Jaki materiał/playmata na stół?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
Sir_Yaro
Posty: 1643
Rejestracja: 21 cze 2014, 18:00
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 47 times
Been thanked: 356 times
Kontakt:

Re: Jaki materiał/playmata na stół?

Post autor: Sir_Yaro »

Aha jeszcze jedno: a jak z przycinaniem ? bez problemu mozna skrocic nozyczkami ?
Bez problemu przytniesz nożyczkami.
nitki nie beda sie delikatnie pruly przy krawedzi ?
Mi się nic nie pruje. Ale nie wiem, czy to ze względu na wytrzymałość, czy na to jak ja jej używam - ja mam dookoła brzegu stołu bandę, która u dołu ma rowek i mata w niego wchodzi. Więc brzegów raczej nie widuję...
Pomimo tego wg mnie najlepiej byłoby ją dać do obszycia.
Awatar użytkownika
zuroslawski
Posty: 117
Rejestracja: 21 paź 2013, 13:49
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Jaki materiał/playmata na stół?

Post autor: zuroslawski »

Dopiero dzis mata przyszla. Wrazenia: material ogolnie spoko, sprezysty, jednak idzie do zwrotu. Po pierwsze jakbym mial brac to wzialbym z tego sklepu Berotex poniewaz podobno wysylaja w rulonie. Tutaj material byl poskladany przez co jest pomiety na zgieciach. Po drugie, myslalem ze nie bedzie sie slizgal po stole, jednak sie slizga. Jak mialem na probe mate gumowa to wrazenia byly duzo lepsze. Sam material jak dla mnie bylby wystarczajacy gdyby sie nie slizgal na stole. To takie moje pierwsze wrazenia z tkaniny. Wiec faktycznie nie wiem czy lepiej nie zainwestowac w cos lepszego, dedykowanego z playmaty.pl, mimo ze cena robi roznice.
Awatar użytkownika
Sir_Yaro
Posty: 1643
Rejestracja: 21 cze 2014, 18:00
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 47 times
Been thanked: 356 times
Kontakt:

Re: Jaki materiał/playmata na stół?

Post autor: Sir_Yaro »

Te zagięcia się wyprostują i to szybko.
Ale na ślizganie się to nie pomogę :)
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1013 times
Been thanked: 492 times

Re: Jaki materiał/playmata na stół?

Post autor: Miszon »

Ja mam obszyty z jednej strony, z drugiej jest neopren i się nie ślizga. I zagięcia są, ale po kilku minutach znikają.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
Sir_Yaro
Posty: 1643
Rejestracja: 21 cze 2014, 18:00
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 47 times
Been thanked: 356 times
Kontakt:

Re: Jaki materiał/playmata na stół?

Post autor: Sir_Yaro »

Miszon pisze: 18 kwie 2023, 20:25 Ja mam obszyty z jednej strony, z drugiej jest neopren i się nie ślizga. I zagięcia są, ale po kilku minutach znikają.
zuroslawski ma pewnie materiał z obu stron, a ty pewnie tylko z jednej. Stąd ta różnica...
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2650 times
Been thanked: 2332 times

Re: Jaki materiał/playmata na stół?

Post autor: Curiosity »

Sir_Yaro pisze: 18 kwie 2023, 23:17 zuroslawski ma pewnie materiał z obu stron, a ty pewnie tylko z jednej. Stąd ta różnica...
Nie o to chodzi. To co kupił, to jest PIANKA neoprenowa. Z tego się robi np. kostiumy dla płetwonurków. Jest to znacznie lżejsze niż guma neoprenowa i ma inne właściwości.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
zuroslawski
Posty: 117
Rejestracja: 21 paź 2013, 13:49
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Jaki materiał/playmata na stół?

Post autor: zuroslawski »

Nie o to chodzi. To co kupił, to jest PIANKA neoprenowa. Z tego się robi np. kostiumy dla płetwonurków. Jest to znacznie lżejsze niż guma neoprenowa i ma inne właściwości.
Dokladnie, ja mam taki material jak do pianek i w sklepie Beratex o ktorym byla tu juz mowa sprzedaja z tego co widzialem, dokladnie to samo tylko w nizszej cenie. Material ogolnie spoko, to ze jest pomiety to sie nie przejmuje bo nawet zelazkiem na niskiej temp mozna by bylo to wyprasowac. Jednak to ze jezdzi po stole to przez to odpada.

Ale z tego co zrozumialem w poprzednich wpisach niektorzy z Was tez korzystaja z tego rozwiazania i dla nie ktorych jest ok. U mnie jednak nie znajdzie to zastosowania na stole.
Awatar użytkownika
zuroslawski
Posty: 117
Rejestracja: 21 paź 2013, 13:49
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Jaki materiał/playmata na stół?

Post autor: zuroslawski »

Jakby ktos byl zainteresowany kupnem maty gumowej neoprenowej to znalazlem cos takiego w miare przystepnej cenie w rozmiarze juz troche wiekszym 120x80.

https://allegro.pl/oferta/antyposlizgow ... 2535781240
Awatar użytkownika
zuroslawski
Posty: 117
Rejestracja: 21 paź 2013, 13:49
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Jaki materiał/playmata na stół?

Post autor: zuroslawski »

Mata przyszla, przetestowana. To ta sama mata co mozna kupic w sklepie Portalu tylko tam kosztuje 200 zl, a tu 120zl wiec roznica spora. Dodatkowo teraz sa dobre promocje na playmaty wiec tez mozna cos wyhaczyc w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
zuroslawski
Posty: 117
Rejestracja: 21 paź 2013, 13:49
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Jaki materiał/playmata na stół?

Post autor: zuroslawski »

Jakby ktos chcial mate gumowa dwustronna 91,5x91,5 w dobrej cenie to podsylam linka:

https://allegro.pl/oferta/mata-gumowa-d ... 3653593173

Mozna popatrzec tez na inne oferty bo niektore maty mozna w dobrej cenie znalezc. Dzis przyszla mi tez dwustronna i wszystko jak najbardziej ok.
Zwolay
Posty: 91
Rejestracja: 25 mar 2023, 10:55
Has thanked: 16 times
Been thanked: 4 times

Re: Jaki materiał/playmata na stół?

Post autor: Zwolay »

Waga produktu z opakowaniem-460 kg. Stół Ci się zawali ;)
Awatar użytkownika
zuroslawski
Posty: 117
Rejestracja: 21 paź 2013, 13:49
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Jaki materiał/playmata na stół?

Post autor: zuroslawski »

Zwolay pisze: 11 maja 2023, 05:44
Waga produktu z opakowaniem-460 kg. Stół Ci się zawali ;)
Dal rade,chociaz mial spory sprawdzian :D
ODPOWIEDZ