Lucky Duck Games 2021

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
tomwro
Posty: 338
Rejestracja: 12 kwie 2021, 07:47
Has thanked: 21 times
Been thanked: 56 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: tomwro »

Przecież nie od Kaczyńskich to zależy kiedy...
Oh... wait...
Xian
Posty: 96
Rejestracja: 05 maja 2012, 15:39
Has thanked: 31 times
Been thanked: 6 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Xian »

Witchma pisze: 01 gru 2021, 16:36 A od kiedy mini dodatki do Paleo będzie można zamawiać w sklepach?
Pojawiły się w Jaskini graczy.
Rabaty: 5% w sklepie Jaskinia Graczy.
Awatar użytkownika
rand
Posty: 485
Rejestracja: 03 lis 2008, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk Zaspa
Has thanked: 114 times
Been thanked: 85 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: rand »

Jakieś nowe nowe wieści w sprawie Kotów i Kaskadii? Z Amazanią chyba też jakieś opóźnienia, bo miała być w zeszłym tygodniu a w dalszym ciągu nie przyszła...
Awatar użytkownika
herman
Posty: 687
Rejestracja: 12 paź 2009, 12:24
Lokalizacja: ukochana Warszawa
Has thanked: 9 times
Been thanked: 43 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: herman »

arracan pisze: 03 gru 2021, 18:53 To kiedy Kaskadii można się spodziewać? Za kilka dni, tygodni? Rozumiem wpadki i różne problemy z dostawami, dlatego na mikołajki miałem plan B. Ale pod choinkę to już bym chciał ją podarować jednak :lol:
Bardzo chcielibyśmy powiedzieć coś w stylu "w piątek będą już u was na 100%" etc., ale chwilowo wciąż nie mamy informacji.
Jeśli w tym tygodniu dostaniemy gry do magazynu to spokojnie zdążą one na dojechać na święta. Jeśli do weekendu to się nie uda to słabo.
Co tu dużo gadać - jesteśmy załamani. 4 z 5 naszych premier na święta (Kroniki 2400 na szczęście dotarły) tkwi na cle z różnych powodów, my mamy zamówienia których nie możemy zrealizować. Nadzieja umiera jednak ostatnia, a ten tydzień będzie kluczowy - co zejdzie z cła w tym tygodniu to spokojnie powinno jeszcze trafić do sklepów.
Będziemy informować na bieżąco.
rand pisze: 06 gru 2021, 08:45 Jakieś nowe nowe wieści w sprawie Kotów i Kaskadii? Z Amazanią chyba też jakieś opóźnienia, bo miała być w zeszłym tygodniu a w dalszym ciągu nie przyszła...
Amazonia była wysłana w zeszłym tygodniu - tak więc na 100% sklepy będą ją mieć w tym tygodniu na stanie.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4457
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1350 times
Been thanked: 845 times
Kontakt:

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Hardkor »

A jak tam z Dice Throne?
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
herman
Posty: 687
Rejestracja: 12 paź 2009, 12:24
Lokalizacja: ukochana Warszawa
Has thanked: 9 times
Been thanked: 43 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: herman »

Sorka, z prywatnego konta poszło, ale już nie zmieniałem :)

DT - czekamy na info, na pewno coś w tym tygodniu się ruszy. Akurat z czwórki "więźniów cła" (Kaskadia, Wyspa kotów, Destinies, DT) te gry mają najlepszą sytuacje - jest komplet dokumetów etc., czekają w kolejce po prostu. Liczymy, że lada dzień w końcu będą dobre informacje.

Z dobrych wieści - Paleo dotarło na nasz magazyn, niebawem zaczynamy wysyłkę do hurtowni.
nosfgrip
Posty: 4
Rejestracja: 05 sie 2018, 18:55
Has thanked: 1 time

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: nosfgrip »

A Kaskadia to będzie przed świętami?! Te dokumenty do odprawy to chyba piechotą są dostarczane ;)
Czy mam szukać alternatywy na prezent?
Awatar użytkownika
konradstpn
Posty: 860
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:11
Has thanked: 201 times
Been thanked: 304 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: konradstpn »

+1 Okazuje się niestety, że największe problemy są z najbardziej wyczekiwaną przeze mnie grą.
Gram, więc jestem.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4457
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1350 times
Been thanked: 845 times
Kontakt:

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Hardkor »

nosfgrip pisze: 06 gru 2021, 14:03 A Kaskadia to będzie przed świętami?! Te dokumenty do odprawy to chyba piechotą są dostarczane ;)
Czy mam szukać alternatywy na prezent?
Przecież ci gość napisał wyżej dokładną odpowiedź na twoje pytanie, więc czego jeszcze oczekujesz zadając ponownie to samo pytanie.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Lucky Duck Games »

nosfgrip pisze: 06 gru 2021, 14:03 A Kaskadia to będzie przed świętami?! Te dokumenty do odprawy to chyba piechotą są dostarczane ;)
Czy mam szukać alternatywy na prezent?
Niestety dostarczenie dokumentów nie zawsze jest taką prostą sprawą. Fabryka musiała odnowić swój certfikat CE, więc nie chodzi tylko o ich dostarczenie, a wyrobienie.
Nasze "męczenie" fabryki ociera się już o jakieś molestowanie, ale więcej nie jesteśmy w stanie zrobić. Jeśli do końca tygodnia uda się temat załatwić i gry trafią do nas, to spokojnie jeszcze zdążymy na święta. Będziemy tu informować na bieżąco.
nosfgrip
Posty: 4
Rejestracja: 05 sie 2018, 18:55
Has thanked: 1 time

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: nosfgrip »

Hardkor pisze: 06 gru 2021, 15:11
nosfgrip pisze: 06 gru 2021, 14:03 A Kaskadia to będzie przed świętami?! Te dokumenty do odprawy to chyba piechotą są dostarczane ;)
Czy mam szukać alternatywy na prezent?
Przecież ci gość napisał wyżej dokładną odpowiedź na twoje pytanie, więc czego jeszcze oczekujesz zadając ponownie to samo pytanie.
Właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem, jak powyżej kaczki zamieściły. Moje oczekiwanie zostało zaspokojone. Dostarczenie dokumentu może mieć bardzo szerokie znaczenie - wie to każdy, kto kiedyś przeprowadził jakiś proces administracyjny...
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4457
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1350 times
Been thanked: 845 times
Kontakt:

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Hardkor »

nosfgrip pisze: 06 gru 2021, 17:39
Hardkor pisze: 06 gru 2021, 15:11
nosfgrip pisze: 06 gru 2021, 14:03 A Kaskadia to będzie przed świętami?! Te dokumenty do odprawy to chyba piechotą są dostarczane ;)
Czy mam szukać alternatywy na prezent?
Przecież ci gość napisał wyżej dokładną odpowiedź na twoje pytanie, więc czego jeszcze oczekujesz zadając ponownie to samo pytanie.
Właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem, jak powyżej kaczki zamieściły. Moje oczekiwanie zostało zaspokojone. Dostarczenie dokumentu może mieć bardzo szerokie znaczenie - wie to każdy, kto kiedyś przeprowadził jakiś proces administracyjny...
I w 50% jest to to samo co wyżej napisali, czyli "jak dojdzie w tym tyg to będzie przed świetami" XD I jest to też 100% odpowiedź na twoje pytanie, ale no wiadomo - czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
podejrzany
Posty: 261
Rejestracja: 29 gru 2020, 21:51
Has thanked: 20 times
Been thanked: 15 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: podejrzany »

Dalej nic nie wiadomo? :D Ja sobie zamówiłem 2 pary na allegro :D
Wymiene Descent ed.2 węrdrówki w mroku za Cthulu death may die 2 kampania +przedwieczny (dopłace jeśli dorzucone będą obaj przedwieczni) lub za Posiadłość Szaleństwa sama podstawka
mattcauthon
Posty: 6
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:28
Been thanked: 2 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: mattcauthon »

Można prosić o update odnośnie Destinies? :?:
Awatar użytkownika
sydonia
Posty: 353
Rejestracja: 28 maja 2017, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 11 times
Been thanked: 389 times
Kontakt:

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: sydonia »

Obrazek

Zapraszamy na rozmowę live z Michałem z LD, która będzie transmitowana na kanale YT Planszowych Newsów. Start: piątek, 10 grudnia, godz. 20.00 (materiał będzie oczywiście później do odsłuchania z odtworzenia). Na pewno poruszony zostanie temat Kaskadii, Wyspy Kotów, Dice Throne, Destinies i innych gier Lucky Duck. Będzie konkurs oraz zapowiedź nowego tytułu na 2022 r. :)
Awatar użytkownika
vder
Posty: 726
Rejestracja: 30 gru 2007, 20:20
Lokalizacja: warszawa
Has thanked: 288 times
Been thanked: 124 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: vder »

sydonia pisze: 09 gru 2021, 17:32 (...)Będzie konkurs oraz zapowiedź nowego tytułu na 2022 r. :)
Mam nadzieję, że tym tytułem nie będzie Kaskadia :D :D :D
Awatar użytkownika
sydonia
Posty: 353
Rejestracja: 28 maja 2017, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 11 times
Been thanked: 389 times
Kontakt:

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: sydonia »

vder pisze: 09 gru 2021, 18:32
sydonia pisze: 09 gru 2021, 17:32 (...)Będzie konkurs oraz zapowiedź nowego tytułu na 2022 r. :)
Mam nadzieję, że tym tytułem nie będzie Kaskadia :D :D :D
Haha, nie ;) To będzie całkowicie świeża zapowiedź.
Awatar użytkownika
kurdzio
Posty: 794
Rejestracja: 26 paź 2019, 13:18
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 122 times
Been thanked: 375 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: kurdzio »

