Descent 2 edycja

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
723mike
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2020, 16:12

Descent 2 edycja

Post autor: 723mike »

Trzecia edycja Descenta stała się faktem, większe dodatki zniknęły ze sklepów. Czy będzie nietaktem poproszenie litościwej duszy o skany kampanii Cień Nerekhall i Labirynt Zagłady?
Planuję sobie wyprodukować dodatki we własnym zakresie. Karty, dzięki szablonom z netu, mam już prawie ogarnięte. Muszę jeszcze przetestować czy kafelki planszy z pianki zdadzą egzamin.
mrnollaig
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2020, 08:24
Has thanked: 1 time

Re: Descent 2 edycja

Post autor: mrnollaig »

Podpinam się pod temat. Możesz podzielić się kartami?
Awatar użytkownika
13thSON
Posty: 647
Rejestracja: 26 mar 2015, 10:19
Has thanked: 82 times
Been thanked: 194 times

Re: Descent 2 edycja

Post autor: 13thSON »

Ciekaw jestem... Cień Nerekhall wyjdzie Ci taniej zrobiony samemu niż odkupiony oryginalny ?
Może lepiej poszukać i kupić oryginał w jakiejś innej wersji językowej i kafle byłyby wtedy niezależne językowo, nie wspominając o figurkach :)
Chcesz podziękować za wykonaną pracę? Postaw kawkę :) https://buycoffee.to/13thson
723mike
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2020, 16:12

Re: Descent 2 edycja

Post autor: 723mike »

Nawet jak kupię oryginał w języku obcym to i tak trzeba wszytko przetłumaczyć.
A czy będzie taniej? Jeśli idzie się po najmniejszej linii oporu (papier nie najlepszej jakości, zamiast figurek kartoniki wstawiane w podstawki itp.) to wychodzi taniej. A inwestować w wysoką jakość nie ma sensu, gdy w necie skany, kart czy kafli są lichej jakości.
Oczywiście fajnie by mieć figurki, ale da się zagrać i bez nich :)

mrnollaig
Widząc zerowy odzew odpuściłem chwilowo (skoro nie mam quest booka to w zasadzie po co robić karty? Na brak dodatkowych przedmiotów czy bohaterów nie narzekam), ale mam porobione karty przedmiotów oraz przygotowane do wklejania tłumaczeń szablony pozostałych kart.
Ale może faktycznie kupie gdzieś obcojęzyczną wersję. Wtedy dokończę karty.
ODPOWIEDZ