Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4505
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1358 times
Been thanked: 863 times
Kontakt:

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Hardkor »

Dobra, zagrałem dziś pierwszy raz (scenariusz wprowadzający na egzemplarzu kolegi), więc podzielę ten post na moje wrażenia i na pytania do bardziej obeznanych osób.

No to wrażenia:

Ogółem mega pozytywne. Gra jest PIĘKNA. Naprawdę, dawno nie grałem w grę, w której tak bardzo oglądałem arty potworów, mistrzostwo świata. Ogółem layout i wszystko na plus. Potwory najbardziej zapadły w pamięć, ale jest dobrze też z innymi grafikami. Trochę brakuje lepszych grafik na kartach przygody (np karty wielkości tarota z grafika i tekstem, a nie standardowe), ale jest okej. Samo wykonanie jest na wysokim poziomie. Figurek nie ocenię, bo pomalowane, ale niby żywiczne (?) i łatwo łamliwe co może potwierdzić to, że swoją kopie zwróciłem, bo przyjechała z połamanymi figurkami. Planszetki fajne, dwuwarstwowe co jest zawsze na plus. Plansza - 4 kawałki mapy. Tutaj duży minus, bo ciągle to latało, ALE bardzo ładna oraz w nowej wersji już będzie normalna. Nie rozumiem trochę czemu autor wszystko robił drewniane? Czy niczym w partii rządzącej kolega wuja ma warsztat i trzeba było po taniości załatwić? Wszystko z tektury jest dobrze i porządne, więc np. planszetki drewniane to był dla mnie totalnie chybiony pomysł.

Klimat? Wylewa się z tej gry. Naprawdę, grałem w Etherfields, Tainted Grail i moim zdaniem Zerywia stoi na wyższym albo tym samym poziomie (co TG, ether niżej od obydwu). Owszem opowiadanie historii (przypominam, że grałem tylko scenariusz wprowadzający, a TG przeszedłem) jest inne, bo jednak mamy tutaj karty z historią oraz krótkie karty eksploracji zamiast księgi skryptów (wolę tę drugą), ale i tak było mega klimatycznie.

Mechanika? Prosta, logiczna, było fajnie. Nie czułem tutaj nic co by było bez sensu albo było nieintuicyjne. Zero zastrzeżeń na ten moment.

Dobra to czas teraz ponarzekać. Rozkładanie tej gry to masakra. Rozpoczęliśmy o 18 spotkanie i do 19:40 ROZKŁADALIŚMY grę. I TO NA SCENARIUSZ WPROWADZAJĄCY. Masakra. Dodatkowo to co każdy mówi instrukcja tragedia. Samemu to poczułem jak nagle mam wybierać typy kart z decku po nazwach, a podpunkt niżej z innego decku już po symbolach xD Samemu instrukcji nie czytałem, kolega mnie nauczył i to jego zdanie. Masa niedopowiedzeń i liczę, że nowa wersja to poprawi.


Tak czy owak podobało się i biorę kopie dla siebie i tutaj pytania ode mnie :

Z tego co widzę to na aktualnym KS z nowych rzeczy gameplayowych to są prawie wszystkie małe i większe dodatki oraz stand-alone game Quests. Jak rozumiem Quests to po prostu mniejsza wersja z nowymi przygodami.

W takim wypadku Collectors Edition (95 funtów) to już jest wersja z nowymi dodatkami, a ta 59 to podstawka jaka była kiedyś na wspieram to ? Mógłby to ktoś ładnie i klarownie opisać? Samemu z checią bym wziął all-in, ale nie wiem czy będę tylu rzeczy potrzebował.


Jak sprawa z poprzednim ks? Widzę, że wygląda to jak piramida finansowa i przez to mocno obawiam się jak to się skończy. Ludzie z KS w końcu dostali swoje gry? Jest jakiś kontakt z autorem czy dalej zlewka wszystkiego (bo tak mi się wydaje jak patrzę na grupę fb i komentarze na ks)


Gdzie się bardziej opłaca to kupić? Widzę, że są na olx kopie, widzę, że w sklepie ich też są, ale nie wiem co wychodzi taniej, bo ciężko mi porównać te edycje.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2758
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 327 times
Been thanked: 1256 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Yuri »

Strasznie się cieszę, że zagrałeś. Masz bardzo podobne wrażenia do moich swoją drogą. Nawet co do planszetek :)
No, ale do rzeczy... Quest to wiele więcej, bo wprowadza też na swoich dwóch "kafelkach" ponoć mechanikę ala pandemic, nad którą jeżeli nie zapanujesz, lub zastopujesz ( pewno ubicie Zmija) to zacznie wpływać na krainy Swietowida.

