IUVI Games

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Iuvi Games
Posty: 36
Rejestracja: 07 kwie 2019, 21:19
Been thanked: 70 times

IUVI Games

Post autor: Iuvi Games »

Nasi Drodzy - coraz liczniejsi - Gracze.

Naszym głównym kanałem służącym do utrzymywania kontaktu jest strona FB https://www.facebook.com/IUVIgames, jednakże od zawsze (czyli od powstania IUVI Games niecałe 2 lata temu) czytamy forum. Nie tak często, jakbyśmy chcieli, ale jest dla nas ważną częścią budowania świadomości marki wśród Was.

Jeśli macie więc pytania związane z wydawnictwem (sposób działania, rodzaje promocji itp.). to zapraszamy do zadawania pytań. Nie będziemy jednakże odpowiadali na plany wydawnicze niezapowiedzianych gier. Mamy jasno zadeklarowaną politykę, że informujemy "za zewnątrz" jedynie o tych grach, co do których jesteśmy pewni.

Trzymajcie się ciepło.
"IUVI Games - jeden wydawca, wiele światów"
Obserwuj nas na:
FB: IUVI-Games
Instagram: @iuvigames
Awatar użytkownika
KurikDeVolay
Posty: 989
Rejestracja: 25 paź 2018, 11:45
Lokalizacja: Milicz/Krotoszyn
Has thanked: 978 times
Been thanked: 433 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: KurikDeVolay »

Mam pytanie odnośnie liczników HP bohaterów do Hero Realms. Kupiłem wasz pierwszy druk, a teraz z drugim były dodawane w gratisie... Nie ma sposobu na kupienie ich od was luzem? Zdecydowanie by się przydały, znacznie ułatwiają granie.
Awatar użytkownika
Iuvi Games
Posty: 36
Rejestracja: 07 kwie 2019, 21:19
Been thanked: 70 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: Iuvi Games »

KurikDeVolay pisze: 26 lut 2021, 08:06 Mam pytanie odnośnie liczników HP bohaterów do Hero Realms. Kupiłem wasz pierwszy druk, a teraz z drugim były dodawane w gratisie... Nie ma sposobu na kupienie ich od was luzem? Zdecydowanie by się przydały, znacznie ułatwiają granie.
Cześć. Nie możemy sprzedawać ani liczników ani promek ze względów na licencję, kótrą jesteśmy związani z głównym wydawcą. Natomiast prtoponujemy odwiedzać / obserwować nasz profil na FB, gdzie co jakiś czas są konkursy. Zestawy liczników bohaterów już nie ma, dodatuk jest planowany na Q2/Q3.

Pozdrawiamy
"IUVI Games - jeden wydawca, wiele światów"
Obserwuj nas na:
FB: IUVI-Games
Instagram: @iuvigames
karp
Posty: 183
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34
Has thanked: 27 times
Been thanked: 70 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: karp »

Kiedy jakieś newsy o zapowiedzianym już Destinies od Lucky Duck?
Awatar użytkownika
Iuvi Games
Posty: 36
Rejestracja: 07 kwie 2019, 21:19
Been thanked: 70 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: Iuvi Games »

karp pisze: 27 lut 2021, 10:35 Kiedy jakieś newsy o zapowiedzianym już Destinies od Lucky Duck?
Nie mamy jeszcze potwierdzonych informacji, nie dzielimy się. Wszystkie najświeższe informacje przekazujemy najpierw poprzez nasze media społecznościowe.

Niezwłocznie poinformujemy, gdy tylko będziemy mieli dla Was konkretne informacje.
"IUVI Games - jeden wydawca, wiele światów"
Obserwuj nas na:
FB: IUVI-Games
Instagram: @iuvigames
karp
Posty: 183
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34
Has thanked: 27 times
Been thanked: 70 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: karp »

Iuvi Games pisze: 27 lut 2021, 13:45
karp pisze: 27 lut 2021, 10:35 Kiedy jakieś newsy o zapowiedzianym już Destinies od Lucky Duck?
Nie mamy jeszcze potwierdzonych informacji, nie dzielimy się. Wszystkie najświeższe informacje przekazujemy najpierw poprzez nasze media społecznościowe.

Niezwłocznie poinformujemy, gdy tylko będziemy mieli dla Was konkretne informacje.
Teoretycznie, to już wcześniej informowaliście o niej więc podjąłem śmiałe założenie że to właśnie oznacza, że gra jest potwierdzona. :roll:
mrdomke
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2018, 19:33

Re: IUVI GAMES

Post autor: mrdomke »

