić grę i mieć więcej spotkań z cechą strażnik zastepujesz kartami z dodatku monsters of avalon past and future te z dwóch kampanii które są w SG czyli ostatni rycerz i wiek legend. Wywalasz te z kampanii a w zamian dajesz z dodatku monsters of avalon p&f.

Strażnicy mają literę G w lewym górnym rogu przed swoją nazwą.
Strażnicy czyli ci z G różnią się tym, że do czasu aż ich nie pokonasz w walce lub nie przegadasz w dyplomacji poruszają się po mapie. Zwykle spotkania bez cechy strażnik jak wycofasz się z walki lub jej unikniesz wylatują z gry a z cechą strażnik pałetają się po mapie a porusza się je rzucając kostką (ta druga nie k6). W instrukcji w podstawce jest to opisane. :)

Z tego co pamiętam w kampaniach spotkania dyplomatyczne nie mają cechy strażnik a w dodatku monsters of past and future ją otrzymają.

I jeszcze jedno. Pamiętam, że jedna z kart do podmiany monsters of avalon p&f tylko nie wiem która ma inny kolor narożnika niż ta z dodatków ostatni rycerz lub wiek legend. Więc wymieniając je jak będzie Ci brakowało karty którą chcesz podmienić to przejrzyj inne talię spotkań i tam znajdziesz jej odpowiednik. ;)

Jakie karty i figsy z dodatku MofA p&f wymienisz masz rozpisane w księgach skryptów do tych dwóch kampanii ze SG w zasadach na początku książki. Te karty z MofA p&f nie występują jednocześnie w dwóch kampaniach. Część jest w jedenej a część w drugiej kampanii.
maciej.kr
Posty: 206
Rejestracja: 01 lip 2019, 22:03
Has thanked: 46 times
Been thanked: 42 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: maciej.kr »

Pytanie o to czy warto kupić Niamh?
Która postać jest najlepsza do rozgrywki solo?
tommyray
Posty: 1301
Rejestracja: 11 mar 2017, 14:51
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Has thanked: 406 times
Been thanked: 547 times
Kontakt:

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: tommyray »

maciej.kr pisze: 14 sty 2023, 00:46 Pytanie o to czy warto kupić Niamh?
Która postać jest najlepsza do rozgrywki solo?
Do solo nadaje się każda - to od ciebie zależy jak rozwiniesz postać oraz czy akurat będzie ci odpowiadać. Problemem gry true-solo jest zablokowanie niektórych części narracyjnych za warunkiem "jeżeli w twojej drużynie jest X to idź do paragrafu Y' oraz fakt że nawet nie tkniesz 'ech przeszłości' - a to moim zdaniem już spora strata gameplayowa - lepiej więc robić to całą drużyną.
W związku z tym, że gra jest olbrzymia to nie będziesz jej przechodzić wielokrotnie, i chyba najlepiej zrobić solo na kilka postaci lub grać postacią jedną ale na potrzeby wariantów narracyjnych traktować, że idziemy pełną drużyną - tak właśnie grałem, było dobrze, ale ciekawość 'ech przeszłości' innych postaci wzięła górę i powoli w trakcie rozgrywki sobie dokładałem do drużyny kolejne i ostatecznie gram z trzema. Spokojnie daje się to ogarnąć.
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1013 times
Been thanked: 492 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Miszon »

Wydaje mi się, że każda postać jest dobra do solo, ale niektóre mogą mieć na początku trudniej. Chyba najtrudniej będzie mieć Ailei. Albo Beor - tzn. ten drugi jest mocarny, ale trzeba się nauczyć grać w tę grę i jak już się ją nieco pozna, to gra się nim super, ale przykładowo ja nim zaczynałem 2 razy i raz zginąłem na początku drugiego rozdziału, a drugi raz odpuściłem pod koniec trzeciego, bo to była męczarnia. W tym sensie, że jego wada potrafi spowodować wpadnięcie w błędne koło: nie mamy kondycji, więc spada nam życie, więc nie mamy na tyle akcji oraz kondycji, aby upolować jakiegoś zwierzaka, który da nam jedzenie (a czasem zwierzak nas coś w walce poharata, czyli znowu nam spada zdrowie), a jak nie jemy to się nie leczymy, itd. w koło Macieja. To było mega męczące i się poddałem. Ale jak napisałem wyżej: teraz już bym wiedział, jak nim grać, uciekał z walk, które wydają się ciężkie, korzystał więcej z jego umiejętności tworzenia przedmiotów (wtedy w zasadzie w ogóle tego nie robiłem) i pewnie jakbym go rozwinął, to by już wymiatał.

