Awaken Realms

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1221
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 474 times
Been thanked: 444 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Shodan »

brazylianwisnia pisze: 28 lut 2023, 19:47 Może się myle ale Great Wall chyba jest od autorów spoza AR. No i wtedy nie mieli planow na lekkie gry. Tutaj ewidentnie jest to lekka gra. Wspomnieli o tym i świadczą o tym powiązani ludzie. Nie oczekiwałbym nic więcej niż Tamashii.
Kamil Cieśla jest współautorem GW i od początku wypowiadał się o tej grze pod szyldem AR.
To chyba jednak robi się dyskusja spod znaku moja racja jest mojsza ;-)

Edit

Co do tego, że ma to być lżejsza gra, to zgoda. Przecież AR sami tak powiedzieli :-)
tommyray
Posty: 1291
Rejestracja: 11 mar 2017, 14:51
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Has thanked: 406 times
Been thanked: 545 times
Kontakt:

Re: Awaken Realms

Post autor: tommyray »

brazylianwisnia pisze: 28 lut 2023, 19:47 Reprint GW i kampania Tamashii to nie były wielkie sukcesy. Mi obecny kurs AR podoba się znacznie mniej. Mam wrażenie jakby uznali, że etap gdzie robili swietny stosunek ceny do zawartości był za nimi bo się wypromowali i teraz czas kapitalizowac popularność. Może to tylko wrażenie ale kampanie Lockdown i nowego TG nie zrobiły wow. Po tych zapowiedziach dużo bardziej czekam na Elder Scrolls od CTG, Sankokushin, nowy Aeon Tresspas niż na gry od AR.
Pełna zgoda. Też raczej zainwestuje w nowe ATO, pewnie dodam fabularną kampanię do vol 2 HexploreIt i dołożę się do Hunters 1492. Od AR tego Stalkera będę obserwował, ale bez kampanii to nie widzę siebie inwestującego w to kasę. Reszta mmm zobaczymy.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4653
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1210 times
Been thanked: 1418 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Mr_Fisq »

STALKER - na pewno będę się temu tytułowi bacznie przyglądał.
Nemesis - może dla figurek...

Ale ogólnie bez szaleństw...
Sprzedam: Wiosenne porządki: Horror w Arkham - 4 cykle, dwie podstawki, Uśpieni Bogowie, Moje Miasto.
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Arlea1
Posty: 10
Rejestracja: 26 gru 2021, 20:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Awaken Realms

Post autor: Arlea1 »

A wiadomo coś czy będzie dodruk Etherfields i Tainted Grail?
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4076
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Awaken Realms

Post autor: brazylianwisnia »

Shodan pisze: 28 lut 2023, 19:57
brazylianwisnia pisze: 28 lut 2023, 19:47 Może się myle ale Great Wall chyba jest od autorów spoza AR. No i wtedy nie mieli planow na lekkie gry. Tutaj ewidentnie jest to lekka gra. Wspomnieli o tym i świadczą o tym powiązani ludzie. Nie oczekiwałbym nic więcej niż Tamashii.
Kamil Cieśla jest współautorem GW i od początku wypowiadał się o tej grze pod szyldem AR.
To chyba jednak robi się dyskusja spod znaku moja racja jest mojsza ;-)

Edit

Co do tego, że ma to być lżejsza gra, to zgoda. Przecież AR sami tak powiedzieli :-)
Dlatego napisałem, że może się myle bo słyszałem wersję, w której to autorzy gry przyszli z projektem gry do AR a Ci pomogli to dowieźć i oszlifowac. Przynajmniej jeden z autorów jest na forum więc może się kiedyś dowiemy jak to było. Mniejsza jednak z tym. Bardzo mało jest lekkich gier które mi siadły więc nie wiąże z tytułem nadziei. Szczególnie, że jako wariacja na temat pokemonów będzie pewnie targetowane też w młodszych graczy.