Hej, planujecie wydać dodatek ancestry i serię journal do Hero Realms?
Awatar użytkownika
Iuvi Games
Posty: 36
Rejestracja: 07 kwie 2019, 21:19
Been thanked: 70 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: Iuvi Games »

mrdomke pisze: 03 mar 2021, 11:05 Hej, planujecie wydać dodatek ancestry i serię journal do Hero Realms?
Hej, tak.
Zarówno serię Ancestry jak i Journeys są w naszym planie. O szczegółach - jak zwykle - poinformujemy na naszym prtofilu na FB.
"IUVI Games - jeden wydawca, wiele światów"
Obserwuj nas na:
FB: IUVI-Games
Instagram: @iuvigames
poxi
Posty: 237
Rejestracja: 28 kwie 2020, 21:37
Has thanked: 50 times
Been thanked: 106 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: poxi »

Ja tylko chciałem podziękować za więcej Star Realms. Spodziewałem się Frontiers, ale finalnie cieszę się bardziej z United. Dzięki!
Dilerus
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2021, 07:14

Re: IUVI GAMES

Post autor: Dilerus »

Czy planujecie druk karty Negocjowane Kontraktu? Jeśli tak to będzie ona dodawana gdzieś czy dostępna do zakupu osobno?
krwlng
Posty: 438
Rejestracja: 12 sie 2018, 14:15
Has thanked: 111 times
Been thanked: 131 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: krwlng »

Dilerus pisze: 06 mar 2021, 07:25 Czy planujecie druk karty Negocjowane Kontraktu? Jeśli tak to będzie ona dodawana gdzieś czy dostępna do zakupu osobno?
Ostatnio dostałem tę promkę wraz z licznkiem życia "You're boss" w akcji przekazywania nadmiarowych zestawów promek do Hero Realms - więcej szczegółów na stronie fb wydawnictwa :)
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1516
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 297 times
Been thanked: 633 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: EsperanzaDMV »

Też ją dostałem - brałem udział w akcji pomocy Ani z Granny. Była w paczce z dwoma licznikami i promkami do Minerałów i Solar City ;) Świetna niespodzianka te promki, nie spodziewałem się ich!
Awatar użytkownika
Iuvi Games
Posty: 36
Rejestracja: 07 kwie 2019, 21:19
Been thanked: 70 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: Iuvi Games »

Dilerus pisze: 06 mar 2021, 07:25 Czy planujecie druk karty Negocjowane Kontraktu? Jeśli tak to będzie ona dodawana gdzieś czy dostępna do zakupu osobno?
EsperanzaDMV pisze: 07 mar 2021, 11:30 Też ją dostałem - brałem udział w akcji pomocy Ani z Granny. Była w paczce z dwoma licznikami i promkami do Minerałów i Solar City ;) Świetna niespodzianka te promki, nie spodziewałem się ich!
Cześć,
liczniki, promki, gadżety do Hero I Star Realms (ale także do innych naszych gier) będą dostępne na rózne sposoby. M.in. na:
- konwentach (jak już będą odbywać)
- turniejach (j.w)
- poprzez akcje prowadzone na naszym profilu na FB (polecamy dodać do obserwowanych)
- dzięki pomocy zaprzyjaźnionych sklepów z grami planszowymi.

Mamy taką zasadę w wydawnictwie, że do każdej gry, jaką wydaliśmy/wydamy chcemy dodać coś ciekawego, coś, co wzbogaci doświadczenia płynące z ogrywania tytułu/tytułów IUVI Games.
Pozdrawiamy
"IUVI Games - jeden wydawca, wiele światów"
Obserwuj nas na:
FB: IUVI-Games
Instagram: @iuvigames
alpha
Posty: 1001
Rejestracja: 10 cze 2018, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 310 times
Been thanked: 128 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: alpha »

Mam pytanie odnośnie gier: "Star Realms" oraz "Hero Realms".
Pojawiły się one (zestawy podstawowe oraz niektóre dodatki) z licznikami życia.

Czy te liczniki to będzie już stałe wyposażenie przy wszystkich kolejnych dodrukach, czy jest to akcja jednorazowa związana z pierwszym drukiem po przejęciu? :)
Mam na myśli komplety "pudełko + licznik", a nie sytuację: pudełka od kolejnego druku będą osobno, a liczniki też będą ale już osobno.
A może będą zarówno komplety oraz osobno (dla chętnych do dokupienia)? :wink:
Na co się nastawiać w przyszłości?
Kolekcja: BGG
Sprzedam / wymienię: BGG lub forum
Awatar użytkownika
krisow
Posty: 378
Rejestracja: 01 maja 2006, 23:37
Has thanked: 17 times
Been thanked: 63 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: krisow »

Liczniki są promkami. Dodawane były do przedsprzedaży. Można je będzie czasem wygrać w konkursach lub otrzymać w jakiejś promocji. Nie są integralną częścią gry i nie będą sprzedawane.
donkoltun
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2019, 22:27

Re: IUVI GAMES

Post autor: donkoltun »

