Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
noowy
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2004, 16:28
Has thanked: 72 times
Been thanked: 138 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: noowy »

Kondzio167 pisze: 07 lut 2022, 01:10
Coin22 pisze: 06 lut 2022, 21:58 A jak się nazywało pudełko stretch goals KS Exlusive w Marvel United i czy było tam sporo Villains czy raczej sami bohaterowie? Może na to trzeba zapolować...
https://www.kickstarter.com/projects/cmon/marvel-united
Z tego co widzę to 9 Villains. :)
11 Villains - w ramach przeprosin dodano jeszcze Kanga <3 i Venoma.

Złoczyńcy KSE są też w dodatkach The Infinity Gauntlet (czterech) oraz Return of the Sinniter Six (cześciu).

W sumie jest 21 KSE Villains.
Coin22
Posty: 406
Rejestracja: 11 lis 2015, 21:59
Lokalizacja: Krakow
Has thanked: 14 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: Coin22 »

Dobra to jeszcze może mi doradzicie jak myśleć o dalszych krokach.

Na ten moment zamówiłem podstawkę Marvel United i Spider man dodatek wersje polskie. Będę grać z synami 10 i 6 lat. Młodszy jeszcze nie czyta specjalnie, a żaden jeszcze nie kuma angielskiego.
Wsparłem też mutant pledge X-Menów, który przyjdzie razem z pudełkiem stretch goali.

Widzę już teraz, że za późno odkryłem tę grę i popełniłem błąd, że w kampanii X-Menów nie wziąłem all in Marvel United bo widzę, że za 220 USD było, ale trudno, nie czas roztrząsać błędy.
Na moim miejscu, nastawiając się na grę z dzieciakami i jak gra siądzie to może dość częstą. I zakładając, że postacie z X-Menów niespecjalnie nam poza Wolverinem coś będą mówić...

1. Sprzedalibyście Mutant Pledge i zainwestowali kasę w Sinister Six i Infinity Gauntlet do MU?
2. Olali Sinister Six i IG i zostawili sobie pudło stretch goali do X-Menów?
3. To samo co w 2 i dokupili coś jeszcze z rynku wtórnego jak dotrą X-Meni ? Co takiego?

Czy w ogóle jest sens inwestować w coś po angielsku jak dzieciaki nie mówią po angielsku?

Z tego co wstępnie patrzę chyba nie będzie sensu rezygnować z stretch goali do x-menów bo Sinister Six i Infinity Gauntlet nie dają chyba razem tyle contentu...
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8735
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2645 times
Been thanked: 2331 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: Curiosity »

Może nie po kolei, ale postaram się odpowiedzieć.

Co do figurek, to na początku jest fajne granie postaciami, które się z zna z kina. Ale wraz ze wzrostem liczby partii, zaczyna Ci być wszystko jedno kim grasz. To, że na planszy jest Venom czy Daredevil, przestaje mieć znaczenie, bo liczą się tylko symbole na kartach. W pierwszych rozgrywkach bardzo na to zwracałem uwagę, teraz jak siadam do gry to biorę kogokolwiek, chętnie jakąś nową postać. Być może dzieciaki będą wolały kogoś, kogo kojarzą z filmów, ale Tobie jako dorosłemu graczowi, nie powinno to sprawiać różnicy po którejś tam partii.

Mój szwagier miał ambicję, żeby kupić wszystko po angielsku, ale było ciężko z dostępnością. Wiadomo, że chodziło o zachętę do nauki języka obcego. Skończyło się tak, że dzieciak dostał pod choinkę wszystko co wyszło po polsku (połączone siły rodziców, wujka i dziadków 8) ). Tłumaczenie portalu niestety nie jest idealne - jest między innymi duży błąd na karcie specjalnej Hulka (nie wiem jak reszta). Do tego irytujące jest dla mnie osobiście używanie zwrotu "lokacja", który jest strasznym potworkiem.

Jeśli wziąłeś X-Menów, to grania macie na tyle dużo, że nie ma potrzeby inwestowania w nic więcej. Sam mam z pierwszej części all-in, a ograłem osobiście może z połowę postaci, wiele tylko jeden raz.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
Gab
Posty: 610
Rejestracja: 15 maja 2013, 00:39
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 98 times
Been thanked: 83 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: Gab »

Coin22 pisze: 07 lut 2022, 22:59 Dobra to jeszcze może mi doradzicie jak myśleć o dalszych krokach.

