Moje najdroższe gry w kolekcji

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10882
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3349 times
Been thanked: 3205 times

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: japanczyk »

Hardkor pisze: 03 lis 2021, 13:05 Z tym malowaniem to widzę mega dziwnie jest. Część ludzi chce z tego powodu taniej albo lekko drożej, a inni bardzo podnosza za to cenę xD
Ogólnie w Polsce jest cebula - zagranicą szanują czas ludzi, któzy malują figurki niezależnie od jakości
Cena za jakiekolwiek malowanie to 5-6 zł/figurke, a ostatnio widziałem, ze ktos po cenie sklepowej chciał kupić grę z pomalowanymi figurkami
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4445
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1344 times
Been thanked: 843 times
Kontakt:

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: Hardkor »

japanczyk pisze: 03 lis 2021, 13:07
Hardkor pisze: 03 lis 2021, 13:05 Z tym malowaniem to widzę mega dziwnie jest. Część ludzi chce z tego powodu taniej albo lekko drożej, a inni bardzo podnosza za to cenę xD
Ogólnie w Polsce jest cebula - zagranicą szanują czas ludzi, któzy malują figurki niezależnie od jakości
Cena za jakiekolwiek malowanie to 5-6 zł/figurke, a ostatnio widziałem, ze ktos po cenie sklepowej chciał kupić grę z pomalowanymi figurkami
Samemu figurek nie maluje, bo nie mam na to czasu (ale od roku planuje zacząć!), więc oddając koledze do malowania figurki wiem jak duże są to ceny. Samemu płacę średnio 15 zł za figurkę (Nemesis - potwory dorosłe/bohaterowie, 30/40 Królowa i preproduktorzy, małe po 5/10 zł), więc jak widzę, że ktoś lekko podnosi cenę za grę pomalowaną to od razu mam chęć by wziąć.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Cyel
Posty: 2571
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1219 times
Been thanked: 1424 times

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: Cyel »

Zależy od jakości. Niestety większość malowania obniża jakość figurek ;) Na rynku bitewniaków w większości przypadków pomalowana oznacza tańsza bo po prostu większość ludzi maluje bardzo słabo.
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5210
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: BOLLO »

Cyel pisze: 03 lis 2021, 13:56 Zależy od jakości. Niestety większość malowania obniża jakość figurek ;) Na rynku bitewniaków w większości przypadków pomalowana oznacza tańsza bo po prostu większość ludzi maluje bardzo słabo.
Niestety Cyel ma racje. Sporo ofert jest pomalowanych "własnorecznie" i nie są to dzieła piękne....ja sam sprzedałem niedawno Drako i Talizmana pomalowanego. Osobie która kupiła obie gry moje malowanie się bardzo podobało ale zrobiłem też bardzo okazyją cenę bo nie uważam żeby mój skill był wart tyle i tyle.
Ja osobiście wolałbym kupić gre po niższej cenie niepomalowane i oddac komuś z forum do malowania lub pomalowac samemu jak umiem (satysfakcja) niż kupić drożej i żeby było brzydko i trzeba było zmywać i malować jeszcze raz.

To tak jak z mieszkaniami i domami. Wole kupić ruderę gdzie zostają tylko gołe ściany, niż mieszkanie w regipsach z pięknymi płytkami typu discopolo i dziwnymi sufitami rocococo...i tak wszystko będę rwał więc po co przepłacać. Co nie znaczy że znajdzie się jakiś fan takowego wystroju.

