Ostatnio kupiliśmy...bo...

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Fela_Kuti
Posty: 12
Rejestracja: 01 lut 2015, 18:19
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Fela_Kuti »

Yuri pisze: 10 lip 2023, 08:58
P.s. mechanikę rzutu na ruch można inaczej rozwiązać, jest nawet w instrukcji propozycja ;)
A gdzie to jest? Nie zauważyłem ani w podstawie ani w zadnym z dwóch dużych dodatków. I jak to ma działać?
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2756
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 326 times
Been thanked: 1256 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Yuri »

W jego wersji jest z tego co się orientuję. 10th Anniversary Edition ma poprawioną/ujednoliconą instrukcje.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Fela_Kuti
Posty: 12
Rejestracja: 01 lut 2015, 18:19
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Fela_Kuti »

O, ciekawe, choć w sumie mi te kostki nie przeszkadzają nic a nic, ale zaintrygowało mnie, co tam wymyślili na tę okoliczność.
Awatar użytkownika
rav126
Posty: 796
Rejestracja: 27 paź 2010, 00:56
Has thanked: 407 times
Been thanked: 504 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: rav126 »

Korzystając z pobytu w UK i obniżek w Zatu kupiłem :
- Pandemic Iberia - bo trzeba zobaczyć o co ten cały szum wokół tej konkretnej wersji 😉
- Azul Mini - bo spodobała mi się wersja podróżna tego hitu. Mam witraże, kolega pawilon, a żaden z nas nie miał klasycznego, no to mini był jak znalazł. Rebel pewnie wyda, ale za 15 funtów to chyba było warto 😀
- Wyspa Skye Big Box - bo chciałem te brakujące kafelki zakończeń terenów, inaczej niedostępne. Wersję od Lacerty z Druidami (to akurat eng) i Tunelami będę sprzedawał, chce ktoś? 😉
- Imperial steam - bo akurat byliśmy w Forbidden planet, i mimo wysokich cen na wszystko, ta jedna gra była mocno przeceniona. 30 funtów za takiego solidnego eurasa to chyba niezły deal 🙂
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 636 times
Been thanked: 550 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: eveni »

Sushi roll I Sushi go party - dwie bardzo fajne gry do grania z dzieciakami. Córka 8 lat bawi się się świetnia, ja również. Sushi roll polecam śledzić na Amazonie, ja kupiłam za 38 zł (darmowa wysyłka) a dwa dni później widziałam za 33 zł :shock: przyjemna turlanka ze ślicznymi customowymi kosteczkami za takie pieniądze to grzech nie kupić.
Awatar użytkownika
Misiek1977
Posty: 91
Rejestracja: 26 kwie 2021, 13:54
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 27 times
Been thanked: 11 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Misiek1977 »

vluty pisze: 18 lip 2023, 14:19 Zombicide 2ed PL OUTLET sklep portalu za 220zl + darmowa wysyłka
Kupiłem tylko przez zbieg okoliczności - w weekend pograliśmy z córką we Władcę Kości. I BUM! Spodobało jej się wyrzynanie przeciwników i ulepszanie wyposażenia bohatera. Mam nadzieję, że tutaj też jest podobnie. A co do uszkodzenia - na jednym narożniku i jednej krawędzi jest naderwana folia opakowania. Znaczących uszkodzeń nie stwierdziłem (w zasadzie żadnych).
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 473
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 842 times
Been thanked: 200 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: JollyRoger90 »

u mnie wpadło:
1. Nowa kampania łowców
2. Sobek duel - ktoś polecił na forum jakoś nietypowa gra dwuosobowa, sprawdziłem na BGA kupiłem i wsiąkłem :) Osobiście czuje delikatny Vibe rozgrywki w 7 cudów świata duel. tzn swoim ruchem ukierunkowanie przeciwnika żeby zagrał jak chcemy
3. Dodatek starożytni do AE - dla fana must have
4. Szybki start do Na skrzydłach - żona lubi a to zawsze dodatkowe karty za kilka groszy. No i wprowadzenie dla nowych graczy :)
5. Micro Cosmos - polecajka z forum i jakoś tak mnie zainteresowało. Testowa gra solo całkiem na plus.
6. Niepożądani goście - mieliśmy z poczty planszowej i żonie siadło. Szukała w dobrej cenie to i znalazła w końcu. Dużo lepsze niż cludeo