Na ten moment zamówiłem podstawkę Marvel United i Spider man dodatek wersje polskie. Będę grać z synami 10 i 6 lat. Młodszy jeszcze nie czyta specjalnie, a żaden jeszcze nie kuma angielskiego.
Wsparłem też mutant pledge X-Menów, który przyjdzie razem z pudełkiem stretch goali.

Widzę już teraz, że za późno odkryłem tę grę i popełniłem błąd, że w kampanii X-Menów nie wziąłem all in Marvel United bo widzę, że za 220 USD było, ale trudno, nie czas roztrząsać błędy.
Na moim miejscu, nastawiając się na grę z dzieciakami i jak gra siądzie to może dość częstą. I zakładając, że postacie z X-Menów niespecjalnie nam poza Wolverinem coś będą mówić...

1. Sprzedalibyście Mutant Pledge i zainwestowali kasę w Sinister Six i Infinity Gauntlet do MU?
2. Olali Sinister Six i IG i zostawili sobie pudło stretch goali do X-Menów?
3. To samo co w 2 i dokupili coś jeszcze z rynku wtórnego jak dotrą X-Meni ? Co takiego?

Czy w ogóle jest sens inwestować w coś po angielsku jak dzieciaki nie mówią po angielsku?

Z tego co wstępnie patrzę chyba nie będzie sensu rezygnować z stretch goali do x-menów bo Sinister Six i Infinity Gauntlet nie dają chyba razem tyle contentu...
Marvel United z miejsca stał się u nas grą rodzinną nr 1.
Gram z żoną i dwójką córek 6 i 7 lat. Jeśli chodzi o język, to gra jest raczej niezależna liczą się głównie symbole na kartach. W razie czego mogę Ci podesłać spolszczony przeze mnie poradnik do wszystkich bohaterów z opisem ich specjalnych kart oraz podsumowujący siłę decku każdego bohatera. Co do wyboru bohaterów - u mnie córki z racji wieku nie bardzo znają całe uniwersum (kojarzą tylko bohaterów z dodatku ze Spidermanem - na podstawie jakiegoś serialu animowanego) i muszę przyznać, że wybierają po prostu te bohaterki, które im się wizualnie podobają. Żona ma 2-3 postacie, ktorych decki ma w jednym palcu, ja natomiast staram się grać wszystkim po trochu ale także mam 2 ulubionych bohaterów gdzie grać mogę z zamkniętymi oczami. Podsumowując - na Twoim miejscu absolutnie nic bym nie sprzedawał, uzupełniaj kolekcję powoli polując na okazję. Kiedyś doczekasz się dnia kiedy Twoje dziecko powie Ci - Tato w tym filmie jest taki sam bohater jak w naszej grze! I w tym momencie poczujesz dumę :)
Awatar użytkownika
noowy
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2004, 16:28
Has thanked: 72 times
Been thanked: 138 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: noowy »

Zgadzam się z przedmówcami.

Na pewno nie warto pozbywać się Mutant Pledge żeby przepłacać za SS i IG. Spójrz na listę złoczyńców (najważniejsze kryterium): 22 vs 10 w SS+IG. Razem z podstawką całe Mutant Pledge da ci 26 złoli - to prawie tyle co w all-in United. To jest mnóstwo grania. Nam 28 złoczyńców z MU zapewniło świetnej zabawy na 160 partii i nadal nimi gramy, aktualnie w trybie supervillain. Jeśli gra u Was chwyci, to bym po prostu obserwował oferty na PromoBox, SS i IG - może kiedyś trafią się w akceptowalnej cenie, może jeszcze kiedyś trafi się KS gdzie będą dostępne, ale bez ciśnienia bo Mutant Pledge i tak dodaje mnóstwo zawartości. Na razie ograliśmy tylko podstawkę X-men, ale zarówno bohaterami (4 karty ze specjalami + ciekawsze specjale + specjale startowe) gra się lepiej i złoczyńcy też są ciekawsi i trudniejsi niż w podstawce MU, więc można zakładać że pozostała zawartość też będzie co najmniej tak dobra jak w MU albo nawet lepsza.