Co do malowania to taki szybki przykład .
Pierwsza z brzegu gdzie warto kupić:
https://www.olx.pl/d/oferta/wiedzmin-gr ... d;promoted
https://www.olx.pl/d/oferta/zombicide-z ... derIndex=1

Pierwsza z brzegu gdzie nie warto kupić:
https://www.olx.pl/d/oferta/pandemic-cz ... 29ac002a24
https://www.olx.pl/d/oferta/cyklady-gra ... 29ac002a24
Cyel
Posty: 2571
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1219 times
Been thanked: 1424 times

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: Cyel »

BOLLO pisze: 03 lis 2021, 15:42 ... wolałbym kupić gre po niższej cenie niepomalowane i oddac komuś z forum do malowania lub pomalowac samemu jak umiem (satysfakcja) niż kupić drożej i żeby było brzydko i trzeba było zmywać i malować jeszcze raz.
Bollo idealnie podsumował jak to działa.
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10882
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3349 times
Been thanked: 3205 times

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: japanczyk »

Akurat te Cyklady IMHO są nieźle pomalowane, za to Zombicie bym nie kupił :P
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3349
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1997 times

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: Ardel12 »

Ja jak kupuję używki to nie zwracam uwagi czy figsy są pomalowane czy nie. Interesuje mnie cena, więc pozycje, których cena jest podbita przez pomalowanie od razu odrzucam(szukam najtańszych pozycji i nie interesują mnie dodatki jak insert, koszulki itp.). Doceniam oczywiście pomalowane figurki jako wartość dodaną, ale nie miałem w historii swojej kolekcji żadnego tytułu, który byłby pomalowany w całości i jakoś z tym żyję. Obecnie wkręciłem się w KDM i na forum umówiłem się na pomalowanie wszystkich potworów z podstawki(mi wystarczy sklejanie). W KDM w sumie sprawdza się teza, że złożone i pomalowane figurki wcale nie osiągają wyższych kwot, gdyż wielu nabywa ją w celu właśnie własnoręcznego montażu(możemy mixować np elementy zbroi jak i bronie) oraz pomalowania. Ja niestety ani nie mam czasu ani chęci ani zdolności do malowania, więc odpuszczam. Te parę stówek przeboleję.
BOLLO pisze: 03 lis 2021, 15:42 Ja osobiście wolałbym kupić gre po niższej cenie niepomalowane i oddac komuś z forum do malowania lub pomalowac samemu jak umiem (satysfakcja) niż kupić drożej i żeby było brzydko i trzeba było zmywać i malować jeszcze raz.
Dokładnie, moje podejście :D
japanczyk pisze: 03 lis 2021, 16:19 Akurat te Cyklady IMHO są nieźle pomalowane, za to Zombicie bym nie kupił
Dla mnie obie jak kupa wyglądają, ale Wiedźmin spoko, takim bym grał.
Golfang
Posty: 1981
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 228 times
Been thanked: 311 times

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: Golfang »

japanczyk pisze: 03 lis 2021, 13:07
Hardkor pisze: 03 lis 2021, 13:05 Z tym malowaniem to widzę mega dziwnie jest. Część ludzi chce z tego powodu taniej albo lekko drożej, a inni bardzo podnosza za to cenę xD
Ogólnie w Polsce jest cebula - zagranicą szanują czas ludzi, któzy malują figurki niezależnie od jakości
Cena za jakiekolwiek malowanie to 5-6 zł/figurke, a ostatnio widziałem, ze ktos po cenie sklepowej chciał kupić grę z pomalowanymi figurkami
5/6 zł za figurkę? ale to do jakiego wyglądu? 2 kolory? Jak ja się dowiadywałem o malowanie figurek to poziom TT (czyli taki no niby ładny ale nie idealny) kosztuje 25/30 zł za figurkę! (mam bardzo dużo armii do Bolt Action do malowania i robiłem rozeznanie za ile ktoś może pomalować) a pojazd/czołg liczą po 50/60. Z drugiej strony trochę się nie dziwię. Wiem ile to czasu zajmuje oraz materiały (ostatnio dochodzę do wnisku że muszę kupić nowy pędzelek po około roku - koszt 42 zł no i farbki, lakiery, tufty na podstawki itp... wszystko kosztuje). Obserwuję rynek armii do Bolt Action i tam często ludzie pomalowane spore armie wystawiają po 1500 zł! gdzie same figurki pewnie kosztują połowę a malowanie drugie tyle. Co ciekawe - znajdują kupców!

