(Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

(Oficjalny) Lucky Duck Games 2022

Post autor: Lucky Duck Games »

Odpalamy nowy temat, w końcu mamy już 2022 i trzeba ruszać do przodu ;)

Z niewymienionych gier mamy jeszcze na pokładzie Wyspę kotów z dodatkiem i dodatek do Kronik zbrodni - Kroniki czasu.
W katalogu mamy już podpisanych ponad 20 tytułów - czekajcie na info :)
A na ten moment rzeczy, które już zapowiedzieliśmy.

Obrazek
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4471
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1646 times
Been thanked: 2039 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: PytonZCatanu »

W poszukiwaniu Planety X


Kaczuchy, możecie zdradzić choćby kwartał, w jakim planujecie premierę tej zacnej gry? 🙂
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: Lucky Duck Games »

Coś się kończy, coś zaczyna.
Dziś dostaliśmy zamówienie na ostatnie sztuki gry Watergate. Tym samym kończy się drugi nakład tego zacnego tytułu.
Nie mamy go w planie już dodrukowywać. Jeśli więc planowaliście zakup to lepiej zwlekać mniej niż bardziej ;)
W poszukiwaniu Planety X


Kaczuchy, możecie zdradzić choćby kwartał, w jakim planujecie premierę tej zacnej gry?
Końcówka pierwszej połowy roku zapewne.
dave20_
Posty: 56
Rejestracja: 18 sie 2021, 18:43
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: dave20_ »

Drogie Kaczuszki :oops: czy wiadomo kiedy Wyspa Kotów na 100% będzie w sprzedaży :?:
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1365
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: Emil_1 »

Dobry:)
Czy kroniki czasu to oddzielne pudełko czy też dodatkowa mini kampania dla posiadaczy wszystkich trzech gier z wersji Millenium?
Miłego dnia! :)
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 758
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 660 times
Been thanked: 771 times
Kontakt:

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: anitroche »

Emil_1 pisze: 09 sty 2022, 10:35 Dobry:)
Czy kroniki czasu to oddzielne pudełko czy też dodatkowa mini kampania dla posiadaczy wszystkich trzech gier z wersji Millenium?
Posiadam kroniki czasu i w nich znajdziesz po jednym dodatkowym scenariuszu do kazdego z trzech pudełek z serii oraz w pudełku jest czwarty scenariusz łączący wszystkie 3 pudełka podstawowe, bo żeby rozwiązać tę sprawę będziemy podróżować w czasie przez wszystkie 3 pudełka i do tych wszystkich dodatkowych scenariuszy trzeba mieć te pudełka podstawowe, ponieważ w dodatku znajdziemy tylko kilka kart nowych postaci i przedmiotów i lokacji, które do rozegrania dodatkowych scenariuszy będziemy mieszać z zawartością pudełek podstawowych.
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
Awatar użytkownika
AntBehindLeaf
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:59
Has thanked: 72 times
Been thanked: 137 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: AntBehindLeaf »

Coś wiadomo na temat promocji na Barona Voodoo :) ?
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: Lucky Duck Games »

AntBehindLeaf pisze: 09 sty 2022, 17:49 Coś wiadomo na temat promocji na Barona Voodoo :) ?
Rusza w czwartek :)
Emil_1 pisze: 09 sty 2022, 10:35 Dobry:)
Czy kroniki czasu to oddzielne pudełko czy też dodatkowa mini kampania dla posiadaczy wszystkich trzech gier z wersji Millenium?
Będzie osobne pudełko do kupienia u nas w sklepie online czy na konwentach. Po angielsku są już dostępne 2 z 4 scenariuszy, ale wolimy poczekać, żeby produkt był kompletny i wtedy wrzucimy go do sprzedaży.
dave20_ pisze: 09 sty 2022, 09:56 Drogie Kaczuszki :oops: czy wiadomo kiedy Wyspa Kotów na 100% będzie w sprzedaży :?:
Dziś po noworocznym remanencie rusza nasz magazyn i w tym tygodniu gra ruszy do hurtowni. Dokładnego dnia ie chcemy się jednak podejmować podać.
Z całą pewnościa gra będzie dostępna na koniec tygodnia lub na początku przyszłego.
Awatar użytkownika
_Berenice_
Posty: 757
Rejestracja: 17 lis 2012, 14:36
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 62 times
Been thanked: 475 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: _Berenice_ »

A jak z marką Destinies? Kiedy dodatki w PL, czy są jakieś plany, co do nowych dodatków?

Wiem, że niedawno była premiera podstawki, ale to jest tak dobre, że już mam niedosyt :wink:
Moja kolekcja

Planszówkowy PKS - gdzie planszówki kupujemy sami, a wy decydujecie, czy również chcecie wydać na nie swoje pieniądze!

ZnadPlanszy.pl - zapraszamy też do naszego bloga, gdzie także dzieją się różniste rzeczy :>
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4471
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1646 times
Been thanked: 2039 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: PytonZCatanu »

Uwaga, sprzedaje swój pomysł dla Destinies:

Zeszyty ze scenariuszami ala Gloomahaven Szczęki Lwa.

