IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
fitzroy
Posty: 292
Rejestracja: 28 sie 2012, 16:08
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 189 times
Been thanked: 111 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: fitzroy »

Wow to jest news. Czemu jeszcze wszędzie o tym nie trąbią? Rozumiem, że to wiadomość sprzed chwili. Jestem bardzo na tak tylko nie zróbcie z tego Diuny sekrety rodów czy czegoś w tym stylu. Jako fan planszówek i mega fan Thorgala ( mam wszystko co wyszło do dzisiaj) na bank wesprę.
Awatar użytkownika
dispe
Posty: 346
Rejestracja: 03 gru 2019, 12:42
Lokalizacja: WWA
Has thanked: 259 times
Been thanked: 109 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: dispe »

vikingowa pisze: 28 lut 2022, 15:59
dispe pisze: 12 lut 2021, 01:24
Backero pisze: 11 lut 2021, 22:24 Thorgal - genialna seria komiksów
Moje planszówkowe marzenie. Może kiedyś..
Mówisz, masz :D

https://portalgames.pl/pl/thorgal-gra-planszowa/
Czekam z niecierpliwością. Nie napiszę że biorę w ciemno ale czekam.
Awatar użytkownika
Niewodnik
Posty: 384
Rejestracja: 01 lut 2016, 13:08
Has thanked: 59 times
Been thanked: 150 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: Niewodnik »

To ja może trochę odwrócę pytanie i sam sobie na takie odwrócone pytanie odpowiem.

Nie jestem w stanie wyobrazić sobie IP, w które wejdę w ciemno planszówkowo (Fallout planszowy jest lichy, a Pratchetta tylko Ankh Morpork jest warte uwagi, Sekary i Wiedźmy ssą), ale jednocześnie nie jestem w stanie wyobrazić sobie IP, które spowoduje, że nie kupię gry z serii Munchkin. Na dniach ma wyjść Munchkin Batman, jest Munchkin Spongebob, Munchkin Ducktales, Munchkin Babies... i nawet jeśli Spongeboba nie widziałem ani odcinka, a Munchkina w tematyce bobasów (what?) uważam za głupotę, to i tak kupię bez mrugnięcia okiem.
Awatar użytkownika
The Fifth Horseman
Posty: 144
Rejestracja: 09 sie 2021, 12:35
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 162 times
Been thanked: 53 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: The Fifth Horseman »

Backero pisze: 11 lut 2021, 22:24Diablo - seria popularnych gier komputerowych H&S (w tym przypadku nadająca się na RPGa)
Bo ja wiem czy RPGa... jak dla mnie to bardziej sugeruje coś w rodzaju labiryntu śmierci, heroquesta czy nawet dice throne. Problem żeby czuł się diablowy i mechanicznie i tematycznie...
Awatar użytkownika
Backero
Posty: 389
Rejestracja: 31 maja 2015, 21:34
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 143 times
Been thanked: 82 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: Backero »

The Fifth Horseman pisze: 01 mar 2022, 17:00
Backero pisze: 11 lut 2021, 22:24Diablo - seria popularnych gier komputerowych H&S (w tym przypadku nadająca się na RPGa)
Bo ja wiem czy RPGa... jak dla mnie to bardziej sugeruje coś w rodzaju labiryntu śmierci, heroquesta czy nawet dice throne. Problem żeby czuł się diablowy i mechanicznie i tematycznie...
Racja, miałem nawet edytować post poprawiając na dungeon crawler, ale sobie podarowałem. Ale faktycznie coś bardziej dynamicznego by tu pasowało.
Awatar użytkownika
Fruczak Gołąbek
Posty: 918
Rejestracja: 29 wrz 2009, 00:56
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Has thanked: 72 times
Been thanked: 39 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: Fruczak Gołąbek »

Mi się marzy karcianka w świecie Warhammera :). Nawet reedycja Inwazji.
Xian
Posty: 96
Rejestracja: 05 maja 2012, 15:39
Has thanked: 31 times
Been thanked: 6 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: Xian »

Front Mission.
Rabaty: 5% w sklepie Jaskinia Graczy.
Awatar użytkownika
roadrunner
Posty: 536
Rejestracja: 22 sie 2013, 12:30
Has thanked: 261 times
Been thanked: 274 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: roadrunner »

Garfield - bo brakuje mi planszówki o miłości do lasagni.