Generalnie jak widzę grę ŁADNIE pomalowaną to jestem w stanie zapłacić więcej za nią. Jak widzę grę brzydko pomalowaną - to jej nie kupię nawet poniżej ceny sklepowej no chyba ze ktoś sprzeda za 50%. Po co mi brzydka gra? Żebym musiał usuwać stare kolory i malować od nowa? To wolę kupić nówkę ze sklepu albo używkę taniej ale nie malowaną.
----------------
10% flamberg.com.pl
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10882
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3349 times
Been thanked: 3205 times

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: japanczyk »

Dokladnie, mowie jakiekolwiek;)
Cyel
Posty: 2571
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1219 times
Been thanked: 1424 times

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: Cyel »

japanczyk pisze: 03 lis 2021, 16:19 Akurat te Cyklady IMHO są nieźle pomalowane, za to Zombicie bym nie kupił :P
No co Ty, wyglądają jak kupa, pierwsze próby kogoś kto nigdy nie trzymał pędzla.

Prowadziłem latami klub bitewniakowy w gimnazjum i 12latki malujące pierwszy raz w życiu miały lepsze efekty jak chciało im się słuchać moich porad ;)
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
SoAmazinglyBad
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2017, 20:23
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 169 times
Been thanked: 44 times

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: SoAmazinglyBad »

hmm

Wrócę do tematu :D

1. Marvel Champions za wszystko co jest dostępne + mata i promki (promki to był błąd :D) - około 1650 zł (a jeszcze chce uzupełniać jak wyjdą nowe + kupić skrzynie np. z reDrewno)
2. Wiedzmin gameplay all in - 950 - 1000
3. Nemesis gameplay all-in z kotkami i komiksem + Karty z MBPRINT - 800+?
4. Endless Winter (z 3 trolli) Chief PL - 550
5. Gloomhaven z dodatkiem po angielsku chyba gdzieś pomiędzy 500 - 550
6. On Mars - 500
7. Vindication z pierwszymi dodatkami kupione za 450 zł

Później z takich mniej epickich to pewnie Blood Rage z 2 dodatkami, Carcassone mam z kilkoma dodatkami, Destinities z KS, Uczta dla Odyna z Norwegami i małymi dodatkami, Komplet Wojowników z Midgardu (nie KS), Mage Knight UE itd itd.

a z bardziej epickich to za młodych lat grywałem w LOTR turniejowo, więc mam figurek u rodziców o wartości kilku tysięcy... pamiętam, że kiedyś szacowałem ilość figurek na kilka setek (6 lub 7). Wtedy malowalem figurki, ostatnio wróciłem do tego (a tak naprawdę zakupiłem wszystko do malowania i zacząłem malować, ale jako, że synek (1,5 roczny wymaga dość dużo uwagi to znowu to wpadło na półkę :)), więc ceny Nemesisa, Wiedzmina etc. docelowo powinny wzrosnąć w związku z moim malowaniem (poziom średni, ale może się wyuczę :D, ale w sumie i tak tych gier raczej nie zamierzam sprzedawać... - więc włożone środki będą większe :))

Edit. Zapomniałem o Gloomhaven, Vindication, Mage Knight UE :)
Torquemada666
Posty: 781
Rejestracja: 24 sie 2009, 11:08
Has thanked: 250 times
Been thanked: 126 times

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: Torquemada666 »

Ja mam tylko jedną drogą grę, kompletnego Descenta :)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5210
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: BOLLO »

Torquemada666 pisze: 05 lis 2021, 14:06 Ja mam tylko jedną drogą grę, kompletnego Descenta :)
Jedną ale za to jaką....piękna sprawa.
Awatar użytkownika
Zet
Posty: 1352
Rejestracja: 26 paź 2006, 00:08
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 159 times
Been thanked: 158 times