Ciekaw jestem jak ogół wspierających odbierze te gry. Mam wrażenie, że ostatnie kampanie GW i TG były jednak rozczarowaniami jeśli chodzi o ilość wspierających a tu bomby nie widze. Na ten moment wydaje mi się, że nawet Nemesis to już za dużo dla graczy ale może czucie rynku mnie zawiedzie 😀
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Revol
Posty: 71
Rejestracja: 23 paź 2018, 15:36
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Revol »

Jak chcesz Tg z SG odezwij się na PW, co do zapowiedzi to jak ktoś nie posiada Nemesis to chyba must have i tu bd się skupiał jednak bez gameplay nic nie kupię. No i oczywiście AD 1492 to kampania na którą czekam a jeszcze za rogiem Apex Legend, bogaty rok się szykuje. Pozdr
Edit: Jestem zaskoczony że nie ma DC a liczyłem na coś epickiego :)
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4076
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Awaken Realms

Post autor: brazylianwisnia »

Revol pisze: 28 lut 2023, 21:14 Edit: Jestem zaskoczony że nie ma DC a liczyłem na coś epickiego :)
Na streamie STALKERa określili jako DC.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
shuji
Posty: 1276
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 218 times

Re: Awaken Realms

Post autor: shuji »

Ten nemesis to mają być marines vs intruzi. Obstawiam kompatybilność z mapami z 1 i lockdown, oraz wszystkimi intruzami
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3349
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1997 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Ardel12 »

Ja się wpisuję w głosy większości i też mi niczego ich zapowiedzi nie urwały. Fajnie zrobiony materiał, ale bez przypierdzielenia i zwalenia z nóg czymkolwiek. Kości, RPGi i gra video...tjaa. Nemesis 3 OMG, ileż można w to jeszcze iść, ale kasa leży to trzeba podnieść. No i smoczki. Zainteresowałem się do momentu, gdy podkreślili z 5 razy, że gra jest z lżejszego zakresu, więc na pewno nie tego szukam w kampaniach(bo tu rozumiem, że będzie jakaś). Pomijając, że krzyczy jako zerżnięcie pokemonów w innym settingu. Widać jak o Nemesisa nikt się nie przywalił, to można dalej kopiować xD

W sumie ja tam się ostatnio cieszę jak są meh zapowiedzi, bo regał krzyczy, że zaraz pęknie xD Oby ISS dostarczyli w całości jako świetny komplet i spokojnie poczekam na kolejną wielką grę kampanijną z ich stajni(albo nie, bo miałem ich już nie wspierać...)
Confidential
Posty: 170
Rejestracja: 26 mar 2018, 20:41
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Confidential »

Jak dla mnie AR przegina z tym "Nemesisem". Lockdown ledwo co wyszedł, a tu już trójkę zapowiedzieli. Daliby ludziom więcej czasu, żeby ograć to co już jest na rynku, zanim zaczną się upominać o kasę na "nową" odsłonę.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4440
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1344 times
Been thanked: 842 times
Kontakt:

Re: Awaken Realms

Post autor: Hardkor »

Co do samego pokazu - otoczki, filmów i trailerów to mi się bardzo podobało. Moim zdaniem super zrobione i najlepiej jak dotychczas oglądałem. Krótko, bo 40 min, a fajnie. Co do gier :

Stalker- nie jestem fanem gry, ale wpada na celownik. Mało jest gier w tym klimacie, a wydaje mi się on interesujący, szczególnie, że Zona okazała się średnią grą.

Dragon coś tam - wygląda jak pokemony z smokami. No nie urwało nic, ale zainteresuje się na pewno.

Nemesis 3 - ok, ale po co? Serio mega odcinanie kuponów. Jeśli nie będzie to jakieś legacy czy całkiem coś nowego (jest na to potencjał skoro będziemy bardziej uzbrojeni niż w poprzednich częściach) to będę zawiedziony. Mam oba nemesisy, wszystkie dodatki gameplayowe, pomalowane figurki. Na te chwile nie widze sensu kolejnego na półce.

Czyli super otoczka i prowadzanie, a same gry średnio. Trochę szkoda, ale przynajmniej ogram co mam na półce, a tu zaraz ISS Vanguard.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Confidential
Posty: 170
Rejestracja: 26 mar 2018, 20:41
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Confidential »

