Portal Games - plany wydawnicze 2021

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
dawid
Posty: 514
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:59
Has thanked: 183 times
Been thanked: 239 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: dawid »

Czy Dziki Samogon został porzucony ? Dzieje się cokolwiek w tym temacie ?
pcyzm
Posty: 681
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 205 times
Been thanked: 199 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: pcyzm »

dawid pisze: 10 lis 2021, 21:06 Czy Dziki Samogon został porzucony ? Dzieje się cokolwiek w tym temacie ?
Portal właśnie ogłosił, że zaczynają szersze testy. Zachęcają kluby graczy do zgłoszeń. Podejrzewam, że ma to też być taki sprawdzian na ile tytuł ma potencjał na rozwój sceny turniejowej. Na pewno gra nie zostanie wydana zgodnie z pierwotnym planem w tym roku.
Awatar użytkownika
sydonia
Posty: 353
Rejestracja: 28 maja 2017, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 11 times
Been thanked: 389 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: sydonia »

Zapraszamy na dzisiejszą rozmowę z Grześkiem z Portalu. Mamy przygotowanych dużo pytań o bliższe i dalsze premiery. Oczywiście liczymy na Waszą aktywność na czacie ;)
Start: 16.11, godz. 21.00 na kanale YT Planszowych Newsów - klik

Obrazek
Awatar użytkownika
Backero
Posty: 387
Rejestracja: 31 maja 2015, 21:34
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 142 times
Been thanked: 82 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Backero »

Ankh jest w transporcie. Oznacza to, że jest spora szansa, że zaraz ruszy przedstrzedaż a premiera byłaby pewnie na I kwartał 2022 :)
Akwamarynowy
Posty: 104
Rejestracja: 18 lut 2020, 17:32
Has thanked: 18 times
Been thanked: 22 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Akwamarynowy »

sydonia pisze: 16 lis 2021, 11:23 Zapraszamy na dzisiejszą rozmowę z Grześkiem z Portalu. Mamy przygotowanych dużo pytań o bliższe i dalsze premiery. Oczywiście liczymy na Waszą aktywność na czacie ;)
Start: 16.11, godz. 21.00 na kanale YT Planszowych Newsów - klik

Obrazek
Szkoda że nie padło pytanie odnośnie terminu wysyłki poprawionych plansz do Smarthphone inc. :/
Atk
Posty: 1390
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 491 times
Been thanked: 284 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Atk »

Akwamarynowy pisze: 17 lis 2021, 07:45
sydonia pisze: 16 lis 2021, 11:23 Zapraszamy na dzisiejszą rozmowę z Grześkiem z Portalu. Mamy przygotowanych dużo pytań o bliższe i dalsze premiery. Oczywiście liczymy na Waszą aktywność na czacie ;)
Start: 16.11, godz. 21.00 na kanale YT Planszowych Newsów - klik

Obrazek
Szkoda że nie padło pytanie odnośnie terminu wysyłki poprawionych plansz do Smarthphone inc. :/
Plansze były z druku międzynarodowego, więc póki go nie będzie, Portal nic nie wymyślił
IrasArgor
Posty: 370
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:05
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 121 times
Been thanked: 68 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: IrasArgor »

Czy jakaś dobra dusza jest w stanie powiedzieć czy padły jakieś smaczki podczas streamu poza dodatkami do Zombiecide?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10857
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3347 times
Been thanked: 3201 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: japanczyk »

IrasArgor pisze: 17 lis 2021, 12:45 Czy jakaś dobra dusza jest w stanie powiedzieć czy padły jakieś smaczki podczas streamu poza dodatkami do Zombiecide?
Nic ciekawego - wszystko na portalconie
Cos tam moze jakis usmiech przy Beyond the Sun czy Bitoku, ale totalnie nic pewnego

zainteresowani oczywiscie wszystkim od Shema Phillipsa, dodatek na 5tego gracza Barrage - tyle
pcyzm
Posty: 681
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 205 times
Been thanked: 199 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: pcyzm »

Akwamarynowy pisze: 17 lis 2021, 07:45 Szkoda że nie padło pytanie odnośnie terminu wysyłki poprawionych plansz do Smarthphone inc. :/
No właśnie ludzie tam pytają o różne, rzadkie dodatki z minimalną szansą na dodruk, a o te poprawki nikt nie dopytuje na żywo jak jest okazja czy też na co piątkowych live'ach.