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: Zet »

Torquemada666 pisze: 05 lis 2021, 14:06 Ja mam tylko jedną drogą grę, kompletnego Descenta :)
Rozumiem oczywiście, że 1 ed.? Bo jak 2, to to już nie jest takie fancy :wink:
Torquemada666
Posty: 781
Rejestracja: 24 sie 2009, 11:08
Has thanked: 250 times
Been thanked: 126 times

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: Torquemada666 »

Zet pisze: 23 lis 2021, 17:07
Torquemada666 pisze: 05 lis 2021, 14:06 Ja mam tylko jedną drogą grę, kompletnego Descenta :)
Rozumiem oczywiście, że 1 ed.? Bo jak 2, to to już nie jest takie fancy :wink:
Druga :) Udało się w zeszłym roku skompletować, paczki z różnych stron świata przychodziły :)
Awatar użytkownika
The Fifth Horseman
Posty: 141
Rejestracja: 09 sie 2021, 12:35
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 160 times
Been thanked: 53 times

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: The Fifth Horseman »

Golfang pisze: 03 lis 2021, 18:065/6 zł za figurkę? ale to do jakiego wyglądu? 2 kolory? Jak ja się dowiadywałem o malowanie figurek to poziom TT (czyli taki no niby ładny ale nie idealny) kosztuje 25/30 zł za figurkę!
Bardzo zależy od zastosowanej techniki. Jeżeli trzaskasz masowo, to aerograf, podkład pod sundrop i jedziesz farbami kontrastowymi po całej grupie, ewentualne detale i potem wash (a raczej, skoro masówka, dip). Im mniej figurek tym gorzej się skaluje, stąd ceny za malowanie pojedynczej figurki są wyższe.
Miszon
Posty: 2510
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1012 times
Been thanked: 492 times

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: Miszon »

Skid_theDrifter pisze: 02 sie 2020, 19:11 Ja tam jak widzę takie próby wyceny kolekcji to sobie przypominam falę włamów jaka miała miejsce w mojej okolicy jakiś czas temu. Pamiętam że się wtedy zastanawiałem: jakby i mnie ktoś "odwiedził" i nie znalazł relatywnie zbyt wiele w kategorii gotówka/elektronika/biżuteria, to czy by się machnął na gry? Karty kolekcjonerskie, figurki? Wydawałoby się, że nie.
Kilkanaście lat temu, jak mieszkałem na wynajmowanym mieszaniu, włamali się i poza ukradzeniem żelazka, telewizora i wieży, ukradli także karty do Thorgala... :-/ . Najciekawsze jest to, że nie wszystkie, zostawili szroty, a te 2 zestawy które sobie ładnie złożyłem w dobrze działające decki, wzięli...
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: playerator »

Miszon pisze: 29 lis 2021, 11:24 (...) ukradli także karty do Thorgala... :-/ . Najciekawsze jest to, że nie wszystkie, zostawili szroty, a te 2 zestawy które sobie ładnie złożyłem w dobrze działające decki, wzięli...
Czyli to ktoś z nas... :wink:
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
arracan
Posty: 252
Rejestracja: 27 kwie 2015, 17:09
Has thanked: 22 times
Been thanked: 23 times

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: arracan »

No ja mam sporo kart pokemon i Dice Masters, kupa siana wydana, ale nie wiem ile i nie znam realnej wartości kolekcji. Kiedyś może do tego usiądę.

Najdroższe będą Marvele, tak licząc pi razy drzwi to
- Marvel Champions - 1150 zł
- Marvel Legendary deckbuilding game - 1350 zł

Z pojedynczych pudeł to SW: Rebelia
MAM | CHCĘ

Piszę o grach na POPKULTUROWCY.PL <- ZAPRASZAM
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5210
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: BOLLO »

arracan pisze: 01 gru 2021, 11:16 No ja mam sporo kart pokemon i Dice Masters, kupa siana wydana, ale nie wiem ile i nie znam realnej wartości kolekcji. Kiedyś może do tego usiądę.