7. Kupcy i Korsarze PL - jaram się bardzo!! 😃
od kiedy zacząłem się interesować grami to chciałem to wypróbować i w końcu dorwałem za dobrą cenę 😃 gameplay ogarnięty, więc niedługo wjedzie na stół.
Warto targać dodatek póki jeszcze jest? Jest w niezłych cenach. Czy średnio się łączy Ang dodatek z polską podstawką?
Kal-El83
Posty: 1139
Rejestracja: 03 sty 2015, 17:28
Lokalizacja: Kołobrzeg
Has thanked: 240 times
Been thanked: 122 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Kal-El83 »

Kraken Attack czytałem kilka pochlebnych wpisów na temat tej gry i tego jak młodzi ludzie w niego wsiąkają. Powiem tylko tyle, że mój syn (5) chce w grać non stop :)
Wiek „pudełkowy” 7+ jest trochę przeszacowany (chyba, że nie wynika z samych zasad a innych rzeczy okołogrowych)
Gorąco polecam tytuł do grania kooperacyjnie z dziećmi :)
Niegdyś Azazelek, narodzony na nowo jako Kal-El83 ;)
Awatar użytkownika
Abizaas
Posty: 1046
Rejestracja: 13 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 615 times
Been thanked: 757 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Abizaas »

Mamy zbyt wiele ciężkich gier w kolekcji, przez co coraz rzadziej graliśmy przy stole - coraz trudniej o 3-4h wolnego czasu na ciężką kobyłę. Stwierdziliśmy że czas na parę lekkich gierek na dwie osoby do szybkiego grania w tygodniu. Jeszcze leci do nas Tuareg z olx'a :)

W tym samym czasie z kolekcji wylatują Age of Steam i Pax Ren.

Obrazek

Kolekcja


ninety-percent of everything is crud
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2019
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1494 times
Been thanked: 1142 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Bruno »

JollyRoger90 pisze: 20 lip 2023, 11:22 7. Kupcy i Korsarze PL - jaram się bardzo!! 😃
(...)
Warto targać dodatek póki jeszcze jest? Jest w niezłych cenach. Czy średnio się łączy Ang dodatek z polską podstawką?
Zakładając, że pisząc "targać", miałeś na myśli zakup dodatku, odpowiadam:
- zdecydowanie TAK, warto mieć dodatek!
Seas of Glory wnosi mnóstwo dobra, m.in. sprawia, że korsarz nie zawsze ma już pod wiatr. Trochę o tym było pisane w wątku dot. gry - zajrzyj tam.

Natomiast nie wiem, jak wygląda jego połączenie z wersją PL podstawki (ja mam oba pudła w języku Jacka Sparrowa :wink: ). Na pewno musisz się liczyć z tym, że będzie można rozpoznać po napisie na rewersie, z którego pudła pochodzi karta. Niemniej moim zdaniem nie będzie to w niczym przeszkadzało, bo treść karty nadal pozostanie nieznana. Może to mieć jakieś niewielkie znaczenie chyba tylko przy zakupie towarów w porcie, jeśli będziesz grał z modułem "Kontrabanda" (a zdecydowanie warto) - widząc na wierzchu talii kartę z dodatku, wiesz, że będziesz mógł kupić co najmniej jeden towar zakazany. Z drugiej strony, będziesz widział tylko kartę na wierzchu talii, a podczas handlu w porcie i tak ciągniesz ich bodaj sześć, więc raczej na tej podstawie nie podejmiesz decyzji, czy zawijać do portu czy nie (szczególnie, że nie znasz szczegółów karty).

Zajrzyj do wątku M&M i tam ewentualnie możemy kontynuować temat dodatku, choć sporo informacji już tam napisano :wink:
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
agt
Posty: 1180
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:48
Has thanked: 628 times
Been thanked: 320 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: agt »

Abizaas pisze: 20 lip 2023, 17:27 Mamy zbyt wiele ciężkich gier w kolekcji, przez co coraz rzadziej graliśmy przy stole - coraz trudniej o 3-4h wolnego czasu na ciężką kobyłę. Stwierdziliśmy że czas na parę lekkich gierek na dwie osoby do szybkiego grania w tygodniu. Jeszcze leci do nas Tuareg z olx'a :)
W Waszym przypadku to niemal podwojenie kolekcji :D
(BTW w Waszym przypadku wyrażenie "zbyt wiele gier" może czytelnika wprowadzać w błąd co do ilości ;) )

