(Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1487
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 315 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Tringa »

A mi jest strasznie smutno, że odchodzicie z forum. Bardzo ceniłam Wasze odpowiedzi, czasem na dosyć niewygodne pytania. Jakbyście kiedyś chcieli wrócić to zapraszamy z otwartymi ramionami :)
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
litk
Posty: 847
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:14
Has thanked: 177 times
Been thanked: 125 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: litk »

REBEL.pl pisze: 15 gru 2022, 14:49 Sprostowanie w kwestii dodatku do GWT - pliki są przygotowane, gra jest w planach wydawniczych, nie jest wprowadzona do systemu, gdyż nie zostało złożone jeszcze oficjalne zamówienie i obecnie czekamy na termin druku u wydawcy. Wierzymy, że będzie to 2023 rok, być może nawet razem z drukiem gry podstawowej i Argentyny, ale na tę informację jeszcze czekamy.
Przepraszamy za wprowadzenie w błąd.
No i świetnie, tylko że ja osobiście właśnie czekałem na taką informację, gdybym ją otrzymał jeszcze 2 dni wcześniej, to bym się nie zaopatrywał w wydanie anglojęzyczne i tym samym w pl wersję już się nie zaopatrzę. I podobnie mam zamiar zrobić ze Spirit Island, ale tutaj to już nie wiem czy to już wy czy jeszcze ktoś inny. Także widzicie Państwo czym skutkuje dobry kontakt ze społecznością.
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1487
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 315 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Tringa »

Już bez przesady. Rebel wielokrotnie mówił, że do GWT wydadzą wszystko co będą mogli.
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
ariser
Posty: 1137
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 63 times
Been thanked: 49 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: ariser »

Wielka szkoda, że Rebel opuszcza forum. Sposób prowadzenia wątku wydawnictwa był wzorowy.
Curiosity pisze: 15 gru 2022, 09:42 Zaraz, zaraz. Z tego co Pan Rebel napisał, to nie oznacza, że całkowicie znikają z forum. Możliwe, że nadal zostaną i nadal będą odpowiadać na pytania
To raczej pobożne życzenia.
Spoiler:
"W grze doszło do momentu niedociągnięcia, który jest spowodowany wielkością gry i jej nieidealnością."
vegathedog, 2019
Kupię / Sprzedam
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10909
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3351 times
Been thanked: 3205 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: japanczyk »

Licze na to, ze czasem jednak ktos tu zajrzy
Aczkolwiek decyzja niestety w pełni zrozumiala :(
Szkoda, bo na innych kanałach nie widze tak rzeczowych odpowiedzi i mamm wrazenie ze ta komunikacja jest jednak bardziej oderwana i bezosobowa
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2045
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 123 times
Been thanked: 337 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: walkingdead »

ariser pisze: 15 gru 2022, 18:35 Szczególnie patrząc, że ton wypowiedzi na forum robi się z biegiem lat coraz bardziej roszczeniowy. A zasięgu pewnie specjalnie im użeranie się obecność tutaj nie zwiększa. Ale to tylko moja, absolutnie subiektywna opinia
100% zgody. W kilku wątkach wydawnictw widzę sporo słownych zaczepek, niepotrzebnych złośliwości, trochę jadu. Tym bardziej dziwi zaskoczenie, że część z wydawnictw ograniczyło swoją obecność do wklejania dość "suchych" informacji (bez wdawania się w dyskusję) albo znikają całkowicie.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2650 times
Been thanked: 2332 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Curiosity »

walkingdead pisze: 16 gru 2022, 10:32 sporo słownych zaczepek, niepotrzebnych złośliwości, trochę jadu.
Jakiekolwiek by to nie było źródło kontaktu z klientem (FB, YT, Insta, forum itp.), to wszędzie może być dokładnie tak samo. Czym się różnią zaczepki na forum od zaczepek na fanpejdżu? Decyzja podyktowana raczej wygodniejszym dla Rebela interfejsem u pana Zuckerberga niż tutaj.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10909
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3351 times
Been thanked: 3205 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: japanczyk »

