Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
akkac
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2016, 14:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: akkac »

Cześć!

Chcielibyśmy pokazać Wam efekt naszej kilkumiesięcznej pracy. Stworzyliśmy portal adresowany do geeków, ale też do osób, które chcą zacząć przygodę z grami. Mamy bazę gier, w której możecie znaleźć wiele informacji, opisy i recenzje gier. Aby ułatwić Wam poszukiwania gier przygotowaliśmy wyszukiwarkę z wieloma filtrami i system rekomendacji gier na podstawie preferencji gracza. Dostępna jest też wersja beta panelu użytkownika, gdzie możecie stworzyć swoją kolekcję gier. To co możecie zobaczyć to dopiero początek – będziemy stale rozwijać portal, uzupełniać bazę i wprowadzać nowe funkcje. Planszeo to portal tworzony przez graczy dla graczy, więc liczymy na Wasz feedback, który pomoże nam rozwijać nasz projekt. :wink:

Link do portalu:
https://planszeo.pl/

Linki do social media:
https://www.facebook.com/planszeo
https://instagram.com/planszeo/
Awatar użytkownika
Otorek
Posty: 661
Rejestracja: 25 maja 2020, 18:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 242 times
Been thanked: 358 times

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: Otorek »

Wyszukiwarka cenowa robi dobre wrażenie! Zapisuje adres i będę wpadał ;)

Z minusów, które zauważyłem:
- nie można szukać gier, których nie ma w bazie Planszeo
- właściwie brak gier anglojęzycznych w bazie Planszeo

Do wyszukiwania popularnych tytułów niby wystarczy, jednak konkurencja pozwala na znacznie rozleglejsze poszukiwania.
Awatar użytkownika
akkac
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2016, 14:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: akkac »

Dzięki za feedback :)

Nad bazą dostępnych gier cały czas pracujemy i z biegiem czasu będzie ona rosnąć i będzie bardziej kompletna. W tym aspekcie po prostu trzeba trochę poczekać :)

Szukanie gier po angielskich tytułach jest w planie do dodania.

Dzięki raz jeszcze za opinie, jak będziesz miał jeszcze jakieś wrażenia to śmiało pisz, każde spostrzeżenie jest cenne.
Awatar użytkownika
akkac
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2016, 14:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: akkac »

Cześć,

Od ostatniego wpisu udało nam się wprowadzić całkiem sporo nowych funkcji. Tak więc, oprócz porównywania cen w sklepach:

🎲 Powiększyliśmy bazę dostępnych gier
🎲 Ułatwiliśmy Wam tworzenie swojej kolekcji poprzez możliwość zaimportowania listy gier z BGG.
Jak to zrobić?
🎲 Pobierz kolekcję z BGG - wejdź na swój profil --> collection --> nad listą gier po prawej stronie kliknij: Download board games: all i w swojej skrzynce odbiorczej na BGG znajdziesz plik do pobrania
🎲 Wejdź na "Moje gry" na swoim profilu na Planszeo i kliknij "Dodaj gry z BGG za pomocą CSV"

🎲 I gotowe - teraz możesz ocenić gry i napisać ich opinie, aby wziąć udział w naszym konkursie - https://www.facebook.com/planszeo/posts ... 6144197890


Kolejne usprawnienia niebawem.

Oczywiście bardzo chętnie przyjmiemy feedback/opinie/komentarze na temat portalu, jesteśmy otwarci na dobre propozycje :)
Śmiało piszcie w tym wątku.

Pozdrowienia,
Jakub
Awatar użytkownika
kci83
Posty: 400
Rejestracja: 24 kwie 2020, 23:45
Has thanked: 75 times
Been thanked: 75 times

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: kci83 »

Co do sugestii:

1. Automatyczne aktualizacja listy bgg, bez konieczności exportu i importu pliku csv.
2. W zakładce "Chce kupić" po kliknięciu w daną grę fajnie by było jakby następowało rozwinięcie z listą sklepów (accordion) zamiast przekierowania bezpośredniego do danej gry.
3. Chyba nie wszystkie gry są zaciągane poprawnie, np. do Ruins: Death Binder nie pobiera okładki, chyba jest problem z dodatkiem do gry Canvas (mam 2 razy gre w kolekcji, pewnie druga do dodatek bez okładki - ale obie mają tą samą nazwę).
4. Brakuje mi przycisku do BGG gdzieś przy danej grze.
Awatar użytkownika
akkac
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2016, 14:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: akkac »

Dzięki wielkie za sugestie i propozycje.

