Concordia: Digital Edition

Informacje o planszówkach on-line, offline itp.
Planszowiec
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2021, 18:49

Concordia: Digital Edition

Post autor: Planszowiec »

Wczoraj była premiera tej gry. Jest dostępna na Steamie, na GoG-u, Google Play. Na razie uczucia są mieszane, bo gra ma chyba jakieś błędy, ale może z czasem je naprawią. Ktoś z Was miał okazję już zagrać w cyfrową wersję?
Awatar użytkownika
Ciuniek
Posty: 401
Rejestracja: 12 kwie 2012, 18:33
Lokalizacja: Babin k/ Lublina
Has thanked: 1 time
Been thanked: 372 times

Re: Concordia: Digital Edition

Post autor: Ciuniek »

Chwilę pograłem, ale nie mogę przeskoczyć dwóch problemów. Na mojej laptopo-maszynie-do-pisania mam niesatysfakcjonującą płynność jak na tak oszczędną grafikę. A jeśli już o grafikę chodzi, to brakuje mi kontrastu: pionki graczy zlewają mi się z ikonami miast i nie widzę szybko i na pierwszy rzut oka co i gdzie się znajduje. I to dla mnie dealbreaker, poprosiłem o zwrot pieniędzy.

Natomiast bardzo fajnie rozwiązany jest system ikon na kartach, który w czytelny sposób pokazuje wierzchnią kartę na stosie zagranych kart innych graczy i kolejkę kart do kupienia. Jeśli kiedyś w jakiejś aktualizacji pojawi się opcja przełączenia pionków na bardziej wyraźne, to może zakupię ponownie.
Nosiadbt1100
Posty: 384
Rejestracja: 06 maja 2020, 16:25
Has thanked: 71 times
Been thanked: 89 times

Re: Concordia: Digital Edition

Post autor: Nosiadbt1100 »

Zagrałem już kilka partii na Androidzie (na kilkuletnim telefonie) i jestem naprawdę zadowolony z gry! Graficznie bardzo klimatycznie mi pasuje, rozgrywki online jeszcze nie próbowałem - póki co chce się podszkolić z AI :) Oprócz tej apki, w Concordię grałem raz (mam komplet z wszystkimi możliwymi dodatkami na półce, ale jakoś nikt nie chce ze mną w nią grać).
ODPOWIEDZ