W PM szczególnie warto zainteresować się dodatkiem z Nica, bo rozwinie opcje gry po złej stronie i wykonywanie zadań dla złego właśnie bóstwa. Co do dodatków to ja polecam dosłownie wszystkie, każdy dodaje fajny, ciekawy mały moduł i nowa warstwę gry. Topowi są jeszcze Bogowie Kirow, sprawdź koniecznie.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4505
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1358 times
Been thanked: 863 times
Kontakt:

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Hardkor »

Yuri pisze: 14 lip 2022, 06:06
Yuri, a byłbyś tak miły i napisał mi które dodatki były już od początku (i czy były za free w pudełku), a co nowego pojawiło się z nich teraz?
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
tomekmani3k
Posty: 600
Rejestracja: 29 lip 2015, 19:26
Has thanked: 59 times
Been thanked: 144 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: tomekmani3k »

Hardkor pisze: 14 lip 2022, 08:42
Yuri pisze: 14 lip 2022, 06:06
Yuri, a byłbyś tak miły i napisał mi które dodatki były już od początku (i czy były za free w pudełku), a co nowego pojawiło się z nich teraz?
Legendy i Hexer były chyba w każdej wersji
Renegaci byli na wspieram to i ks jako dodatek lub w wersjach na bogato
Wędrówki w dziczy były dorzucane dla wspierających na wspieram.to a potem jako dodatek.
Na ks pojawiły się nowe duże dodatki: bogowie, całożerca i figurka poczary bez kart.
Awatar użytkownika
Alucard1982
Posty: 194
Rejestracja: 26 lis 2018, 09:46
Has thanked: 15 times
Been thanked: 19 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Alucard1982 »

Udało mi się upolować Zerywię na MatHandlu.
Wczoraj przysiadłem do instrukcji i chyba już wiem dlaczego ludzie się od niej odbijają...
Czy macie może jakieś własne sposoby jak ją najlepiej ogarnąć, w jakiej kolejności to czytać, a może są gdzieś jakieś fanowskie wersje ?
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2758
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 327 times
Been thanked: 1256 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Yuri »

Hardkor pisze: 14 lip 2022, 08:42
Yuri pisze: 14 lip 2022, 06:06
Yuri, a byłbyś tak miły i napisał mi które dodatki były już od początku (i czy były za free w pudełku), a co nowego pojawiło się z nich teraz?
Jasne. Wieczorem :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4505
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1358 times
Been thanked: 863 times
Kontakt:

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Hardkor »

Alucard1982 pisze: 14 lip 2022, 08:53 Udało mi się upolować Zerywię na MatHandlu.
Wczoraj przysiadłem do instrukcji i chyba już wiem dlaczego ludzie się od niej odbijają...
Czy macie może jakieś własne sposoby jak ją najlepiej ogarnąć, w jakiej kolejności to czytać, a może są gdzieś jakieś fanowskie wersje ?
Schować do szafy i poczekać poprawioną instrukcję? Niby ma być w tym miesiącu (tylko nie wiem czy pdf czy już wysyłka)
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Darkstorm
Posty: 859
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 135 times
Been thanked: 216 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Darkstorm »

Wydaje mi się, że gdzieś na tym forum był link do poprawionej instrukcji. Najprościej chyba obejrzeć filmiki autora gry. Co prawda on też popełnia w nich mnóstwo błędów ale idzie ogarnąć. Łatwiej się będzie później czytało instrukcję...
tomekmani3k
Posty: 600
Rejestracja: 29 lip 2015, 19:26
Has thanked: 59 times
Been thanked: 144 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: tomekmani3k »

Dla mnie gorsze od nieintuicyjnej instrukcji są błędy lub niedomówienia w księdze scenariuszy. Fajnie by było jakby faktycznie udostępnił poprawione wersje w pdf ale do tej pory rzadko kiedy dotrzymywał obiecanych terminów.
Darkstorm
Posty: 859
Rejestracja: 04 gru 2018, 09:48
Lokalizacja: Wielkie Cesarstwo Północy Gdańsk
Has thanked: 135 times
Been thanked: 216 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Darkstorm »

tomekmani3k pisze: 14 lip 2022, 09:12 Dla mnie gorsze od nieintuicyjnej instrukcji są błędy lub niedomówienia w księdze scenariuszy. Fajnie by było jakby faktycznie udostępnił poprawione wersje w pdf ale do tej pory rzadko kiedy dotrzymywał obiecanych terminów.
Tak to niestety prawda. Jak na coś takiego trafimy to już nawet nie chce nam się nic szukać ani wertować i by nie psuć sobie zabawy na szybko przyjmujemy jakąś własną interpretację.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2758
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 327 times
Been thanked: 1256 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Yuri »

Ok, to lecimy...nazwy po angielsku, bo skopiowałem z PM.

