(Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Beskid
Posty: 986
Rejestracja: 29 sie 2021, 21:52
Has thanked: 731 times
Been thanked: 221 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Beskid »

Planujecie wystartować z ofertą black week?
szparx
Posty: 56
Rejestracja: 24 kwie 2011, 12:10
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: szparx »

Lucky Duck Games pisze: 14 lis 2022, 18:56
Moonz pisze: 11 lis 2022, 18:21 +1 Kuba.

Kaczuchy, będą maty do Radlandsow u wasz czy zamawiać już zza granicy?
Będzie bardzo ograniczona ilość w naszym sklepie, będziemy informować na bieżąco. Niestety w momencie w który produkowaliśmy grę nie było druku mat, a my absolutnie nie byliśmy w stanie zamówić takiej ilości (w sensie w życiu byśmy tyle nie sprzedali), żeby wyprodukować je samemu.
Hey. Jest szansa dowiedzieć się wcześniej o terminie dostępności mat bo inaczej powstanie u mnie FOMO 🙀.
Alextasha
Posty: 262
Rejestracja: 15 kwie 2020, 19:00
Has thanked: 33 times
Been thanked: 105 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Alextasha »

A co z matami do final girl? W sensie wiem że nie będzie ich po polsku ale czy sprowadzicie ang
SPRZEDAM >> *click*
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Lucky Duck Games »

Beskid pisze: 18 lis 2022, 17:17 Planujecie wystartować z ofertą black week?
Tak, ruszamy jutro.
Będzie trochę starszych tytułów w dobrych cenach.
Z rzeczy wcześniej niewidzianych angielskie wersje Sorcerer City i Grimm Forest po 50 zł.
Alextasha pisze: 21 lis 2022, 09:54 A co z matami do final girl? W sensie wiem że nie będzie ich po polsku ale czy sprowadzicie ang
Jeśli będzie możliwość zakupu jak nasz druk będzie gotowy to sprowadzimy trochę ENG.
szparx pisze: 21 lis 2022, 09:42
Lucky Duck Games pisze: 14 lis 2022, 18:56
Moonz pisze: 11 lis 2022, 18:21 +1 Kuba.

Kaczuchy, będą maty do Radlandsow u wasz czy zamawiać już zza granicy?
Będzie bardzo ograniczona ilość w naszym sklepie, będziemy informować na bieżąco. Niestety w momencie w który produkowaliśmy grę nie było druku mat, a my absolutnie nie byliśmy w stanie zamówić takiej ilości (w sensie w życiu byśmy tyle nie sprzedali), żeby wyprodukować je samemu.
Hey. Jest szansa dowiedzieć się wcześniej o terminie dostępności mat bo inaczej powstanie u mnie FOMO 🙀.
Ze względu na ograniczoną ilość wrzucimy je jak dotrą bez jakiegoś ustawiania konkretnej daty. Nie chcemy znów wywalić sklepu. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale lepszego na ten moment nie mamy. Obiecujemy, że jak będie opcja sprowadzenia więcej to na pewno to zrobimy.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10807
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3332 times
Been thanked: 3190 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: japanczyk »

Lucky Duck Games pisze: 24 lis 2022, 12:16 Z rzeczy wcześniej niewidzianych angielskie wersje Sorcerer City i Grimm Forest po 50 zł.
No i to jest Black Friday!
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Lucky Duck Games »

Będzie też można zamówić mini-dodatek do Kaskadii - oczywiście nie na przecenie, ale będzie to dogodna okazja, bo podobnie jak z mini-dodatkiem do Calico będzie tylko na naszej stronie i na konwentach.
probbi
Posty: 947
Rejestracja: 28 gru 2016, 15:13
Lokalizacja: Nadarzyn
Has thanked: 48 times
Been thanked: 87 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: probbi »

Czatować w nocy o północy czy o ludzkiej porze w ciagu dnia?
szparx
Posty: 56
Rejestracja: 24 kwie 2011, 12:10
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: szparx »

Alextasha pisze: 21 lis 2022, 09:54 A co z matami do final girl? W sensie wiem że nie będzie ich po polsku ale czy sprowadzicie ang
Jeśli będzie możliwość zakupu jak nasz druk będzie gotowy to sprowadzimy trochę ENG.
szparx pisze: 21 lis 2022, 09:42
Lucky Duck Games pisze: 14 lis 2022, 18:56