Hardkor pisze: 01 mar 2023, 01:33 Nemesis 3 - ok, ale po co? Serio mega odcinanie kuponów. Jeśli nie będzie to jakieś legacy czy całkiem coś nowego (jest na to potencjał skoro będziemy bardziej uzbrojeni niż w poprzednich częściach) to będę zawiedziony. Mam oba nemesisy, wszystkie dodatki gameplayowe, pomalowane figurki. Na te chwile nie widze sensu kolejnego na półce.
Osobiście bym nie chciał, by "trójka" wprowadzała element legacy czy jakieś wielkie zmiany - do tego mogą być spin-offy umieszczone w tym samym uniwersum. Skoro każda część jest samodzielną grą, będącą fabularną kontynuacją poprzedniej, sensownym jest, by gameplay był dość podobny, z pewnymi zmianami lub "odświeżonymi" zasadami. Tylko za szybko jak dla mnie z tym lecą.
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 984
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 618 times
Been thanked: 541 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Irr3versible »

Jak sama prezentacja mi się nie podobała, statyczni ludzie nadrabiają nadmierną gestykulacją aby dodatkowo zainteresować widza... to do planszowej treści nie mam większych zastrzeżeń.
Również uważam, że takie wydarzenia powinny być live, a nie zgranymi kawałkami prezentacji

To, że coś nie będzie ostatecznie w moim guście mnie nie przeraża. Oby tylko AR poprawiali się w rejonach, w których jeszcze mają sporo do nadrobienia - terminy (czyli bardziej "zarządzalne" projekty, nie każdy musi być większy od wcześniejszego), mechaniki/rozwiązania które nie są fajne tylko za pierwszym razem. A przechodząc do konkretów:

- kostki, powodzenia z odpowiednim wyważeniem bo na koniec dnia to jest kluczowe. Sam projekt kompletnie nie dla mnie, ale niech się dywersyfikują. Będzie trzeba też ogarnąć czytelność liczby, no chyba że planują pomalować w standardzie.
Bardziej dla rpgowców, nie dla mnie. (znając życie będą robić dedykowane kości pod swoje gry - ot kolejny kosmetyczny addon za 5-10 usd)

- Stalker, ja jestem z tego pokolenia które grało w grę na premierze. Pozycja, które u mnie budzi największe zainteresowanie - ale żaden hajp; w nową iterację konsolową nawet nie mam zamiaru grać bo takie gry przestały mnie bawić. Klimat jednak może fajnie się przysłużyć się scenariuszom, które mają ciągnąć tę grę. Jeśli to ma być ich pełnoprawny DC, to moje zainteresowanie mają. Acz jak wspomniałem, spokojnie poczekam na wszystkie informację.
Kampania pod koniec roku ale dostarczą najwcześniej 2025 (bo pewnie nadal będzie obsuwa polskiej wersji - a liczę, na dobre tłumaczenie z słowiańskim naleciałościami ze wchodu). Pytanie też ile tam narracji (losowe wydarzenia/decyzje/opisy świata itp) a ile zwykłego przesuwania się od punktu a do b.

- Smoki, spodobało mi się że gra kierowana pod solo/2 osoby - dobra zmiana po ściemach, że Etherfields, Tainted Trail czy ISS są dla 4 ;) Sam koncept jednak do mnie nie trafia, gra przygodowa ok, ale deck bulilder z familiarami jakoś nie szczególnie. Szczególnie, że mowa o jakiś pojedynkach na arenach - jest jednak nadzieja, gdzyż skoro mają być figurki, to może walka będzie czymś więcej niż karcianką.

- Nemesis, tu mocno liczyłem na DC - stand alone ala Alien Breed - z możliwością wykorzystania dodatkowych komponentów z wcześniejszych gier (mapy etc). A chyba będzie tylko upgrade obecnych mechanik ze zdrajcą - to samo tylko więcej pif-paf. Obym się mylił, oby tu było więcej zmian.

Narzekać nie będę, każda gra może mieć swoich odbiorców, Natomiast ekscytacji żadnej, mówimy o premierach 2024 (może 1 z 3) oraz 2025.
Gry video pozostawiam bez komentarza, nie jestem fanem early access jeśli już w coś zagram to z stajni From Software lub Naughty Dog, a generalnie planszówki > konsole.
Awatar użytkownika
goldsun
Posty: 560
Rejestracja: 11 cze 2021, 10:11
Lokalizacja: Bytom
Has thanked: 16 times
Been thanked: 196 times

Re: Awaken Realms

Post autor: goldsun »