Fajnie jakby to był Verdant już oficjalnie ;)
Gramy głównie w 2 osoby, służę radą :)
Awatar użytkownika
esubotowicz
Posty: 339
Rejestracja: 31 paź 2015, 10:59
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 437 times
Been thanked: 135 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: esubotowicz »

Jeszcze czekamy na ogłoszenie wydawcy Projektu Gaja i Weather Machine ;)
Ewa
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 635 times
Been thanked: 550 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: eveni »

esubotowicz pisze: 09 gru 2021, 19:11 Jeszcze czekamy na ogłoszenie wydawcy Projektu Gaja i Weather Machine ;)
A tu jutro BUM! i LDG wjeżdza na białym koniu i ogłasza że wyda obie te pozycje :lol:
Copercore
Posty: 39
Rejestracja: 15 mar 2020, 10:09
Has thanked: 22 times
Been thanked: 28 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Copercore »

I jeszcze Ark Nova do tego :wink:
_leigam_
Posty: 943
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 196 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: _leigam_ »

esubotowicz pisze: 09 gru 2021, 19:11 Jeszcze czekamy na ogłoszenie wydawcy Projektu Gaja i Weather Machine ;)
to czekajcie dalej. na 99,99 % nie ten temat :D na 60% jeszcze nie ma tematu tego wydawnictwa, na 39,99% już jest ale długo nie było aktywne :D
sydonia pisze: 09 gru 2021, 17:32 Obrazek

Zapraszamy na rozmowę live z Michałem z LD, która będzie transmitowana na kanale YT Planszowych Newsów. Start: piątek, 10 grudnia, godz. 20.00 (materiał będzie oczywiście później do odsłuchania z odtworzenia). Na pewno poruszony zostanie temat Kaskadii, Wyspy Kotów, Dice Throne, Destinies i innych gier Lucky Duck. Będzie konkurs oraz zapowiedź nowego tytułu na 2022 r. :)
Czyli opóźnienie opóźnień opóźnień. Ta cisza w "eterze" dużo mówi.
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Lucky Duck Games »

esubotowicz pisze: 09 gru 2021, 19:11 Jeszcze czekamy na ogłoszenie wydawcy Projektu Gaja i Weather Machine ;)
Wiemy kto wyda obie te gry, ale nie będziemy to my 8) Niemniej szykujemy dla Was jedno lub dwa euro na 2022.

W końcu możemy podzielić się z Wami jakimikolwiek dobrymi wiadomościami:



Zajęło to trochę więcej czasu, niż się spodziewaliśmy, ale wreszcie możemy potwierdzić, że do naszego magazynu dotrze dzisiaj pełen nakład Dice Throne! Wysyłkę rozpoczniemy najpóźniej w poniedziałek, a jeśli wszystko potoczy się pomyślnie, być może pierwsze paczki do was zostaną spakowane jeszcze dzisiaj. Prosimy jednak, byście mieli na uwadze, że przygotowanie wysyłek może zająć pracownikom magazynu kilka dni.

Równolegle z wysyłką do wspierających z Polski, będziemy wysyłać też gry w wersji francuskiej. Listę wspierających podzieliliśmy dodatkowo ze względu na rodzaj wsparcia, aby maksymalnie usprawnić działanie magazynu. Możliwe, że w związku z tym część z was dostanie gry kilka dni wcześniej, niż reszta. Chcielibyśmy, żeby wszystkie paczki opuściły nasz magazyn do końca przyszłego tygodnia.

W momencie kiedy wasza paczka opuści magazyn, otrzymacie powiadomienie od firmy kurierskiej. Jeśli nie dostaniecie takiego powiadomienia do 20.12, bardzo prosimy o kontakt na maila info@luckyduckgames.com. Ze względu na duże obłożenie, odpowiedzi na wiadomości mogą zająć dłużej niż zwykle, ale zrobimy co w naszej mocy, żebyście wszyscy otrzymali gry przed świętami.
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Lucky Duck Games »

Co do pozostałych gier:

Wyspa kotów - niestety nie mamy żadnych wieści, gra jest w tym momencie przepakowywana, ale nie dostaliśmy odpowiedzi, którego dokładnie dnia zakończy się cała operacja. TU jesteśmy najmniej optymistyczni co do szansy, żeby gra była jednak na święta, ale jeszcze nie składamy broni.
Kaskadia - wczoraj otrzymaliśmy z fabryki nowy certyfikat CE i złożyliśmy go w urzędzie celnym. Trzymajcie kciuki, bo jeśli znów nie wpadniemy na biurokratyczną ścianę, to jest szansa, że gry będą u nas w przyszłym tygodniu.
Destinies - czeka w kolejce do oclenia, wciąż liczymy, że przyszły tydzień wciąż jest realny.
Fojtu
Posty: 3379
Rejestracja: 10 maja 2014, 14:02
Has thanked: 557 times
Been thanked: 1263 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Fojtu »

A czy są jakieś wieści na temat dodatku do Diuny Imperium?
Zablokowany