Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: BOLLO »

Miszon pisze: 26 mar 2024, 15:03 Ooo, a gdzie ten flejm na Wookiego?
Odnosnie zapowiedzianego Cyberpunka... wciąż sie ludziom ulewa za Wiedźmina
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1015 times
Been thanked: 492 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Miszon »

No to naprawdę słabe...
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 597
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Muleq »

Shodan pisze: 26 mar 2024, 08:02 Natomiast hejtowanie rodaków, którzy odnieśli jakiś większy sukces, to polski sport narodowy.
Mógłbyś podać przykład hejtu o którym piszesz w obecnej dyskusji na Forum?? A już zwłaszcza przykład hejtu spowodowanego faktem, że twórca gry jest Polakiem. Bo może się okazać, że największymi hejterami są Ci co najgłośniej o hejt oskarżają.


A co do samej gry. Parę stron wcześniej kolega Prototypowo wypunktował wszystkie mankamenty gry, pod którymi podpisuję się obiema rękami. Kolega Miszon zapytał czy gra jest dobra. Kilka osób odpisało, że tak. W mojej ocenie gra jest co najwyżej średnia. Co ciekawe mojemu koledze, z którym grałem bardzo się spodobało, a jednym z argumentów był fakt, że w grze jest wiele odnośników do gry komputerowej ( znacznie więcej niż do książki co ciekawe ) i stąd moje wątpliwości czy gdyby nie Świat, w którym gra się toczy gra cieszyłaby się taką samą popularnością. Tylko tyle i aż tyle.
Awatar użytkownika
Diserve
Posty: 196
Rejestracja: 05 paź 2021, 08:35
Has thanked: 92 times
Been thanked: 67 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Diserve »

Jakoś nie widzę, w temacie Zakazanych Gwiazd czy Wonderland's War pytania co dwie strony - "A jakby nie było IP to nadal była by gra dobra?" - a tamte gry też w znanych IP osadzone

Jasne jest, że IP jest nośne i na pewno miało duży wpływ na sprzedaż. Czy ta gra to tylko IP? No nie. Z drugiej strony najaktywniejsi są Ci, którym gra się nie spodobała z tego czy innego powodu. I jasne, ja jestem jak najbardziej za pokazywaniem dwóch stron barykady, żeby ktoś kto się zastanawia miał pełne spektrum. Ale serio - ludzie się różnią i naprawdę nie musicie co dwie strony wbiegać tu i krzyczeć "STOP HAVING FUN!" bo jak to tak, tak słaba gra się może podobać.

Mi Wiedźmin się spodobał i co ciekawe, każdemu z kim grałem też. Czego totalnie nie mogę powiedzieć przykładowo o dużo wyżej plasujących się w rankingu BGG Obsesjach - Czy wbiegam tam co 2 strony i krzyczę jaka to denna gra? Nie. Napisałem wrażenia i tyle.

Swoją drogą mam nadzieje, że każdy kto się na temat gry wypowiada chociaż z raz zagrał - bo już widziałem posty jak to ludzie elaboraty o grze wypisują, a nigdy sami w nią nie zagrali (przykładowo wątek Descenta nowego)
Awatar użytkownika
sopel82
Posty: 472
Rejestracja: 17 lis 2022, 11:07
Has thanked: 154 times
Been thanked: 157 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: sopel82 »

Luko_b pisze: 26 mar 2024, 15:17 Ktory polak rodak? Sapkowki? Czy polacy rodacy z CDP? Bo bez powyzszych ta gra to kalka Runebounda. A to co sie „odwala” to po prostu glos inny niz tych piejacych z zachwytu nad … w sumie nie wiem czym.
To ja bym jeszcze bardziej pogratulował Łukaszowi, bo mimo że jak twierdzisz zrobił tylko kalkę znanej i popularnej gry, to i tak znajduje wielu zwolenników i sprzedaje się super. A to, że samo IP i ładna okładka nie wystarczą na odniesienie sukcesu mieliśmy przykład wielokrotnie wcześniej.

