Gdzie drukować inserty i inne elementy w 3d?

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
KrzyMr
Posty: 10
Rejestracja: 28 lis 2017, 15:36

Gdzie drukować inserty i inne elementy w 3d?

Post autor: KrzyMr »

Witam.
Znacie jakieś firmy które drukują pojedyncze elementy w 3d na zlecenie, chodzi mi głównie o inserty, pudełka na karty itp. I ile ewentualnie to kosztuje?
Najlepiej by było żeby projekt był wysyłany przez internet a sam model docierał do mnie pocztą, paczkomatem czy coś w tym stylu.
Jak ktoś korzystał z takiego rozwiązania to był bym wdzięczny gdyby podzielił się doświadczeniami.
Z góry dzięki za odpowiedzi. :D
Golfang
Posty: 1982
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 228 times
Been thanked: 311 times

Re: Gdzie drukować inserty i inne elementy w 3d?

Post autor: Golfang »

Poszukaj w dziale sprzedam usługi. Widziałem tam na 100% kogoś kto drukuje takie rzeczy (jeśli się nie mylę to nawet chyba z żywicy światłoutwardzalnej też).

Jeśli masz pojedynczą rzecz do wydrukowania - to lepiej byłoby Ci poszukać kogoś z okolic zamieszkania, aby Ci wydrukował jakiś drobiazg. Ja mam drukarkę, ale małą (maks rozmiar wydruku to 18x18x18 jestem z Będzina. Jak potrzebujesz jakiś drobiazg mogę ci go wydrukować - po kosztach materiału. Sam robiłem/robię sobie inserty - ale muszę je albo własnoręcznie projektować, albo przerabiać te istniejące (aby dopasować do wymiarów mojej drukarki).
----------------
10% flamberg.com.pl
ODPOWIEDZ