Będzie bardzo ograniczona ilość w naszym sklepie, będziemy informować na bieżąco. Niestety w momencie w który produkowaliśmy grę nie było druku mat, a my absolutnie nie byliśmy w stanie zamówić takiej ilości (w sensie w życiu byśmy tyle nie sprzedali), żeby wyprodukować je samemu.
Hey. Jest szansa dowiedzieć się wcześniej o terminie dostępności mat bo inaczej powstanie u mnie FOMO 🙀.
Ze względu na ograniczoną ilość wrzucimy je jak dotrą bez jakiegoś ustawiania konkretnej daty. Nie chcemy znów wywalić sklepu. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale lepszego na ten moment nie mamy. Obiecujemy, że jak będie opcja sprowadzenia więcej to na pewno to zrobimy.
[/quote]


Odpowiedz typu wiem ale nie powiem to żadna odpowiedź.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10807
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3332 times
Been thanked: 3190 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: japanczyk »

czy te promki do Kaskadii to beda jeszcze dsotepne? czy tak szybko wyszly?
Probowalem sfinalizowac zamowienie i wszystko wywalilo z koszyka ;/


Udalo sie zamowic, fajna promka
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4405
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1332 times
Been thanked: 835 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Hardkor »

japanczyk pisze: 25 lis 2022, 13:54 czy te promki do Kaskadii to beda jeszcze dsotepne? czy tak szybko wyszly?
Probowalem sfinalizowac zamowienie i wszystko wywalilo z koszyka ;/


Udalo sie zamowic, fajna promka
Dobra bo ja czegoś nie rozumiem. Nie wiem jak inni, ale od dawna czekałem na te dodatkowe karty do Kaskadii. Finalnie przedsprzedaż tego została uruchomiona dziś? W black friday kiedy strony wszystkim padają? Nie można tego było zrobić w normalny dzień? Jeszcze okej, gdyby sprzedaż była NIELIMITOWANA. A tutaj z tego co czytam Japanczyka to zniknęło od razu xD Serio? Poważnie jestem zawiedziony typ.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
kulka
Posty: 143
Rejestracja: 30 wrz 2016, 14:39
Has thanked: 17 times
Been thanked: 30 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: kulka »

Hardkor pisze: 25 lis 2022, 14:31 Finalnie przedsprzedaż tego została uruchomiona dziś? W black friday kiedy strony wszystkim padają?
Jeśli się nie mylę (byłem mocno śpiący), to ten dodatek jeszcze przed północą był na stronie.
Awatar użytkownika
Wender
Posty: 173
Rejestracja: 09 lip 2022, 18:13
Has thanked: 99 times
Been thanked: 72 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Wender »

kulka pisze: 25 lis 2022, 14:51
Hardkor pisze: 25 lis 2022, 14:31 Finalnie przedsprzedaż tego została uruchomiona dziś? W black friday kiedy strony wszystkim padają?
Jeśli się nie mylę (byłem mocno śpiący), to ten dodatek jeszcze przed północą był na stronie.
Obecnie jest dostępny, przed chwilą kupiłem.
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Lucky Duck Games »

Jest dostępny mini-dodatk. Zamówiony był w dużej ilości więc na pewno się nie skończył.
Strona od rana niestety płatała nam figle, ale (chwilowo) wszystko działa jak powinno.
Dobra bo ja czegoś nie rozumiem. Nie wiem jak inni, ale od dawna czekałem na te dodatkowe karty do Kaskadii. Finalnie przedsprzedaż tego została uruchomiona dziś? W black friday kiedy strony wszystkim padają? Nie można tego było zrobić w normalny dzień? Jeszcze okej, gdyby sprzedaż była NIELIMITOWANA. A tutaj z tego co czytam Japanczyka to zniknęło od razu xD Serio? Poważnie jestem zawiedziony typ.
Sprzedaż jest nielimitowana. No może nie do końca, bo jest tego wyprodukowany jakiś konkretny nakład, ale nie powinno jej szybko zabraknąć :)
Co do terminu - chcieliśmy właśnie dać możliwość dorzucenia tego mini-dodatku do zamówienia na BF. Gdybyśmy to dali przed/po to proszę nam wierzyć, że byłyby głosy pretensji, że "czemu nie ma tego na BF, bo by się dorzuciło do większego zamówienia" ;)
Jdn
Posty: 273
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 59 times
Been thanked: 44 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Jdn »

Nie mogłem znaleźć to się podzielę z innymi linkiem do tej promki: https://luckyduckgames.com/pl/gry/346-k ... inidodatek
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4405
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1332 times
Been thanked: 835 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Hardkor »