Nemesis 3 - Standalone, czyli musi być nowa plansza i nowe potworki. Zastanawiałem się przez chwilę i tak mi przyszło do głowy, że skoro teraz to ludzie mają się bardziej obcym odwinąć, to ja bym to widział na planszy z planetą obcych. Mamy statek kosmiczny i planetę z ziemską kolonią, to żeby się nie powtarzać, teraz najlepsza byłaby planet obcych, żeby każda mapa była inna.
A taka planeta obcych już dałaby sporo możliwości na wprowadzenie czegoś nowego również do mechaniki.
I nie dziwię się aż tak, że od razu przeskakują do nowego standalone. Wypuszczanie kolejnego dodatku do Nemesisów, z kolejnymi potworami? Już są na rynku, trochę bez sensu powtarzać, trzeba by serio coś nowego wymyślić. Może właśnie wydanie kolejnego standalone jest lepszym rozwiązaniem niż kombinowanie z nowym dodatkiem, który w dodatku dobrze, żeby pasował do obydwu wcześniejszych Nemesisów.
--
Dołączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3035
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 571 times
Been thanked: 239 times

Re: Awaken Realms

Post autor: DarkSide »

NARESZCIE! Dawno nie było jakiegoś nowego Nemesisa. :twisted:

S.T.A.L.K.E.R. The Board Game - W pierwszej chwili myślałem że będzie to zwykłe pożenienie "Ocaleni" (Outlive) z "TWoM", ale po prezentacji wydaje się że będzie to bardziej Tainted Grail w uniwersum Stalkera. Nie mówię że to źle, ale oby to nie było zwykłe przeniesienie 1 do 1 w nowych szatach.

Dragon Eclipse: Póki co na stronie przedkampanijnej jest bajerancka zajawka, która nic nie mówi o samej grze. Podobnie jak "wywiad" z twórcą. Jak na razie zapowiedź bez konkretów. :roll:
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -10%, ALEplanszówki -3%
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1221
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 474 times
Been thanked: 444 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Shodan »

Skoro Nemesis to było coverem "Obcy 8 pasażer Nostromo" (Alien), to Nemesis Retaliation powinno być zgapką z "Obcy decydujące starcie" (Aliens). Jak to wyjdzie gameplayowo, to się dopiero okaże...
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2817
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 839 times
Been thanked: 363 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Gromb »

Shodan pisze: 01 mar 2023, 08:11 Skoro Nemesis to było coverem "Obcy 8 pasażer Nostromo" (Alien), to Nemesis Retaliation powinno być zgapką z "Obcy decydujące starcie" (Aliens). Jak to wyjdzie gameplayowo, to się dopiero okaże...

Biorąc pod uwagę, że GF9 wydaje za chwilkę Aliens: Another Glorious Day in the Corps w wersji PL, to najgorsza z możliwych opcja.
Wg mnie to powinien być crossover spinający w całość całą trylogię Nemesis.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Awaken Realms

Post autor: polwac »

Mnie z wszystkich zapowiedzianych gier właśnie Dragon Eclipse najbardziej interesuje.
Jeśli gra będzie prosta ale nie prostacka to pewnie dam jej szanse. Przy żonie i dwójce małych dzieci, coraz bardziej doceniam lżejsze gry do których mogę siąść z doskoku.

No nic, czekam na więcej informacji.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Confidential
Posty: 170
Rejestracja: 26 mar 2018, 20:41
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Confidential »

Gromb pisze: 01 mar 2023, 08:17 Wg mnie to powinien być crossover spinający w całość całą trylogię Nemesis.
Martwi mnie właśnie to, że podczas prezentacji projektant powiedział, iż będzie to "PRAWDOPODOBNIE ostatnia część serii" - czyli to wcale takie pewne nie jest. Marka się sprzedaje i wymyślą coś jeszcze, by na niej zarobić.
Dhel
Posty: 698
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 462 times
Been thanked: 390 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Dhel »

Zapowiedź biorąc pod uwagę ilość spamu, którą miałem na maila w związku z tym słaba, by nie powiedzieć bardzo słaba. Tak naprawdę tylko 2 duże gry:
- Stalker - setting mnie nie rusza kompletnie, ładne grafiki i tyle na razie wiadomo
- Nemesis - o matko, naprawdę??, dajcie se na chwile spokój z marką, która jest w tym momencie kompletna i nie potrzebuje innych tytułów odcinających kuponów od skąd inąd bardzo dobrej gry. Ale Ok, wiem, pieniążki się muszą zgadzać, niestety…
- gra video - No naprawdę spadłem z krzesła, naprawdę czekam by wydawca gier planszowych ogłosił, że robią grę video, No na to czekam….teraz będę oglądał stream blizzarda i jak nie ogłoszą planszowki to będę zawiedziony. :?