Carmageddon - bo brakuje mi na rynku gier zapewniających równomierną reprezentację w tym hobby różnym grupom społecznym. Są gry o różnych czarnych charakterach jak kucharze, wiedźmy, piraci, a co z piratami drogowymi? W polskiej edycji wśród dostępnych postaci powinni się znaleźć Piotr Dziennikarz, Tomasz Piłkarz, Kermit le Frog i Izabella Ch.

Słoneczny patrol - bo brakuje mi gier o bieganiu. Plażą.

Munchkin: South Park - bo edycja Munchkina w scenografii "Kaczych opowieści" jest nieporozumieniem.

Gumisie i Muminki - bo opcja zagrania w cokolwiek jako książę Igthorn lub Buka #koniecznie.

Przyjaciele z Wesołego Lasu - w celach edukacyjnych. Dla uświadomienia każdemu, ile zagrożeń czeka w lesie.
Mam | Mogę zagrać | Udane transakcje: 100+ na forum, 6 na FB
Hejtowałem Kaskadię przed tym, jak się opamiętaliście. ;)
Sprzedam: dobre gry @Dział Handlu | Kupię: Tokaido: Rozdroża i inne @Kupię
100P |> Moje top
fitzroy
Posty: 292
Rejestracja: 28 sie 2012, 16:08
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 189 times
Been thanked: 111 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: fitzroy »

A ja czekam na jakąś dobrą grę nie ważne czy planszową czy karcianą w polskiej wersji językowej na podstawie jakiegoś znanego anime (do tej pory chyba nie było żadnego tytułu po polsku). Naruto, One Piece, Bleach czy inne znane shouneny dają fajne możliwości. Jest cała masa mniej znanych jak Black Clover, Jujutsu Kaisen, Magi, Seven deadly sins. A może coś mroczniejszego na bazie uniwersum Berserka? Wydaje mi się, że mogła by wyjść z tego tematu jakaś dobra konfrontacyjna karcianka; jakieś LCG może?
azazelmo
Posty: 895
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:49
Has thanked: 150 times
Been thanked: 280 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: azazelmo »

roadrunner pisze: 02 mar 2022, 10:35
Gumisie i Muminki - bo opcja zagrania w cokolwiek jako książę Igthorn lub Buka #koniecznie.
Muminy też bym brał. U mnie w domu mają niesłabnącą pozycję w top IP. Przynajmniej od dwóch pokoleń.

Wziąłbym też Studio Ghibli. Z Totoro ciężko wykręcić grę, ale pick-up and deliver do Kiki czy asymetryczną walkę o wpływy terytorialne (typu Root) w świecie Mononoke? Brałbym. Ale licencja podobno nie do zdobycia…
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5216
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: BOLLO »

roadrunner pisze: 02 mar 2022, 10:35 Carmageddon
Wiem że coś takiego jest na KS. Ostatnio w którymś z Board News było pokazywane...ale fakt ludzi się nie rozjeżdżało.
Fruczak Gołąbek pisze: 01 mar 2022, 19:28 Mi się marzy karcianka w świecie Warhammera :). Nawet reedycja Inwazji.
Jest jeszcze dostępne : Space Hulk oraz WH Podbój ze wszystkimi dodatkami za "śmieszne" pieniądze. Możesz jeszcze znaleźć Menedżer Drużyny ale cena już nie jest taka atrakcyjna.
Co do Inwazji to jegomość Fulgrim za jakiś czas będzie robił druki więc spokojnie poczekaj jeszcze chwile i będziesz miał all in.
Awatar użytkownika
Fruczak Gołąbek
Posty: 918
Rejestracja: 29 wrz 2009, 00:56
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Has thanked: 72 times
Been thanked: 39 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: Fruczak Gołąbek »

