Fox Games - plany wydawnicze 2020

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: Kin@a »

Witchma pisze: 29 gru 2020, 08:48 Czy Sagrada: Pasja ma już jakąś w miarę pewną datę premiery? Znajduję w sieci wersje styczeń i pierwsze półrocze 2021.
Jest też w planach drugi dodatek do Sagrady: Życie. Może wydrukują je jednocześnie.

Dobrze by było gdyby ktoś wkleił tu wszystkie propozycje wydawnicze.
Awatar użytkownika
bobule
Posty: 1008
Rejestracja: 21 wrz 2017, 22:09
Has thanked: 45 times
Been thanked: 207 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: bobule »

Kin@a pisze: 29 gru 2020, 21:47 Jest też w planach drugi dodatek do Sagrady: Życie. Może wydrukują je jednocześnie.

Dobrze by było gdyby ktoś wkleił tu wszystkie propozycje wydawnicze.
Raczej nie liczyłbym na to, że oba dodatki wyjdą w tym samym czasie. No chyba, że "Pasja" zaliczy kolejną obsuwę xDDD

Czasami mam wrażenie, że chyba FoxGames nie umie w internety xD
Obrazek
Zamiast dać informację o planach wydawniczych na swoim fanpage'u, albo na swojej stronie internetowej (gdzie można znaleźć np. katalog produktów z roku 2019 xDDD) to jedyna pełna grafika z jakimiś sensownymi informacjami była oczywiście na Planszowych Newsach (dobrze, że w ogóle była).
TTR_1983
Posty: 3932
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: TTR_1983 »

Dzięki za dobre słowo i polecam się na przyszłość- w sensie Planszowe Newsy :)
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: Kin@a »

Najlepsza gra o psach - o, coś dla mnie, na pewno to kupię razem z dodatkami do Sagrady.

Brakuje jeszcze ilustracji drugiej części książki Zagadkowa Podróż. Też ma się pojawić.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2008 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: Ardel12 »

Na FB nawet nie odpowiadają. Wisiało mi zamówienie przez Kryminalne Zagadki, które miały mieć swoją pierwotną premierę we wrześniu. Zero informacji na ich stronie na FB o nowym terminie. Ostatecznie zrezygnowałem z KZ oraz ER, by dostać swą paczkę.

Z zapowiedzi to Santa Monica mnie bardzo ciekawi i z chęcią ją wypróbuję. Reszta meh.
j_g
Posty: 1981
Rejestracja: 17 sty 2016, 18:08
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 503 times
Been thanked: 240 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: j_g »

'Najlepsza gra o psach' - niezłe mutanty, i to na okładce. Solidna dawka obciachu dla ilustratora (no i dla tego fachowca co zlecał mu tę robotę).
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: Kin@a »

j_g pisze: 31 gru 2020, 14:31 'Najlepsza gra o psach' - niezłe mutanty, i to na okładce. Solidna dawka obciachu dla ilustratora (no i dla tego fachowca co zlecał mu tę robotę).
Teraz coraz trudniej o dobrego ilustratora... stąd też stosunkowo niewiele gier ma ładne grafiki, niestety.
Trochę szkoda bo ładna oprawa graficzna przyciąga uwagę.
shami
Posty: 36
Rejestracja: 31 lip 2015, 21:13
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: shami »

bobule pisze: 29 gru 2020, 22:01
Czasami mam wrażenie, że chyba FoxGames nie umie w internety xD
Obrazek
Zamiast dać informację o planach wydawniczych na swoim fanpage'u, albo na swojej stronie internetowej (gdzie można znaleźć np. katalog produktów z roku 2019 xDDD) to jedyna pełna grafika z jakimiś sensownymi informacjami była oczywiście na Planszowych Newsach (dobrze, że w ogóle była).
Nie widzę tu podstawki Sagrady, a miała być podobno.
Coś wiadomo?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10918
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3352 times
Been thanked: 3212 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: japanczyk »

Sagrada juz została wydana, dodruku nie zapowiadaja

Edit: to zabrzmiało jakby dodruku nie bylo, chodzilo mi o to ze nie zapowiadają w planach wydawniczych
Dodrul oczywiście będzie, mial byc w grudniu chyba nawet
shami
Posty: 36
Rejestracja: 31 lip 2015, 21:13
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: shami »

13.12.2020 na fb foxgames dodało posta wraz ze zdjęciem podstawki, że będzie dodruk na początku roku.