Tak przypominam jakby ktoś z AR to czytał, że zanim zaczniecie robić skomplikowaną grę elektroniczna to może w końcu zrobicie obiecaną apkę pod lockdown ????
Ostatnio zmieniony 01 mar 2023, 08:59 przez Dhel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3035
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 571 times
Been thanked: 239 times

Re: Awaken Realms

Post autor: DarkSide »

Confidential pisze: 01 mar 2023, 08:56
Gromb pisze: 01 mar 2023, 08:17 Wg mnie to powinien być crossover spinający w całość całą trylogię Nemesis.
Martwi mnie właśnie to, że podczas prezentacji projektant powiedział, iż będzie to "PRAWDOPODOBNIE ostatnia część serii" - czyli to wcale takie pewne nie jest. Marka się sprzedaje i wymyślą coś jeszcze, by na niej zarobić.
Cała seria jest dodatkogenna, więc pewnie (jeśli w ogóle) pójdzie to w tę stronę.
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -10%, ALEplanszówki -3%
Confidential
Posty: 170
Rejestracja: 26 mar 2018, 20:41
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Confidential »

DarkSide pisze: 01 mar 2023, 08:59
Confidential pisze: 01 mar 2023, 08:56
Gromb pisze: 01 mar 2023, 08:17 Wg mnie to powinien być crossover spinający w całość całą trylogię Nemesis.
Martwi mnie właśnie to, że podczas prezentacji projektant powiedział, iż będzie to "PRAWDOPODOBNIE ostatnia część serii" - czyli to wcale takie pewne nie jest. Marka się sprzedaje i wymyślą coś jeszcze, by na niej zarobić.
Cała seria jest dodatkogenna, więc pewnie (jeśli w ogóle) pójdzie to w tę stronę.
Osobiście przewiduję scenariusz, w którym AR stworzy kompletnie nową grę z innymi mechanizmami, ale "podepnie" ją pod uniwersum/markę "Nemesis", bo lepiej się wtedy sprzeda.
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 984
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 618 times
Been thanked: 541 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Irr3versible »

Mnie to nie dziwi, ale też nie powoduje zwrotnych reakcji.
180k wyprodukowanych core boxów to gigantyczny sukces biorąc pod uwagę jak duża / droga jest to gra.
Poprzednie gry zostały dostarczone, zanim pojawi się N3 miną dwa lata od teraz.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Awaken Realms

Post autor: polwac »

Confidential pisze: 01 mar 2023, 08:56
Gromb pisze: 01 mar 2023, 08:17 Wg mnie to powinien być crossover spinający w całość całą trylogię Nemesis.
Martwi mnie właśnie to, że podczas prezentacji projektant powiedział, iż będzie to "PRAWDOPODOBNIE ostatnia część serii" - czyli to wcale takie pewne nie jest. Marka się sprzedaje i wymyślą coś jeszcze, by na niej zarobić.
Wiesz...nigdy nie mów nigdy. Ja tak to odbieram.
Będzie pomysł i zapotrzebowanie na kolejną część to ją zrobią :)
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4076
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 267 times
Been thanked: 934 times

Re: Awaken Realms

Post autor: brazylianwisnia »

DarkSide pisze: 01 mar 2023, 08:09 S.T.A.L.K.E.R. The Board Game - W pierwszej chwili myślałem że będzie to zwykłe pożenienie "Ocaleni" (Outlive) z "TWoM", ale po prezentacji wydaje się że będzie to bardziej Tainted Grail w uniwersum Stalkera. Nie mówię że to źle, ale oby to nie było zwykłe przeniesienie 1 do 1 w nowych szatach.
Ja tu nie widzę nic z TG. grasz 2 scenariusze i koniec, grasz 3 scenariusze i koniec. Na filmie kafle lokacji wyglądały jak z typowego DC. Mi to wygląda z tych szczątkowych informacji, że to będzie bardziej jak mix Death may die z This War of mine.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
ODPOWIEDZ