(Częstochowa, Kłobuck i okolice) Gracze Poszukiwani!

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Confidential
Posty: 170
Rejestracja: 26 mar 2018, 20:41
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

(Częstochowa, Kłobuck i okolice) Gracze Poszukiwani!

Post autor: Confidential »

Jesteś graczem, ale nie masz za bardzo z kim pograć?
A może jesteś póki co tylko zainteresowany/zainteresowana tematem i masz chęć się w niego nieco zagłębić?
Odczuwasz pewną obawę przed dołączeniem do ludzi, którzy grają razem od lat?
Otóż wpadłem na pomysł założenia nowej grupy planszówkowej. :wink: W ten sposób wszyscy rozpoczynalibyśmy interakcję od tego samego punktu i "chemia" wytworzyłaby się naturalnie.

Dlaczego jednak w temacie wymieniłem Kłobuck ORAZ Częstochowę, skoro te dwa miasta aż tak blisko siebie nie leżą?
Chciałem na początku zorientować się z jakich miejscowości najwięcej ludzi byłoby chętnych na takie spotkania i dopiero wtedy wspólnie ustalilibyśmy miejsce, w którym odbywać by się miały sesje - tak, by wszystkim było wygodnie.

"Spotkania w dobie pandemii? Oszalałeś?!"
Cóż... Potrzeba gry oraz ludzkiej interakcji bywa silna. 8) Nie wiadomo też kiedy udałoby nam się zgadać na wspólne granie - a nawet ile osób by się na to pisało - więc im wcześniej się coś ustali, tym lepiej.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, daj znać poniżej! :D
Pabl0
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2022, 21:36
Has thanked: 2 times

Re: (Częstochowa, Kłobuck i okolice) Gracze Poszukiwani!

Post autor: Pabl0 »

Ja chętnie, choć tylko w niektóre weekendy bywam aktualnie w Częstochowie. :wink:
Może też mógłbym kogoś jeszcze zaangażować, a nawet znaleźć odpowiednie miejsce.
Confidential
Posty: 170
Rejestracja: 26 mar 2018, 20:41
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: (Częstochowa, Kłobuck i okolice) Gracze Poszukiwani!

Post autor: Confidential »

Nie spodziewałem się, że ktoś tak szybko odpowie. :D

Pozostaje czekać na więcej zgłoszeń...
Confidential
Posty: 170
Rejestracja: 26 mar 2018, 20:41
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: (Częstochowa, Kłobuck i okolice) Gracze Poszukiwani!

Post autor: Confidential »

Ponawiam zapytanie.

Niedawno przeprowadziłem się do Częstochowy, kolekcja stale się powiększa, a ze swoją dotychczasową grupą gram coraz rzadziej. Czy w Częstochowie oraz jej okolicach ktoś jeszcze gra lub jest zainteresowany założeniem grupy?
Denvi
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2023, 00:45

Re: (Częstochowa, Kłobuck i okolice) Gracze Poszukiwani!

Post autor: Denvi »

Część, chętnie bym zagrał - ale jestem nowy w temacie, więc jeśli to nie przeszkadza to śmiało pisać. Częstochowa
ODPOWIEDZ