Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
orzeh
Posty: 1281
Rejestracja: 04 lut 2015, 10:05
Lokalizacja: Mysłowice
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Kontakt:

Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: orzeh »

W roku Molocha Portal zapowiedział polską edycje gry "Last Autora".
Gra pokaże co się dzieje na północy po apokalipsie.

Obrazek

Wg BGG jest to gra typu Worker Placement z zarządzaniem ręką.
Gracze będą zarządzać ocalałymi aby zbierać surowce, walczyć z wrogami, ulepszać pojazdy którymi będą pędzić na statek zanim będzie za późno
Tuminure
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2013, 12:07
Lokalizacja: Milewo
Has thanked: 2 times
Been thanked: 47 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: Tuminure »

Strasznie mnie brzydzi ten trik marketingowy w postaci doklejonego logo Neuroshimy i promowanie tego jak kolejnej gry w tym świecie.
Awatar użytkownika
karmazynowy
Posty: 1017
Rejestracja: 15 lut 2011, 18:26
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 184 times
Been thanked: 427 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: karmazynowy »

Mnie też to odrzuciło. Jak tylko sie zorientowałem, że nie ma tam nic z NSa poza logo to momentalnie straciłem zainteresowanie. Generic post apo jakich dziesiątki.
Na półce | Na stole | Na sprzedaż i zamianę (Gdynia) | Podzielę się rabatem: Grybezpradu.eu - 5% | Planszostrefa.pl - 11%
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10928
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: japanczyk »

Tuminure pisze: 02 cze 2020, 11:56 Strasznie mnie brzydzi ten trik marketingowy w postaci doklejonego logo Neuroshimy i promowanie tego jak kolejnej gry w tym świecie.
Nah, sam marketing spoko - ale mogliby to logo jakos dopasowac, albo jedno albo drugie, a tak to wyglada jak nalepka w paincie
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1148
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 200 times
Been thanked: 98 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: zioombel »

Ktoś o samej grze coś wie? To jakiś taki Odlotowy Wyścig?
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: kwiatosz »

Bgg mówi worker placement I hand management, z konfliktem okazjonalnym, ale chyba nikt nie dostał jeszcze kickstartera, bo nie bardzo jest coś więcej. Hunter i khron zrobili chyba materiał, ale ze podejrzewam że po niemiecku, to nie kliknąłem.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 252 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: jax »

Tu niby tłumaczenie zasad:
https://www.boardgamegeek.com/video/221 ... ark-streed
Ale gdzieś ten worker placement się ukrywa a i jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak faktycznie będzie przebiegać rozgrywka.
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
orzeh
Posty: 1281
Rejestracja: 04 lut 2015, 10:05
Lokalizacja: Mysłowice
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Kontakt:

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: orzeh »

Worker placement jest chyba podobny jak w Gugong - nie ma workerów tylko karty, tak mi to wygląda z filmików
shuji
Posty: 1280
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: shuji »

Przeczytałem instrukcję.

Jestem mega zawiedziony, że jedyne dostosowanie do uniwersum Neuroshimy to dodanie tytułu. W instrukcji, na kartach itd. nie znalazłem ŻADNEGO odniesienia do Neuro (może za wyjątkiem, że jedna karta nazywa się działko Gaussa). Nawet gracze oznaczeni są po prostu kolorami (żółty, niebieski itd.) zamiast ich nazwać jakimiś frakcjami, które by pasowały. Przecież to by nic nie zmieniało ani nie kosztowało.
Nie wiem, czy Portalowi nie pozwolono nic zmienić, zrobili to na odwal się, czy może ta instrukcja jest jeszcze robocza.

Możliwe, że to subiektywny odbiór, ale instrukcja jest do dupy. Bardzo ciężko mi było zrozumieć o co chodzi, szczególnie w sekcji z walką. Jeśli to wersja robocza, to jeszcze mają sporo do poprawy.