Tak sobie myślę czy uda się je zmieścić na regale (nawiązując do Twoich przewidywań z wątku o kolekcji gier) :)
Jednak nawet jeśli nie, to super, że znaleźliście sposób, żeby móc częściej grać. Bo przecież o to chodzi. A tytuły zachęcające. Dobrej zabawy! :)
Awatar użytkownika
Abizaas
Posty: 1046
Rejestracja: 13 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 615 times
Been thanked: 757 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Abizaas »

agt pisze: 21 lip 2023, 04:10
Abizaas pisze: 20 lip 2023, 17:27 Mamy zbyt wiele ciężkich gier w kolekcji, przez co coraz rzadziej graliśmy przy stole - coraz trudniej o 3-4h wolnego czasu na ciężką kobyłę. Stwierdziliśmy że czas na parę lekkich gierek na dwie osoby do szybkiego grania w tygodniu. Jeszcze leci do nas Tuareg z olx'a :)
W Waszym przypadku to niemal podwojenie kolekcji :D
(BTW w Waszym przypadku wyrażenie "zbyt wiele gier" może czytelnika wprowadzać w błąd co do ilości ;) )

Tak sobie myślę czy uda się je zmieścić na regale (nawiązując do Twoich przewidywań z wątku o kolekcji gier) :)
Jednak nawet jeśli nie, to super, że znaleźliście sposób, żeby móc częściej grać. Bo przecież o to chodzi. A tytuły zachęcające. Dobrej zabawy! :)
Bez insertu do El Dorado gry nie wejdą mi na regał więc zamówiony od razu i czekamy, teraz leżą poukładane byle jak :D

Kolekcja


ninety-percent of everything is crud
Awatar użytkownika
JollyRoger90
Posty: 473
Rejestracja: 28 lut 2020, 20:33
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 842 times
Been thanked: 200 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: JollyRoger90 »

Bruno pisze: 21 lip 2023, 00:30
JollyRoger90 pisze: 20 lip 2023, 11:22 7. Kupcy i Korsarze PL - jaram się bardzo!! 😃
(...)
Warto targać dodatek póki jeszcze jest? Jest w niezłych cenach. Czy średnio się łączy Ang dodatek z polską podstawką?
Zakładając, że pisząc "targać", miałeś na myśli zakup dodatku, odpowiadam:
- zdecydowanie TAK, warto mieć dodatek!
Seas of Glory wnosi mnóstwo dobra, m.in. sprawia, że korsarz nie zawsze ma już pod wiatr. Trochę o tym było pisane w wątku dot. gry - zajrzyj tam.

Natomiast nie wiem, jak wygląda jego połączenie z wersją PL podstawki (ja mam oba pudła w języku Jacka Sparrowa :wink: ). Na pewno musisz się liczyć z tym, że będzie można rozpoznać po napisie na rewersie, z którego pudła pochodzi karta. Niemniej moim zdaniem nie będzie to w niczym przeszkadzało, bo treść karty nadal pozostanie nieznana. Może to mieć jakieś niewielkie znaczenie chyba tylko przy zakupie towarów w porcie, jeśli będziesz grał z modułem "Kontrabanda" (a zdecydowanie warto) - widząc na wierzchu talii kartę z dodatku, wiesz, że będziesz mógł kupić co najmniej jeden towar zakazany. Z drugiej strony, będziesz widział tylko kartę na wierzchu talii, a podczas handlu w porcie i tak ciągniesz ich bodaj sześć, więc raczej na tej podstawie nie podejmiesz decyzji, czy zawijać do portu czy nie (szczególnie, że nie znasz szczegółów karty).

Zajrzyj do wątku M&M i tam ewentualnie możemy kontynuować temat dodatku, choć sporo informacji już tam napisano :wink:
Dzięki za opinie :) na pewno zajrzę do wątku M&M. Tutaj niejako zadałem to pytanie przy okazji :)

A targać - tak - to znaczy zakup - ot taki hermetyczny synonim z mojej paczki ;p
Awatar użytkownika
wrojka
Posty: 454
Rejestracja: 10 cze 2018, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz
Has thanked: 224 times
Been thanked: 208 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: wrojka »

Cat in the box, bo po ograniu Załogi szukałem rywalizacyjnego Trick Taking'u, a ten wygląda na pomysłowy.
Rozważałem SCOUT, ale obracanie do góry nogami koszulkowanych kart mnie trochę mierzi.
azazelmo
Posty: 897
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:49
Has thanked: 150 times
Been thanked: 281 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: azazelmo »

wrojka pisze: 21 lip 2023, 09:43 Cat in the box, bo po ograniu Załogi szukałem rywalizacyjnego Trick Taking'u, a ten wygląda na pomysłowy.
Rozważałem SCOUT, ale obracanie do góry nogami koszulkowanych kart mnie trochę mierzi.
Z taką mechaniką niezły jest też Jeckyl vs. Hyde. Można spróbować na BGA i w zasadzie chyba też na kartach z Załogi. Trzeba użyć trochę sprytu, kartki i ołówka (plansza) i czegoś na substytut żetonów.

