Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
pcyzm
Posty: 685
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 206 times
Been thanked: 201 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: pcyzm »

Hrabstwo Harrow - czuć klimat i z pewnością sam tytuł wielu się może spodobać, ale spodziewałem się czegoś prostszego. Niestety, tytuły pow. 4 ciężkości z BGG póki co odpadają.
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 873
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 255 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: Dako »

pcyzm pisze: 23 mar 2024, 15:52 Niestety, tytuły pow. 4 ciężkości z BGG póki co odpadają.
Już było na forum wspomniane.
To średnia z 6 ocen :D

Obrazek
pcyzm
Posty: 685
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 206 times
Been thanked: 201 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: pcyzm »

Dako pisze: 23 mar 2024, 16:13 Już było na forum wspomniane.
To średnia z 6 ocen :D
Co nie przeszkadza wydawcy "straszyć" tym w materiałach marketingowych ;)
Awatar użytkownika
hipcio_stg
Posty: 1803
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:30
Has thanked: 77 times
Been thanked: 334 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: hipcio_stg »

mordajeza pisze: 22 mar 2024, 10:28 Negatywy:
- no wciąż nie zagrałem w Brassa, ani nie mam go w kolekcji, ale da się bez tego żyć, prawda? ;)
Da się żyć bez Brassa w kolekcji, ale nie polecam ;) Bardzo przyjemna gra. Szczególnie podpimpowana o 3d surowce, jakieś wydruki, żetony iron claimy...

Szanuję formę utrzymywania kolekcji. U mnie raczej z zakupami tak, że przestrzeń mnie zmusza do przemyślanych zakupów więc znacznie więcej u mnie dodatków i upiększaczy do pudeł które mam, niż pogoń za nowościami. Jeżeli jednak wygospodarujesz środki i miejsce to zachęcam.
mordajeza
Posty: 361
Rejestracja: 19 lut 2019, 13:16
Has thanked: 171 times
Been thanked: 246 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: mordajeza »

hipcio_stg pisze: 30 mar 2024, 17:59 Jeżeli jednak wygospodarujesz środki i miejsce to zachęcam.
To nawet nie kwestia środków i miejsca, co testowania silnej woli - na razie się trzymam ;) A Brassa być może kiedyś kupię (jak sprzedam np. Barrage, który mojej ekipie nie siadł).
targa
Posty: 53
Rejestracja: 05 lip 2020, 23:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: targa »

Ja nie kupiłem:
Folklore: The Affliction - w sumie trochę żałuję, ale niedokończonych bądź niezaczętych gier kampanijnych mam sporo, w tym zamówieni Łowcy 1492 (czy jaki to tam był rok ;))
Company of Heroes - bo wszedłbym w all in, a to dramat cenowy
Conan od Monolith - bo jak wyżej
Chronicles of Drunagor - bo mam inne dc i już nie mam na nie czasu
Horror w Arkham LCG - bo chyba wystarczy mi Znak Starszych Bogów i inne o tej tematyce
Inne: Space Hulk, kolekcja Aeon's End (zapisałem się za to na dodruk Wiecznej Wojny, chcę to sprawdzić). Myślę poważnie o Rogue Angels, ale póki co tylko myślę...
... A główny powód jest taki, że Córka chce ślubować i muszę trochę kasy odłożyć. Co nie znaczy, że nie kupuję w ogóle, ale to zrobię wpis w stosownym dziale.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5216
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: Ostatnio NIE kupiliśmy bo...

Post autor: BOLLO »

Bardzo chciałem XCOM ale po obejrzeniu 2 rozgrywek z przykrością stwierdziłem że ciężko będzie zagrać w to częściej niż 1 raz w ciągu roku więc nie warto. A gra nie działa jak dla mnie na 2 graczy więc ją to całkowicie deklasuje. Dodatkowo apka działa jedynie pod androidem max ver.12. a nowoczesne tel. mają już ver 14+, więc niedługo trzeba będzie mieć specjalnie stary aparat aby móc tę grę sobie odpalić.
ODPOWIEDZ