Karciana Remiza- Gra Karciana o Straży Pożarnej

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5168
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1062 times
Been thanked: 1660 times
Kontakt:

Re: Karciana Remiza- Gra Karciana o Straży Pożarnej

Post autor: BOLLO »

Pomyślałem że napiszę co tam się dzieje w projekcie o Karcianej Remizie (została dziś wywołana w odmętach forum do tablicy).
Ano w wielkim skrócie . Gra jest wydrukowana (wersje prototypowe) wraz z instrukcją. Rozesłana do większości wydawnictw które to potencjalnie mogłyby być zainteresowane.

Niektóre z nich nawet mi odpisały (przykre jest to że niektóre nawet nie raczyły odpisać "Nie jesteśmy zainteresowani"). Jedne odpisywały z zainteresowaniem ale odpuszczały po namyśle. Inne definitywnie nein..... Jedna z firm chciała instrukcje napisaną po ENG (nie dałem rady) wiec odpadło. Jedna z firma była zainteresowana ale formą kooperacji więc mają mój projekt w swojej szufladzie w której jest 1000 innych projektów.

Tak więc tym razem z tą grą się nie udało. Ale gra jest grywana po rodzinie i znajomych więc jakichś tam graczy ma. No i moje dzieciaczki grają ze mną i duma rozpiera gdy mówią "Tata zagramy w Remizę?"

A więc.... Karciana Remiza trafia do mojej szuflady. Być może kiedyś ja zmodyfikuje lub ponownie spróbuje wydać. Nie mam żadnego żalu że się nie udało. To była pierwsza gra stożona od podstaw prze zemnie. Osobiście uważam ale i w feedbacku od innych słyszałem że dobrze się przy niej można bawić tak więc polecam :mrgreen:

Jeżeli jest ktoś kto jednak ma ochotę wypróbować te grę ( np z dziećmi) to proszę o kontakt na PW. Udostępnię taką możliwość.
ODPOWIEDZ