Tytani / Titans (Łukasz Woźniak)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
MiXB
Posty: 548
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:38
Has thanked: 21 times
Been thanked: 89 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: MiXB »

Moonday pisze: 16 kwie 2021, 20:16
Wookie niczym Prezes Ignacy mówi dużo i obiecuje wszystko
Sporo w tym nadużycia. Poza tym Łukasz rzetelnie podchodzi do każdej kampanii podając całą masę informacji w formie filmików. W przypadku Tytanów było kilka gamplayów z różnymi recenzentami, gra była prezentowana na różnych etapach rozwoju i nawet zdecydowali się pokazać figurki do gry wydrukowane na nowych wzorach i to jeszcze w czasie kampanii. Był też prezentowany tryb solo. Wiem, bo śledziłem kampanię. Niech mi ktoś pokaże kampanię z taką ilością informacji o grze.
To faktycznie nadużycie, bo to skrót myślowy był. Miałem na myśli, że główne materiały promocyjne są bardzo takie no... "Ogólnikowe" właśnie niczym u Prezesa. Masz "porównanie do innych gier" czy "klimat gry" w pierwszym rzucie. I mam wrażenie, że wielu wspierających dokonuje zakupu na podstawie właśnie tych materiałów bez zagłębiania się w szczegóły jak gameplay. Co trochę przeraża, bo Wookie ma dwa gameplaye po angielsku, omówienie zasad i mechanik. Można całą grę poznać przed zakupem, a część ludzi tego po prostu nie robi i są zaskoczeni.

Jasne, Wookie przedstawiał tą grę jako "wymagającą" czy "podobną acz różną niż X" itd., ale z drugiej strony można było wszystko zweryfikować samemu tak jak sam Napisałeś i nic nie brać na słowo.
pcyzm
Posty: 685
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 206 times
Been thanked: 201 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: pcyzm »

MiXB pisze: 16 kwie 2021, 21:16 Można całą grę poznać przed zakupem, a część ludzi tego po prostu nie robi i są zaskoczeni.
Kupują wzrokiem. Bądź co bądź ta gra wygląda całkiem epicko, szczególnie tytułowi tytani. Wizerunek gry raczej sugerował coś cięższego. Ja nie mówię, że to celowe zagranie autora, bardziej właśnie taki efekt złudzenia optycznego tej części graczy, którzy powinni jednak sprawdzać przed zakupem jak wygląda mechanika i reguły.
Kisun
Posty: 1130
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 132 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: Kisun »

A dopiero zaskoczeniem dla niektórych będzie jak w czasie gry zauważą, że tytułowi Tytani nie są tak istotni w rozgrywce, jak by się wydawało. A jeszcze, czasem, przez sporą część gry nawet nie będą mogli być używani, bo będą leżeć i czekać na powrót na planszę :)
Swoją drogą ciekawe ile osób ściągnęło instrukcję i ją przeczytało w ciągu tych 2ch lat czekania.
pcyzm
Posty: 685
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 206 times
Been thanked: 201 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: pcyzm »

Kisun pisze: 16 kwie 2021, 23:29 A dopiero zaskoczeniem dla niektórych będzie jak w czasie gry zauważą, że tytułowi Tytani nie są tak istotni w rozgrywce, jak by się wydawało. A jeszcze, czasem, przez sporą część gry nawet nie będą mogli być używani, bo będą leżeć i czekać na powrót na planszę :)
Swoją drogą ciekawe ile osób ściągnęło instrukcję i ją przeczytało w ciągu tych 2ch lat czekania.
To już 2 lata? Kurcze, to już hype może poważnie opaść, a nawet preferencje gatunkowe się zmienić w takim czasie ;)
Kisun
Posty: 1130
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 132 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: Kisun »

No, będąc precyzyjnym, to minęło półtora roku :))
Awatar użytkownika
addekk
Posty: 642
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:54
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 44 times
Been thanked: 103 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: addekk »

Ja swojego egzemplarza się pozbyłem i oddałem komuś pledge ale też zupelnie z innego powodu niż to że będzie to mało wymagający blood Rage z kościami, po prostu zaczęło mnie denerwować wrzucanie jakiś losowych upadłych tytanów, Nekromantów i sam fakt że ten duży upadły tytan kosztowac miał 20zl ekstra.
I to nie chodzi o to 20zl. Ale o sam fakt tego że dostajesz fragment dodatku ale druga jego część przykro mi kolego dlc kosztuje 20zl. E A sport cynegejm.
No i najlepsze że dzieje się to po kampanii więc jak tego nie śledziłeś to możesz przeoczyć 😅
Coś jak gamefund na polskich wspieraczkach i pladge manager to coś czego mi bardzo brakuje.
Weźże chodźże grać BGG
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4469
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 847 times
Kontakt:

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: Hardkor »

addekk pisze: 17 kwie 2021, 11:18 Ja swojego egzemplarza się pozbyłem i oddałem komuś pledge ale też zupelnie z innego powodu niż to że będzie to mało wymagający blood Rage z kościami, po prostu zaczęło mnie denerwować wrzucanie jakiś losowych upadłych tytanów, Nekromantów i sam fakt że ten duży upadły tytan kosztowac miał 20zl ekstra.
I to nie chodzi o to 20zl. Ale o sam fakt tego że dostajesz fragment dodatku ale druga jego część przykro mi kolego dlc kosztuje 20zl. E A sport cynegejm.
No i najlepsze że dzieje się to po kampanii więc jak tego nie śledziłeś to możesz przeoczyć 😅
Coś jak gamefund na polskich wspieraczkach i pladge manager to coś czego mi bardzo brakuje.
No to już wiem kogo następnym razem w Hellasach focusować, bo straciłem przez niego okazje zagrać w Tytanów :P
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Backero
Posty: 389
Rejestracja: 31 maja 2015, 21:34
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 143 times
Been thanked: 82 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: Backero »

Czy dodatek z Piątym Graczem będzie dostępny w sklepach i jeśli tak to wtedy co podstawka czy później? Jak na razie trafiałem na dość sprzeczne informacje w tym temacie.

Wiem tylko, że sama podstawka trafi do sklepów nie wcześniej niż 2 tygodnie po tym, jak otrzymają ją wspierający. Pytanie też czy polscy wspierający czy ostatni wspierający na drugim końcu globu czy po prostu po nadaniu przesyłek co ma mieć miejsce z końcem obecnego tygodnia.

Jak na razie 2 sklepy mi odpisały, że nie mają w tej chwili takich planów, chociaż dodatki "Piąty Gracz" i 'Stepy Krwii" nie były określone jako kickstarterowe exclusivy.
Awatar użytkownika
lukkk
Posty: 443
Rejestracja: 21 gru 2017, 00:49
Has thanked: 95 times
Been thanked: 99 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: lukkk »

Gra już chyba powinna zawitać do co poniektórych graczy. Zwracam się do tych, którzy już przetestowali - jakie są wasze opinie z rozgrywki? Bardziej hit czy kit? A może totalny średniaczek?
MiXB
Posty: 548
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:38
Has thanked: 21 times
Been thanked: 89 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: MiXB »

lukkk pisze: 28 kwie 2021, 14:49 Gra już chyba powinna zawitać do co poniektórych graczy. Zwracam się do tych, którzy już przetestowali - jakie są wasze opinie z rozgrywki? Bardziej hit czy kit? A może totalny średniaczek?
Mamy pierwsze wrażenia w temacie kampanii Tytanów viewtopic.php?f=57&t=62484&start=425 .

Ogólnie pozytywnie.
Casiliasplp
Posty: 580
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:33
Lokalizacja: Żyrardów
Has thanked: 11 times
Been thanked: 43 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: Casiliasplp »

Dobra to ja się nie znam to się wypowiem.

Zacznę od plusów.

Wykonanie stoi na wysokim poziomie, od grubych plansz graczy po wypraskę, nie ma się do czego przyczepić.

Grafiki są śliczne wszystkie są różnorodne, każda frakcja wygląda graficznie inaczej nie mam się do czego przyczepić.

Plansza Jest bardzo ładna ma dużo detali oraz zawiera easter eggi. ( Mam matę i robi wrażenie :) ) Plansza jest dwustronna jest strona A przystosowana na grę do 4 graczy. Oraz strona B przystawalna do gry z dodatkową frakcją, wtedy można zagrać nawet na 5 graczy. Co ciekawe scenariusze są różne i pozwalają grać na stronie A jak i B. Mata ma tylko stronę B.

