1960: The Making of the President

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
Awatar użytkownika
koksik111
Posty: 192
Rejestracja: 03 gru 2007, 20:51
Lokalizacja: Jaworzno

1960: The Making of the President

Post autor: koksik111 »

Mam już kilka partii za sobą i jeden pomysł zmniejszający losowość. W Dniu wyborów podczas Strategii Kampanii dla odłożonej karty wykonujemy 3 testy przewagi. Niestety miałem pecha w losowaniu i z 6 losów żaden nie był mi korzystny (choć kostek miałem większość) i przegrałem 2 stany a wystarczyło tam po 1 kostce przewagi. I tu pomysł, który u mnie już się przyjął. Zamiast wykonywania 3 testów przewagi i w dużej mierze liczenia na ślepy los, można iść w pewniaka i wziąść jedną kostkę. Oczywiście gracz sam decyduje czy w danej sytuacji bierze pewniaka czy też zdaje się na loterię która może mu dać więcej ale również i nic. Ostatnio rozszerzyliśmy ten wariant i przy wykonywaniu testów przewagi gdy przeciwnik jest w stanie nas interesującym lub w nim dominuje to za 4CP zamiast wykonywać kolejno 4 testy przewagi pozwalamy sobie na wybór pewniaka dającego jedną kostkę. Polecam spróbować i liczę na opinię.
ODPOWIEDZ