BOLLO pisze: 02 mar 2022, 10:58
roadrunner pisze: 02 mar 2022, 10:35 Carmageddon
Wiem że coś takiego jest na KS. Ostatnio w którymś z Board News było pokazywane...ale fakt ludzi się nie rozjeżdżało.
Fruczak Gołąbek pisze: 01 mar 2022, 19:28 Mi się marzy karcianka w świecie Warhammera :). Nawet reedycja Inwazji.
Jest jeszcze dostępne : Space Hulk oraz WH Podbój ze wszystkimi dodatkami za "śmieszne" pieniądze. Możesz jeszcze znaleźć Menedżer Drużyny ale cena już nie jest taka atrakcyjna.
Co do Inwazji to jegomość Fulgrim za jakiś czas będzie robił druki więc spokojnie poczekaj jeszcze chwile i będziesz miał all in.
Dałbyś link do WH Podbój? Jakoś nie mogę znaleźć.
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4104
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2631 times
Been thanked: 2546 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: Gizmoo »

W maju 2019 roku wymieniłem takie IP:

Aliens
Waterworld
Ghostbusters 1&2
Indiana Jones & The Temple of Doom.
Fallout
Black & White
Syndicate.
Monthy Python and the Holy Grail.
Blade Runner
ZELDA Najlepiej Ocarina of Time.

Aliens już mam (Another Glorious Day in the Corps), Fallout niby jest, nawet w dwóch odsłonach, ale obydwie nie takie, jakimi bym sobie je wyobrażał. :lol: Planszowy Syndicate ma wspólny z amigowym Syndicate'm jedynie tytuł. :lol: A co do reszty - fajnie by było, gdyby się jakieś dobre gry na tych licencjach się ukazały, natomiast z perspektywy czasu oceniam, że...

Do szczęścia żadnego IP nie potrzebuję. Liczy się WYŁĄCZNIE DOBRA GRA i oryginalne podejście do tematu. Planszówki oparte na IP, podobnie jak gry cyfrowe, zwykle mają... Leniwy design. Twórcy się nie starają, bo mają markę, która sama "sprzeda im produkt". I niestety w zdecydowanej większości, te gry to kasztany. I ostatnio zdecydowanie wolę, gdy sama gra kreuje jakiś świat od podstaw, gdzie widzę ciężką pracę włożoną w "worldbuilding" i oryginalne pomysły. Dlatego przyklaskuję takim projektom jak Tidal Blades, Etherfields, Merchants of the Dark Road, Sleeping Gods, Tainted Grail, The Few and Cursed i wiele innych. Niby znane motywy, ale jednak połączone w tak smakowitą zupę, że aż chce się ją "jeść łyżkami". No i kto by pomyślał, że z tak nudnego (dla mnie) tematu, jakim jest historia odległego kraju, można zrobić tak ciekawą grę jak Brazil? (swoją drogą szkoda, że to nie jest Gilliam'owski Brazil :D ).

Także z tych IP wymienionych przeze mnie w 2019 roku, na żadnym mi już w sumie nie zależy. Gdybym miał wybrać jeden, to byłaby to chyba Zelda i/albo Waterworld, choć ten drugi niby poniekąd istnieje w grze Flotilla (2019).