Figurki tytanów to bardzo wysoki poziom może brakuje do topu ale są cudne ( mam nadzieje że w Wiedźminie będą chociaż takiej jakości jak nie lepszej!) :)

Figurki jednostek są po prostu dobre, każda jednostka we frakcji wygląda inaczej.( Teraz chyba nie wyobrażam sobie gry area control aby wszystkie frakcje miały takie same jednostki tylko kolory inne pacz. Dark Ages)

Mechanika nie każdemu może się spodobać ponieważ używamy kart rozkazów ze wspólnej puli, nie możemy zrobić tego co byśmy chcieli tylko to na co karty nam pozwalają. To można uznać na +/- zależy kto na to jak spojrzy. Dla mnie jest to ok, mam dużo strategii w kolekcji gdzie mam pełną gamę ruchów i akcji i to ode mnie zależy co zrobię. Wiec mi akurat się do podoba przy okazji łatwiej wprowadzić ludzie nie planszowych w tą grę. Jest prosta ale nie prostacka bo żeby wygrać jednak trzeba pomyśleć, mieć plan i strategię. Do tego jest masa dodatków przez dodatkową jednostkę(Dodatek KS), nieumarłych, kozaków i dodatkowe budynki, sztandary i nowe talie wsparcia, oraz tryb zawansowany w którym zbieramy energię aby odpalać umiejętności przypisane do swojej frakcji.

Mechanika walki Jest prosta ale nie prostacka ;). Rzucamy kośćmi, dodajemy karty wsparcia, dodajemy umiejętności z kart frakcji oraz planszy frakcji. Walka jest przyjemna dość szybka i nie karci tak gracza przegrywającego. Gdy ktoś przegrywa ciągnie karty wsparcia w zależności jak bardzo dostał w kość, to zapobiega kuli śnieżnej ze strony wygrywającego. Ponieważ on zapewne wypłukał się z kart przy ataku i jest osłabiony. Dla mnie mechanika walki jest fajna, trzeba tylko wiedzieć kiedy jakiej karty użyć i jak zrobić dobre combo.

A może teraz minus jaki zauważyłem.

Są to dwa drobne minusy jeden występuje w każdej grze Area control a drugi to wina koszulek słabej jakości według mnie.

1) 3 graczy - grałem raz na 3 graczy i niestety wyszło że jest 2v1 bo łatwiej było atakować gracza osłabionego niż mocnego.
2) Koszulki które były do kupienia na zagramwto są TRAGICZNE kleją się tak do siebie że mogę podnieść całą talie i żadna karta z dołu talii nie spanie jakby były sklejone klejem, dodatkowo było zapewnienie że 200 koszulek starczy niestety zabrakło 16 sztuk a oni nie mają już ich na stanie. Zostało mi je wywalić i kupić te co kupuje zawsze czyli Rebel Premium. Wywaliłem w błoto 42 zł na koszulki nie było warto mam nauczkę.

Zagrałem dopiero 3 razy więc jakieś zgrzyty mechaniczne pewnie wyjdą później na razie jestem zachwycony i dałbym 8/10 :)
W tym momencie tytani trafiają do mojego top 10 na miejsce 7, pomiędzy Mezo a Scythe. Top 1 nadal Rising sun :) może Ankh to zmieni :)

Pozdrawiam was serdecznie.
Patryk.
Hala Madrid
sasquach
Posty: 1827
Rejestracja: 29 cze 2016, 00:59
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 934 times
Been thanked: 583 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: sasquach »

Casiliasplp pisze: 28 kwie 2021, 19:45 2) Koszulki które były do kupienia na zagramwto są TRAGICZNE kleją się tak do siebie że mogę podnieść całą talie i żadna karta z dołu talii nie spanie jakby były sklejone klejem, dodatkowo było zapewnienie że 200 koszulek starczy niestety zabrakło 16 sztuk a oni nie mają już ich na stanie. Zostało mi je wywalić i kupić te co kupuje zawsze czyli Rebel Premium. Wywaliłem w błoto 42 zł na koszulki nie było warto mam nauczkę.
Praktycznie nigdy nie opłaca się brać koszulek w kampanii. Zwykle są droższe, niepewnej jakości i rodzą potencjalny problem jeśli z czasem pojawią się dodatki, a nie będzie można kupić koszulek.