"Michał Herman, nasz były wydawca, uwielbia Sagradę. My tylko dodamy, że dodruk będzie już na początku przyszłego roku ;)"

Stąd pytanie bo na powyższej grafice podstawki nie widzę a chcę kupić na prezent.
Niby w kilku sklepach można zamówić w preorderze i nie wiem czy klikać czy nie, bo potrzebuję na koniec lutego ;)
evrard
Posty: 359
Rejestracja: 19 paź 2013, 08:32
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: evrard »

Fox Games, może za szybko pytam, ale czy wydacie po polsku dodatek do Wielkiej Pętli - Grand Tour? :)

https://boardgamegeek.com/boardgameexpa ... grand-tour
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Kin@a »

REBEL.pl pisze: 04 lut 2021, 21:42 I tak mamy dobrze, bo przynajmniej gra nie zatonęła po drodze (wielu porównuje Sezon 0 do Sagrady, że tam czeka się nawet dłużej, a czeka właśnie dlatego, że w jeden transport Sagrady gra się obecnie w Abyss).
O! A to ciekawa informacja, wiadomo co dokładnie zatonęło? Bo ja mam preorder od zamierzchłych już czasów na Sagradę, m in dodatek Pasja i zastanawiałam się czemu tak długo nie jest zamówienie realizowane. Swoją droga współczuję Foxgames mam nadzieję, że nie ponieśli uszczerbku finansowego na stracie ładunku.
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2085
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 431 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: tomp »

Kin@a pisze: 09 lut 2021, 11:22
REBEL.pl pisze: 04 lut 2021, 21:42 I tak mamy dobrze, bo przynajmniej gra nie zatonęła po drodze (wielu porównuje Sezon 0 do Sagrady, że tam czeka się nawet dłużej, a czeka właśnie dlatego, że w jeden transport Sagrady gra się obecnie w Abyss).
O! A to ciekawa informacja, wiadomo co dokładnie zatonęło? Bo ja mam preorder od zamierzchłych już czasów na Sagradę, m in dodatek Pasja i zastanawiałam się czemu tak długo nie jest zamówienie realizowane. Swoją droga współczuję Foxgames mam nadzieję, że nie ponieśli uszczerbku finansowego na stracie ładunku.
To wszystko zależy of uzusów handlowych (ang. incoterms). W zależności od warunków umowy zmienia się zakres odpowiedzialności za towar między sprzedawcą a odbiorcą.
np. ex-works oznacza model (w bardzo dużym uproszeniu): "odbiorco towaru towaru, paczki są już wystawione za bramę fabryki, faktura już wystawiona, proszę o płatność).
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7330
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 459 times
Been thanked: 1106 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: detrytusek »

tomp pisze: 09 lut 2021, 12:07 To wszystko zależy of uzusów handlowych (ang. incoterms). W zależności od warunków umowy zmienia się zakres odpowiedzialności za towar między sprzedawcą a odbiorcą.
np. ex-works oznacza model (w bardzo dużym uproszeniu): "odbiorco towaru towaru, paczki są już wystawione za bramę fabryki, faktura już wystawiona, proszę o płatność).
EXW określa kto ponosi ryzyko za załadunek i transport, wcale płatność nie jest do tego wymagana (kwestia umów). Kupujący i sprzedawca ustalają gdzie sprzedawca ma dostarczyć zamówiony transport. Jeśli tym punktem jest np fabryka sprzedawcy to wszelkie późniejsze ryzyka spadają na kupującego. Z drugiej strony mogą ustalić, że tym punktem będzie wycieraczka kupującego.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
MacModrov
Posty: 32
Rejestracja: 04 kwie 2020, 15:59
Has thanked: 17 times
Been thanked: 9 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: MacModrov »

Czy jest, choćby minimalna, szansa na wydanie dodatku do Leśnych Duchów?
TTR_1983
Posty: 3932
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: TTR_1983 »

Zapraszam na kolejny live. Dziś o 21.00 moim gościem będzie Arek Maj z wydawnictwa Foxgames.