Regrywalność do potęgi, redukcja kosztów. Bierzcie kaczuchy i monetyzujcie z autorem 🙂
kieves
Posty: 26
Rejestracja: 09 lis 2020, 15:57
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: kieves »

_Berenice_ pisze: 11 sty 2022, 13:34 A jak z marką Destinies? Kiedy dodatki w PL, czy są jakieś plany, co do nowych dodatków?

Wiem, że niedawno była premiera podstawki, ale to jest tak dobre, że już mam niedosyt :wink:
Podbijam, to jest fenomenalne i chcę już wszystkie dodatki :D
John_S_PJK

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: John_S_PJK »

Czy został już gdzieś określony termin początku przedsprzedaży dodatku do Diuny i upgrade packa?
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4471
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1646 times
Been thanked: 2039 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: PytonZCatanu »

MicroMacro: Crime City – Full House

Czy będzie wydanie PL w 2022?
TTR_1983
Posty: 3923
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: TTR_1983 »

PytonZCatanu pisze: 12 sty 2022, 20:44 MicroMacro: Crime City – Full House

Czy będzie wydanie PL w 2022?
https://www.facebook.com/planszowenewsy ... 3506099630
SickMind
Posty: 154
Rejestracja: 02 lip 2020, 12:16
Has thanked: 7 times
Been thanked: 22 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: SickMind »

Gdzie ta promocja na Barona Voodoo?
Bo ja i dzisiaj przez cały dzień nie uświadczyłem?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10803
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3328 times
Been thanked: 3189 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: japanczyk »

SickMind pisze: 13 sty 2022, 18:33 Gdzie ta promocja na Barona Voodoo?
Bo ja i dzisiaj przez cały dzień nie uświadczyłem?
🔥 POLSKA INSTRUKCJA 🔥

Wiele razy pytaliście o polską instrukcję do Barona Voodoo od Lucky Duck Games. Nie było takiej, więc postanowiliśmy ją stworzyć! Monika i Piotrek połączyli siły i tak oto możemy udostępnić Wam polskie tłumaczenie instrukcji do tej gry. Sama zaś gra jest niezależna językowo.

Jeśli nie znacie jeszcze Barona Voodoo, a lubicie świetne i fajnie wykonane gry abstrakcyjne zachęcamy do obejrzenia naszego gameplaya: https://bit.ly/3Ga9S39.

To nie koniec dobrych wieści! Wraz z wydawnictwem Lucky Duck Games Polska przygotowaliśmy dla Was kapitalną promocję na ten tytuł, która rozpocznie się już dziś podczas naszego wieczornego liva! Będzie mega ogień!

Instrukcję pobierzecie stąd: https://bit.ly/3nbSMud

#baronvoodoo #polskainstrukcja #luckyduckgames #planszowenewsy #pn
TTR_1983
Posty: 3923
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: TTR_1983 »

Jest promka, do jutra do 21.00.

49 zł+ darmowa dostawa (po wpisaniu kodu BARON).
Awatar użytkownika
AntBehindLeaf
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:59
Has thanked: 72 times
Been thanked: 137 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: AntBehindLeaf »

Ogień :twisted: Hejtowałem LDG na black friday, ale tutaj zacna promocja, czapki z głów !
Awatar użytkownika
Nidhogg
Posty: 1290
Rejestracja: 13 cze 2013, 20:36
Lokalizacja: Romb Kujawski
Has thanked: 84 times
Been thanked: 49 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: Nidhogg »

A kiedy będą dostępne: Dice Throne: Koszulki na karty ? bo na razie w sklepie jest tylko że będą ale nawet brak jest opisu :)
7% rabatu - 3Trolle
10% rabatu - Planszostrefa
Zbiórki gdzie jestem organizatorem: tu
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1516
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 297 times
Been thanked: 633 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: EsperanzaDMV »

Drogie Kaczki, czy jest szansa, że dodatek do Destinies: Myth&Folklore ENG będzie można u Was kupić? Teraz pokazuje mi, że wysyłka do Polski jest niemożliwa :/
Posiadam podstawkę w wersji angielskiej i chciałbym w tym samym języku mieć dodatek, a z tego co macie napisane na stronie, to jest to LDG Exclusive, więc inaczej niż przez Waszą stronę się nie da zamówić... Da się zamówić wersję francuską, ale jednak wolałbym angielską :D
Szmajchel78
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2021, 20:29
Been thanked: 7 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: Szmajchel78 »