Ludzie polecają też Fox in the Forest
Avachi
Posty: 52
Rejestracja: 07 lut 2021, 17:31
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Avachi »

Diuna Imperium: Potęga Ix
Wiedźmin Stary Świat: Legendarne Łowy
Great Western Trail: Kolej na północ

^ uzupełnienie kolekcji o dodatki których mi brakowało do szczęścia :)

Great Western Trail: Argentyna - miałem nie kupować i czekać na Nową Zelandię, ale jakoś przy kupowaniu dodatku wleciało do koszyka

Świat dinozaurów - ze względu na tematykę, jeżeli nie podejdzie, poleci na sprzedaż
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3352
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 2009 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Ardel12 »

W tym miesiącu już nic nie kupię, wiec mogę podusmować(wyjazd wakacyjny i ograniczenie neta do zera jak się uda).

Figurki do burncycle - pojawił się preorder w końcu, a u raidena są niedostępne, więc kupiłem na własną rękę. bc mi się wybitnie spodobał, więc postanowiłem podbić doznanaia wizualne, a na dodatek figurki ułatwiają zauważenie kto gdzie się patrzy. Mam nadzieję, ze się sprawdzą.

TMB: Automaton of Shale, The Break Adventure Map i Double-Sided Playmat - Automato of Shale w sumie wziąłem by przebić 200 euro do darmowej wysyłki, bo to już na prawdę wygląda na gadżet dla totalnych fanów, no ale chyba nim jestem, a księga wygląda ZARĄBIŚCIE. Mapkę do nowego dodatku w kampanii nie wziąłem, ale w międzyczasie nabyłem i pograłem z tą od podstawki i dla mnie znacząco ułatwia grania. Dodaje fajne odczucia względem podróży jaką nasi kurduplaści bohaterowie muszą przeżyć i utrzymuje w miejscu round tracker, który na karcie zawsze mi się w końcu przemieścił i musiałem przeliczać ile to już rund minęło. Z kolej podwójna mata, to bardziej zakup pod wszystkie gry planszowe. Grając ostatnio w AH na jednej małej smutnej macie zrozumiałem, że mata jest potrzebna na już(podnoszenie czegokolwiek z maty a ze stołu jest diametrialnie różne).

Spirit Island: Nature Incarnate expansion - pojawił się w planszostrefie, a jako wyznawca SI musiałem od razu chapnąć. Więcej wszystkiego + turbo przemiany nowych duchów. Teraz czekam na jakiś jeden wielki big box by to wszystko pomieścić, bo obecnie wychodzą dwa pudła wypełnione po brzegi, a nie jestem fanem osobnych pudełek do jednej gry.

Byłem bliski zakupu Tanares w trwającej kampanii, ale żaden pledge mnie nie urządzał, a przy nadchodzącym GCE i allin z ATO, to wchodzenie w tytuł, który nie jest dla mnie w topie zainteresowań po prostu sensu nie miał(a znalezienie dwóch półek w kalaxie obecnie to mokry sen xD). Przyjrzałem się też Shadow of Brimstone, ale dopiero wszedłem w A Touch of Evil, więc muszę sprawdzić czy takie gry i tego wydawcy w ogóle do mnie trafiają, a już czuję, że gier ala RPG z nastawieniem na klimat kupiłem ostatnio całą furę(hexIT, Folklore, AToE).
Awatar użytkownika
Alucard1982
Posty: 194
Rejestracja: 26 lis 2018, 09:46
Has thanked: 15 times
Been thanked: 19 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Alucard1982 »

wrojka pisze: 21 lip 2023, 09:43 Cat in the box, bo po ograniu Załogi szukałem rywalizacyjnego Trick Taking'u, a ten wygląda na pomysłowy.
Rozważałem SCOUT, ale obracanie do góry nogami koszulkowanych kart mnie trochę mierzi.
Gdzie kupowałeś?
Awatar użytkownika
wrojka
Posty: 454
Rejestracja: 10 cze 2018, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz
Has thanked: 224 times
Been thanked: 208 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: wrojka »

Alucard1982 pisze: 21 lip 2023, 11:28
wrojka pisze: 21 lip 2023, 09:43 Cat in the box
Gdzie kupowałeś?
Amazon, pewnie ciutkę przepłaciłem, ale widziałem też w planszostrefie mają przedsprzedaż (na październik)
Yappen
Posty: 187
Rejestracja: 04 lip 2014, 17:11
Lokalizacja: Kalisz
Has thanked: 92 times
Been thanked: 81 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Yappen »