Dobra czyli strona robiła problemy. Uff, zamówione. Szkoda, że nie można w Krakowie odebrać :/ I jeszcze ta wysyłka pocztą polską...
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Jdn
Posty: 273
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 59 times
Been thanked: 44 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Jdn »

Stronka i nie tylko ona robiła problemy jak szedł live z gametrolltv. Bo były dawane dodatkowe promki do wielu stron np na lucky było 10% na wszystko poza Black Friday. Na live było 800+osób i jak wszyscy zaczynali klikać to Kaczki momentami nie działały (robiły kwa kwa).
Langus
Posty: 84
Rejestracja: 10 lut 2019, 18:42
Has thanked: 18 times
Been thanked: 81 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Langus »

Drogie Kaczki i Kaczkowie, wiadomo coś na temat (przedsprzedaży) polskiej wersji dodatku Nieśmiertelność do Diuny Imperium PL?
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4471
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1646 times
Been thanked: 2040 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: PytonZCatanu »

Gdzie można się zapisać po poprawione karty do Ranczera?
opulentus
Posty: 510
Rejestracja: 11 wrz 2016, 15:55
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 94 times
Been thanked: 29 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: opulentus »

PytonZCatanu pisze: 30 lis 2022, 08:33 Gdzie można się zapisać po poprawione karty do Ranczera?
Nie było jeszcze zapisów.
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1468
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 313 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Tringa »

Lucky Duck Games pisze: 08 lis 2022, 11:58 Niestety trzeba się jeszcze chwilkę uzbroić w cierpliwość - koleżanka z customer serwisu ogarniała całe Targi książki w Krakowie, a po powrocie miała mały urlop.
Niemniej jakoś niedługo na pewno wyślemy - sorki za poślizg.
Hej,

Nie wiem jak u innych, ale minął ponad miesiąc od uzupełnienia formularza i nie dostałam żadnej informacji, ani o wysyłce, ani o jego otrzymaniu. Mam potwierdzenie mailowe, że został uzupełniony 23.10.
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
Fiacik
Posty: 432
Rejestracja: 24 wrz 2013, 09:59
Has thanked: 61 times
Been thanked: 62 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Fiacik »

Również nie polecam sklepu kaczek. Długie terminy realizacji, brak możliwości łączenia zamówień, bardzo słaby kontakt. Widać, że na sklep położony jest minimalny nacisk.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10807
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3332 times
Been thanked: 3190 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: japanczyk »

Fiacik pisze: 30 lis 2022, 13:27 Również nie polecam sklepu kaczek. Długie terminy realizacji, brak możliwości łączenia zamówień, bardzo słaby kontakt. Widać, że na sklep położony jest minimalny nacisk.
Dlugie terminy realizacji?
Zamowienie z Black Friday juz wczoraj u mnie bylo
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1468
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 313 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Tringa »

Kilka razy coś zamawiałam ze sklepu kaczek i nie mam na co narzekać. :) Narzekam tylko na obsługę reklamacji i brak poprawionych kart, pomimo obietnicy ich wysłania. :)
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
litk
Posty: 847
Rejestracja: 30 lip 2018, 14:14
Has thanked: 176 times
Been thanked: 125 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: litk »

Fiacik pisze: 30 lis 2022, 13:27 Również nie polecam sklepu kaczek. Długie terminy realizacji, brak możliwości łączenia zamówień, bardzo słaby kontakt. Widać, że na sklep położony jest minimalny nacisk.
To i ja się dołączam. Rano zamawiam w ramach friday jakąś gierkę za 40zł, po południu pojawiają się karty do Kaskadii za 15zł i muszę za to zapłacić dwie osobne przesyłki za 10zł :shock:
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10807
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3332 times
Been thanked: 3190 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: japanczyk »

litk pisze: 30 lis 2022, 14:29
Fiacik pisze: 30 lis 2022, 13:27 Również nie polecam sklepu kaczek. Długie terminy realizacji, brak możliwości łączenia zamówień, bardzo słaby kontakt. Widać, że na sklep położony jest minimalny nacisk.
To i ja się dołączam. Rano zamawiam w ramach friday jakąś gierkę za 40zł, po południu pojawiają się karty do Kaskadii za 15zł i muszę za to zapłacić dwie osobne przesyłki za 10zł :shock:
Anuluj pierwsze zamowienie i zloz drugie - ja tak zrobilem, nie bylo zadnego problemu z anulowanie i zwrotem srodkow
Zablokowany