Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2021

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Nasza Księgarnia
Posty: 159
Rejestracja: 14 lis 2016, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 25 times
Been thanked: 164 times
Kontakt:

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2021

Post autor: Nasza Księgarnia »

Niepożądani goście oraz dodatek do Wyprawy do El Dorado: Demony dżungli są już dostępne i gotowe do kupienia w Waszych ulubionych sklepach! :)

Chcielibyśmy uprzedzić ewentualne pytania odnośnie aplikacji do Niepożądanych gości.

Aplikacja zawierająca język polski właśnie przechodzi weryfikację w Google Play Store i Apple iStore.
Lada moment będzie więc dostępna - damy znać na naszym Facebooku, Instagramie oraz oczywiście tutaj.


Edit 1: Na androidzie działa już wersja polska.
Edit 2: Na ios również. Miłej gry!
Awatar użytkownika
arturmarek
Posty: 1476
Rejestracja: 31 paź 2017, 08:05
Has thanked: 256 times
Been thanked: 715 times

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2021

Post autor: arturmarek »

Rozważacie sprzedaż bloczków do Niepożądanych Gości?

Jestem dopiero po czterech rozgrywkach, ale tak mi gra siadła, że już się martwię, że mi zabraknie.

Uprzedzając podpowiedzi uprzejmych forumowiczów: nie zamierzam laminować i grać pisakami. Drukowania też wolałbym uniknąć.
Awatar użytkownika
Nasza Księgarnia
Posty: 159
Rejestracja: 14 lis 2016, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 25 times
Been thanked: 164 times
Kontakt:

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2021

Post autor: Nasza Księgarnia »

Nie mamy nadprogramowych bloczków do Niepożądanych Gości. Nie planujemy też ich druku i sprzedaży :(

Z myślą o graczach udostępniliśmy na naszej stronie plik do pobrania i druku. Link poniżej.
http://gry.nk.com.pl/wp-content/uploads ... gracza.pdf
tomwro
Posty: 338
Rejestracja: 12 kwie 2021, 07:47
Has thanked: 21 times
Been thanked: 56 times

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2021

Post autor: tomwro »

arturmarek pisze: 27 gru 2021, 08:21 Rozważacie sprzedaż bloczków do Niepożądanych Gości?

Jestem dopiero po czterech rozgrywkach, ale tak mi gra siadła, że już się martwię, że mi zabraknie.

Uprzedzając podpowiedzi uprzejmych forumowiczów: nie zamierzam laminować i grać pisakami. Drukowania też wolałbym uniknąć.
Weź jeden, idz do punktu ksero. Za 10zl będziesz miał/a z 50 sztuk z dwustronnych...
Awatar użytkownika
konradstpn
Posty: 860
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:11
Has thanked: 201 times
Been thanked: 304 times

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2021

Post autor: konradstpn »

Czy klamka zapadła odnośnie wydania drugiego dodatku do Wyprawy do El Dorado, czy kwestia jest otwarta i uzależniona od sprzedaży Demonów Dżungli ?
Gram, więc jestem.
Awatar użytkownika
Nasza Księgarnia
Posty: 159
Rejestracja: 14 lis 2016, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 25 times
Been thanked: 164 times
Kontakt:

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2021

Post autor: Nasza Księgarnia »

konradstpn pisze: 29 gru 2021, 12:24 Czy klamka zapadła odnośnie wydania drugiego dodatku do Wyprawy do El Dorado, czy kwestia jest otwarta i uzależniona od sprzedaży Demonów Dżungli ?
Wyprawa do El Dorado należy do najważniejszych tytułów w naszej ofercie. Oczywiście już trwają rozmowy na temat kolejnych dodatków do tego tytułu. Mamy nadzieję powiedzieć więcej już wkrótce. :)

Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować również za ten kolejny, planszowy rok. Dziękujemy za wszystkie nasze tytuły, które wylądowały na Waszych stołach oraz za wszystkie miłe myśli i słowa o nich :)
winster
Posty: 44
Rejestracja: 17 sie 2016, 11:25
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2021

Post autor: winster »

Jest planowany dodruk niepożądanych gości? (Wszędzie poznikały) Jeśli tak, to na kiedy?
Awatar użytkownika
Nasza Księgarnia
Posty: 159
Rejestracja: 14 lis 2016, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 25 times
Been thanked: 164 times
Kontakt:

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2021

Post autor: Nasza Księgarnia »

W tym momencie wiele sklepów przeprowadza inwentaryzacje i ma niepełne stany magazynowe. Niedługo pewnie zostaną uzupełnione. U nas gra jeszcze jest :)

Myślimy o dodruku, ale nie jest to jeszcze nic pewnego. Jak zwykle - dopóki pewne nie będzie, nic nie powiemy ;)
Awatar użytkownika
Beowulfik
Posty: 274
Rejestracja: 30 sie 2019, 21:16
Has thanked: 204 times
Been thanked: 31 times

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2021

Post autor: Beowulfik »