- Zerywia the Board Game - gra bazowa
- Hexer - dodatkowa postać, taki słowiański Wiedźmak - dodawany do wersji ks/w.to
- Legends - dodaje pomiędzy misjami opcje na zasadzie mini-paragrafówki pomniejsze questy do wypełnienia, oparty o karty, - dodawany do wersji ks/w.to
- Into the Wild - dodatek karciany na zasadzie więcej tego samego + 2 nowe postacie, - dodawany do wersji ks/w.to
- Scorned - dodaje 4 postacie, uciekinierów z klanu Tych Złych, oraz ich pomniejszych Bogów do czczenia
- Thymor Gods - dodaje Bóstwa związane z porami roku, ich figsy, które kroczą po planszy i możliwość interakcji z nimi, zdobywania przychylności itd. Rewelacyjny.
- Wholeater - j.w ale dodaje smoka, który nie wiadomo nigdy jak zareaguje na nas. Dodatkowo może zostać Spaczony i przejść na stronę Nicy. MA wtedy osobny deck itd.
- Pochara - dodatek kosmetyczny głównie + 1 nowa postać, łowcy smoków. Teraz od 2 druku, znajdzie sie w nim kontent karciany i misje dla Pochary, które wcześniej były bazowo w Księdze Scenariuszy.
- Zerywia Quest - kontent z 2 kampanii, nowa mini podstawka z mechanizmem ala pandemic
- Dragon Lore - kontent z 2 kampanii, ma za zadanie jak Into The Wild "upaść" decki
- Nix, Lady of the Void- kontent z 2 kampanii, umożliwia przejście na złą stronę mocy i czczenie Nicy
- Primeval Soul- kontent z 2 kampanii, coś na wzór Wholeatera

Chyba w niczym się nie rąbnąłem...jak tak to proszę o korektę.

EDIT:
Alucard1982 pisze: 14 lip 2022, 08:53 Udało mi się upolować Zerywię na MatHandlu.
Wczoraj przysiadłem do instrukcji i chyba już wiem dlaczego ludzie się od niej odbijają...
Czy macie może jakieś własne sposoby jak ją najlepiej ogarnąć, w jakiej kolejności to czytać, a może są gdzieś jakieś fanowskie wersje ?
Proponuje filmy video fanowskie, polskie (te co mają tak sporo części), potem video Dominika (jest tak KILKA błędów, nie masa i są opisane poniżej w video), później instrukcję fanowską/community, normalną i możesz grać w sumie :D Tak na serio to opis mojej ścieżki nauki gry, teraz po wszystkim dołożyłbym jeszcze filmy p. Kanye po ANG, chyba jego playthrough na ten moment jest najbardziej kompleksowy. No, ale to musisz znać nie tylko Mowę Przodków, ale i Język Piktów :wink:
Ostatnio zmieniony 14 lip 2022, 21:31 przez Yuri, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
strid3rr
Posty: 485
Rejestracja: 24 wrz 2017, 21:53
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 62 times
Been thanked: 167 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: strid3rr »

Yuri pisze: 14 lip 2022, 18:28
"+ 1 nowa postać, łowcy smoków."
Ta postać jest w dodatku Wholeater.
Poczara to tylko dodatek kosmetyczny.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4505
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1358 times
Been thanked: 863 times
Kontakt:

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Hardkor »

Yuri pisze: 14 lip 2022, 18:28
Dzięki za wyjasnienie. Chyba po prostu wezmę kopię z pierwszego druku na forum lub od znajomego i dodam sobie nowe rzeczy z kampanii na ks.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2758
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 327 times
Been thanked: 1256 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Yuri »

To wydaje się dobrym tropem. Na grupie fb znajdziesz spokojnie tani egzemplarz gry osób zawiedzionych stylem prowadzenia kampanii przez Autora, które tanio sprzedadzą :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1512
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 83 times
Been thanked: 173 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Goldberg »

jak ktos by szukał tej gry to mam i oddam chetnie xD
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4505
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1358 times
Been thanked: 863 times
Kontakt:

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Hardkor »

jednej rzeczy na nowym KS nie mogę ogarnąć. Były teraz nowe SG i one mają być w tym całym War Boxie. Jednocześnie widzę war box za 19 funtów w PM. W takim wypadku tenże za 19 funtów to są SG w War Boxie i jak ktoś jest z 1 druku, a nie chce wspierać całego pledge to sobie może dokupić, a jak ktoś weźmie teraz to będzie miał gratis?
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2758
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 327 times
Been thanked: 1256 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Yuri »

Wydaje mi się, że SG są tylko do konkretnych progów wsparć. Jeżeli chcesz tylko WarBox to tylko WarBox otrzymasz, bez SG.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4505
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1358 times
Been thanked: 863 times
Kontakt:

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Hardkor »

Yuri pisze: 16 lip 2022, 16:58 Wydaje mi się, że SG są tylko do konkretnych progów wsparć. Jeżeli chcesz tylko WarBox to tylko WarBox otrzymasz, bez SG.
Okej, no to jeszcze bardziej warto wspierać na KS. A kolejne pytanie - jakie dodatki były gratis niezależnie od pledge na 1 princie? bo tam widzę były już dodatki jak hekser, legendy, renegaci, w dziczy, a nie widze by były jakkolwiek wyszczegolnione w pledge, a w sg są. No ogółem strasznie pomieszane to jest. co było gratis, a bo można było dokupić?
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2758
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 327 times
Been thanked: 1256 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Yuri »

Tutaj masz wszystko ładnie pokazane:

https://gamefound.com/projects/koliba-g ... t-overview

Dodawano do podstawki:

Legends Expansion
110 cards with mini delve quests to explore between the main Scenarios.

Hexdrinker Expansion
New Hero - Hexdrinker with miniature and his Saga cards.

Into the Wild Expansion
2 miniatures for new Heroes: Otok & Asuba
24 Saga cards for new Heroes
31 new Exploration Cards

Scorned Renegades Components:
4 miniatures for Scorned Renegdes (Zagra, Kost, Asir, Vidnur)
48 Saga and Hero cards
5 Enemy cards
2 Scenario cards "Scorned Hunt"
Expansion introduction
New rules for the Injuries and using the Oblivion dice
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4505
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1358 times
Been thanked: 863 times
Kontakt:

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Hardkor »

A te Nix Cards z SG w reprincie to co to jest?
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
the_ka
Posty: 471
Rejestracja: 13 lis 2006, 16:35
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 32 times
Been thanked: 27 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: the_ka »

W końcu udało się przebrnąć przez wszystkie instrukcje oraz dodatkowo kilka filmów z gameplaya i po pierwszej startowej misji uważam że było warto. Rozgrywka zrekompensowała czas poświęcony na ogarnianie zasad.
maciej.kr
Posty: 206
Rejestracja: 01 lip 2019, 22:03
Has thanked: 46 times
Been thanked: 42 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: maciej.kr »

the_ka pisze: 23 lip 2022, 10:08 W końcu udało się przebrnąć przez wszystkie instrukcje oraz dodatkowo kilka filmów z gameplaya i po pierwszej startowej misji uważam że było warto. Rozgrywka zrekompensowała czas poświęcony na ogarnianie zasad.
Ja mimo kilku podejść, oglądania filmów autora na You tube nie dałem rady jak na razie. Jeszcze się nie poddaję , może znajdę kogoś ogranego w okolicy kto mi to wszystko zepnie do kupy i rozjaśni o co kaman.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2758
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 327 times
Been thanked: 1256 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Yuri »

Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
the_ka
Posty: 471
Rejestracja: 13 lis 2006, 16:35
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 32 times
Been thanked: 27 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: the_ka »

dzięki za linka, faktycznie jego gameplaya jeszcze nie ogladałem
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2758
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 327 times
Been thanked: 1256 times

Re: Zerywia (Dominik Kasprzycki, Przemysław Zub)

Post autor: Yuri »

Hardkor pisze: 17 lip 2022, 19:04 A te Nix Cards z SG w reprincie to co to jest?
Przepraszam...umknęło mi zwyczajnie Twoje pytanie. Jeżeli dobrze zrozumiałem intencje Autora, to ten deck ma nam dać możliwość sfinalizowania gry po złej stronie Mocy i w konsekwencji odprawienie rytuału przyzwania Nicy.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
ODPOWIEDZ