Material na blat stołu

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 867
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Material na blat stołu

Post autor: Szewa »

Czolem wszystkim,

Na chwilę obecną podczas spotkań stawiam dwa stoły obok siebie. Jednak jeden jest płaski calkowicie (jak płyta), drugi ma wierzch z paru desek (z 1-3mm przerwami miedzy nimi).
Szukam jakiegos materiału, który będę mógł położyć na stoły, aby zakryć oba, a tym samym male przestrzenie miedzy deskami. Znajomy ma fajny materiał, którym nakrywa swój stół. W dotyku podobny jest do mat neoprenowych, mówił, ze kiedyś tu na forum ktoś mu polecił, ale nie pamieta dokladnie nazwy i skąd zamawiał.

Może ktoś kojarzy i podpowie coś? Wymiary stołów to 115x150cm.
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Material na blat stołu

Post autor: rastula »

ten sprzedawca na allegro miał/może ma


https://allegro.pl/uzytkownik/Rubinek78 ... i-1-2-1218
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 867
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Material na blat stołu

Post autor: Szewa »

rastula pisze: 23 gru 2020, 11:47 ten sprzedawca na allegro miał/może ma


https://allegro.pl/uzytkownik/Rubinek78 ... i-1-2-1218
O to to! Idealne!

Dzięki, temat do zamknięcia.
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Awatar użytkownika
andrzejstrzelba
Posty: 584
Rejestracja: 03 gru 2019, 17:40
Has thanked: 253 times
Been thanked: 308 times

Re: Material na blat stołu

Post autor: andrzejstrzelba »

Pozwolę sobie zaproponować inny rodzaj materiału. Chciałem kupić sukno bilardowe, ale cena mnie zniechęciła. Znajoma zaproponowała flausz. Kolorów jest mnóstwo, a cena około 23 zł za 1mb o szerokości 150 cm jest dosyć niska i zaryzykowałem. Na razie grałem około 5 godzin i materiał jest cały czas bardzo przyjemny.
Uważam, że to bardzo ciekawa budżetowa alternatywa dla droższych materiałów.
Spoiler:
Awatar użytkownika
Siersciu
Posty: 166
Rejestracja: 26 kwie 2020, 01:02
Lokalizacja: Radzionków
Has thanked: 177 times
Been thanked: 53 times

Re: Material na blat stołu

Post autor: Siersciu »

andrzejstrzelba pisze: 25 gru 2020, 20:47 Pozwolę sobie zaproponować inny rodzaj materiału. Chciałem kupić sukno bilardowe, ale cena mnie zniechęciła. Znajoma zaproponowała flausz. Kolorów jest mnóstwo, a cena około 23 zł za 1mb o szerokości 150 cm jest dosyć niska i zaryzykowałem. Na razie grałem około 5 godzin i materiał jest cały czas bardzo przyjemny.
Uważam, że to bardzo ciekawa budżetowa alternatywa dla droższych materiałów.
Spoiler:
Podklejałeś czymś materiał od spodu żeby się nie ślizgał po stole?
Awatar użytkownika
andrzejstrzelba
Posty: 584
Rejestracja: 03 gru 2019, 17:40
Has thanked: 253 times
Been thanked: 308 times

Re: Material na blat stołu

Post autor: andrzejstrzelba »

Siersciu pisze: 28 sty 2022, 12:52
andrzejstrzelba pisze: 25 gru 2020, 20:47 Pozwolę sobie zaproponować inny rodzaj materiału. Chciałem kupić sukno bilardowe, ale cena mnie zniechęciła. Znajoma zaproponowała flausz. Kolorów jest mnóstwo, a cena około 23 zł za 1mb o szerokości 150 cm jest dosyć niska i zaryzykowałem. Na razie grałem około 5 godzin i materiał jest cały czas bardzo przyjemny.
Uważam, że to bardzo ciekawa budżetowa alternatywa dla droższych materiałów.
Spoiler:
Podklejałeś czymś materiał od spodu żeby się nie ślizgał po stole?
Materiał zwisa ze stołu po około 25 cm z każdej strony jak obrus i dlatego nie zauważyłem problemu z przesuwaniem się. Pewnie gdyby był na wymiar stołu, albo jeszcze mniejszy jak mata to wtedy przesuwałby się.
ODPOWIEDZ