Transmisja na FB i YT Planszowych Newsów: https://youtu.be/Eoi7lzc9kfw

Obrazek
Awatar użytkownika
wrojka
Posty: 451
Rejestracja: 10 cze 2018, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz
Has thanked: 224 times
Been thanked: 208 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: wrojka »

Można wiedzieć jakie promosy będziecie dorzucać do reklamowanych mat Palca Bożego? :D
tomwro
Posty: 338
Rejestracja: 12 kwie 2021, 07:47
Has thanked: 21 times
Been thanked: 56 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: tomwro »

Te same co były teraz pewnie. Czyli 2 karty bogow.
Awatar użytkownika
Beskid
Posty: 986
Rejestracja: 29 sie 2021, 21:52
Has thanked: 731 times
Been thanked: 221 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: Beskid »

foxy już rozsyłają maty, właśnie odebrałem
Awatar użytkownika
czarny kapelusz
Posty: 165
Rejestracja: 20 wrz 2017, 23:19
Has thanked: 70 times
Been thanked: 74 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: czarny kapelusz »

Całe to zamieszanie z matami sprawiło, że napaliłem się by grać w to z najmłodszą latoroślą...
Zastanawiam się zatem czy kupować teraz i reklamować matę? Czekać aż w sklepach będą egzemplarze z dobrymi matami?? A jak będą to kiedy?? A może gdzieś już są dobre? :roll:
Ktoś coś poradzi?? :D
Awatar użytkownika
sin
Posty: 672
Rejestracja: 24 mar 2019, 14:59
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 175 times
Been thanked: 300 times
Kontakt:

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: sin »

czarny kapelusz pisze: 19 paź 2021, 09:45 Całe to zamieszanie z matami sprawiło, że napaliłem się by grać w to z najmłodszą latoroślą...
Zastanawiam się zatem czy kupować teraz i reklamować matę? Czekać aż w sklepach będą egzemplarze z dobrymi matami?? A jak będą to kiedy?? A może gdzieś już są dobre? :roll:
Ktoś coś poradzi?? :D
Nie wiadomo kiedy będą w sklepach dobre, FoxGames na swoim profilu na FB napisali, że poinformują kiedy to się stanie. Dostali pierwszą partię poprawionych mat, co prawda więcej niż otrzymali dotychczas reklamacji, ale mniej niż wypuszczono egzemplarzy na rynek, druga transza się produkuje. Możliwe więc, że za chwilę znowu trzeba będzie poczekać dłużej na wysyłkę poprawionej maty. Gdybym już nie miał to brałbym od razu i reklamował.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.
Awatar użytkownika
Beskid
Posty: 986
Rejestracja: 29 sie 2021, 21:52
Has thanked: 731 times
Been thanked: 221 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: Beskid »

czarny kapelusz pisze: 19 paź 2021, 09:45 Całe to zamieszanie z matami sprawiło, że napaliłem się by grać w to z najmłodszą latoroślą...
Zastanawiam się zatem czy kupować teraz i reklamować matę? Czekać aż w sklepach będą egzemplarze z dobrymi matami?? A jak będą to kiedy?? A może gdzieś już są dobre? :roll:
Ktoś coś poradzi?? :D
masz ostatnią szansę na egzemplarz wymagający reklamacji czyli dostaniesz dodatkowe karty gratis
demoomee
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2021, 09:52

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: demoomee »

Trochę z innej beczki. Kroniki Cypher - premiera 10.11, zamówiłem w przedsprzedaży w czwartek z Empiku, a dziś odebrałem przesyłkę :D
Ktoś czegoś nie dopilnował...
Awatar użytkownika
Furan
Posty: 1532
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:41
Lokalizacja: Warszawa, Wola
Has thanked: 9 times
Been thanked: 201 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: Furan »

I czy są plany na Kingdomino Origins? :>
jakiCHś - w tym wyrazie jest CH! || lepiej nie używa'ć apostrof'ów w ogóle, niż używa'ć ich w nadmiar'ze!

(S) Temporum
mery85mery
Posty: 13
Rejestracja: 03 sie 2020, 20:48
Has thanked: 6 times

Re: Fox Games - plany wydawnicze 2020

Post autor: mery85mery »

demoomee pisze: 23 paź 2021, 22:45 Trochę z innej beczki. Kroniki Cypher - premiera 10.11, zamówiłem w przedsprzedaży w czwartek z Empiku, a dziś odebrałem przesyłkę :D
Ktoś czegoś nie dopilnował...
Ja odebrałam w zeszłym tygodniu też zamówioną w przedsprzedaży w Empiku i już zdążyłam całą rozwiązać. Smuteczek trochę, kiedy inni nadal czekają na premierę...
ODPOWIEDZ