Największy fail jaki zaliczyłem z takim koszulkami to Red Outpost, gdzie koszulki były dłuższe na jakieś pół centymetra albo więcej i trzeba było przycinać. Na szczęście kosztowały chyba 5zł.
Casiliasplp
Posty: 580
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:33
Lokalizacja: Żyrardów
Has thanked: 11 times
Been thanked: 43 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: Casiliasplp »

Jak brałem elekta to tam były dobre koszulki. Tutaj niestety słabo.
Hala Madrid
Onishin
Posty: 136
Rejestracja: 23 kwie 2016, 09:22
Has thanked: 26 times
Been thanked: 42 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: Onishin »

Wizualnie gra jest świetna, nawet żona, która zwykle strategii nie bierze pod uwagę, chce zagrać. Zarówno grafiki Jak i figurki.
Mechanicznie dopiero muszę zobaczyć.

Koszulki przy koszulkowaniu wydają się ok, ale faktycznie brakowało 16 sztuk. Zobaczymy jak będą się sprawdzać po pierwszych rozgrywkach.

Dla mnie jest trochę inny minus, wszystkie reguły związane z mini dodatkami rozsiane są po osobnych instrukcjach. Może nie ma tam aż tyle zasad i łatwo się to ostatecznie ogarnie, ale wstępnie wygląda na niepotrzebnie skomplikowane i martwię się czy potem po różnych książeczkach nie będzie trzeba szukać odpowiedzi na pytanie.

Fajnie ze wypraska mieści wszystko i względnie ładnie jest to posegregowane, chociaż jako samozwańczy mistrz optymalizacji rozkładania gier planszowych, śmiem twierdzić, że zrobiłbym to lepiej 😉
Awatar użytkownika
lukkk
Posty: 443
Rejestracja: 21 gru 2017, 00:49
Has thanked: 95 times
Been thanked: 99 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: lukkk »

A wiadomo może czego zabraknie w wersji Retail? Albo jakie dodatki będą do kupienia w sklepie? Kampania jakoś mi umknęła a od zawsze ciągnęło mnie w kierunku gier Dudes on Map/ Area Controll.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4469
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 847 times
Kontakt:

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: Hardkor »

lukkk pisze: 30 kwie 2021, 09:56 A wiadomo może czego zabraknie w wersji Retail? Albo jakie dodatki będą do kupienia w sklepie? Kampania jakoś mi umknęła a od zawsze ciągnęło mnie w kierunku gier Dudes on Map/ Area Controll.
https://www.g2a.com/pl-pl/tytani-edycja ... 0218021001

Z tego co kojarzę to g2a ma przedsprzedaż wersji sklepowej tylko
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
MiXB
Posty: 548
Rejestracja: 05 lut 2019, 11:38
Has thanked: 21 times
Been thanked: 89 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: MiXB »

lukkk pisze: 30 kwie 2021, 09:56 A wiadomo może czego zabraknie w wersji Retail? Albo jakie dodatki będą do kupienia w sklepie? Kampania jakoś mi umknęła a od zawsze ciągnęło mnie w kierunku gier Dudes on Map/ Area Controll.
Trzy rozszerzenia były określone jako "KS exclusive". Playmata również. Możliwe, że niektóre stretch goale poza tymi dotyczącymi tych dodatków nie będą w retailu, ale jedyne co widziałem to "Rain of Fire" stretch goal, który dodaje nowy rodzaj artylerii. Kozacy i 5 gracz powinni być w retailu i większość stretch goali.
Awatar użytkownika
Fiacik
Posty: 435
Rejestracja: 24 wrz 2013, 09:59
Has thanked: 66 times
Been thanked: 63 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: Fiacik »

lukkk pisze: 30 kwie 2021, 09:56 A wiadomo może czego zabraknie w wersji Retail? Albo jakie dodatki będą do kupienia w sklepie? Kampania jakoś mi umknęła a od zawsze ciągnęło mnie w kierunku gier Dudes on Map/ Area Controll.
Zaglądnij na olx, sporo tego :)
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 965
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 228 times
Been thanked: 233 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: Moonday »

Pierwsza rozgrywka solowa za mną. Tryb solo jest podobny do tego ze Scythe, gdzie przeciwnik porusza się na mapie w zależności od sytuacji. Trzeba opanować sporo zasad, ale potem już jest z górki. Gra jest szybka, a Wrogi Generał bardzo agresywny i potrafi wywierać presję. Wybrałem tryb podstawowy a i tak przegrałem z kretesem 30 do 46, bo przeciwnik rozprzestrzenił się po całej mapie, kiedy ja moją główną armią starałem się obronić własną stolicę. Póki co wydaje mi się, że nie będzie łatwo wygrać, ale to się okaże jak już nauczę się gry. Mi się podobało. Nie czułem, żeby losowość miała jakiś znaczący wpływ na wynik. Przegrałem, bo grałem zbyt asekuracyjnie, a gra wyraźnie zachęca do agresji.
Awatar użytkownika
ssebqq
Posty: 113
Rejestracja: 23 maja 2020, 11:30
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: ssebqq »