Ogólnie gra polega na tym, że najpierw wykonujemy akcje - rozbudowujemy konwój, zbieramy zasoby, rekrutujemy ludzi. Potem ruszamy się po mapie i walczymy z wrogami na mapie. Jeśli dobrze wnioskuje z samych reguł gra karze tych co mocno wychodzą na prowadzenie. Czyli nie jest tak, że jeden błąd i gra ustawiona, ale Ci co zostają w tyle mają okazje do nadgonienia (nawet to ma sens - Ci co jadą pierwsi, pierwsi wpadają w pułapki, spotykają bandytów itd., następni już wiedzą o zagrożeniu i walczą z osłabionym przeciwnikiem).

Możliwe, że są gdzieś grafiki z Neuro, ale ja się nie doszukałem. Liczyłem na to, że mechanicznie to będzie ta sama gra co na świecie, ale że w PL np. postacie będą znane z Neuro (np. niebieski to górnicy z Urano którzy chcą się wydostać na statku i jedną z postaci startowych jest Mechaniczka). Tym bardziej jestem zawiedziony, bo Portal ma gotowe multum świetnych grafik ze świata Neuro.

Nie czytałem jeszcze insturkcji do dodatku, ale z opisu wynika, że pojawia się tam sztuczna inteligencja, która przeszkadza graczom. Zakładam, że tylko jej nazwa została zmieniona na Molocha i to tyle jeśli chodzi o dostosowanie gry. (Uwaga: to tylko moje podejrzenie, bo przeczytałem na razie tylko instrukcję do podstawki).

Kolejna nie potwierdzona rzecz - wydaje mi się, że może być za mało kart. Niektóre są w kilku sztukach, więc gra może być powtarzalna. Z drugiej strony może chodzi o ograniczenie losowości (losujesz z małej, znanej puli jak w chociażby w hexie). Ale to do sprawdzenia w grze. Możliwe, że na dniach spróbuje pograć na tabletop to dam znać jak to wygląda. Możliwe, że mało kart wynika też z tego, że to nie jest jakaś wielka strategia, ale rzeczywiście gra na godzinkę (też do zweryfikowania). Ogólnie to taki mad max albo odlotowy wyścig :). Co ciekawe - wcale nie wygrywa ten kto dojedzie pierwszy do mety, ale dostaje on punkty za odległość do ostatniego + punktuje się jeszcze za inne rzeczy.

Ale żeby nie było, że tylko narzekam - grę oczywiście zamówiłem w najdroższym pakiecie. Bardzo lubię postapo i zastanawiałem się na KS Last Aurory. Do tego jestem wielkim fanem Hexa :)
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: kwiatosz »

Gdzie dorwałeś instrukcję?
Edit: nieważne, widzę że na stronie produktu w sklepiku Portalu jest.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Najemnik
Posty: 155
Rejestracja: 31 sie 2012, 12:42
Has thanked: 18 times
Been thanked: 19 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: Najemnik »

shuji pisze: 02 cze 2020, 14:29 (może za wyjątkiem, że jedna karta nazywa się działko Gaussa).
Działko Gaussa pojawia się w wielu systemach/światach/uniwersach sci-fi (zakładam że w różnych postapo też, a i w rzeczywistości Amerykanie testują broń opartą na tym pomyśle) więc nie doszukiwałbym się tutaj powiązania z NS. ;)
shuji
Posty: 1280
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: shuji »

Najemnik pisze: 02 cze 2020, 15:10
shuji pisze: 02 cze 2020, 14:29 (może za wyjątkiem, że jedna karta nazywa się działko Gaussa).
Działko Gaussa pojawia się w wielu systemach/światach/uniwersach sci-fi (zakładam że w różnych postapo też, a i w rzeczywistości Amerykanie testują broń opartą na tym pomyśle) więc nie doszukiwałbym się tutaj powiązania z NS. ;)
Napisałem to z małym przekąsem, że szukałem i szukałem i tylko w tym można się doszukać :)
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1218 times
Been thanked: 1419 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: Mr_Fisq »

Najemnik pisze: 02 cze 2020, 15:10 Działko Gaussa pojawia się w wielu systemach/światach/uniwersach sci-fi (zakładam że w różnych postapo też, a i w rzeczywistości Amerykanie testują broń opartą na tym pomyśle) więc nie doszukiwałbym się tutaj powiązania z NS. ;)
Żeby daleko nie szukać - w Fallout 2 jest M72 Gauss rifle.