Mniej rozpoznawalnymi postaciami bym się nie przejmował. Zawsze możecie obejrzeć filmy albo przede wszystkim serial animowany z lat 90-tych, wtedy większość przestanie być anonimowa. I chyba nie wpływa to aż tak na przyjemność grania - np. Black Cat albo Nova nie są nam znani, ale gra się nimi bdb i cieszymy się gdy nam się wylosują do drużyny.

Gdy zaczynaliśmy grać w angielską wersję syn nie miał jeszcze 7 lat i już wtedy nie stanowiło to problemu. Gramy w otwarte karty, na kartach są głównie symbole, a specjale dzieci bardzo szybką zapamiętują . Mocy złoczyńców młody nie musi nawet znać, ale też szybko je zapamiętał i nawet zdarza się, że mnie poprawia gdy pomylę reguły jakiegoś villaina. Jedynie w trybie supervillain był problem, ale przygotowałem kartkę z tłumaczeniem warunków i efektów na kartach i takie rozwiązanie dobrze się sprawuje.
Coin22
Posty: 406
Rejestracja: 11 lis 2015, 21:59
Lokalizacja: Krakow
Has thanked: 14 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: Coin22 »

noowy pisze: 08 lut 2022, 09:01 Zawsze możecie obejrzeć filmy albo przede wszystkim serial animowany z lat 90-tych, wtedy większość przestanie być anonimowa.
Masz jakiś dokładny tytuł tego serialu?

Dzięki wszystkim za informacje, już mam wszystko jasne, X-Meni zostaną, aż sobie wczoraj Logana obejrzałem jeszcze raz :)
Awatar użytkownika
noowy
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2004, 16:28
Has thanked: 72 times
Been thanked: 138 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: noowy »

Coin22 pisze: 08 lut 2022, 14:36 Masz jakiś dokładny tytuł tego serialu?
https://pl.wikipedia.org/wiki/X-Men_(se ... wany_1992)
https://www.imdb.com/title/tt0103584/

Jest to jedna z najlepiej ocenianych kreskówek Marvela w historii (może nawet najlepiej?). Jakiś czas temu zapowiedziano, że po 15 latach powstanie kontynuacja.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10882
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3349 times
Been thanked: 3205 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: japanczyk »

noowy pisze: 08 lut 2022, 15:02
Coin22 pisze: 08 lut 2022, 14:36 Masz jakiś dokładny tytuł tego serialu?
https://pl.wikipedia.org/wiki/X-Men_(se ... wany_1992)
https://www.imdb.com/title/tt0103584/

Jest to jedna z najlepiej ocenianych kreskówek Marvela w historii (może nawet najlepiej?). Jakiś czas temu zapowiedziano, że po 15 latach powstanie kontynuacja.
Spider Man lepszy :P
Awatar użytkownika
noowy
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2004, 16:28
Has thanked: 72 times
Been thanked: 138 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: noowy »

japanczyk pisze: 08 lut 2022, 15:11 Spider Man lepszy :P
Co kto lubi :P Te same lata, ten sam styl, to samo uniwersum (https://marvelanimated.fandom.com/wiki/ ... d_Universe) i nawet były gościnne występy :)
Liarus
Posty: 396
Rejestracja: 09 maja 2009, 19:49
Lokalizacja: Pszczyna
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: Liarus »

A Portal ma jeszcze w ogóle jakieś pole do popisu z kolejnym dodatkiem do Marvela? Tam chyba zostało kilku bohaterów którzy nie są ks exclusive
Awatar użytkownika
Gab
Posty: 610
Rejestracja: 15 maja 2013, 00:39
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 98 times
Been thanked: 83 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: Gab »