Root z dodatkiem Plemiona Rzeczne. Trochę brakowało mi bitewniaka, bo ostatnio same eurasy wpadały. Poza tym, tyle się nasłuchałem, że takie to dobre, że wypada w końcu sprawdzić czy będzie pasować.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2023, 17:27 przez Yappen, łącznie zmieniany 1 raz.
Rabaty: Rebel 8%-16%, Planszostrefa 7%, Mepel 2%.
Janusz_Wykidajlo
Posty: 54
Rejestracja: 11 kwie 2022, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 216 times
Been thanked: 39 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Janusz_Wykidajlo »

Ech, na początku lipca pogratulowałem sobie, że nic nie kupiłem, aż tu nagle:

1. Fleet: The Dice Game (+ dodatek) - potrzebowałem szybkiego roll'n'write do grania solo.
2. Three Sisters (+ dodatek) - jak wyżej.
3. Long Shot: The Dice Game - w ekipie brakowało dobrej gry do 8 osób (a że mogę grać solo, to nie zwlekałem).
4. Modern Art - jakoś tak wyszło, niby przypadkiem planszomanię przeglądałem, kumplowi o tym powiedziałem, a że sam chciał mieć swój egzemplarz, to kupiłem od razu dwie :)
Rabaty: portal = 6%, planszostrefa = 10%, planszomania = 10%, 3trolle = 2%.
Dhel
Posty: 698
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 462 times
Been thanked: 390 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Dhel »

1. Diuna: Imperium - bo się naczytałem jakie to jest dobre do solo (i mieli racje, jest bardzo dobre do solo)
2. Gaia Project - bo kiedyś miałem, potem sprzedałem ( i nie wiem czemu), bo to jedno z najlepszych euro, bo to najlepsza automa, bo to bardzo dobra gra.
Awatar użytkownika
Poochacz
Posty: 248
Rejestracja: 16 maja 2014, 17:27
Has thanked: 13 times
Been thanked: 66 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Poochacz »

Eldritch Horror + Zaginiona Wiedza + Miasta w gruzach + Tajemnicze Ruiny - bo skończyłem HwA 3ed. i potrzebowałem jakiejś oldschoolowej przygodówki w to miejsce. A że miałem już wcześniej to wiem czego można się spodziewać.

This War of Mine - bo uwielbiam gry z toną fabuły i tekstu a TWoM i jej księga skryptów powinny mi podpasować. Aż dziwne że do tej pory rozmijałem się z tą grą.

Mage Knight Ultimate Edition - bo szukam jakiejś zajebistej gry solo która przykuje mnie do stołu gdy akurat nie będzie nikogo innego w pobliżu. A w Edycji Ultymatywnej zawartości jest na lata grania.

Sword & Sorcery - bo brakuje mi klasycznego dungeon crawlera a C: DMD i Posiadłość to takie naciągane crawlery. Zastanawiałem się także nad Massive Darkness 2 ale jednak ponownie: rozbudowana opowieść póki co zdecydowała na korzyść S&S (chociaż MD2 będę miał na uwadze).
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 636 times
Been thanked: 550 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: eveni »

Dhel pisze: 21 lip 2023, 17:43 2. Gaia Project - bo kiedyś miałem, potem sprzedałem ( i nie wiem czemu)
Możliwe, że miałeś zagraniczną wersję i sprzedałeś bo pojawiła się informacja o wznowieniu polskiej edycji (tak było w moim przypadku) :wink:
Dhel
Posty: 698
Rejestracja: 28 wrz 2018, 09:49
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 462 times
Been thanked: 390 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Dhel »

eveni pisze: 21 lip 2023, 18:55
Dhel pisze: 21 lip 2023, 17:43 2. Gaia Project - bo kiedyś miałem, potem sprzedałem ( i nie wiem czemu)
Możliwe, że miałeś zagraniczną wersję i sprzedałeś bo pojawiła się informacja o wznowieniu polskiej edycji (tak było w moim przypadku) :wink:
Właśnie nie….miałem polską wersję, aaa, mówię, nie wiem czemu sprzedałem, miałem chyba złe dni.
Ale mając porównanie, to wydaje mi się, że angielska wersja ma mocniejsze nasycenie kolorów, co mi się bardziej podoba.
Teraz jakby mogli tylko ten dodatek w końcu wypuścić zapowiedziany nie wiem sam już jak dawno temu.
ODPOWIEDZ