Najdroższe będą Marvele, tak licząc pi razy drzwi to
- Marvel Champions - 1150 zł
- Marvel Legendary deckbuilding game - 1350 zł

Z pojedynczych pudeł to SW: Rebelia
Może warto to jednak zliczyć szybciej niż "kiedyś" bo kiedyś może nie nastąpić i kasa pójdzie do kosza.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5210
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: BOLLO »

Przeglądając ostatnio historie niektórych tytułów gier pomyślałem że zrobię update drożyzny w kolekcji:
Doszło kilka modeli do X-wingów aby polepszać eskadry. Wpadł w międzyczasie pakiet z KSa Tytani a cena SW Imperium Atakuje winduje coraz wyższe stawki.

Ale widzę że już nie szaleję i pieniądz już zapewne jak każdy oglądam dokładniej.....

TOP 10:
1) X-wing 1.0 4000pln
2) Star Wars Imperium Atakuje + Dodatki 1500pln
3) Warhammer Underworlds 1200pln

4) Descent 2 + Dodatki 1000pln
5) The Others +Grzechy+Drużyny 1000pln
6) WH40K Podbój 900pln
7) Tytani 700pln
8 ) WH40K Indomitus 650pln
9) Chaos w Starym Swiecie 600pln
10)Nemesis Lockdown KS 580pln

a u was jak tam sytuacja coś podochodziło co wyparło niektóre z waszych pozycji?
Golfang
Posty: 1981
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 228 times
Been thanked: 311 times

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: Golfang »

BOLLO pisze: 16 mar 2022, 14:21 a u was jak tam sytuacja coś podochodziło co wyparło niektóre z waszych pozycji?
U mnie stanowczo bitewniak wyparł gry planszowe. Bolt Action teraz bryluje, kupuję więcej niż mogę pomalować. Na razie mam wymalowaną armię Wielkiej Brytanii oraz Afrika Korps. Za to na malowanie czekają: Waffen-SS, Rosjanie zimowi, Szczury Pustyni, Japończycy, Polacy, brytyjscy spadochroniarze (ale mało ich na razie mam), USMC oraz USA spadochroniarze... Dodatkowo do tej zabawy nakupiłem farbek jak dziki oraz co dla mnie najważniejsze zestaw do aerografii :)

No i (niestety) ciągle jak ten GUPI inwestuję w Magic the Gathering...
----------------
10% flamberg.com.pl
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3349
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1997 times

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: Ardel12 »

Ardel12 pisze: 27 maja 2021, 08:39 U mnie zrobił się mały update. Było
Spoiler:
A jest:
1. Kingdom Death: Monster - wszystkie dodatki EoD#1 + 1 EchoesOfDeath + tona upiększaczy(tereny 3D, planszetki graczy oraz potwora, dodatkowe kości, pomalowanie figurek) - 10k
2. Legendary Marvel ze wszystkimi dodatkami oraz Villains - 4.5k
3. AH LCG 2x podstawka + wszystkie cykle - 3.5k
4. Too Many Bones - gameplay all-in(w tym liczę kampanię GF ostatnią) - 3000zł
5. Posiadłość Szaleństwa 1ED + 2ED obie ze wszystkimi większymi dodatkami(odpuściłem jedynie pojedyncze scenariusze w 1ED) 2k
6. Marvel Champions ze wszytkim co wyszło(do boxa ze strażnikami, obecnie się wstrzymałem) + insert + album do trzymania kart aspektów - 1600zł
7. Trickerion - KS all in - 700zł
8. Spirit Island + oba dodatki - 550zł
9. Machina Arcana + oba dodatki - 500zł
10. Terraformacja Marsa ze wszystkimi dodatkami gameplayowymi - 450zł