Witam,
przepraszam, że w tym temacie, ale jako że jestem "olewany" przez LDG we wszystkich kanałach, poprzez które się kontaktuję, piszę to w końcu na forum publicznym.
Krótki wstęp - prowadzę sklep z klockami LEGO, ale od zeszłego roku zainteresowałem się grami planszowymi i zacząłem pozyskiwać je od wydawców.
W trakcie kampanii Dice Throne kontaktowałem się na tym forum z LDG - otrzymałem informację iż wsparcie poprzez wspieram.to daje mi oprócz standardowej gry dodatkowe karty i ekskluzywne kości. Ponadto, że w momencie otrzymania zamówienia otrzymam fakturę za zakup. Zakupiłem 6 kompletów (komplet - 4 gry, dodatkowe karty, ekskluzywne kości).
Gry otrzymałem w grudniu (pomijam poślizg, teraz już wiem że planowane terminy mają się w przypadku gier planszowych nijak do terminów faktycznych), bez kości, bez faktury.
Napisałem poprzez wspieram.to kilka wiadomości co kilka dni - brak odpowiedzi. Napisałem wiadomość poprzez FB - zero odpowiedzi. Napisałem do osoby, z którą rozmawiałem tutaj na forum poprzez wiadomości prywatne - zero odpowiedzi. Napisałem na adres e-mail ze strony www LDG - BINGO, dostałem po kilku godzinach odpowiedź - mam podać dane do faktury (od razu ją wystawią), odnośnie kości odpowiedź była dla mnie niejasna. Od razu odpisałem z danymi do faktury i dalszym zapytaniem o kości. Minęły kolejne cztery dni - nic. Generalnie termin "od razu" nabiera trochę innego znaczenia.
Braci planszówkowa - proszę o oświecenie - czy takie traktowanie to norma? Czy zbyt wiele oczekuję? Czy teraz są takie czasu, że na rynku gier planszowych klient to bardziej "petent", który przeszkadza, a jak już kupił, to niech się więcej o nic nie pyta, broń boże nie dopytuje, bo swoje już dostał (po czasie, bo po czasie, ale dostał)?
Czy mogę liczyć na jakieś poważne potraktowanie i ustosunkowanie się do tak prozaicznej prośby?
Jeżeli, to zły wątek, to przepraszam - proszę wówczas Administratorów o wskazanie GDZIE mogę z tym tematem powalczyć.
Ja, jako osoba prowadząca własny biznes, choćbym nie wiem jaki miał "młyn" związany z zamówieniami, magazynem, prowadzeniem biznesu itd. nie wyobrażam sobie w taki sposób potraktować klienta, jest to według mnie absolutnie naganne. I choćby oferowany produkt był najlepszy na świecie, to przy takiej obsłudze ja z firmą sprzedającą ten produkt nie chcę już mieć nigdy więcej nic wspólnego.
Uf...ulało się, ale musiałem.
Awatar użytkownika
Beskid
Posty: 986
Rejestracja: 29 sie 2021, 21:52
Has thanked: 731 times
Been thanked: 221 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: Beskid »

Niestety to standard w przypadku wydawnictw, że czeka się kilka dni na odpowiedź, która czasem wymaga doprecyzowania.
Jeśli jednak ktoś już odpisze to zwykle się podpisze i korespondencja jest efektywna, choć leniwa.

Akurat kaczki odpisały mi na drugi dzień jak zgłaszałem pewien problem z zakupem online.
Trzymam kciuki, że i w Twojej sprawie będzie pozytywny finał :)
AntBehindLeaf pisze: 14 sty 2022, 01:00 Hejtowałem LDG na black friday, ale tutaj zacna promocja, czapki z głów !
BF puścili Calico za jakoś $9 i z tego co kojarzę niczego nie anulowali, czapki za głów!
Awatar użytkownika
AntBehindLeaf
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:59
Has thanked: 72 times
Been thanked: 137 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: AntBehindLeaf »

Beskid pisze: 14 sty 2022, 23:56 BF puścili Calico za jakoś $9 i z tego co kojarzę niczego nie anulowali, czapki za głów!
Zapach cebuli rozciąga się po czeluściach internetu do dzisiaj.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4403
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1332 times
Been thanked: 835 times
Kontakt:

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: Hardkor »

No ja w sumie też muszę trochę ponarzekać. Puściłem 14 grudnia (równy miesiac temu) reklamacje poprzez ich email, że dostałem przetarte porządnie pudełko od Dice Throne. do tej pory zero odp, na forum drugiego stycznia po mojej reakcji tutaj, że ciągle cisza odpisał mi ktoś, że osoba od obsługi klienta ma wolne i wroci 10 stycznia. To co teraz caly tydzien znowu nie bylo czas na odp?
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
_leigam_
Posty: 937
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 195 times

Re: Lucky Duck Games 2022

Post autor: _leigam_ »

Hardkor pisze: 15 sty 2022, 00:12 No ja w sumie też muszę trochę ponarzekać. Puściłem 14 grudnia (równy miesiac temu) reklamacje poprzez ich email, że dostałem przetarte porządnie pudełko od Dice Throne. do tej pory zero odp, na forum drugiego stycznia po mojej reakcji tutaj, że ciągle cisza odpisał mi ktoś, że osoba od obsługi klienta ma wolne i wroci 10 stycznia. To co teraz caly tydzien znowu nie bylo czas na odp?
Ustawowo mają 14 dni na odniesienie się do reklamacji, jeśli tego nie zrobili to została zaakceptowana. Teraz czekasz tylko na wysłanie :wink:
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Zablokowany