Nasza Księgarnia pisze: 04 sty 2022, 09:12 W tym momencie wiele sklepów przeprowadza inwentaryzacje i ma niepełne stany magazynowe. Niedługo pewnie zostaną uzupełnione. U nas gra jeszcze jest :)

Myślimy o dodruku, ale nie jest to jeszcze nic pewnego. Jak zwykle - dopóki pewne nie będzie, nic nie powiemy ;)
Może to już gdzieś było, ale planujecie polską edycję "ScandalOh!"? U mnie "Niepożądani goście" to hit i chętnie bym się w przyszłości zaopatrzył w tę nową wersję systemu. :)
Awatar użytkownika
Nasza Księgarnia
Posty: 159
Rejestracja: 14 lis 2016, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 25 times
Been thanked: 164 times
Kontakt:

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2021

Post autor: Nasza Księgarnia »

Rozmowy trwają, decyzja jeszcze nie została podjęta. Przede wszystkim cieszymy się, że "Niepożądani goście" cieszą podczas rozgrywki :)
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4502
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1663 times
Been thanked: 2085 times

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2021

Post autor: PytonZCatanu »

Ponieważ nie ma wątku na 2022, zapytam tutaj:

Księgarnio, cały świat czeka na dodatek do Zamku!

Kiedy, kiedy, kiedy? 🙂🙂🙂
Awatar użytkownika
Nasza Księgarnia
Posty: 159
Rejestracja: 14 lis 2016, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 25 times
Been thanked: 164 times
Kontakt:

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2021

Post autor: Nasza Księgarnia »

Dodatek do Zamku ukaże się w tym roku. Jedyne co możemy powiedzieć w tym momencie to, że będzie to pierwsza połowa :)
Awatar użytkownika
Largo
Posty: 699
Rejestracja: 27 lip 2017, 09:31
Has thanked: 136 times
Been thanked: 107 times

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2021

Post autor: Largo »

Gdzieś obiło mi się o oczy, chyba na Facebooku, że w niepożądanych gościach są jakieś błędy w instrukcji i na zasłonach gracza? Prawda to? Występują jakieś błędy/nieścisłości na które trzeba uważać?
Mój egzemplarz dopiero do mnie leci, ale wolałbym wiedzieć za wczasu :)
Awatar użytkownika
Nasza Księgarnia
Posty: 159
Rejestracja: 14 lis 2016, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 25 times
Been thanked: 164 times
Kontakt:

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2021

Post autor: Nasza Księgarnia »

Odpowiadając na powyższe:

Zasłonka

Obrazek
Wskazane symbole powinny być zamienione miejscami.

Instrukcja


Strona 8

Obrazek
Przed trudnym powinno być też średnim.

Strona 9
Obrazek
Zamiast do szuflady powinno być odkryte obok szuflady.

Strona 10
Obrazek
Wskazane ikony powinny być zamienione miejscami.
Awatar użytkownika
Largo
Posty: 699
Rejestracja: 27 lip 2017, 09:31
Has thanked: 136 times
Been thanked: 107 times

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2022

Post autor: Largo »

Jako, że temat na 2021 już zamknięty to chciałem tutaj podziękować za objaśnienie błędów w niepożądanych gościach.
Chciałbym jeszcze dopytać, czy przy dodruku jest szansa na dosłanie zainteresowanym właścicielom pierwszego druku poprawionych elementów tj. instrukcji i zasłonek?
cool_max
Posty: 204
Rejestracja: 04 maja 2017, 21:27
Has thanked: 31 times
Been thanked: 14 times

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2022

Post autor: cool_max »

Largo pisze: 13 sty 2022, 16:37 Jako, że temat na 2021 już zamknięty to chciałem tutaj podziękować za objaśnienie błędów w niepożądanych gościach.
Chciałbym jeszcze dopytać, czy przy dodruku jest szansa na dosłanie zainteresowanym właścicielom pierwszego druku poprawionych elementów tj. instrukcji i zasłonek?
Dołączam się do zapytania.
Awatar użytkownika
Nasza Księgarnia
Posty: 159
Rejestracja: 14 lis 2016, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 25 times
Been thanked: 164 times
Kontakt:

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2022

Post autor: Nasza Księgarnia »

W przypadku każdego naszego tytułu instrukcje w najnowszej formie są dostępne do pobrania na naszej stronie internetowej http://gry.nk.com.pl/. Tak też będzie w tym przypadku :) Jak tylko będziemy mieli informacje o jej gotowości (co nastąpi lada moment), udostępnimy tu również odpowiedni link.
Awatar użytkownika
Largo
Posty: 699
Rejestracja: 27 lip 2017, 09:31
Has thanked: 136 times
Been thanked: 107 times

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2022

Post autor: Largo »

Nasza Księgarnia pisze: 14 sty 2022, 09:37 W przypadku każdego naszego tytułu instrukcje w najnowszej formie są dostępne do pobrania na naszej stronie internetowej http://gry.nk.com.pl/. Tak też będzie w tym przypadku :) Jak tylko będziemy mieli informacje o jej gotowości (co nastąpi lada moment), udostępnimy tu również odpowiedni link.
Ok, a jeżeli chodzi o te zasłonki graczy?
Awatar użytkownika
Nasza Księgarnia
Posty: 159
Rejestracja: 14 lis 2016, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 25 times
Been thanked: 164 times
Kontakt:

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2022

Post autor: Nasza Księgarnia »

Aktualnie sprawdzamy możliwość wyprodukowania naklejek. Jeżeli zdecydujemy się na to rozwiązanie, to będą one rozdawane na wydarzeniach w których będziemy brali udział.