Szturmem topkę wziął KDM, w którego zainwestowałem jak widać sporo kasy. Kolejne dwie pozycja się utrzymały. LCG jak są kupowane to jednak ciężko je przebić :D Dlatego TMB wyprzedził MC, którego przestałem skupować od pewnego momentu. Za dużo nie otwartych dodatków leży pod wyrem. Dostępnością martwić sie nie muszę, jak w przypadku AH, to i nie mam się z czym spieszyć. Ciekawe są miejsca 8-10, które są nowościami na liście. Spirit po dokupieniu drugiego dodatku zaliczył sporego boosta. Machina Arcana jest nowym nabytkiem, a TM wbił się dzięki kolejnym dodatkom.

Patrząc na zamówienia, to KDM jeszcze urośnie dzięki BB i zapewne żaden tytuł go nie przebije ceną(mam taką nadzieję Sankokushin!). TMB już doliczyłem, gdyż dodatki w sumie to już kwestia paru miesięcy. Na listę pewnie wskoczy jeszcze Aeon Trespassy: Oddyssey, które kupowałem po średnio zbójnickiej cenie vs cena z kampanii oraz Chronicles of Drunagor. Czekam na Sankokushin, więc możliwe, że również zawita na listę. Biję się również z myślami o wchodzenie w LotR, ale cena + dostępność mnie na razie uspokoiły :D Podobnie kurs walut we wchodzenie w KS/GF.

Powtórzę klasyka: "Tanio już było".
Argue
Posty: 436
Rejestracja: 06 lis 2017, 18:07
Lokalizacja: Orzesze
Has thanked: 7 times
Been thanked: 85 times

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: Argue »

U mnie raczej słabo pod tym względem, najdroższy będzie zdecydowanie Wiedźmin Wookiego z Legendarnymi Łowami.

Spróbuję posortować po realnej obecnej wartości

1. Wiedźmin (684)
2. Summoner Wars 1 edycja ( Master Set + Master Set Przymierza + mniejszy dodatek Elfy vs Orkowie + 7 dodatkowych frakcji w sumie zapłaciłem jakieś 330 zł za całość)
3. The Others + dodatki (Podstawka 240 - Apokalipsa 102 + 4 grzechy(kupowane miedzy 50 a 70zł) brakuje mi zazdrości i drużyn w PL)
4. Descent II edycja + spadkobiercy krwi (kupiona za 150, dodatek za 57)
5. Runebound 3 ed + nierozerwalne więzi + Upadek Mrocznej Gwiazdy + W Sieci
6. Nemesis (za 339)
7. Mage Knight UE (za 319)
8. Pandemic Legacy S01
9. Horror w Arkham LCG + Dziedzictwo Dunwich (bez oddzielnych mitów)
10. Barrage
11. Brass Birmingham
12. Ghost Stories + 2 dodatki (Black Secret i White Moon - kupione za 199 zł całość)
13. Gloomhaven Szczęki Lwa ( za 186)

Nie mam żadnych wystrzałowych KS'ów raczej skromne rzeczy zbierane na przestrzeni ostatnich 5 lat, jak trafiają się odpowiednie promki.


Nie wiem czy zaliczac tu jakieś mocno wyprzedażowe zestawy Kemeta + 2 dodatki, Western Legends + 2 dodatki z urwisa za 245,

czy Skytear z dodatkiem Outsiders + RallyManGT z dodatkiem mistrzostwa kupione za 264 zł.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5210
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Re: Moje najdroższe gry w kolekcji

Post autor: BOLLO »

3. The Others + dodatki (Podstawka 240 - Apokalipsa 102 + 4 grzechy(kupowane miedzy 50 a 70zł) brakuje mi zazdrości i drużyn w PL)
zdecydowanie zaniżyłeś kwotę tej pozycji Podstawka do ok 400pln grzechy po ok 150szt. apokalipsa jeszcze jest w sklepach wiecjakies 100pln co łącznie dane ok-900-1100pln
ODPOWIEDZ