Pytanie czy nakładanie odniesień do Neuroshimi nie wiązało by się z ryzykiem późniejszych kolizji przy wydawaniu dodatków (gdzie brnięcie w raz podjęte odniesienia mogłoby tworzyć jakieś potworki).
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Forcemaster
Posty: 105
Rejestracja: 21 cze 2017, 23:37
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 26 times
Been thanked: 60 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: Forcemaster »

Tuminure pisze: 02 cze 2020, 11:56 Strasznie mnie brzydzi ten trik marketingowy w postaci doklejonego logo Neuroshimy i promowanie tego jak kolejnej gry w tym świecie.
Nie no... Poczekałbym z narzekaniem, aż wyjdzie.
Za wcześnie, żeby coś wyrokować. Nic jeszcze nie jest ani pewne ani finalne.

Różnych ludzi różne rzeczy brzydzą. Mnie tam dla przykładu odpycha Nemesis jako bezwstydna kopia Aliena, a ludziom się bardzo podoba i nic z tego nie wynika, że mi się nie podoba.

Generalnie można się wstrzymać.
Ostatnio przeglądałem temat mojej ulubionej gry - 51 Stan Master Set. Masakra.
Przez pierwsze 30 stron ludzie się produkują jakie to gówno jeszcze zanim gra wyszła, a potem no kurde jednak fajna. Bicie piany było, aż przykro.
Odechciewa się włazić potem na takie forum gdzie ludziom spieszno z negatywną reakcją.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10928
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: japanczyk »

Forcemaster pisze: 02 cze 2020, 15:29 Ostatnio przeglądałem temat mojej ulubionej gry - 51 Stan Master Set. Masakra.
Przez pierwsze 30 stron ludzie się produkują jakie to gówno jeszcze zanim gra wyszła, a potem no kurde jednak fajna. Bicie piany było, aż przykro.
Odechciewa się włazić potem na takie forum gdzie ludziom spieszno z negatywną reakcją.
Wiesz, troche inna sytuacja - tam był outrage ze względu na to, że nowa edycja sporo zmieniała, a ludzie sie przyzwyczajaja ;-)

Last Aurora zapowiada się dla mnie na mocne meh - ale z drugiej kilka osob wsparło zbiorówke z KSa tutaj, wiec gra wydała się wystarczajaco interesujaca :D
shuji
Posty: 1280
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: shuji »

Forcemaster pisze: 02 cze 2020, 15:29
Tuminure pisze: 02 cze 2020, 11:56 Strasznie mnie brzydzi ten trik marketingowy w postaci doklejonego logo Neuroshimy i promowanie tego jak kolejnej gry w tym świecie.
Nie no... Poczekałbym z narzekaniem, aż wyjdzie.
Za wcześnie, żeby coś wyrokować. Nic jeszcze nie jest ani pewne ani finalne.

Różnych ludzi różne rzeczy brzydzą. Mnie tam dla przykładu odpycha Nemesis jako bezwstydna kopia Aliena, a ludziom się bardzo podoba i nic z tego nie wynika, że mi się nie podoba.