Postaramy się dać jak najszybciej znać.
cool_max
Posty: 204
Rejestracja: 04 maja 2017, 21:27
Has thanked: 31 times
Been thanked: 14 times

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2022

Post autor: cool_max »

A doświadczenie mówi mi za każdym razem, czekaj na dodruk będziesz miał pełnowartościowy produkt, a nie wybrakowany. I niestety nigdy się nie słucham... 😔
Awatar użytkownika
Largo
Posty: 699
Rejestracja: 27 lip 2017, 09:31
Has thanked: 136 times
Been thanked: 107 times

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2021

Post autor: Largo »

Eh, czyli po raz kolejny dałem się naciąć na pierwszy druk i może jak pojadę na konwent na drugi koniec Polski to dostanę naklejkę o ile takowe powstaną :?
Słabo to wygląda, gdy płacąc za pełnowartościowy produkt po raz kolejny (przygody z innymi wydawcami) dostajemy produkt niepełnowartościowy.
Nie pozostaje nic innego jak zastanowić się kilka razy przed zakupem gier od takich wydawców, szczególnie w pierwszym druku.
Mimo wszystko dzięki za odpowiedź
kuba32
Posty: 327
Rejestracja: 23 sie 2021, 17:01
Has thanked: 219 times
Been thanked: 192 times

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2021

Post autor: kuba32 »

Bardzo często stoję po stronie "rozgniewanych" na wszelkiego rodzaju błędy w wydaniach gier, które wypaczają rozgrywkę, ale Panowie wyżej już chyba z deczka przesadzają. Te błędy mojej opinii w żaden sposób nie wypaczają rozgrywki. Czego byście oczekiwali od wydawcy poza tym co NK zaproponowała wyżej?

Z drugiej strony NK - zawsze się zastanawiałem jak to możliwe, że takie błędy nie są wychwytywane? Jak wygląda u Was proces rewizji/review produktu przed wydaniem?
shod
Posty: 572
Rejestracja: 01 sie 2017, 10:07
Lokalizacja: Wielkopolska
Has thanked: 266 times
Been thanked: 177 times

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2021

Post autor: shod »

Nasza Księgarnia pisze: 05 sty 2022, 10:14 Rozmowy trwają, decyzja jeszcze nie została podjęta. Przede wszystkim cieszymy się, że "Niepożądani goście" cieszą podczas rozgrywki :)
Oj cieszą :). Wielkie dzięki, że to wydaliście....tylko bloczek już sie kończy... rozważam zalaminowanie kilku arkuszy i próbę z mazakami suchościeralnymi. Choć może w innych domach gra nie jest tak eksploatowana jak u nas ;).

PS. przy jednej z ostatnich rozgrywek okazało się, że w kartach były sprzeczne informacje i uniemożliwiały prawidłowe rozwiązanie sprawy. Już myślałem, że wykryliśmy błąd...ale przeanalizowaliśmy wszystkie karty i okazało się, że przy przygotowywaniu musiała się dokleić nadprogramowa karta...która sporo namieszała ;). W każdym razie wszystko jest w porządku :).
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 769
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 669 times
Been thanked: 781 times
Kontakt:

Re: Nasza Księgarnia - plany wydawnicze 2021

Post autor: anitroche »

shod pisze: 14 sty 2022, 14:18
Nasza Księgarnia pisze: 05 sty 2022, 10:14 Rozmowy trwają, decyzja jeszcze nie została podjęta. Przede wszystkim cieszymy się, że "Niepożądani goście" cieszą podczas rozgrywki :)
Oj cieszą :). Wielkie dzięki, że to wydaliście....tylko bloczek już sie kończy... rozważam zalaminowanie kilku arkuszy i próbę z mazakami suchościeralnymi. Choć może w innych domach gra nie jest tak eksploatowana jak u nas ;).

PS. przy jednej z ostatnich rozgrywek okazało się, że w kartach były sprzeczne informacje i uniemożliwiały prawidłowe rozwiązanie sprawy. Już myślałem, że wykryliśmy błąd...ale przeanalizowaliśmy wszystkie karty i okazało się, że przy przygotowywaniu musiała się dokleić nadprogramowa karta...która sporo namieszała ;). W każdym razie wszystko jest w porządku :).
Jak gracie do 4 graczy to możecie używać mazaków suchościeralnych na zasłonkach tych 4 które zostały, albo zrobić sobie nowe zasłonki a tych z pudełka używać do zaznaczenia ;). Przetestowane i wszystko ładnie się wyciera po rozgrywce.
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
Zablokowany