Lucky Duck Games 2021

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Pouzy
Posty: 67
Rejestracja: 19 sty 2020, 19:14
Has thanked: 8 times
Been thanked: 14 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Pouzy »

,,Destinies - czeka w kolejce do oclenia, wciąż liczymy, że przyszły tydzień wciąż jest realny."
Mam dziwne wrażenie, że zostanie oclone równolegle z pojawieniem się języka polskiego w aplikacji...
aranjuez
Posty: 38
Rejestracja: 01 cze 2015, 09:34
Has thanked: 1 time
Been thanked: 12 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: aranjuez »

Lucky Duck Games pisze: 10 gru 2021, 12:53
esubotowicz pisze: 09 gru 2021, 19:11 Jeszcze czekamy na ogłoszenie wydawcy Projektu Gaja i Weather Machine ;)

Zajęło to trochę więcej czasu, niż się spodziewaliśmy, ale wreszcie możemy potwierdzić, że do naszego magazynu dotrze dzisiaj pełen nakład Dice Throne! Wysyłkę rozpoczniemy najpóźniej w poniedziałek, a jeśli wszystko potoczy się pomyślnie, być może pierwsze paczki do was zostaną spakowane jeszcze dzisiaj. Prosimy jednak, byście mieli na uwadze, że przygotowanie wysyłek może zająć pracownikom magazynu kilka dni.
Czy równolegle z wysyłką do wspierających rusza wysyłka do hurtowni?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4405
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1332 times
Been thanked: 835 times
Kontakt:

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Hardkor »

Czytałem dziś krótką dyskusje o Dice Throne na grupie Gry Planszowe. Kolejny raz dochodze do wniosku, że klienci to debile. Moim zdaniem komunikacja LDG jest bardzo dobra - owszem aktualizacji w kwestii Dice Throne mogłoby być trochę wiecej. W kwestii Kaskadii i problemów z cłem teoretycznie też, ale osobiście czuję się zadowolony, że stale są wrzucane informacje i nie chowają głowy w piasek tylko dają znać jaki etap i co się stało. Dla mnie super!
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1365
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Emil_1 »

Hardkor pisze: 10 gru 2021, 15:24 Czytałem dziś krótką dyskusje o Dice Throne na grupie Gry Planszowe. Kolejny raz dochodze do wniosku, że klienci to debile. Moim zdaniem komunikacja LDG jest bardzo dobra - owszem aktualizacji w kwestii Dice Throne mogłoby być trochę wiecej. W kwestii Kaskadii i problemów z cłem teoretycznie też, ale osobiście czuję się zadowolony, że stale są wrzucane informacje i nie chowają głowy w piasek tylko dają znać jaki etap i co się stało. Dla mnie super!
Dokładnie tak
Miłego dnia! :)
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4614
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1196 times
Been thanked: 1408 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Mr_Fisq »

Jako osoba czekająca na Kaskadię, muszę stwierdzić, iż o ile mogę narzekać na LDG w kwestii tego, że zawczasu nie dopilnowało tematu certyfikatu, o tyle w kwestii komunikacji o opóźnieniu i jego przyczynie stanęli w moim odczuciu na wysokości zadania.
Sprzedam: Wiosenne porządki: Horror w Arkham - 5 cykli, Łowcy A.D. 2114, Uśpieni Bogowie, Moje Miasto.
Przygarnę: Legendary Encounters: Firefly, Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
podejrzany
Posty: 261
Rejestracja: 29 gru 2020, 21:51
Has thanked: 20 times
Been thanked: 15 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: podejrzany »

Pytanie czy Ci co zamówili dice throne w ostatnim czasie też dostaną możliwość od poniedziałku powysyłania :D
Wymiene Descent ed.2 węrdrówki w mroku za Cthulu death may die 2 kampania +przedwieczny (dopłace jeśli dorzucone będą obaj przedwieczni) lub za Posiadłość Szaleństwa sama podstawka
Awatar użytkownika
itsthisguyagain
Posty: 490
Rejestracja: 04 lut 2020, 22:27
Has thanked: 217 times
Been thanked: 343 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: itsthisguyagain »

Czy dodatek do Diuna: Imperium zostanie wydany w tym roku?
dawid
Posty: 514
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:59
Has thanked: 183 times
Been thanked: 239 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: dawid »

Nie.
Planowo na początku lutego.
arracan
Posty: 252
Rejestracja: 27 kwie 2015, 17:09
Has thanked: 22 times
Been thanked: 23 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: arracan »

I jak Kaskadia? Do 7 stycznie będzie? Bo nadal chciałbym ją na prezent, może na urodziny się uda :wink:
MAM | CHCĘ

Piszę o grach na POPKULTUROWCY.PL <- ZAPRASZAM
aga_76
Posty: 22
Rejestracja: 06 cze 2011, 22:24
Has thanked: 19 times
Been thanked: 1 time