Nie wiem jak mogą być w ogóle w produkcji, skoro na liście dodruków nie ma w ogóle Smartphone INC. Może to ma przyjść wraz z premierą kolejnego wcielenia tej gry, czyli Mobile Markets? Strzelam, że ten tytuł będzie ogłoszony na Portalconie.
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 635 times
Been thanked: 550 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: eveni »

pcyzm pisze: 17 lis 2021, 22:03
Akwamarynowy pisze: 17 lis 2021, 07:45 Szkoda że nie padło pytanie odnośnie terminu wysyłki poprawionych plansz do Smarthphone inc. :/
No właśnie ludzie tam pytają o różne, rzadkie dodatki z minimalną szansą na dodruk, a o te poprawki nikt nie dopytuje na żywo jak jest okazja czy też na co piątkowych live'ach.
Przyznam się, że sama byłam i o coś tam pytałam ale zupełnie o tą planszę zapomniałam zapytać :oops:
Może dlatego, że gra nie zachwyciła i bym sprzedała, żebym uszkodzonej planszy nie miała :(
Jest sens wysyłać e-mail?
pcyzm
Posty: 681
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 205 times
Been thanked: 199 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: pcyzm »

eveni pisze: 17 lis 2021, 22:30 Przyznam się, że sama byłam i o coś tam pytałam ale zupełnie o tą planszę zapomniałam zapytać :oops:
Może dlatego, że gra nie zachwyciła i bym sprzedała, żebym uszkodzonej planszy nie miała :(
Jest sens wysyłać e-mail?
Mój egzemplarz akurat bez zarzutu i sama gra mi się podoba, ale co do zasady to warto czasem temat przynajmniej przypomnieć bo np. Terrors of London będzie miał teraz 2 wydanie z poprawionymi kartami do kupienia również osobno za symboliczne grosze w sklepiku Portalu, a o mapach do Smartphone INC cichosza, ale też już mało kto pamięta i 'pinga' wydawcę.
fitzroy
Posty: 292
Rejestracja: 28 sie 2012, 16:08
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 189 times
Been thanked: 111 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: fitzroy »

Cześć, przejdę od razu do rzeczy. W związku z umieszczonym przeze mnie komentarzem z bodajże sierpnia tego roku odnośnie zapowiedzi wydawniczych i ich realizacji przez Portal Games, chciałbym oficjalnie przeprosić cały Portal Games a w szczególności Pana Prezesa oraz Grzegorza Polewkę. Było to podyktowane złością i irytacją, wynikającą z oczekiwaniem na nowe tytuły podczas gdy wiemy z czym cała branża się boryka. Zdałem sobie sprawę po ostatnich PN ile i jakie gry w tym roku wydał Portal i muszę powiedzieć, że jestem pod dużym wrażeniem. Jak Wy to robicie? Patrząc na to jakie obsuwy zaliczają pozostałe wydawnictwa. Rebelu ucz się! Czekam z niecierpliwością na Portalcon i na kolejne bomby wydawnicze. Jeszcze raz wybaczcie i dzięki za to co robicie.
pcyzm
Posty: 681
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 205 times
Been thanked: 199 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: pcyzm »

To prawda, te memy z początku roku gdzie Portal był tą mocarną stroną okazały się prorocze, a możliwe że przyszłoroczny line-up będzie jeszcze lepszy.

To czego bym życzył Portalowi, to troszkę więcej skupienia na tych 'drobiazgach', które potrafią czasem przykryć dobrą robotę. Przykład, spójrzcie na oceny apki Vienna Connection do ściągnięcia ze sklepiku Google Play. No nie zachęcają do zakupu samej gry a jest ona świetna w tym gatunku narracyjnym. Dlaczego nikt tego nie ogarnia od kilku miesięcy w takim stosunkowo dużym wydawnictwie?
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 960
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 659 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Bart Henry »

pcyzm pisze: 17 lis 2021, 23:21
eveni pisze: 17 lis 2021, 22:30 Przyznam się, że sama byłam i o coś tam pytałam ale zupełnie o tą planszę zapomniałam zapytać :oops:
Może dlatego, że gra nie zachwyciła i bym sprzedała, żebym uszkodzonej planszy nie miała :(
Jest sens wysyłać e-mail?
(...) Terrors of London będzie miał teraz 2 wydanie z poprawionymi kartami do kupienia również osobno za symboliczne grosze w sklepiku Portalu (...)
Gdzie mogę znaleźć info o tym? Wspominali coś o wysyłce za free, czy "ah, łajno, tutaj my idziemy znowu" w wykonaniu Portalu i wracamy do dyskusji sprzed jakiegoś czasu odnośnie opłat za naprawę błędów? ;)
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: krwlng »