Liarus pisze: 08 lut 2022, 18:54 A Portal ma jeszcze w ogóle jakieś pole do popisu z kolejnym dodatkiem do Marvela? Tam chyba zostało kilku bohaterów którzy nie są ks exclusive
Nie widzę niestety żadnych szans na wydanie jakiś pojedynczych figurek. Przede wszystkim jest bardzo mało figurek bez oznaczenia ks-exclusive i tutaj pierwszy krok powinna firma CMON zrobić i wydać jakieś mniejsze boksy z tymi figurkami wtedy Portal mógłby się podłączyć pod większy druk tych boksów. Niestety do tej pory z tego co się orientuje wyszedł zaledwie boks z Doctorem Strange i to też w bardzo ograniczonej ilości.
Ushi
Posty: 62
Rejestracja: 07 kwie 2017, 09:53
Has thanked: 290 times
Been thanked: 16 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: Ushi »

Curiosity pisze: 08 lut 2022, 00:32 (...) jest między innymi duży błąd na karcie specjalnej Hulka
Jaki błąd?
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8735
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2645 times
Been thanked: 2331 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: Curiosity »

Ushi pisze: 09 lut 2022, 07:27 Jaki błąd?
Rzuć okiem w wątku z zasadami
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
ajvven
Posty: 126
Rejestracja: 30 gru 2015, 11:02
Lokalizacja: Nadolice Wielkie koło Wrocławia
Has thanked: 16 times
Been thanked: 2 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: ajvven »

Jak sądzicie czy bedzie szansa na sezon 3 na kickstarter albo jakas ponowna kampania? Podobnie jak kolejne czesci zombicide?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10882
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3349 times
Been thanked: 3205 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: japanczyk »

ajvven pisze: 15 lut 2022, 09:31 Jak sądzicie czy bedzie szansa na sezon 3 na kickstarter albo jakas ponowna kampania? Podobnie jak kolejne czesci zombicide?
Mysle, ze raczej jakas inna marka - Star Wars/DC/LOTR
Awatar użytkownika
ravenone
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2016, 21:29
Has thanked: 64 times
Been thanked: 35 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: ravenone »

Próbował ktoś z was grać w to w 5 osób na standardowych zasadach?
bowie
Posty: 487
Rejestracja: 01 mar 2017, 23:43
Has thanked: 218 times
Been thanked: 63 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: bowie »

No dobra. Złamałem się i kupuję :) Budżet na podstawkę i dwa dodatki. Które wziąć?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10882
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3349 times
Been thanked: 3205 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: japanczyk »

bowie pisze: 21 kwie 2022, 16:43 No dobra. Złamałem się i kupuję :) Budżet na podstawkę i dwa dodatki. Które wziąć?
Kup podstawkę X-Men, a dodatki to już jakie psotacie CI leżą
Ogólnie najgorszym i najmniej ciekawym wyborem jest Black Panther
bowie
Posty: 487
Rejestracja: 01 mar 2017, 23:43
Has thanked: 218 times
Been thanked: 63 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: bowie »

Będzie w ogóle dodruk MU czy już tylko zostaje MU-X?
Nie śledziłem tego kompletnie :)
schen
Posty: 148
Rejestracja: 14 lis 2015, 14:41
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 55 times
Been thanked: 20 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: schen »

bowie pisze: 21 kwie 2022, 17:04 Będzie w ogóle dodruk MU czy już tylko zostaje MU-X?
Nie śledziłem tego kompletnie :)
Powinien być, bo się sprzedał raczej dobrze, ale podstawka MU dalej jest dostępna w sklepach.

Co do dodatków - osobiście z tych dostępnych wybrałbym Spidermanów i Strażników Galaktyki - w tym pierwszym są całkiem fajni bohaterowie oraz imho chyba najciekawszy z dostępnych villainów, w drugim masz zarówno ciekawych bohaterów, mocnego villaina i alternatywny sposób wygrania gry (Plan B). Imho te 2 wnoszą więcej pod względem gameplayu niż Asgard i Black Panther. Przy czym mówię jedynie o dodatkach dostępnych w naszym języku.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10882
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3349 times
Been thanked: 3205 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: japanczyk »

Oto jest!
Mega kampania do Marvel United i MArvel Untied X-Men!

https://drive.google.com/drive/folders/ ... Wwsdo993G8
Sloth
Posty: 384
Rejestracja: 03 mar 2020, 14:08
Has thanked: 80 times
Been thanked: 76 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: Sloth »