1. Tutaj kwestie regulaminowe BGG nie pozwalają nam tego zrobić :( więc dlatego jest jak jest. Ale zawsze łatwiej wgrać CSV niż przepisywać po kolei :D
2. Fajny pomysł - myślę że go dodamy niebawem!
3. Poprawimy - praca nad bazą gier jest czasochłonna i dzięki za zgłoszenie, każde takie zgłoszenie jest cenne. Jeszcze trochę czasu będziemy potrzebować aby poprawić różne braki. W myśl zasady step by step :)
4. Ciekawy pomysł :) - zastanowimy się nad tym, z upływem czasu chcielibyśmy dostarczyć w miarę możliwości szeroką ilość danych tak, żeby nie było konieczności odwiedzenia BGG - powiedzmy że to takie marzenie :)

Pozdrowienia,
Jakub
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10882
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3349 times
Been thanked: 3205 times

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: japanczyk »

akkac pisze: 23 lip 2021, 16:25 Dzięki wielkie za sugestie i propozycje.

1. Tutaj kwestie regulaminowe BGG nie pozwalają nam tego zrobić :( więc dlatego jest jak jest. Ale zawsze łatwiej wgrać CSV niż przepisywać po kolei :D
https://geekgroup.app/ to na jakiej zasadzie dziala np ten serwis? Z tego co rozumiem wykorzystuja api bgg
Awatar użytkownika
kci83
Posty: 400
Rejestracja: 24 kwie 2020, 23:45
Has thanked: 75 times
Been thanked: 75 times

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: kci83 »

akkac pisze: 23 lip 2021, 16:25
1. Tutaj kwestie regulaminowe BGG nie pozwalają nam tego zrobić :( więc dlatego jest jak jest. Ale zawsze łatwiej wgrać CSV niż przepisywać po kolei :D
Chłopaki z planszove.pl jakiś czas temu wprowadzili właśnie automatyczne zaciąganie wishlisty z BGG poprzez Api.
Awatar użytkownika
akkac
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2016, 14:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: akkac »

Hej,

dobre pytania! Też się nad tym zastanawialiśmy i fajnie było by mieć integracje z BGG ale zgodnie z zasadami użycia serwisu BGG jest to niedozwolone.

Nie chcemy się odnosić do innych aplikacji, ale w naszym przypadku jest to prawnie nielegalne, żeby używać API z BGG.

Poza tym nie chcemy być serwisem, który tylko tłumaczy tytuły gry z BGG używając API. Stawiamy na polsko języcznych użytkowników (Planszeo jest całe po polsku z możliwością szukania gier po angielskich tytułach), którzy będą chcieli tworzyć kolekcję na Planszeo, dawać oceny i opinie.

Jesteśmy świadomi, że wiele osób woli zostać na BGG i dobrze bo to świetny serwis tworzony przez ludzi z pasją, też tam nieraz jesteśmy wiec nie mamy ambicji na konkurencje z nimi :) - nie o to chodzi.
Od lat gramy w planszówki i znamy wielu graczy na różnym poziomie zaawansowania i słyszeliśmy i słyszymy czego im/name brakuje. Dalej chętnie przyjmujemy opinie uwagii i propozycję nowych funkcji - bo każdy z Nas ma jakieś swoje ulubione ścieżki.

Chcemy być kompletnym portalem, tzn.: bazą gier z takimi funkcjami jak: porównanie cen, sprawdzenie szczegółów gry, opini, zdjęć, recenzji itp.

Mamy bardzo dużą elastyczność w dodawaniu nowych funkcji więc tak naprawdę wszystko możemy zrobić :D
Zależy nam przy tym aby postępować zgodnie z prawem i nie naruszać zasad innych serwisów takich jak BGG dlatego nie możemy dodać automatycznej integracji.
W Planszeo można dodać listę gier za pomocą importu pliku CSV który można legalnie wyeksportować z BGG.