Roadrunner przypomniał mi o Carmageddonie, ale gdybym miał dołożyć jedno jedyne IP do "wishlisty", to byłby to Mad Max: Fury Road. Najlepiej jakieś tematyczne area control, z dużą porcją przygodówki i symulacją konfliktu na szosie. ;)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5216
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: BOLLO »

Fruczak Gołąbek pisze: 02 mar 2022, 11:17
BOLLO pisze: 02 mar 2022, 10:58
roadrunner pisze: 02 mar 2022, 10:35 Carmageddon
Wiem że coś takiego jest na KS. Ostatnio w którymś z Board News było pokazywane...ale fakt ludzi się nie rozjeżdżało.
Fruczak Gołąbek pisze: 01 mar 2022, 19:28 Mi się marzy karcianka w świecie Warhammera :). Nawet reedycja Inwazji.
Jest jeszcze dostępne : Space Hulk oraz WH Podbój ze wszystkimi dodatkami za "śmieszne" pieniądze. Możesz jeszcze znaleźć Menedżer Drużyny ale cena już nie jest taka atrakcyjna.
Co do Inwazji to jegomość Fulgrim za jakiś czas będzie robił druki więc spokojnie poczekaj jeszcze chwile i będziesz miał all in.
Dałbyś link do WH Podbój? Jakoś nie mogę znaleźć.
Tutaj najtańsza podstawka. Pamiętaj że to LCG więc wskazane jest posiadanie 3x core seta
https://muve.pl/sklep/gry-planszowe/kar ... =planszove

Dodatki kupisz w Gandalf/Aleplanszowki/planszomania i X-joy w cenie 20-30pln. Ja za całość dałem ok 800pln i mam świadomość posiadania całej kompletniej kolekcji tego co wyszło w PL.
Gizmoo pisze: 02 mar 2022, 11:18 Black & White
A wiesz że mam w głowie zrobienie takiej gry o byciu "bogiem" który posiada własnego chowańca i zarządza wioską, jednocześnie tłucze się z przeciwnikami?
Gizmoo pisze: 02 mar 2022, 11:18Blade Runner
O tak w to też bym zagrał.

Ja od siebie dodam niezmiennie "Ghost In the Shell" - jak nikt tego nie zrobi to sam to zrobię :-)
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2423
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 525 times
Been thanked: 456 times
Kontakt:

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: Jiloo »

NIe wiem dlaczego, ale do wszelkich adaptacji, czy to gier wideo, czy książkowego/komiksowego/filmowego uniwersum podchodzę jak do jeża. Często okazuje się, że poza nawiązaniami do świata gra jednak nie spełniała moich oczekiwań.

Oczywiście są wyjątki od tego – uwielbiam Gears of War, Legendary Encounters, Scott Pilgrim Little Precious Card Game, Deckbuildery Resident Evil i Star Trek. Jednak zazwyczaj IP które lubię w innych media powodują moje zainteresowanie tematem, a nie automatyczne wpisanie na listę must have.

Ale mam ogromną słabość do mechów (takich kroczących maszyn bojowych) i wszelkie zapowiedzi zawsze wzbudzają moje zainteresowanie.
c08mk pisze: 08 maja 2019, 13:58 Cowboy Bebop
Z trybem solo jest Cowboy Bebop: Space Serenade. Nie wiem na ile dobrym, bo grałem tylko multi. U mnie gra nie wylądowała na radarze, bo jakoś w nią nie wierzyłem, ale udało mi się zagrać i po partii od razu wyszukałem w sieci kopii i zamówiłem. Nie jest to może gra wybitna, ale całkiem przyjemny deckbuilder.
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
mementomoris
Posty: 145
Rejestracja: 21 wrz 2020, 12:09
Has thanked: 66 times
Been thanked: 41 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: mementomoris »

azazelmo pisze: 02 mar 2022, 10:55 Wziąłbym też Studio Ghibli. Z Totoro ciężko wykręcić grę, ale pick-up and deliver do Kiki
Co do gry w klimacie Kiki, to istnieje już gra Broom Service. ;)
azazelmo
Posty: 895
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:49
Has thanked: 150 times
Been thanked: 280 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: azazelmo »

mementomoris pisze: 02 mar 2022, 12:50
azazelmo pisze: 02 mar 2022, 10:55 Wziąłbym też Studio Ghibli. Z Totoro ciężko wykręcić grę, ale pick-up and deliver do Kiki
Co do gry w klimacie Kiki, to istnieje już gra Broom Service. ;)
Dzięki. Znam i grałem, ale to taka niby-Kiki. Trochę jak Nemesis to obcy. Czekam na oryginał.
Awatar użytkownika
Mortinista
Posty: 362
Rejestracja: 17 wrz 2019, 23:57
Has thanked: 243 times
Been thanked: 158 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: Mortinista »