Panowie dosyć mocno się zagrywam obecnie w MU i mam pytanko. Myślę nad dokupieniem dodatku Strażnicy Galaktyki. Natomiast MU-X można kupić podstawkę zaledwie 30 zł drożej jak tutaj dodatek. To są na tyle różne gry że warto wchodzić w MU-X mając MU ?
Z tego co widzę do MU praktycznie nie ma już dodatków i zakup samych złoli jakże i pojedynczych bohaterów to problem. MU-X ma o wiele bardziej dostępny wybór postaci.
Gdyby MU miał podobny wybór to bym się nie zastanawiał gdyż to uniwersum absolutnie bliższe memu sercu ;)
Awatar użytkownika
Gab
Posty: 610
Rejestracja: 15 maja 2013, 00:39
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 98 times
Been thanked: 83 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: Gab »

Sloth pisze: 28 maja 2022, 13:35 Panowie dosyć mocno się zagrywam obecnie w MU i mam pytanko. Myślę nad dokupieniem dodatku Strażnicy Galaktyki. Natomiast MU-X można kupić podstawkę zaledwie 30 zł drożej jak tutaj dodatek. To są na tyle różne gry że warto wchodzić w MU-X mając MU ?
Z tego co widzę do MU praktycznie nie ma już dodatków i zakup samych złoli jakże i pojedynczych bohaterów to problem. MU-X ma o wiele bardziej dostępny wybór postaci.
Gdyby MU miał podobny wybór to bym się nie zastanawiał gdyż to uniwersum absolutnie bliższe memu sercu ;)
MU można swobodnie mieszać z MU-X, natomiast pytanie czy Ci pasuje sytuacja gdzie np Magneto walczy ramię w ramię z Iron Manem. Mi taka sytuacja zupełnie nie pasuje i wolę te dwa tytuły traktować jak dwie osobne gry. Jeśli chodzi o zawartość vs cena to oczywiście zawartość podstawki MU-X jest znacznie bogatsza, niż pojedynczych dodatków do MU.
Sloth
Posty: 384
Rejestracja: 03 mar 2020, 14:08
Has thanked: 80 times
Been thanked: 76 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: Sloth »

Gab pisze: 28 maja 2022, 13:52
Sloth pisze: 28 maja 2022, 13:35 Panowie dosyć mocno się zagrywam obecnie w MU i mam pytanko. Myślę nad dokupieniem dodatku Strażnicy Galaktyki. Natomiast MU-X można kupić podstawkę zaledwie 30 zł drożej jak tutaj dodatek. To są na tyle różne gry że warto wchodzić w MU-X mając MU ?
Z tego co widzę do MU praktycznie nie ma już dodatków i zakup samych złoli jakże i pojedynczych bohaterów to problem. MU-X ma o wiele bardziej dostępny wybór postaci.
Gdyby MU miał podobny wybór to bym się nie zastanawiał gdyż to uniwersum absolutnie bliższe memu sercu ;)
MU można swobodnie mieszać z MU-X, natomiast pytanie czy Ci pasuje sytuacja gdzie np Magneto walczy ramię w ramię z Iron Manem. Mi taka sytuacja zupełnie nie pasuje i wolę te dwa tytuły traktować jak dwie osobne gry. Jeśli chodzi o zawartość vs cena to oczywiście zawartość podstawki MU-X jest znacznie bogatsza, niż pojedynczych dodatków do MU.
Na chwilę obecną na pewno mi to przeszkadza, mieszanie dwóch światów. Chociaż w Dr. Strange 2 im to nie przeszkadzało :) Natomiast za pewien czas jak mi się ogra podstawka UM to kto wie. Tak czy inaczej chwilę jeszczę przemyślę temat, tematycznie skłaniam się absolutnie ku SG(moja ulubiona drużyna), ilością dobra i różnorodnością ku podstawce MU-X. Mam nadzieję że pojawią się pojedyncze postacie do MU.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10882
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3349 times
Been thanked: 3205 times

Re: Marvel United (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: japanczyk »

Ej, ale wiecie ze mutanty istnieją w tym samym świecie co Avengers? :-P
To ze MCU troche inaczej traktuje temat bo nie mieli praw do mutantów to inna sprawa xD

Jest nawet taka calkiem fajna seria Avengers vs X Men ;)
ODPOWIEDZ