Mam nadzieję, że odp na Wasze pytania :)
Jak coś to śmiało piszcie. :)
Awatar użytkownika
akkac
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2016, 14:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: akkac »

Cześć,

Kilka nowości, nowych funkcji które wprowadziliśmy w Planszeo:

📣 Ranking - top 100 gier planszowych użytkowników Planszeo - ciekawie wygląda porównanie "światowego" rankingu BGG z rankingiem na bazie ocen polskich graczy - https://planszeo.pl/top-listy/ranking
📣 Gorące gry - czyli gry z największym zainteresowaniem w ostatnim czasie - takie BGGowe hotness https://planszeo.pl/top-listy/gorace-gry-planszowe
📣 Kalendarz premier i dodruków - wszystkie informacje na bieżąco aktualizowane o informacje od wydawców dzięki współpracy z Board News - https://planszeo.pl/kalendarz-premier-i-dodrukow
📣 Aplikacja mobilna Planszeo - na Andorida i na iOS - https://planszeo.pl/aplikacja-mobilna

Zachęcamy do oceniania gier planszowych bo każda ocena wpływa na wyniki w rankingu top 100 gier planszowych.
Przygotowujemy kolejne usprawnienia i nowe funkcje - czekajcie na kolejne ogłoszenia :)

Jeżeli macie jakieś uwagi to śmiało piszcie.

Kuba
Awatar użytkownika
akkac
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2016, 14:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: akkac »

Siema,

W okresie grudniowym mamy na stronie kalendarz adwentowy z ciekawymi promocjami, nagrodami, grami itp. Tworzony razem z naszymi partnerami.

Codziennie o 12:00 coś nowego: https://planszeo.pl/kalendarz-adwentowy

Zapraszam do zaglądania może znajdziecie coś co Was interesuje :)
Awatar użytkownika
SetkiofRaptors
Posty: 457
Rejestracja: 15 maja 2020, 02:04
Has thanked: 243 times
Been thanked: 374 times

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: SetkiofRaptors »

Czy moderacja mogłaby zrobić coś z bezsensownymi ocenami/komentarzami które już w treści ujawniają, że ktoś nawet nie zagrał w grę? To chyba pokłosie konkursu zachęcającego do komentarzy.

Przykład:
Terraformacja Marsa: Ekspedycja Ares: ocena 4,5 (czemu nie 5? albo 4?)
"jestem ciekaw czy przebije podstawową grę. plus za to że jest samodzielna grą"

Food Chain Magnete: ocena 5,0 (już wie ze mu się spodoba)
"Oj zaplusował Portal informacją, że wyda grę. Klimat rekompensuje wysoką cenę. Czekam na grę z wypiekami na twarzy :D"

Jaki to ma sens? Regularnie się na takie napotykam, to dwa przykłady które łatwo znalazłem.

Może wystarczy dać możliwość dodawanie komentarzy/opinii bez oceny?
Wrocław. Kupiłem sobie już Inis i jest super.
Awatar użytkownika
akkac
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2016, 14:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: akkac »

Cześć,

dzięki za komentarz i uwagi!

Można dodawać komentarze bez dodawania ocen.
Planujemy dodanie funkcji oceniania komentarzy. Która powinna rozwiązać ten problem.
KQuest
Posty: 599
Rejestracja: 24 lis 2015, 15:50
Has thanked: 92 times
Been thanked: 56 times

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: KQuest »

A gdyby ktoś przed uzyskaniem możliwości ocenienia musiał zaznaczyć, że posiada albo grał w grę? Aczkolwiek nie wiem czy to by rozwiązało problem bezsensownie wystawionych ocen, bo jak ktoś bardzo będzie chciał wstawić ocenę nie mając pojęcia co ocenia (czego nie jestem w stanie zrozumieć) to pewnie i tak to zrobi...
Awatar użytkownika
akkac
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2016, 14:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: akkac »

Hej,

Jest to jakiś pomysł ale ciężko było by to zweryfikować - łatwo było by oszukiwać.. czego też nie rozumiem.

Z ciekawostki powiem, że mieliśmy już kilka prób na różne sposoby "hackowania" top listy. Mamy mechanizmy do wyłapywania takich sytuacji i takie oceny się nie liczą do rankingu.
giventofly
Posty: 99
Rejestracja: 28 maja 2014, 08:21
Has thanked: 54 times
Been thanked: 29 times

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: giventofly »

Czy była by możliwość wdrożenia koszyków zakupów?

Coś w stylu że wskazuję kilka gier a dostaję jako informację zwrotną sklepy posortowane po stopniu realizacji (ile gier z mojego koszyka mogę tam kupić) malejąco i po cenie zakupu koszyka rosnąco.