Curiosity pisze: 16 gru 2022, 10:43
walkingdead pisze: 16 gru 2022, 10:32 sporo słownych zaczepek, niepotrzebnych złośliwości, trochę jadu.
Jakiekolwiek by to nie było źródło kontaktu z klientem (FB, YT, Insta, forum itp.), to wszędzie może być dokładnie tak samo. Czym się różnią zaczepki na forum od zaczepek na fanpejdżu? Decyzja podyktowana raczej wygodniejszym dla Rebela interfejsem u pana Zuckerberga niż tutaj.
Tym, ze zaczepki na fanpejdzu gina wsrod pozytywnnych komentarzu fanow - czy to Portal czy to bedzie Rebel ze swoja rebelia
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2045
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 123 times
Been thanked: 337 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: walkingdead »

Cóż,nie mam żadnych statystyk na potwierdzenie mojej tezy, ale jestem niemal pewna, że na FP trafia znacznie większa liczba odbiorców (w tym także różni "casuale"). Więcej tam pewnie również odbiorców, które nie mają w małym palcu całej historii wydawnictwa i nie wywlekają żadnych afer z brakiem 5 kart przed kilkoma laty, za to chętnie dzielą się pozytywnym feedbackiem, biorą udział w konkursach i tworzą totalny fanbase promując wydawnictwo.

TikTok, FB, Instagram i YT to teraz solidne narzędzia promocyjno- sprzedażowe dla wielu biznesów ( w tym także wydawnictw), więc jestem pewna, że ważniejsze jest z tej perspektywy utrzymywanie tam komunikacji nawet, jeśli pojawią się pojedyńcze aferki. Czy obecność na forum przekłada się na sprzedaż w takim samym stopniu jak wspomniane media? Nie sądzę. Ale za to trzeba się tutaj użerać z niejednokrotnie przemądrzałymi jednostkami (często pojawia się zresztą info, że część forumowiczów nie ma sociali, więc tym bardziej wylewają swoje żale tylko tutaj) :wink:
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3362
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 432 times
Been thanked: 1043 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: psia.kostka »

część forumowiczów nie ma sociali, więc tym bardziej wylewają swoje żale tylko tutaj) :wink:
Jak dobrze, ze sa ludzie bez żali, majacy zawsze wszystkie gry kompletne i bez baboli lub z brakiem pamieci historii wydawnictwa. Dzieki temu wydawnictwa i ta grupa hippisow moga swobodnie spiewac kumbaya w radosnym, kolorowym kręgu :mrgreen:

Jak slusznie zauwazono zaczepki i hejcik moze pojawic sie na kazdej platformie, ale na fanpejdzu mozna go sprytnie "wysterowac" lub zalac oklaskami lemingowych kont. A forum zle, toksyczne :P
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2045
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 123 times
Been thanked: 337 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: walkingdead »

psia.kostka pisze: 16 gru 2022, 11:18

Jak dobrze, ze sa ludzie bez żali, majacy zawsze wszystkie gry kompletne i bez baboli lub z brakiem pamieci historii wydawnictwa. Dzieki temu wydawnictwa i ta grupa hippisow moga swobodnie spiewac kumbaya w radosnym, kolorowym kręgu :mrgreen:

Jak slusznie zauwazono zaczepki i hejcik moze pojawic sie na kazdej platformie, ale na fanpejdzu mozna go sprytnie "wysterowac" lub zalac oklaskami lemingowych kont. A forum zle, toksyczne :P
Według mnie pomiędzy utopijną "lemingową" miłością, a totalnym malkontenctwem dla zasady jest jeszcze spore WSZYSTKO POMIĘDZY.
Ale ewidentnie nie pasowało Ci to do narracji, więc wygodniej wszystko przejaskrawiać :)

Niespecjalnie lubię sprowadzanie dyskusji do absurdu, więc ...pa!
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: REBEL.pl »

Zaczepki, kąśliwe uwagi (o ile zasłużenie), drobne złośliwości to powiedzmy jest wpisane w politykę prowadzenia biznesu. To nie ma znaczenia w tym wypadku.