Jest ich tylko kilka :

Gry :

1. MAX PAYNE
2. DIABLO
3. MAFIA
4. UNCHARTED
5. HALF LIFE

Filmy :

1. POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI
2. JURASSIC PARK
3. TERMINATOR
4. OBCY
5. ACE VENTURA

Książki :

1. HYPERION
2. SHERLOCK HOLMES
3. SYBIR PUNK
4. METRO
5. WIEDŹMIN

Seriale :

1. Z ARCHIWUM X
2. ŚWIAT WEDŁUG BUNDYCH
3. MOTOMYSZY Z MARSA
4. MIASTECZKO SOUTHPARK
5. HERKULES/XENA

Reszta po większym namyśle;)
Xoltro
Posty: 260
Rejestracja: 09 cze 2021, 12:50
Has thanked: 63 times
Been thanked: 70 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: Xoltro »

Ja nie mam chyba jakiegoś IP, które by mnie kupiło tak od razu, że muszę to mieć.

Bo np. jestem fanem uniwersum warcrafta, władcy pierścieni i starwarsów a mimo to nei rzucam się na wszystko od razu.

Niemniej jednak rzuciłbym się na LCG star wars/ LOTR ale zrobione w bardzo podobnej mechanice jak arkham horror lcg i do tego w pełni polskojęzyczne.
Fidel-F2
Posty: 313
Rejestracja: 12 gru 2021, 15:21
Has thanked: 129 times
Been thanked: 44 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: Fidel-F2 »

Co to jest IP?
Awatar użytkownika
Fruczak Gołąbek
Posty: 918
Rejestracja: 29 wrz 2009, 00:56
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Has thanked: 72 times
Been thanked: 39 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: Fruczak Gołąbek »

Skrót to dokładnie nie wiem co znaczy. Chyba Intellectual Property.

Możesz przyjąć że to po prostu dany wymyślony "świat".
Marek Ch.
Posty: 70
Rejestracja: 18 lut 2021, 17:49
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 27 times
Been thanked: 41 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: Marek Ch. »

Fruczak Gołąbek pisze: 02 mar 2022, 17:21 Skrót to dokładnie nie wiem co znaczy. Chyba Intellectual Property.

Możesz przyjąć że to po prostu dany wymyślony "świat".
Albo prościej: znana licencja :).
shod
Posty: 572
Rejestracja: 01 sie 2017, 10:07
Lokalizacja: Wielkopolska
Has thanked: 266 times
Been thanked: 177 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: shod »

azazelmo pisze: 02 mar 2022, 10:55 Wziąłbym też Studio Ghibli. Z Totoro ciężko wykręcić grę, ale pick-up and deliver do Kiki czy asymetryczną walkę o wpływy terytorialne (typu Root) w świecie Mononoke? Brałbym. Ale licencja podobno nie do zdobycia…
albo coś z Ruchomego Zamku Hauru ;). Nie wiem jak mechanicznie i klimatycznie, ale styl graficzny może odnajdziesz w Bitoku.

Tak się składa, że moje ulubione IP w bardziej lub mniej udanie ostały przeniesione na planszę. Może w nieprzypadkowej kolejności będą to:
1. Świat Tolkiena - wiadomo co jest i najbliżej byłoby mi do WoP. Za to najchętniej zagrałbym/kupiłbym jakąś strategię, która opowiadałaby historie nieco wcześniejsze i z udziałem Ainurów. Myślę, że mogłoby się udać coś na nutę WoP, tylko że z Morgothem. Zdaję sobie sprawę, że to rozległe czasy i udział wielu wielkich postaci chronologicznie chyba nie mógłby mieć miejsca, ale... oj grałbym.