Czasem chce kupić kilka gier i każda jest najtańsza w innym sklepie a taki zestaw pozwalałby na optymalizację globalną zamiast lokalnych.
Awatar użytkownika
akkac
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2016, 14:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: akkac »

Tak, tak, tak! Mam dokładnie to samo! Jak kupuje planszówki to kupuje dużo, naraz. Więc mam bardzo dużo tabów otwartych i szukam gdzie mi się koszyk najlepiej złoży.

Myśleliśmy już o takiej funkcjonalności. Jeszcze dyskutujemy o finalnym kształcie. Mam nadzieje, że niebawem wprowadzimy! Damy informację tutaj i w newsleterze jak ta funkcja pojawi się.
Awatar użytkownika
akkac
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2016, 14:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: akkac »

Cześć, wprowadziliśmy ostatnio trochę nowości:

Obrazek

🔥 NOWY WIDOK KOLEKCJI 🔥

Sprawdzaliście ostatnio jak wygląda Wasza kolekcja na Planszeo? Rozbudowaliśmy widok kolekcji, aby łatwiej było Wam zarządzać Waszymi grami.
🎲 Wykresy ze statystykami
🎲 Możliwość filtrowania i sortowania gier
🎲 Półka wstydu (gry z kolekcji, w które nie graliście)
🎲 Wartość kolekcji
🎲 Statystyki ocen i opinii
🎲 Udoskonaliliśmy import gier z BGG przez plik CSV

Pochwalcie się w komentarzach jak tam Wasza półka wstydu
tomekmani3k
Posty: 600
Rejestracja: 29 lip 2015, 19:26
Has thanked: 59 times
Been thanked: 144 times

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: tomekmani3k »

akkac pisze: 11 kwie 2022, 17:13
🎲 Wartość kolekcji
Dajcie opcję ukrycia tej wartości jakby żona/mąż zaglądali przez ramię :D
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1901
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 147 times
Been thanked: 172 times

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: tomuch »

Może właśnie po to, żeby nikt nie poznał wartości swojej kolekcji, jest ona porządnie okrojona - u mnie o połowę. Kolekcja zaciągnięta z BGG przez csv.
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
Awatar użytkownika
akkac
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2016, 14:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: akkac »

tomekmani3k pisze: 11 kwie 2022, 17:34
akkac pisze: 11 kwie 2022, 17:13
🎲 Wartość kolekcji
Dajcie opcję ukrycia tej wartości jakby żona/mąż zaglądali przez ramię :D
Dzięki za uwagę - tak planujemy dodanie takiej opcji, gdzie będzie można określić czy ta wartość kolekcji ma być publiczna czy nie.
Awatar użytkownika
akkac
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2016, 14:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: akkac »

tomuch pisze: 11 kwie 2022, 18:20 Może właśnie po to, żeby nikt nie poznał wartości swojej kolekcji, jest ona porządnie okrojona - u mnie o połowę. Kolekcja zaciągnięta z BGG przez csv.
Cześć,

Nie wiem kiedy ostatni raz wgrywałeś gry przez plik CSV z BGG ale już trochę udoskonaliliśmy ten proces. Obecnie wyświetlmy też link do gier które się nie wgrały automatycznie, tak żeby łatwiej było widać jaki jest status importu. Na podstawie tych danych uzupełniamy naszą baze o brakujące gry.
Docelowo mamy pomysł na bardziej sprawny i celny import gier z BGG, ale potrzebujemy jeszcze trochę czasu na wdrożenie go.

Dzięki za zwrócenie na to uwagii :)

Btw wartość kolekcji jest liczona na podstawie wpisanej ceny zakupu gry przez użytkownika a jeżeli nie ma tej wartości to jest wyliczana na podstawie obecnej nanjniższej ceny gry.
Więc czasami białe kruki mogą mocno podbić wartość kolekcji. Oczywiście jest to metryka orientacyjna.
Bohr
Posty: 160
Rejestracja: 16 maja 2009, 00:52
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 30 times
Been thanked: 42 times

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: Bohr »

Cześć,

Nie dawno wpadłem na waszą stronę i coś w niej jest :) Fajna funkcja z tą ceną, tak samo bardzo mi się podobają przejrzyste wykresy dotyczące statystyk (ale robienie jeszcze bardziej szczegółowych i posiadanie możliwości generowania takich statystyk według "naszego" widzi misie to już by był kosmos..)....można tam powprowadzać jeszcze wiele ciekawych rzeczy czy dotyczących rozgrywek (np. coś do zapisywania wyników rozgrywek), czy też innych statystyk i porównań. Czekam powoli na uzupełnienie bazy gier i trzymam kciuki za dalszę rozwijanie projektu...