Czyli jest to przykład, że każda postać się nadaje, a potem nawet wymiata. Przy czym nadal wydaje mi się, że najtrudniej będzie mieć z początku Ailei.

Co do "Ech przeszłości" - w jakim sensie się ich nie tknie? Gram solo, dołączyłem je w 4 rozdziale i do 8 zrobiłem już wszystkie "wspomnienia" postaci poza jednym.
tommyray pisze: 14 sty 2023, 07:52W związku z tym, że gra jest olbrzymia to nie będziesz jej przechodzić wielokrotnie
Zważywszy na kilka równoległych ścieżek fabuły, które się wzajemnie wykluczają, rzekłbym że gra wręcz zachęca przejście 2-3 razy. Ja już planuję kolejną rozgrywkę, może nie od razu po zakończeniu pierwszej, ale zrobię z pół roku przerwy i kolejny raz ruszę na Avalon (może w przerwie zagram w którąś z kampanii dodatku).
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
tommyray
Posty: 1301
Rejestracja: 11 mar 2017, 14:51
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Has thanked: 406 times
Been thanked: 547 times
Kontakt:

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: tommyray »

Miszon - jak grasz tylko jedną postacią to większość ech pozostaje nietknięta. Jest to na pewno argument za kilkukrotnym przejściem- Echa dobrze dodają cele osobiste. Tylko kwestia czasu na to...
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1013 times
Been thanked: 492 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Miszon »

Ok, w tym sensie te echa, rozumiem.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
miras23
Posty: 574
Rejestracja: 25 sty 2005, 15:23
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 19 times
Been thanked: 12 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: miras23 »

Myślicie, że Echa można dodać w trakcie kampanii? Jesteśmy w środku drugiego rozdziału i dopiero się dowiedziałem, że ten dodatek wrzuca się do dowolnej kampanii jako urozmaicenie.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4078
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: brazylianwisnia »

miras23 pisze: 14 sty 2023, 17:15 Myślicie, że Echa można dodać w trakcie kampanii? Jesteśmy w środku drugiego rozdziału i dopiero się dowiedziałem, że ten dodatek wrzuca się do dowolnej kampanii jako urozmaicenie.
Twórcy zalecaja dodać go przy drugim przejściu danej kampanii. Ja go jeszcze nie wyciągnąłem z pudełka..
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
tommyray
Posty: 1301
Rejestracja: 11 mar 2017, 14:51
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Has thanked: 406 times
Been thanked: 547 times
Kontakt:

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: tommyray »

miras23 pisze: 14 sty 2023, 17:15 Myślicie, że Echa można dodać w trakcie kampanii? Jesteśmy w środku drugiego rozdziału i dopiero się dowiedziałem, że ten dodatek wrzuca się do dowolnej kampanii jako urozmaicenie.
Dołączaj od razu - gra zyskuje sporo dzięki temu. Niby takie niewinne a jednak daje bardzo dużo dobrego. Gdyby to był rdzeń gry... można pomarzyć.
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1013 times
Been thanked: 492 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Miszon »

Jak pisałem - dodałem w 4 rozdziale i szybko zdobywałem kolejne osiągnięcia. To niby drobiazg, kilka historyjek plus pewne bonusy w nagrodę, ale jednak fajnie to działa. Moim zdaniem minidodatek, który jest must-have.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1013 times
Been thanked: 492 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Miszon »

Czy dodatek Forever Autumn był dostępny jakoś inaczej niż jako promo w kampanii Dice Tower? Ktoś go kojarzy, w sensie czy to fajnie działało? Był po polsku? Będzie może do zdobycia w kampanii Kings of Ruin?
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Yuri »

Miszon pisze: 14 sty 2023, 22:57 Czy dodatek Forever Autumn był dostępny jakoś inaczej niż jako promo w kampanii Dice Tower? Ktoś go kojarzy, w sensie czy to fajnie działało? Był po polsku? Będzie może do zdobycia w kampanii Kings of Ruin?
Pamiętam, że był do zakupienia w wersji PL w kampanii. Razem z runami i jakimś 3cim dodatkiem, bodajże sprzętowym.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1013 times
Been thanked: 492 times

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon (Krzysztof Piskorski, Marcin Świerkot)

Post autor: Miszon »

Ok, widzę że będą do zdobycia w kampanii Ruin.

Pytanko o minidodatek companionów: jakieś tipy, jak ich pomalować? Czy wszyscy są w talii przedmiotów (nie przeglądałem jej, żeby nie psuć sobie niespodzianki, dotąd natrafiłem tylko na Borsuka)?
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
ODPOWIEDZ