Najistotniejsza dla nas jest czasochłonność jaką zajmuje prowadzenie wpisów na forum oraz wydłużony proces zdobywania informacji na zadawane pytania.
Kiedyś, gdy Rebel był mniejszy i mniej wyspecjalizowany, miał około kilkudziesięciu nowych produktów rocznie i ta sama osoba, która doglądała terminarza premier miała czas także na prowadzenie forum i wiele innych obowiązków. Wszystkich odpowiedzi można było udzielać "z głowy", bo to była część wykonywanej pracy. To się zmieniło. W 2023 roku, który nota bene jeszcze się nie zaczął jest wpisanych aktualnie 121 tytułów do przygotowania (z dodatkiem do GWT już 122), a znając życie nie skońćzy się na tej liczbie, nawet jeśli coś z tego się przesunie. Cały zespół, sztab ludzi od marketingu, ledwo nadąża za przygotowaniem i komunikacją premier, za planowanie kalendarza premier są odpowiedzialne 2 osoby, nad ich terminową dostawą czuwa kilku logistyków, dział zakupów zajmuje się kontaktami z partnerami, biuro obsługi klienta reklamacjami, a w całym tym kotle miesza dział wydawniczy. Każde zadane tutaj pytanie wymaga dużej ilości czasu by zdobyć na nie precyzyjną odpowiedź. To nie znaczy, że nie należy ich zadawać, ale skrócić tę drogę - pisząc bezpośrednio w miejsce, z którego taką odpowiedź można najszybciej i najprecyzyjniej otrzymać. Czy też sprawdzać jakie tytuły są zapowiedziane przez wydawnictwo na stronie wydawnictwa, dzięki czemu ma się pewność, że data premiery jest tam najbardziej aktualna.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3362
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 432 times
Been thanked: 1043 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: psia.kostka »

walkingdead pisze: 16 gru 2022, 11:26 totalnym malkontenctwem dla zasady jest jeszcze spore WSZYSTKO POMIĘDZY.
A czy ja mowilem o jakims malkontenctwie dla zasady?
Wymienilem konkretne problemy, ktore moga generowac żal. Ale wolisz zmanipulowac i sprowadzic do absurdu :roll:

Nie wiem po co poczulas sie zaatakowana, bo zacytowalem fragment o żalu, akurat Twoj? Celowo usunalem autora.
więc ...pa!
Po co te sceny? Wszyscy dalej sa w tym samym miejscu (Forum), wiec nie ma po co sie zegnac. Sama nakrecasz spirale niecheci, mimo ze nikt nikogo nie atakuje.

Nie mam nic do komunikacji rebela, ale skoro juz tutaj powstal wydawniczy offtopic, to forma spam-bota portalowego dla mnie jest slaba. Komunikacja to nie musi byc czysty marketing, moze tez byc to po prostu... komunikacja.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2045
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 123 times
Been thanked: 337 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: walkingdead »

Ani nie poczułam się zaatakowana ani też nie robię scen. Nawet się nie żaliłam tylko skomentowałam zachowania forumowiczów. Nie przesadzaj. 😁
Awatar użytkownika
miker
Posty: 696
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:55
Has thanked: 535 times
Been thanked: 423 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: miker »

eveni pisze: 15 gru 2022, 10:42
Spoiler:
Hmm... Więc dodatku nie będzie, ale nie, czekaj, będzie: "wierzymy, że będzie to 2023 rok". :lol: :o :shock: :x

Ja doskonale wiem, że dodatki nie sprzedają się tak dobrze jak podstawki i jest to dla wydawnictwa szereg pytań: czy warto? ile tego drukować? czy się sprzeda?
Profil firmy Rebel, która (przekoloryzuję, bo nie prowadzę statystyk) w 70%+ wydawanych gier skłania się ku dzieciom i nieogranym graczom lub grom które udają głębię, a tak naprawdę niewiele radości dają po 3 rozgrywkach, nie do końca leży w obszarze GWT. Zmartwiłem się, widząc live'a Agaty z (o ile dobrze pamiętam) uśmiechniętym Jesionem z Rebela. Po cześci jednak łudziłem się, że przejęcie tych "IP" przez tak duże wydawnictwo może wyjść na plus... A tu takie kwiatki.