Czy jest możliwość dodania pola wartości danej gry w widoku ogólnym? Sortowania po cenie też by było ciekawe (lub możliwość pokazania takiego pola jak ktoś chcę.....tak jak np. w eksploratorze windows możemy podokładać kolejne parametry plików - data utworzenia, wielkość itp., itd.). Chcąc uzupełnić wartość swojej kolekcji muszę wchodzić po kolei w każdą grę i sprawdzać czy jest cena danej gry......można tak ale jest męczące:) A takto widziałbym od razu pole z wartością gry i wiedziałbym już, że jej cena wchodzi do wartości kolekcji :P (takie proste ułatwienie według mnie oczywiście)
Awatar użytkownika
akkac
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2016, 14:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: akkac »

Bohr pisze: 26 kwie 2022, 00:13 Cześć,

Nie dawno wpadłem na waszą stronę i coś w niej jest :) Fajna funkcja z tą ceną, tak samo bardzo mi się podobają przejrzyste wykresy dotyczące statystyk (ale robienie jeszcze bardziej szczegółowych i posiadanie możliwości generowania takich statystyk według "naszego" widzi misie to już by był kosmos..)....można tam powprowadzać jeszcze wiele ciekawych rzeczy czy dotyczących rozgrywek (np. coś do zapisywania wyników rozgrywek), czy też innych statystyk i porównań. Czekam powoli na uzupełnienie bazy gier i trzymam kciuki za dalszę rozwijanie projektu...

Czy jest możliwość dodania pola wartości danej gry w widoku ogólnym? Sortowania po cenie też by było ciekawe (lub możliwość pokazania takiego pola jak ktoś chcę.....tak jak np. w eksploratorze windows możemy podokładać kolejne parametry plików - data utworzenia, wielkość itp., itd.). Chcąc uzupełnić wartość swojej kolekcji muszę wchodzić po kolei w każdą grę i sprawdzać czy jest cena danej gry......można tak ale jest męczące:) A takto widziałbym od razu pole z wartością gry i wiedziałbym już, że jej cena wchodzi do wartości kolekcji :P (takie proste ułatwienie według mnie oczywiście)
Hej, dzięki za za miałe słowa i sugestie. To jest dla nas bardzo cenne. Nad bazą pracujemy powoli systematycznie, więc z każdym miesiącem powinno być lepiej i więcej :)

Wrzucam na listę - tak dodamy wartość gry na główny widok mojej kolecji - to jest dobry pomysł :) plus sortowanie oczywiście.

Obecnie pracujemy nad kilkoma nowymi funkcjami - za nie długo będą ich premiery więc będziemy pisać o nich. Powinny one fajnie usprawnić proces zakupowy nowych tytułów.
Awatar użytkownika
akkac
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2016, 14:43
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Kontakt:

Re: Planszeo - portal o grach planszowych, rekomendacjach i ofertach sklepów

Post autor: akkac »

Cześć,

🎉🎉🎉Dokładnie 365 dni temu pokazaliśmy Wam Planszeo 🎉🎉🎉
To był rok ciężkiej pracy nad rozwojem portalu, ale też wielkiej radości z tego, że udało nam się stworzyć coś co tak Wam się spodobało.
Dziękujemy za Wszystkie Wasze komentarze, wiadomości i rozmowy podczas konwentów, w których dodawaliście nam motywacji do dalszej pracy.
My zaczynamy świętowanie tymi wspaniałymi muffinkami, a dla Was wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy aż ❗ 1️⃣6️⃣ ❗ konkursów.
Sprawdzajcie nasz fanpage codziennie o 12:00 i o 18:00, bawcie się dobrze i wygrywajcie!

https://www.facebook.com/planszeo/

Konkurs nr 1.
https://www.facebook.com/planszeo/photo ... 275768867/
Na początek mamy dla Was konkurs, w którym dzięki Gry planszowe Lucrum Games możecie wygrać gry Twierdza: Oblężenie Runedar oraz No to smacznego!

Konkurs nr 2.
https://www.facebook.com/planszeo/photo ... 439025584/
Czas na konkurs, w którym dzięki Albi Polska Gry możecie wygrać gry Wahadło, Mariposas oraz Party Time.


Obrazek
ODPOWIEDZ