Na marginesie, jedno to pisać co w grze nam się nie podoba, a co innego wylewać pomyje na autora, tylko dlatego, że ma łeb zarówno do planszówek dla szerszego grona graczy jak i do dobrego biznesu.
sprzedam / bgg contribs / “an’ it harm none, do what ye will”
Awatar użytkownika
sqb1978
Posty: 2620
Rejestracja: 18 gru 2013, 16:54
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 41 times
Been thanked: 139 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: sqb1978 »

Dla mnie Wiedźmin jest pierwszą grą przygodową open-world z elementami RPG, która nie odrzuciła mnie przesadną komplikacją zasad, nudną rozgrywką czy też uciążliwą obsługą. A szukałem tego typu gry dobre kilka lat. Zależało mi na grze pvp z otwartym światem, rozwojem postaci i misjami. Odpadły m.in. Runebound, Fallout, Rycerze Pustkowi.

Owszem ma kilka wad, ale jest też dość podatna na homerule, więc mi to nie przeszkadza. Jednocześnie jakość wydania oraz ilość zawartości w wersji KS jest niesamowita. Do tego fajnie chodzi na 2-3 osoby, na czym mi najbardziej zależało. Można powiedzieć że trafiłem na swojego planszowego graal'a w tym obszarze poszukiwań.

Rozumiem, że może nie podchodzić i da się zauważyć, że ilość narzekactwa na Wiedźmina jest rzeczywiście imponująca. Mi masę gier nie podchodzi, ale nie marnuję czasu na narzekanie na nie. Strzelam, że to wynika z wysokich oczekiwań co do naszego rodzimego IP, których znowu tak za wiele nie mamy. Do tego CDP wywindował poprzeczkę IP Wiedzmina mega wysoko i nawet Netflixowi nie udało się tego osiągnięcia zdeprecjonować. To również wywindowało oczekiwania.

Trzymam kciuki za Łukaszowego Cyberpunka, którego również jestem fanem jako systemu RPG oraz gry video. Liczę, że będzie ciekawszy niż Gangs of Night City od CMON. Przykładowo Netrunnera LCG uważam za najbardziej klimatyczną grę w jaką grałem (poza Wojną o Pierścień) i liczę, że ten Cyberpunk da mi podobny poziom immersji, poszerzając nieco asortyment działań poza samo włamywanie. Ciekawe czy będzie "tetris" jak w Thorgalu - bo tutaj dużo bardziej widzę taką mechanikę i nie mogę przeboleć, że w tym innym naszym mocnym IP użyto tak nieklimatycznych mechanik.

Ale dość offtopowania.Wracając do Wiedźmina, ta gra niesamowicie zyskuje wraz z dodatkami, a jeszcze nawet nie spróbowałem Skellige, Dzikiego Gonu ani Magów. Wszystko pozostałe robi świetną robotę, ale warto wprowadzać je modułowo. I co ciekawe fajnie gra się nawet solo, ale wtedy to już czysta optymalizacja bez zacięcia przygodowego.
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2047
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 123 times
Been thanked: 337 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: walkingdead »

Luko_b pisze: 26 mar 2024, 15:17

Ktory polak rodak? Sapkowki? Czy polacy rodacy z CDP? Bo bez powyzszych ta gra to kalka Runebounda. A to co sie „odwala” to po prostu glos inny niz tych piejacych z zachwytu nad … w sumie nie wiem czym.
Pozdrawiam
Po co te skrajności? Między piejącymi z zachwytu,a totalnymi hejterami jest też całe mnóstwo innych graczy. I nie zgodzę się z Tobą,bo na grupach jest mnóstwo niemerytorycznego ataku na grę. W każdym poście pojawia się jakaś maruda z pociskiem,ktorego nawet nie potrafi uzasadnić. Absolutnie nie mówię o osobach sceptycznych, którym po prostu gra nie podeszła (to jest naturalne, że ludzie mają różne gusta). Mówię o ludziach, którzy mają jakąś niezrozumiałą radość z pisania ciągle bezsensownych złośliwości dla samego pisania tychże złośliwości.
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 597
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Muleq »

walkingdead pisze: 26 mar 2024, 19:20
Luko_b pisze: 26 mar 2024, 15:17

Ktory polak rodak? Sapkowki? Czy polacy rodacy z CDP? Bo bez powyzszych ta gra to kalka Runebounda. A to co sie „odwala” to po prostu glos inny niz tych piejacych z zachwytu nad … w sumie nie wiem czym.
Pozdrawiam
Po co te skrajności? Między piejącymi z zachwytu,a totalnymi hejterami jest też całe mnóstwo innych graczy. I nie zgodzę się z Tobą,bo na grupach jest mnóstwo niemerytorycznego ataku na grę. W każdym poście pojawia się jakaś maruda z pociskiem,ktorego nawet nie potrafi uzasadnić. Absolutnie nie mówię o osobach sceptycznych, którym po prostu gra nie podeszła (to jest naturalne, że ludzie mają różne gusta). Mówię o ludziach, którzy mają jakąś niezrozumiałą radość z pisania ciągle bezsensownych złośliwości dla samego pisania tychże złośliwości.
Tyle, że na naszym Form ja takich skrajności nie dostrzegłem w tym wątku, więc po co przenosić problemy frustratów z grup fejsbukowych do naszej dyskusji i oskarżać innych o hejt i zawiść polsko polską??
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 968
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 667 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Bart Henry »