Tak jak kolega napisał powyżej, czas zacząć kupować wersje angielsko-języczne. Już tak zacząłem robić z Parkami: Wildlife (brak polskiego tytułu, a samo Albi nadal nie wie, kiedy wydadzą ten dodatek). Więc czemu nie z GWT?
MaciekK5454
Posty: 358
Rejestracja: 09 sie 2020, 20:44
Has thanked: 170 times
Been thanked: 193 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: MaciekK5454 »

miker pisze: 16 gru 2022, 13:28 Hmm... Więc dodatku nie będzie, ale nie, czekaj, będzie: "wierzymy, że będzie to 2023 rok".
Dokładnie. Ten dodatek jest zapowiedzianym tytułem z portfolio Lacerty, który nie znalazł się na stronie zapowiedzi Rebela na przyszły rok. Nawet bez przybliżonej daty, jakby nie można było napisać, że wydamy, ale nie wiemy kiedy. Tym bardziej, że wszystkie inne zapowiedzi Lacertowe trafiły tam niemal od razu. Więc może będzie, ale nie będziemy tego zapowiadać, bo jeszcze ktoś się nastawi?

Drugą kwestią, którą mnie zawsze zadziwiała to to, że zadawaliśmy tutaj pytana przedstawicielowi Rebela, a on często odpowiadał... wyślijcie zapytanie do Rebela. Czyżby dialog z nami tutaj nie był prowadzony do końca oficjalnie?
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3362
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 432 times
Been thanked: 1043 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: psia.kostka »

MaciekK5454 pisze: 16 gru 2022, 15:19 zadawaliśmy tutaj pytana przedstawicielowi Rebela, a on często odpowiadał... wyślijcie zapytanie do Rebela. Czyżby dialog z nami tutaj nie był prowadzony do końca oficjalnie?
Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa. :mrgreen:

Kilka postow wyzej jest to poniekad wyjasnione (przez Rebel), ze hydra sie rozrosla tak, ze jedna osoba juz tego nie ogarniala. Dlatego woleli pytania przekierowywac do konkretnych zrodel informacji.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10909
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3351 times
Been thanked: 3205 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: japanczyk »

MaciekK5454 pisze: 16 gru 2022, 15:19 Drugą kwestią, którą mnie zawsze zadziwiała to to, że zadawaliśmy tutaj pytana przedstawicielowi Rebela, a on często odpowiadał... wyślijcie zapytanie do Rebela. Czyżby dialog z nami tutaj nie był prowadzony do końca oficjalnie?
Bo czym innym jest wydawnictwo rebel, a czym innym sklep rebel.pl - glownie tego dotyczyly takie pytania
Plus jak widziales opis wyzej - to juz naprawde duza firma, a nie trzech mietkow siedzacych obok siebie przy biurkach - komunikacja z tyloma osobami nie jest plaska
Awatar użytkownika
gryzli83
Posty: 67
Rejestracja: 09 mar 2020, 11:32
Lokalizacja: Wadowice
Has thanked: 25 times
Been thanked: 53 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: gryzli83 »

Szkoda tylko, że to powiększanie firmy nie idzie w parze z poprawą jakości usług. Dzisiaj premiera ptaków Azji, wydawać by się mogło, że kupując grę w przedsprzedaży u wydawcy dostanie się ją najpóźniej w dniu premiery. Nic bardziej mylnego. Gra dojdzie w przyszłym tygodniu. Jeszcze gorzej było z dodatkiem do Łąki, tam opóźnienie było kilkudniowe.
Lamper
Posty: 62
Rejestracja: 21 mar 2021, 17:32
Has thanked: 47 times
Been thanked: 9 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Lamper »