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: aga_76 »

No i koty? Jak na szpilkach, Czekam dziś na info.
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1594
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 631 times
Been thanked: 547 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: eveni »

aga_76 pisze: 15 gru 2021, 14:38 No i koty? Jak na szpilkach, Czekam dziś na info.
Dostałam wczoraj info ze sklepu, w którym mam preorder na Koty, że będą dopiero po świętach.
Awatar użytkownika
bluebird
Posty: 154
Rejestracja: 21 lis 2017, 17:28
Has thanked: 5 times
Been thanked: 39 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: bluebird »

A jak wygląda sytuacja z Destinies ?
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Lucky Duck Games »

Zgodnie z obietnicą wracamy do Was z wiadomościami dotyczącymi naszych grudniowych premier. Niestety, mimo naszych codziennych starań nie mamy najlepszych wieści. WYSPA KOTÓW i KASKADIA dotrą do nas prawdopodobnie przed samymi świętami lub zaraz po nich. Nie widzimy szans na to, aby zdążyć na czas - wysłać gry do hurtowników, aby Ci zdążyli rozesłać to do sklepów, a te - do Was. NIestety jest to już niewykonalne logistycznie. Wiemy, że bardzo czekaliście na te tytuły i sprawiliśmy Was tymi opóźnieniami zawód. Niestety ten rok był pełen takich negatywnych niespodzianek, które odbiły się i na naszej logistyce i planowaniu. Nie chcemy żebyście na święta nie mieli czego wręczyć Waszym bliskim stąd informujemy, że szansa na te dwa tytuły jest w zasadzie żadna.
Co do pozostałych dwóch, Dice Throne wersja retailową (wersja ze wspieram.to dociera już do wspierających) i Destinies, ostateczną odpowiedź damy jutro. Być może jest jeszcze minimalna szansa na wysyłkę do hurtowni w piątek - wtedy przed samymi Świętami byłby jeszcze możliwy odbiór osobisty w sklepach. Tu mądrzejsi będziemy jutro, ale osoby, które liczyły na wysyłkę ze sklepów na święta niestety również muszą się nastawić na to, że gier nie będzie.Chcielibyśmy napisać tu coś podnoszącego na duchu, ale niestety trudno o optymizm. Dla nas to potężna strata finansowa, ale jeszcze gorsze jest to, że nie sprostaliśmy Waszym oczekiwaniom. Przepraszamy i trzymajcie się ciepło.
Awatar użytkownika
Scamander
Posty: 500
Rejestracja: 05 gru 2018, 14:20
Has thanked: 156 times
Been thanked: 146 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Scamander »

Szacun za tak otwartą komunikację i dużo komunikatów. Wesołych kaczki i niech nowy rok Wam nie robi już podobnych niespodzianek :D
mecenas
Posty: 762
Rejestracja: 08 gru 2012, 01:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 58 times
Been thanked: 157 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: mecenas »

A to ja może zapytam czy promo do Paleo wyszło może do sklepów?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4405
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1332 times
Been thanked: 835 times
Kontakt:

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Hardkor »

Czyli jak rozumiem Kaskadia w styczniu 2021?
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Lucky Duck Games »

mecenas pisze: 16 gru 2021, 09:28 A to ja może zapytam czy promo do Paleo wyszło może do sklepów?
Częściowo już wyszło, częściowo wychodzi dziś.
Jeśli jeszcze nie ma w Waszym sklepie to po weekendzie na 100% będzie.
Hardkor pisze: 16 gru 2021, 10:19 Czyli jak rozumiem Kaskadia w styczniu 2021?
Na to trzeba się nastawić.
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

Hardkor pisze: 16 gru 2021, 10:19 Czyli jak rozumiem Kaskadia w styczniu 2021?
To będzie powrót do przeszłości :wink:
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Awatar użytkownika
konradstpn
Posty: 855
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:11
Has thanked: 200 times
Been thanked: 302 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: konradstpn »

Dr. Nikczemniuk pisze: 16 gru 2021, 11:01
Hardkor pisze: 16 gru 2021, 10:19 Czyli jak rozumiem Kaskadia w styczniu 2021?
To będzie powrót do przeszłości :wink:
Kurczę, przegapiłem premierę :shock: Teraz pozostaje tylko poszukiwanie na rynku wtórnym.
Gram, więc jestem.
Awatar użytkownika
vder
Posty: 716
Rejestracja: 30 gru 2007, 20:20
Lokalizacja: warszawa
Has thanked: 281 times
Been thanked: 119 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: vder »