Również i ja dziś rozegrałem partię, planowo miało być dwie osoby ( ja i syn ) ale że gra się pięknie prezentowała na stole to dołączyła i żona :D
Gra wykonana na naprawdę wysokim poziomie pod względem jakości poszczególnych elementów oraz bardzo szczegółowe figurki kuszą chęcią malowania. ( oj kuszą... szczególnie Tytani )
Karty prezentują się również zacnie z uwagi na ładną grafikę i porządne wykonanie, choć i tak grane w koszulkach.
Plansza duża, solidna i graficznie bardzo ładna, ale my używaliśmy maty co daję jeszcze więcej miejsca na podboje i wojaże.
Pierwsza partia troszkę przerywana szukaniem w instrukcji czy dobrze gramy, ale jak już się załapie to rozgrywka idzie dość szybko ( mam nadzieję że graliśmy poprawie :twisted: ).
Mi jak i graczom podobała się szczególnie walka która wydaje się prosta bo są kostki ale można sporo pokombinować z kartami wsparcia ( np. combosy, przerzut kostek ) jak i kartami narodu.
Szczególnie dobre wrażenie na nas wszystkich zrobiło, że nie ma efektu kuli śnieżnej po przegranej walce.
( Żona po przegranej walce bała się że straci wszystkie jednostki, ale jak się okazało że tylko trzeba je wycofać na sąsiednie pole i jeszcze jak dostała kartę wsparcia to radości nie było końca :lol: )
Tak jest możliwość utraty oddziału, czy nawet dwóch ale przy większej różnicy punktów w walce, więc morale graczy jest większe do podjęcia walki.
Graliśmy tylko w podstawę bez sporej ilości dodatków i piątego gracza, więc mocne urozmaicanie gry jeszcze przed nami a i tak zabawa była przednia.

Wrażenia po grze :
Syn zachwala walkę, żona chwali wykonanie i grafikę gry, a mi się podoba że rodzina jest zadowolona z gry i są chętni na kolejne rozgrywki.
Tak więc pierwsze wrażenia bardzo pozytywne u wszystkich i o to chodziło.
Znaczy, będzie jeszcze nie raz grane :D
filku
Posty: 25
Rejestracja: 20 maja 2012, 22:23
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 48 times
Been thanked: 4 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: filku »

Wiadomo kiedy wersja będzie w sklepowej sprzedaży?
Awatar użytkownika
Backero
Posty: 389
Rejestracja: 31 maja 2015, 21:34
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 143 times
Been thanked: 82 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: Backero »

filku pisze: 04 maja 2021, 20:20 Wiadomo kiedy wersja będzie w sklepowej sprzedaży?
10 maja na pewno pojawi się w sklepie Go On Board, w podobnym czasie pewnie też w innych sklepach.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: polwac »

Tutaj są dostępne LINK
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Aras
Posty: 69
Rejestracja: 19 sty 2020, 21:40
Has thanked: 14 times
Been thanked: 14 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: Aras »

Dziwie się że o tej grze jest tak cicho :) Jedna z ładniejszych gier w typie area control. Mam pytanie. Czy jest dostępna już polska wersja ale nie w przedsprzedaży? Znalazłem w sklepie Go on bard tą grę, lecz nie pisze tam nic o wersji językowej. Na G2A jest polska wersja ale ciągle w przedsprzedaży. Wiadomo coś o tej grze? Czy w ogóle trafi na półki sklepowe?
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Titans / Tytani (Łukasz Woźniak)

Post autor: dwaduzepe »

Aras pisze: 17 maja 2021, 14:16 Dziwie się że o tej grze jest tak cicho :) Jedna z ładniejszych gier w typie area control. Mam pytanie. Czy jest dostępna już polska wersja ale nie w przedsprzedaży? Znalazłem w sklepie Go on bard tą grę, lecz nie pisze tam nic o wersji językowej. Na G2A jest polska wersja ale ciągle w przedsprzedaży. Wiadomo coś o tej grze? Czy w ogóle trafi na półki sklepowe?
chyba bedzie tylko w goonboard, bo to jest wszystko co im zostalo w polskiej wersji jezykowej
ODPOWIEDZ