Przeźroczyste podstawki pod "lataczy" - gdzie kupić?

Własnoręczne działania twórcze: upiększanie, inserty, malowanie figurek, tworzenie prototypów, stoły do planszówek itp.
McNab
Posty: 221
Rejestracja: 19 paź 2015, 20:32
Has thanked: 43 times
Been thanked: 139 times

Przeźroczyste podstawki pod "lataczy" - gdzie kupić?

Post autor: McNab »

Szukam szukam i nie mogę znaleźć - podstawki pod figurki latające - konkretnie ze Star Wars Rebelia.
Są wprawdzie w dosyć ograniczonej ilości te z Citadel, drogie jak za takie ilości i trochę za duże, szukam takich o wymiarach 20 - 25mm.
Wydrukowałem fanowski dodatek do tej gry, dokupiłem stateczki z dodatku Star Wars: Armada Rogues and Villains Expansion Pack, które pasują do fanowskiego dodatku do Rebelii i zrobił się taki problem - albo obciąć tamtym "nóżki" do podstawek i zamiast w podstawkach niech sobie leżą, albo tym z Rebelii dorobić podstawki, takie pomieszanie pojazdów na podstawkach i leżących bez nich wygląda koślawo.
Nie dyskutuj z trolem, bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.
promykx
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2017, 09:47
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Przeźroczyste podstawki pod "lataczy" - gdzie kupić?

Post autor: promykx »

Też kiedyś szukałem i rekurencyjnie podaję viewtopic.php?f=61&t=73305&p=1404679#p1404679
a w nim już dalsze linki :) niektóre może działają :)
zderzak82
Posty: 12
Rejestracja: 04 sty 2019, 22:42

Re: Przeźroczyste podstawki pod "lataczy" - gdzie kupić?

Post autor: zderzak82 »

Hey, jak te standy sie mocuje? Jesli sa klejone czy nie ma później problrmu zeby upchnąć je w podełku?
ODPOWIEDZ