Generalnie można się wstrzymać.
Ostatnio przeglądałem temat mojej ulubionej gry - 51 Stan Master Set. Masakra.
Przez pierwsze 30 stron ludzie się produkują jakie to gówno jeszcze zanim gra wyszła, a potem no kurde jednak fajna. Bicie piany było, aż przykro.
Odechciewa się włazić potem na takie forum gdzie ludziom spieszno z negatywną reakcją.
No ja napisałem wrażenia po przeczytaniu instrukcji + co mi się wydaje zanim zagrałem z jasnym zaznaczeniem, które odnosi się do której części. Jednocześnie tak jak napisałem, grę zamówiłem, chociaż powiązanie jej z Neuroshimą na ten moment wygląda słabo.
Forcemaster
Posty: 105
Rejestracja: 21 cze 2017, 23:37
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 26 times
Been thanked: 60 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: Forcemaster »

Zdaje się to być akurat fajna okazyja do nabycia gry w retailu, która to była na KS.
Dla mnie, człeka, któryż to nie lubi KS, jest to dobry sposób do zakup tejże gry i to w preferencyjnej kwocie!
Temat wystarczająco chwytliwy dla ludzi lubujących się w postapo, tudzież wychowanych na Fallout, coby kupić.
Tuminure
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2013, 12:07
Lokalizacja: Milewo
Has thanked: 2 times
Been thanked: 47 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: Tuminure »

Forcemaster pisze: 02 cze 2020, 15:29
Tuminure pisze: 02 cze 2020, 11:56 Strasznie mnie brzydzi ten trik marketingowy w postaci doklejonego logo Neuroshimy i promowanie tego jak kolejnej gry w tym świecie.
Nie no... Poczekałbym z narzekaniem, aż wyjdzie.
Za wcześnie, żeby coś wyrokować. Nic jeszcze nie jest ani pewne ani finalne.
(...)
Generalnie można się wstrzymać.
Ostatnio przeglądałem temat mojej ulubionej gry - 51 Stan Master Set. Masakra.
Przez pierwsze 30 stron ludzie się produkują jakie to gówno jeszcze zanim gra wyszła, a potem no kurde jednak fajna. Bicie piany było, aż przykro.
Odechciewa się włazić potem na takie forum gdzie ludziom spieszno z negatywną reakcją.
W moim komentarzu nie nawiązuję do tego czy gra jest fajna lub nie (albo czy mi się podoba lub nie). Nawiązuję konkretnie do tego, że nie podoba mi się w jaki sposób nastąpiła zmiana tytułu (bo nie da się tego nazwać retheme, czy przeniesieniem gry do świata Neuroshimy).

Trzymam kciuki, żeby to była dobra gra, bo dobrych gier nigdy za wiele. Jednak nawet jeżeli okaże się dobra, to nadal niesmak związany z tytułem pozostanie.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: Leser »

Forcemaster pisze: 02 cze 2020, 15:29 Ostatnio przeglądałem temat mojej ulubionej gry - 51 Stan Master Set. Masakra.
Przez pierwsze 30 stron ludzie się produkują jakie to gówno jeszcze zanim gra wyszła, a potem no kurde jednak fajna. Bicie piany było, aż przykro.
Odechciewa się włazić potem na takie forum gdzie ludziom spieszno z negatywną reakcją.
Powstrzymaj się z nadinterpretacją. Dyskusja i krytyka w tamtym temacie dotyczyła głównie tego, że 51 Stan Master Set nie jest master setem w żadnym powszechnie przyjętym znaczeniu tego terminu - i ten zarzut był słuszny i wciąż pozostaje aktualny.

