Relic: Tajemnice sektoru Antian

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
antonio3333
Posty: 727
Rejestracja: 19 lip 2021, 01:52
Has thanked: 43 times
Been thanked: 72 times

Relic: Tajemnice sektoru Antian

Post autor: antonio3333 »

Cześć! :)

Bardzo podoba mi się świat Warhammera 40k, ale niezbyt podchodzi mi sama seria Talisman i mam pytanie. Czy jeśli mi się mega podoba wizualnie i klimatycznie Relic to czy się nie zawiodę po rozłożeniu jej i zagraniu ? Czy to nie będzie za bardzo podobne to Talisman: Magia i miecz? jak wy odbieracie samego Relica, jeśli graliście. Dzięki za odpowiedzi :)
Frozenwar
Posty: 71
Rejestracja: 02 paź 2019, 07:48
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Relic: Tajemnice sektoru Antian

Post autor: Frozenwar »

Trochę ulepszona magia i miecz. Jak dla mnie zyskuje z dodatkiem nemezis, gdzie wprowadzono tryb pvp.
Cyel
Posty: 2600
Rejestracja: 27 kwie 2018, 15:18
Has thanked: 1237 times
Been thanked: 1459 times

Re: Relic: Tajemnice sektoru Antian

Post autor: Cyel »

Raczej bieda, rzucaj kostką i chodź w kółko. Jest wiele lepszych gier w świecie WH40K.
Lubię grę. (a nie "tą grę")
Kupiłem grę. (a nie "tą grę")
Wygrałem w grę. (a nie "tą grę")
Michbudz
Posty: 18
Rejestracja: 09 cze 2020, 08:43
Been thanked: 5 times

Re: Relic: Tajemnice sektoru Antian

Post autor: Michbudz »

Od Magii i Miecza różni się tak naprawdę niewiele. Są trzy talie"kart przygód" różniące się nieco przeciwnikami (większa decyzyjność jeśli chodzi o wybór atrybutu którym będziemy walczyć), oraz dochodzą "misje" które możemy wykonać aby mocno boostnąć naszą postać.
Bez dodatku (którego chyba teraz nie da się kupić) odpada tryb pvp, co moim zdaniem jest sporą zbrodnią przeciwko ludzkości...
Zasadniczo- mam, grywam że znajomymi od czasu do czasu "do piwa".
ODPOWIEDZ