sqb1978 pisze: 26 mar 2024, 18:49 Rozumiem, że może nie podchodzić i da się zauważyć, że ilość narzekactwa na Wiedźmina jest rzeczywiście imponująca.
Równie imponujący jest poziom wychwalania tej gry, a czasem wręcz adoracji. Może przestańmy skupiać się na głosach krytycznych, a przede wszystkim nie róbmy z nich jakichś dominujących, co? Ta gra właśnie wygrała plebiscyt popularności. Krytyka, niezależnie od powodów, spada na wszystkich - od Trzewiczka, Wookiego, po Langa i Hargrave. Łukasz osiągnął wielki sukces, którego na pewno nie byłoby bez tego IP. Czy to coś zmienia? Jak najbardziej, począwszy od konieczności dostrzeżenia umiejętności nawiązania współpracy z takim graczem, jak CDPR, po szacunek za dowiezienie gry, którą fani tego uniwersum doceniają. Warto przypomnieć jak skończył Wiedźmin Trzewiczka.

Niektórzy będą krytykować grę, bo nie jest taka, jaką chcieliby widzieć. Niektórzy skrytykują Wookiego za poprzednie produkcje. Czy coś to zmienia? Jak generujesz wokół siebie dużo szumu, to naturalnie, że będą komentarze zarówno pozytywne, jak i negatywne. Szanse na nagromadzenie się tych drugich w jednym miejscu rosną wraz z popularnością twoją lub twojej twórczości, skala zależy od tego, czy jesteś Woźniakiem, czy Lewandowskim.

Ja sam uważam, że Wiedźmin jest grą dobrą, która mogłaby być dla mnie bardzo dobrą, gdyby nie wiele drobnych upierdliwości i wspieraczkowy przesyt. Uwielbiam to IP, ale nie muszę mieć wszystkiego, co z nim związane. Z kolei nowy projekt, Ścieżki Przeznaczenia, nie trafiają do mnie zupełnie, chociaż opowiadania uważam za najlepszą twórczość Sapkowskiego w całej serii. Doceniam postęp Wookiego, ale przede wszystkim ten biznesowy. Świetny setting robi dobrym grom autostradę do sukcesu, a połączenie ze wspieraczkowym przepychem ogranicza dostęp do półek graczy twórcom bez takich możliwości. IP takie jak Wiedźmin, czy Cyberpunk naprawdę nie potrzebują wsparcia społecznościowego do ufundowania projektu i chyba z tym mam największy problem w przypadku kampanii gier opartych na dużych markach.
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2047
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 123 times
Been thanked: 337 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: walkingdead »

Muleq pisze: 26 mar 2024, 19:38
Tyle, że na naszym Form ja takich skrajności nie dostrzegłem w tym wątku, więc po co przenosić problemy frustratów z grup fejsbukowych do naszej dyskusji i oskarżać innych o hejt i zawiść polsko polską??
Bardzo mnie cieszy to,że na forum dyskusje trzymają poziom. Między innymi dlatego lubię to miejsce.

Rozmawiamy natomiast o odbiorze gry wsrod graczy (a forum to tylko odsetek "sceny planszowkowej", więc nie wiem dlaczego mielibyśmy wykluczać z naszych wniosków całe rzesze graczy spoza tego forum),a takze o wygranej w plebiscycie,który prowadzony był również poza forum.
Awatar użytkownika
pavel
Posty: 795
Rejestracja: 09 sie 2015, 13:45
Lokalizacja: EU
Has thanked: 74 times
Been thanked: 112 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: pavel »

