Dobry insert do Blood Rage i Rising Sun dostępny w Polsce?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
zsuedama
Posty: 119
Rejestracja: 20 maja 2019, 20:59
Has thanked: 18 times
Been thanked: 44 times

Dobry insert do Blood Rage i Rising Sun dostępny w Polsce?

Post autor: zsuedama »

Cześć,

Szukam insertu, który pomieści:

1. W wypadku Blood Rage: Podstawkę + Mistyków + 5'ty gracz + insert do nowej paki KSa (duzi bogowie + stworki + klan). Insert musi mieścić karty w koszulkach. Pudełka muszą się domykać.
2. W wypadku Rising Sun najchętniej coś co pomieści wszystko w pudełku od Podstawki + w Daymo Box i pewnie Dynastia osobno. Insert musi mieścić karty w koszulkach. Pudełka muszą się domykać.

Widzę ogólnie w pip produktów do tych gier ale stosunkowo niewiele dostępnych w PL.

Czy może ktoś ma inserty do tych gier, które mu się sprawdzają, spełniają powyższe wymagania i są dostępne do kupienia w Polsce?
Top: Blood Rage & Neuroshima Hex :)
zsuedama
Posty: 119
Rejestracja: 20 maja 2019, 20:59
Has thanked: 18 times
Been thanked: 44 times

Re: Dobry insert do Blood Rage i Rising Sun dostępny w Polsce?

Post autor: zsuedama »

Wygląda elegancko. Masz może ten produkt? Mieści karty w koszulkach?
Top: Blood Rage & Neuroshima Hex :)
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: Dobry insert do Blood Rage i Rising Sun dostępny w Polsce?

Post autor: Jareks1985 »

Nie mam tego insertu, folded space wszystki swoje inserty projektuje pod karty w koszulkach, mam kilka i wszystkie maja miejsce na koszulki, a nie mam go poniewaz poluje na inny:
https://gamingtrunk.com/rising-star-org ... ks-edition

Uwazam, ze jest najlepszy ale i najdroższy, nie kupisz w Polsce a przesylka jest droga, nie mniej chce go kupić.
ODPOWIEDZ