Root - koszulki/inserty

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1217 times
Been thanked: 1419 times

Root - koszulki/inserty

Post autor: Mr_Fisq »

Zostałem posiadaczem insertu do Roota od ReDrewna (link do sklepu).

Ja do pudełka zapakowałem podstawkę, oraz wszystkie duże dodatki, które ukazały się po polsku.

Karty w koszulkach Rebel Premium wchodzą bez problemu, wersja Long też powinna się zmieścić.
Po zapakowaniu wszystkich dużych dodatków które wyszły po polsku mamy wypakowane po brzegi (u mnie nic nie wystaje) pudełko od podstawki i pełne pudełko od jednego dodatku.
Insert sprawia bardzo dobre wrażenie, rozdysponowanie elementów po pojemnikach przebiegło sprawnie, choć nie obraziłbym się, gdyby na stronie producenta pojawiły się zdjęcia zapakowanych pojemników, nie tylko z ukosa, ale również z góry.

Z małych minusów:
- Miejscami insert siedzi na tyle sztywno w pudełku, że obawiam się uszkodzenia "początku wyklejki" przy wyciąganiu niektórych pojemników.
- Niektóre przykrywki pojemników chodzą z nieco zbyt dużym oporem, ale liczę na to, że się wyrobią.
- Nie lubię, gdy planszetki leżą na szczytach pudełek => tu "izoluję" je największą wypraską po żetonach, można też dociąć karton pod wymiar.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
velpablo
Posty: 40
Rejestracja: 30 gru 2019, 18:24
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: Root - koszulki/inserty

Post autor: velpablo »

Upchnął ktoś Root + Plemiona rzeczne + Podziemia, w jednym pudle? Może jakiś insert z druku 3d?
Awatar użytkownika
kmd2000
Posty: 324
Rejestracja: 26 sty 2017, 23:59
Lokalizacja: Warszawa, Praga Południe
Has thanked: 130 times
Been thanked: 125 times

Re: Root - koszulki/inserty

Post autor: kmd2000 »

Obrazek

Jeszcze spokojnie miejsce na 3 kolejne frakcje.
Awatar użytkownika
velpablo
Posty: 40
Rejestracja: 30 gru 2019, 18:24
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: Root - koszulki/inserty

Post autor: velpablo »

Co to za pojemniki?
Awatar użytkownika
Lolas
Posty: 485
Rejestracja: 13 wrz 2017, 14:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 110 times
Been thanked: 114 times

Re: Root - koszulki/inserty

Post autor: Lolas »

velpablo pisze: 08 gru 2021, 13:52 Co to za pojemniki?
Szukaj GEEKBOX :)
ODPOWIEDZ