Dokładnie, a ciekawostką jest to, jak ogólnie rzecz biorąc, różnimy się od społeczeństwa gier planszowych po za forum. To nie jest tak, że forum jest w epicentrum, w centrum są media, marketing i to co jest tam kreowane. Dużym plusem jest propagowanie tego hobby, przez sukcesy polskich firm i ich autorów, a w oparciu o jakie tytuły..., to wedle mojej opinii sprawa drugorzędna. To może być konkurs, w którym zwycięży popularna gra i "twardogłowi" uderzą w stół, przecież są inne, naszych rodzimych twórców, jest wiele lepszych gier!, ale jednak popularność w Polsce tworzy się w oparciu, o w miarę proste, przyjemne i w popularnym lore grach, które są najbardziej znanymi.
Można spekulować, ale nie chcę zaśmiecać wątku wywodami o popularności Wiedżmina, tym bardziej o jakimś hejcie, bo to wogóle obcy mi temat. Ilość egzemplarzy np. na Olx, popularnych gier wydanych przez polskich autorów, jest dla mnie też pewnym zjawiskiem.

Wiedźmin to gra w mojej ocenie do paluszków i piwka, całkiem imprezowa, taka na piątkowy wieczór w max 3 osobowym składzie, jest coś ciekawego, czasem nie, dowtime może zniechęcić, walka może trwać sporo czasu i nudzić pozostałych, między graczami jest czasem ciekawa, ale nie jest to gra na pewno zła. Życzyłbym sobie na przyszłość, doczekania się gry w popularnym uniwersum, takiej żeby nie było oceniania ryzyka i trafiania w zasięgi, poziomem skomplikowania, przez wydawcę/autora jak w tym przypadku. Przez sukces W:OW, może tak się stać w przyszłości.
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1222
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 474 times
Been thanked: 444 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Shodan »

Muleq pisze: 26 mar 2024, 16:50
Shodan pisze: 26 mar 2024, 08:02 Natomiast hejtowanie rodaków, którzy odnieśli jakiś większy sukces, to polski sport narodowy.
Mógłbyś podać przykład hejtu o którym piszesz w obecnej dyskusji na Forum?? A już zwłaszcza przykład hejtu spowodowanego faktem, że twórca gry jest Polakiem. Bo może się okazać, że największymi hejterami są Ci co najgłośniej o hejt oskarżają.
Nie chcę podgrzewać dyskusji, w której jak się zdaje wszystkie strony już przedstawiły swoje argumenty i która przebiegała w cywilizowany sposób. Generalnie nasze forum bardzo pozytywnie odbiega od tego co dzieje się w internecie.
Nie uważam ani Ciebie ani przywołanych przez Ciebie użytkowników za hejterów, odniosłem jednak wrażenie, że sugerujesz hejtowanie mnie, dlatego jednak postanowiłem się odnieść do twojego wpisu.
Moja uwaga miała charakter ogólny i byłoby zbyt dużym offtopem rozwijać tutaj myśl dlaczego uważam, że Polacy lubią krytykować innych Polaków, którzy odnieśli sukces. Przy czym myśl tę formułuję w oparciu o całą infosferę i socialmedia, a nie to konkretne forum. Podtrzymuję, że grę Wookiego spotyka ponad przeciętna krytyka, nie zawsze merytoryczna, także na tym forum (chociaż tutaj tzw. hejt jest zjawiskiem marginalnym) i działo się tak już na etapie zapowiedzi kampanii, a śledzę ten projekt od początku.
Poniżej w spoilerze garść cytatów pod adresem Łukasza Woźniaka z wątków na naszym forum. Sam oceń czy wypełniają kryteria merytorycznej krytyki, czy są zwykłymi złośliwościami, bo może jestem przewrażliwiony.
Spoiler:
Krytyka merytoryczna oczywiście zawsze mile widziana.
Awatar użytkownika
Homer
Posty: 84
Rejestracja: 06 wrz 2017, 13:36
Been thanked: 27 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Homer »

Haha, kłótnia jak w polityce, jedna bańka vs druga bańka i tak żadna zdania nie zmieni XD

To, że ktoś lubi sterylnego excelam najlepiej bez IP, gdzie nie może zarzucić wygranej/przegranej na los i nie musie czekać aż ktoś przeczyta kartę to wiadomo, że Wiesiek mu nie podejdzie XD To jest ta gra, gdzie można zasiąść przy %, liznąć kościanego hazardu, pozłorzeczyć i się ponaparzać bez spinania zadka. W właśnie tym ta gra jest, jak chce się czegoś więcej to są dodatki. A jak siedzisz w innej bańce i chcesz coś zupełnie innego to są inne gry. Wszystkich się jednym tytułem nie zadowoli :p
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4473
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Hardkor »