Iuvi Games pisze: 05 mar 2021, 18:54
mrdomke pisze: 03 mar 2021, 11:05 Hej, planujecie wydać dodatek ancestry i serię journal do Hero Realms?
Hej, tak.
Zarówno serię Ancestry jak i Journeys są w naszym planie. O szczegółach - jak zwykle - poinformujemy na naszym prtofilu na FB.
Super.
A czy drugą część kampanii Ruins of Thandar: Lost Village również planujecie wydać?
MK
Pozdrawiam
MK
karp
Posty: 183
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34
Has thanked: 27 times
Been thanked: 70 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: karp »

Jakiś update w temacie Destinies? Gry z Kicka są już wysyłane i chciałbym wiedzieć, czy powinienem się wstrzymać z zakupem, bo będzie polska wersja czy jednak brać angielską?
TTR_1983
Posty: 3923
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: IUVI GAMES

Post autor: TTR_1983 »

Ciekawi co się dzieje w Iuvi Games? Zapraszam na stream z Violą i Marcinem już w najbliższy wtorek o 21.00!

YT: https://youtu.be/v5036FxgTN4
FB: strona Planszowych Newsów

Obrazek
Awatar użytkownika
Nidhogg
Posty: 1290
Rejestracja: 13 cze 2013, 20:36
Lokalizacja: Romb Kujawski
Has thanked: 84 times
Been thanked: 49 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: Nidhogg »

donkoltun pisze: 24 kwie 2021, 14:48
Iuvi Games pisze: 05 mar 2021, 18:54
mrdomke pisze: 03 mar 2021, 11:05 Hej, planujecie wydać dodatek ancestry i serię journal do Hero Realms?
Hej, tak.
Zarówno serię Ancestry jak i Journeys są w naszym planie. O szczegółach - jak zwykle - poinformujemy na naszym prtofilu na FB.
Super.
A czy drugą część kampanii Ruins of Thandar: Lost Village również planujecie wydać?
MK
Coś wiadomo o tej kontynuacji HR?
7% rabatu - 3Trolle
10% rabatu - Planszostrefa
Zbiórki gdzie jestem organizatorem: tu
Awatar użytkownika
krisow
Posty: 378
Rejestracja: 01 maja 2006, 23:37
Has thanked: 17 times
Been thanked: 63 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: krisow »

I koszulki dedykowane do Hero i Star Realms oraz Big Box do kosmicznej wersji poproszę :)
Awatar użytkownika
Kondzio167
Posty: 240
Rejestracja: 13 mar 2012, 23:28
Has thanked: 69 times
Been thanked: 42 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: Kondzio167 »

UV wydajcie proszę update packi do Dominiona (Podstawki, Intrygii oraz Przystani). W jakiejkolwiek formie (Zbiórki, przedsprzedaży cokolwiek)
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10801
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3325 times
Been thanked: 3188 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: japanczyk »

Najpierw to mogliby się ogarnac z tym, że zestawy promek beda losowo dołączane do zamówień
Kisun
Posty: 1128
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 131 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: Kisun »

Na live w Planszowych Newsach mówili, że nie wydadzą update packów. Nie ma to sensu ekonomicznego, byłyby relatywnie drogie, potencjalnych klientów byłoby nie wielu (wydawane przez oryginalnego wydawcę słabo schodziły). W domyśle więcej zarobią na kompletnych grach niż na setce, czy dwóch zestawow aktualizujących, których by musieli wydrukować pewnie dużo więcej.

A promki są w ograniczonych ilościach ale przy następnych dodatkach będą również, w miarę możliwości, drukować więc jak ktoś będzie chciał to spokojnie sobie skompletuje i nie musi teraz kupować 4 podstawek :D
Awatar użytkownika
Michito
Posty: 605
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:54
Has thanked: 188 times
Been thanked: 171 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: Michito »

potencjalnych klientów byłoby nie wielu (wydawane przez oryginalnego wydawcę słabo schodziły)
śmiałe założenie.
Awatar użytkownika
trixon
Posty: 626
Rejestracja: 24 sie 2020, 10:08
Has thanked: 254 times
Been thanked: 287 times

Re: IUVI GAMES

Post autor: trixon »

Michito pisze: 09 mar 2022, 18:31
potencjalnych klientów byłoby nie wielu (wydawane przez oryginalnego wydawcę słabo schodziły)
śmiałe założenie.
Śmiałe jest założenie, że opłaca się taki Update Pack wydawać.
Dla porównania: Hero Realms, którego nakłady schodzą non-stop i druki pewnie idą w tysiące jest w sklepach wyceniany ~60 zł. Zawartość (karty/pudełka) jest mniej więcej podobna dla obu produktów. Z racji mniejszego nakładu sądzę, że cena takiego Update packa musiałaby oscylować w granicy 70-80 zł. Teraz odpowiedz sobie czy kupiłbyś Update Pack w takiej cenie. Jeżeli nie to nie ma się co spierać. Jeżeli jednak tak, to sprzedaj podstawkę za 50 zł (jestem pewien, że znajdziesz nabywcę bez trudu) i kup sobie nową edycję za 125. Wyjdzie Ci cenowo na to samo.
ODPOWIEDZ