Tu też nikt nie jedzie po grze, a cała krytyka tyczy się doklejenia na ślinę świata Neuroshimy do gotowego generycznego postapo.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Forcemaster
Posty: 105
Rejestracja: 21 cze 2017, 23:37
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 26 times
Been thanked: 60 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: Forcemaster »

Leser pisze: 02 cze 2020, 18:32
Forcemaster pisze: 02 cze 2020, 15:29 Ostatnio przeglądałem temat mojej ulubionej gry - 51 Stan Master Set. Masakra.
Przez pierwsze 30 stron ludzie się produkują jakie to gówno jeszcze zanim gra wyszła, a potem no kurde jednak fajna. Bicie piany było, aż przykro.
Odechciewa się włazić potem na takie forum gdzie ludziom spieszno z negatywną reakcją.
Powstrzymaj się z nadinterpretacją. Dyskusja i krytyka w tamtym temacie dotyczyła głównie tego, że 51 Stan Master Set nie jest master setem w żadnym powszechnie przyjętym znaczeniu tego terminu - i ten zarzut był słuszny i wciąż pozostaje aktualny.
...
Czyli było bicie piany o nomenklaturę? Dosyć brutalna to była dyskusja.
Zresztą robi się niepotrzebny offtop. Może nie tylko dokleją tytuł na pudełko, zobaczy się.
Pozdrawiam i już nie zbaczam z tematu.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1738
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 571 times
Been thanked: 1407 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: Leser »

Forcemaster pisze: 02 cze 2020, 20:14 Czyli było bicie piany o nomenklaturę? Dosyć brutalna to była dyskusja.
Zresztą robi się niepotrzebny offtop. Może nie tylko dokleją tytuł na pudełko, zobaczy się.
Pozdrawiam i już nie zbaczam z tematu.
Nie, nie chodziło o nomenklaturę (a przynajmniej nie w kontekście bicia piany dla zasady). Chodziło o to, ze wydawca coś obiecał, zrobił co innego, ale dał tytuł, który a) był nieprawdziwy i mylący, b) miał udawać, że jednak wywiązano się z wcześniejszych deklaracji.

A w temacie: na 90% nie będzie nic więcej ponad to, co widać. Jeżeli gra ma być dostarczona w trzecim kwartale, to jest to ostatni gwizdek na produkcję.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
mordajeza
Posty: 361
Rejestracja: 19 lut 2019, 13:16
Has thanked: 171 times
Been thanked: 246 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: mordajeza »

Cytat za Big Bad Dice: "Warto wspomnieć o czymś specjalnym – Portal Games przygotował Last Aurora specjalnie dla nas, a że u nas Neuroshima to znany i lubiany świat, to wzbogacił podstawową wersje gry o znane i lubiane elementy z tego uniwersum. Co to dokładnie jest? Dostosowanie grafik do jednostek i frakcji rozpoznawalnych w Neurshimie."
shuji
Posty: 1280
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: shuji »

mordajeza pisze: 03 cze 2020, 18:06 Cytat za Big Bad Dice: "Warto wspomnieć o czymś specjalnym – Portal Games przygotował Last Aurora specjalnie dla nas, a że u nas Neuroshima to znany i lubiany świat, to wzbogacił podstawową wersje gry o znane i lubiane elementy z tego uniwersum. Co to dokładnie jest? Dostosowanie grafik do jednostek i frakcji rozpoznawalnych w Neurshimie."
eee? Gdzie w tej instrukcji są jakieś frakcje - może ktoś mi pokaże, bo ja nie kojarzę niebieskich żółtych ani zielonych w neuroshimie :)
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1167 times
Been thanked: 461 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: polwac »

Jak to mówią pożyjemy zobaczymy. Na razie średnio to wygląda.
Fajna opcja dla ludzi chcących Last Aurora, ale dla samej Neuroshimy to bym nie brał tej gry w przedsprzedaży :)
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
mordajeza
Posty: 361
Rejestracja: 19 lut 2019, 13:16
Has thanked: 171 times
Been thanked: 246 times

Re: Neuroshima Last Aurora (Mauro Chiabotto)

Post autor: mordajeza »

shuji pisze: 03 cze 2020, 18:41
eee? Gdzie w tej instrukcji są jakieś frakcje - może ktoś mi pokaże, bo ja nie kojarzę niebieskich żółtych ani zielonych w neuroshimie :)
Obstawiam, że to robocza wersja instrukcji.
ODPOWIEDZ