Homer pisze: 27 mar 2024, 10:24 Haha, kłótnia jak w polityce, jedna bańka vs druga bańka i tak żadna zdania nie zmieni XD

To, że ktoś lubi sterylnego excelam najlepiej bez IP, gdzie nie może zarzucić wygranej/przegranej na los i nie musie czekać aż ktoś przeczyta kartę to wiadomo, że Wiesiek mu nie podejdzie XD To jest ta gra, gdzie można zasiąść przy %, liznąć kościanego hazardu, pozłorzeczyć i się ponaparzać bez spinania zadka. W właśnie tym ta gra jest, jak chce się czegoś więcej to są dodatki. A jak siedzisz w innej bańce i chcesz coś zupełnie innego to są inne gry. Wszystkich się jednym tytułem nie zadowoli :p
Ale jak to gra zapowiadana jako lekka przygodówka nie jest potężnym 4X? Woźniak nie dowiózł :lol:
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Homer
Posty: 84
Rejestracja: 06 wrz 2017, 13:36
Been thanked: 27 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Homer »

Hardkor pisze: 27 mar 2024, 10:31
Ale jak to gra zapowiadana jako lekka przygodówka nie jest potężnym 4X? Woźniak nie dowiózł :lol:
myślę, że problem stanowi stwierdzenie - lekka przygodówka - a to pojęcie względne, i w niektórych kręgach może być intepretowane jako rozbudowane 4X :P
Awatar użytkownika
Muleq
Posty: 597
Rejestracja: 13 cze 2018, 21:44
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 162 times
Been thanked: 156 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Muleq »

Shodan pisze: 27 mar 2024, 09:34
Muleq pisze: 26 mar 2024, 16:50
Shodan pisze: 26 mar 2024, 08:02 Natomiast hejtowanie rodaków, którzy odnieśli jakiś większy sukces, to polski sport narodowy.
Mógłbyś podać przykład hejtu o którym piszesz w obecnej dyskusji na Forum?? A już zwłaszcza przykład hejtu spowodowanego faktem, że twórca gry jest Polakiem. Bo może się okazać, że największymi hejterami są Ci co najgłośniej o hejt oskarżają.
Nie chcę podgrzewać dyskusji, w której jak się zdaje wszystkie strony już przedstawiły swoje argumenty i która przebiegała w cywilizowany sposób. Generalnie nasze forum bardzo pozytywnie odbiega od tego co dzieje się w internecie.
Nie uważam ani Ciebie ani przywołanych przez Ciebie użytkowników za hejterów, odniosłem jednak wrażenie, że sugerujesz hejtowanie mnie, dlatego jednak postanowiłem się odnieść do twojego wpisu.
Moja uwaga miała charakter ogólny i byłoby zbyt dużym offtopem rozwijać tutaj myśl dlaczego uważam, że Polacy lubią krytykować innych Polaków, którzy odnieśli sukces. Przy czym myśl tę formułuję w oparciu o całą infosferę i socialmedia, a nie to konkretne forum. Podtrzymuję, że grę Wookiego spotyka ponad przeciętna krytyka, nie zawsze merytoryczna, także na tym forum (chociaż tutaj tzw. hejt jest zjawiskiem marginalnym) i działo się tak już na etapie zapowiedzi kampanii, a śledzę ten projekt od początku.
Poniżej w spoilerze garść cytatów pod adresem Łukasza Woźniaka z wątków na naszym forum. Sam oceń czy wypełniają kryteria merytorycznej krytyki, czy są zwykłymi złośliwościami, bo może jestem przewrażliwiony.
Spoiler:
Krytyka merytoryczna oczywiście zawsze mile widziana.
Ty poczułeś się oskarżony o hejt przeze mnie, ja przez Ciebie. Sprawę wyjaśniliśmy. Nikt do nikogo nie ma pretensji. Jednym Wiedzmin sie spodobał innym nie. Dla mnie temat zamknięty.
Awatar użytkownika
Quaku
Posty: 29
Rejestracja: 11 maja 2015, 12:46
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Wiedźmin: Stary Świat / The Witcher: Old World (Łukasz Woźniak)

Post autor: Quaku »

Dla głodnych świeżego spojrzenia na tytuł, załączam recenzję mojego autorstwa, ze słowem wsparcia redakcyjnych kolegów.
Każda informacja zwrotna mile widziana :)
https://www.okiemgracza.pl/wiedzmin-sta ... lanszowej/
ODPOWIEDZ