Bart Henry pisze: 19 lis 2021, 02:10 Gdzie mogę znaleźć info o tym? Wspominali coś o wysyłce za free, czy "ah, łajno, tutaj my idziemy znowu" w wykonaniu Portalu i wracamy do dyskusji sprzed jakiegoś czasu odnośnie opłat za naprawę błędów? ;)
PlanszówkiTV chyba 2 tygodnie temu - Prezes wspominał że poprawione karty do ToL będą dostępne za symboliczny grosz w sklepiku, żeby każdy chętny mógł sobie je dorzucić do koszyka (tak jak było z kartami do Inis, czy planszetkami do The Others i AE: Legacy). Jednakże jeżeli nie planujesz zakupów u nich to sądzę, że jak napiszesz do ich działu reklamacji to przyślą poprawione karty pocztą na ich koszt.
Awatar użytkownika
Rigidigi
Posty: 703
Rejestracja: 14 gru 2015, 16:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 92 times
Been thanked: 92 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Rigidigi »

Ja tak trochę z innej beczki.

Portal uruchomił nowy sklep. Czy ktoś ma wiedzę, czy zmieniły się zasady programu lojalnościowego?

Przed zmianą, po dodaniu do koszyka gry pokazywało rabat, wszystkie progi plus informacja za ile kasy już się kupiło, więc człowiek wiedział ile ma do następnego progu.

Przed chwilą dodałem do koszyka jeden z tytułów i owszem mój rabat procentowy się naliczył, ale pojawiła się też informacja ze jeszcze 500pkt do uzyskania rabatu..

Jakich punktów, o co biega? Nie znalazłem nigdzie informacji o sumie zakupów w sklepie portalu. W regulaminie jest niby wszystko po staremu, ale wygląda to dziwnie. Jakiś chaos, czy zmiany, ktoś czegoś nie dopatrzył przy migracji?

Ktoś ma jakąś wiedze w temacie?
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: krwlng »

Rigidigi pisze: 20 lis 2021, 01:02
Portal uruchomił nowy sklep. Czy ktoś ma wiedzę, czy zmieniły się zasady programu lojalnościowego?
Dzisiaj (właściwie to już wczoraj) Prezes mówił o tym na PlanszówkachTV - nowy system wymaga wprowadzenia ręcznie punktów lojalnościowych ze starego i pracownicy Portalu mają to na dniach ogarnąć (optymistycznie do wtorku).
Probe9
Posty: 2450
Rejestracja: 24 sie 2018, 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 153 times
Been thanked: 641 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Probe9 »

Patrząc na ostatnie aktywności w SM to spodziewam się jakiejś fajnej zapowiedzi z GMT w najbliższym czasie :) Był już Imperial Struggle, C&C potem Nevsky a teraz pora na Churchilla :)
Rabaty: Rebel = 10%, 3trolle = 7%, planszomania = 10%, planszostrefa = 11%.

Moje gry
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 635 times
Been thanked: 550 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: eveni »

Mam nową odpowiedź w sprawie poprawionych plansz do Smarthphone: "Plansze powinny dojść do nas w tym miesiącu. Mieliśmy duże problemy, by dogadać się z drukarnią w Chinach. Przepraszamy za długi okres oczekiwania.".
munek
Posty: 32
Rejestracja: 27 lut 2020, 13:33
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: munek »

Ktoś ma jakieś informacje kiedy można spodziewać się Bloodborne?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10857
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3347 times
Been thanked: 3201 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: japanczyk »

Wysylaja w poniedziałek, wiwc pewnie za 2 tyg w sklepach
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1358
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 21 times
Been thanked: 272 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Portal Games »

japanczyk pisze: 28 lis 2021, 21:33 Wysylaja w poniedziałek, wiwc pewnie za 2 tyg w sklepach
https://portalgames.pl/pl/grudniowy-rozklad-miesiaca/
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2816
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 839 times
Been thanked: 363 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Gromb »

munek pisze: 28 lis 2021, 21:11 Ktoś ma jakieś informacje kiedy można spodziewać się Bloodborne?
Możliwe, że w tym tygodniu.
Mój BB właśnie przyjechał :wink:
Podziękowania dla Asi z opiekę nad zamówieniem.

Obrazek
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Golin
Posty: 328
Rejestracja: 13 paź 2016, 20:04
Has thanked: 17 times
Been thanked: 32 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Golin »

a to jakiś bonus z przedsprzedaży?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10857
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3347 times
Been thanked: 3201 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: japanczyk »

Tak, Reitteraplasch Hunter z Forsaken Cainhirst Extras
Zablokowany