W myśl regulaminu części bo realizacji:
zamówienie złożysz do godziny 12:00 wysyłka nastąpi jeszcze tego samego dnia (dzisiaj). Zamówienia złożone po godzinie 12:00 wysyłamy następnego dnia roboczego (jutro).
Wiem że Asia była w przedsprzedaży ale ten zapis tutaj powinien obowiązywać jeszcze bardziej, grę już mieli wcześniej... a chwalą się że magazyn pracuje na dwie zmiany, ale tak jak wydać skoro firma się rozrasta to nie tylko w ilość, z tym też powinna iść jakość. Ale uwaga najwięcej rzeczy i tak kupuje na rebelu...
mery85mery
Posty: 13
Rejestracja: 03 sie 2020, 20:48
Has thanked: 6 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: mery85mery »

Rebel.pl, a ja mam pytanie o promki do Splendor Pojedynek, czyli alternatywne karty monarchów, czy w Polsce będą w ogóle do zdobycia?

BGG: https://boardgamegeek.com/boardgameacce ... oyal-cards
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: REBEL.pl »

mery85mery pisze: 20 gru 2022, 11:48 Rebel.pl, a ja mam pytanie o promki do Splendor Pojedynek, czyli alternatywne karty monarchów, czy w Polsce będą w ogóle do zdobycia?

BGG: https://boardgamegeek.com/boardgameacce ... oyal-cards
Nie będą.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
karp
Posty: 184
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34
Has thanked: 27 times
Been thanked: 70 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: karp »

Curiosity pisze: 16 gru 2022, 10:43
walkingdead pisze: 16 gru 2022, 10:32 sporo słownych zaczepek, niepotrzebnych złośliwości, trochę jadu.
Jakiekolwiek by to nie było źródło kontaktu z klientem (FB, YT, Insta, forum itp.), to wszędzie może być dokładnie tak samo. Czym się różnią zaczepki na forum od zaczepek na fanpejdżu? Decyzja podyktowana raczej wygodniejszym dla Rebela interfejsem u pana Zuckerberga niż tutaj.
Tym, że więkoszśc kont na facebooku zawiera realnie imię i nazwisko rozmówcy. Wobec tego, jednak te wszystkie płacze i zaczepki tam są trochę "lżejsze".
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1598
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 635 times
Been thanked: 550 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: eveni »

karp pisze: 23 gru 2022, 12:37
Spoiler:
Tym, że więkoszśc kont na facebooku zawiera realnie imię i nazwisko rozmówcy. Wobec tego, jednak te wszystkie płacze i zaczepki tam są trochę "lżejsze".
Śledzę grupy planszówkowe na fb oraz nasze forum i uważam, że tutaj wypowiedzi są kulturalne i wyważone w porównaniu do tego co potrafią ludzie pisać na Facebooku.
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1097
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 646 times
Been thanked: 522 times

Re: (Oficjalny) Rebel - plany wydawnicze na 2022 rok

Post autor: Harun »

Szanowny Rebelu,

załapię się na ostatnie moje pytanie w tym wątku, skoro odpowiadacie do końca 2022 r. (mam nadzieję). Ale najpierw przyłączam się do podziękowań za dotychczasową aktywność i zachęcam do powrotu tutaj. Tak czy owak, życzę wszelkiej pomyślności.

Pytanie, a może raczej prośba.

Zakupiłem najnowszy dodatek do Colt express. Aspekt wizualny tej gry, to jej duża zaleta. W tym cieszy nas bardzo klimatyczna plansza (mata) kanionu. Niestety nie ma jej w dodatku, a przecież wprowadza on pociąg na sąsiednim torze. I niestety, na obecnej mapie, pociąg pancerny musi sunąć po piasku.

Czy przewidujecie, jako miły gest wobec miłośników Colt express, przygotować, choćby do samodzielnego wydruku, zmodyfikowaną planszę kanionu z dwoma torami? A może udostępnicie plik pierwszej, a życzliwa forumowiczka lub życzliwy forumowicz (ja niestety nie potrafię) wrysują i udostępnią mapę z dwoma torami? Byłoby mi bardzo miło.
Zablokowany