2. Świat Wiedźmina - Ta gra, która jest nie przekonała mnie do siebie. Tą, która nadchodzi, wsparłem, zobaczymy jak się sprawdzi. Mam nadzieję, że się bardzo nie zawiodę - na szczęście nie mam wielkich oczekiwań ;).

3. Diuna - Starą mam, wiadomo jakie ma mankamenty, ale bardzo ją lubię. Chętnie sprawdziłbym Tą następczynię, która kilka bolączek miała poprawić. To euro mnie nie przekonuje. Czekam chyba na 4X w świecie Diuny.

4. Thorgal - coś idzie, ale nie nakręcam się na razie ;).

5. Warhammer - sporo na rynku z tego świata jest. Bliżej mi do fantasy niż 40K. Zakazane Gwiazdy mam i chciałbym coś takiego tylko w świecie fantasy z elfami, krasnoludami, orkami, skavenami, chaosem. Uwielbiałem Shadow of the Horned Rat i Dark Omen. Czas chyba, żeby Chaos w Starym Świecie doczekał się następcy i Bernhardt wkroczył na planszę ;).

6. Fallouty, Baldursy...- zagrywałem się we wiele z tego co wypuszczało Interplay, Bioware itd. W zasadzie można by to ogólnie nazwać jako do przeniesienie RPG z tych IP na planszę. Coś jak Folklore w świecie Fallout, Baldurs, WFRP - oj brałbym.

7. HoM&M - podobna sytuacja jak z Wiedźminem. Jeden jest, drugi się zbliża. Czas pokaże. Mam Runewars i w tym duchu widziałbym Hirołsy na planszy. Rasowe 4X.

8. Obcy - zagrałbym w planszówkę w duchu drugiej części filmu, z prawdziwymi postaciami z filmu ;).

9. Z mniej oczywistych zagrałbym coś z Garrettem [Thief], System Shock, Deus Ex... oraz Wendy, Sydem czy Zakiem Mc Kracken ;).

10. Z jeszcze mniej oczywistych to zagrałbym w dobre euro na podstawie gry komputerowej Vermeer albo Oil Imperium.

EDIT:
Zapomniałem o Warzone... jakieś próby były, ale coś nie mają szczęścia do kontynuacji tego bitwniaka z Kronik Mutantów...
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 947
Rejestracja: 31 sie 2010, 03:12
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 310 times
Been thanked: 201 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: Losiek »

Nie ma takiego dla mnie. Raczej odwrotnie, nie kupię niczego w stylistyce mangi/anime - odrzuca mnie ta estetyka (choć ugiąłem się w przypadku Boru, a tak się zarzekałem. No ale mam słabą silną wolę.).
Vulturius
Posty: 89
Rejestracja: 23 cze 2016, 14:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 18 times
Been thanked: 4 times

Re: IP które spowodowałoby u Was kupienie gry.

Post autor: Vulturius »

VivoBrezo pisze: 11 lut 2021, 22:03 Mi się marzy:
Opowieści z Meekhańskiego pogranicza - oj przytuliłbym taki tytuł. Jakiś soczysty 4x, albo chociaż dudes on the map. W książkach przewija się masa frakcji, epickie bitwy, magia, no wymarzony temat do ogromnego figurkowca :D


Expanse - świetne książki, świetny serial, gra planszowa podobno dobra, ale patrząc na zdjęcia zupełnie nie chwyta mnie za serce. Kupiłbym coś bardziej klimatycznego :)
Oo tak i dlatego was słucham kości piony i bastiony.
Z mojej strony widziałbym jeszcze dużego ks z LOTRA i Pottera ,ale nie kolejną wariacje zombicide . Tylko coś ciut zgrabniejszego.

A teraz śmieszna sprawa bo człowiek nie czekał a dostał: Thorgal. Miejmy nadzieję że portal stanie na wysokości zadania. Komiksy w każdym razie już jadą. :D

Jeszcze Warhammer, ale ten prawilny, a nie AoS :(
ODPOWIEDZ