Lucky Duck Games pisze: 16 gru 2021, 10:55 Częściowo już wyszło, częściowo wychodzi dziś.
Jeśli jeszcze nie ma w Waszym sklepie to po weekendzie na 100% będzie.
Hardkor pisze: 16 gru 2021, 10:19 Czyli jak rozumiem Kaskadia w styczniu 2021?
Na to trzeba się nastawić.
Swoją drogą, ciekawe o ile dłużej przez obsuwę będzie schodził nakład? Tudzież z drugiej strony czy święta mają/miałby taką moc by nakład zszedl z 2-3 miesiące?
podejrzany
Posty: 261
Rejestracja: 29 gru 2020, 21:51
Has thanked: 20 times
Been thanked: 15 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: podejrzany »

A myślicie że przed nowym rokiem jest szansa na wysyłke Dice Throne? Już na granie w święta się nie nastawiam ale może chociaż przed sylwestrem? :P
Wymiene Descent ed.2 węrdrówki w mroku za Cthulu death may die 2 kampania +przedwieczny (dopłace jeśli dorzucone będą obaj przedwieczni) lub za Posiadłość Szaleństwa sama podstawka
Awatar użytkownika
E2MD
Posty: 381
Rejestracja: 11 kwie 2017, 12:42
Lokalizacja: 43-518
Has thanked: 53 times
Been thanked: 135 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: E2MD »

podejrzany pisze: 16 gru 2021, 14:41 A myślicie że przed nowym rokiem jest szansa na wysyłke Dice Throne? Już na granie w święta się nie nastawiam ale może chociaż przed sylwestrem? :P
Ja wczoraj dostałem swój egzemplarz (ze wspieram.to)
Nie przyszedłem tutaj wygrać
podejrzany
Posty: 261
Rejestracja: 29 gru 2020, 21:51
Has thanked: 20 times
Been thanked: 15 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: podejrzany »

E2MD pisze: 16 gru 2021, 14:44
podejrzany pisze: 16 gru 2021, 14:41 A myślicie że przed nowym rokiem jest szansa na wysyłke Dice Throne? Już na granie w święta się nie nastawiam ale może chociaż przed sylwestrem? :P
Ja wczoraj dostałem swój egzemplarz (ze wspieram.to)
Wspierający to wiadomo ale ja kupiłem w retailu na allegro i czekam na moje zamówienie, a wiem że wspierający dostaną wcześniej :D
Wymiene Descent ed.2 węrdrówki w mroku za Cthulu death may die 2 kampania +przedwieczny (dopłace jeśli dorzucone będą obaj przedwieczni) lub za Posiadłość Szaleństwa sama podstawka
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4405
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1332 times
Been thanked: 835 times
Kontakt:

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Hardkor »

podejrzany pisze: 16 gru 2021, 14:47
E2MD pisze: 16 gru 2021, 14:44
podejrzany pisze: 16 gru 2021, 14:41 A myślicie że przed nowym rokiem jest szansa na wysyłke Dice Throne? Już na granie w święta się nie nastawiam ale może chociaż przed sylwestrem? :P
Ja wczoraj dostałem swój egzemplarz (ze wspieram.to)
Wspierający to wiadomo ale ja kupiłem w retailu na allegro i czekam na moje zamówienie, a wiem że wspierający dostaną wcześniej :D
Wydaje mi się, że tak. Maja już chyba na magazynie, po prostu wysyłają najpierw do wspierających. Jedyna opcja, że nie to, że jest ustalone, że wspierający maja czasowy exclusive na grę, ale nigdzie nie widziałem takiej informacji.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Lucky Duck Games 2021

Post autor: Lucky Duck Games »

Wracamy z kolejnymi wiadomościami - tym razem w końcu jakieś pozytywy!
DESTNIES - gra dotarła na nasz magazyn, a w sobotę powinna dotrzeć do hurtowników. Przy odrobinie szczęścia część sklepów powinna otrzymać fizyczne egzemplarze w poniedziałek lub wtorek. Tak więc jeśli macie opcję na fizyczny odbiór (ew. dopytujcie w sklepach czy wysyłka jest realna) to ten tytuł może zagościć pod Waszą choinką :)DICE THRONE (WSPIERAM TO) - jutro magazyn opuszcza ostatnie 250 paczek, tak więc gra powinna dotrzeć do wszystkich wspierających najpóźniej na początku przyszłego tygodnia.
DICE THRONE (RETAIL) - wysyłamy do hurtu jak tylko zwolnią się ostatnie paczki. Podobnie jak przy Destinies gra powinna dotrzeć do sklepów przed samymi świętami więc dopytujcie o dostępność w waszym ulubionym sklepie.
X-TRAYZ - nie wiem czy wiecie, ale jesteśmy dystrybutorem całkiem fajnych pudełek na żetony uznanej marki X-Trayz. Powinny trafić do sklepów tak samo jest Destinies i Dice Throne (SCD to 49 PLN, czyli w sklepach dostaniecie je za ok 30 zł).
Zablokowany