Portal Games - plany wydawnicze 2022

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
azazelmo
Posty: 882
Rejestracja: 12 sie 2019, 10:49
Has thanked: 148 times
Been thanked: 273 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: azazelmo »

menelobej pisze: 20 sty 2023, 21:28
azazelmo pisze: 20 sty 2023, 20:49
Shodan pisze: 20 sty 2023, 20:33

Wiadomo kiedy dokładnie?
Boju, żeby tylko nie Brassy.
Ja jednak stawiam na Portal, bo w sumie Prezes mówiąc o Brasach tak uchylił się od jakiejkolwiek deklaracji, że nie.
Czyli tanio, ale błędy na kartach.
„Briminghal” i „Lankister”. Dla mnie spoko wyjście.
tsodo
Posty: 124
Rejestracja: 01 maja 2018, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 46 times
Been thanked: 33 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: tsodo »

eveni pisze: 20 sty 2023, 20:39
shuji pisze: 20 sty 2023, 20:21 Portal zwolnił kijankę ??
Widziałam kawałek PlanszówekTv chyba tydzień temu, według tego co Ignacy powiedział Joanna sama odchodzi, żeby realizować się zgodnie z kierunkiem studiów jaki ukończyła. Dlatego zdziwiło mnie stwierdzenie, że została wylana na bruk.
Bo to jak zwykle szukanie taniej sensacji.
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 983
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 614 times
Been thanked: 537 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: Irr3versible »

eveni pisze: 20 sty 2023, 20:39
shuji pisze: 20 sty 2023, 20:21 Portal zwolnił kijankę ??
Widziałam kawałek PlanszówekTv chyba tydzień temu, według tego co Ignacy powiedział Joanna sama odchodzi, żeby realizować się zgodnie z kierunkiem studiów jaki ukończyła. Dlatego zdziwiło mnie stwierdzenie, że została wylana na bruk.
A mnie nie zdziwiło, acz tylko dlatego że tak głupie wpisy stają się czymś normalnym. Niestety. Zaczyna mnie męczyć czytanie niektórych użytkowników, wszystko jest pisane z jadem i przekąsem. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, aby podsumować informację o odejściu pracownika (w związku z chęcią rozwoju w innej dziedzinie) do wywalenia na bruk. I chyba nie chce wiedzieć.
Żywię tylko nadzieję, że indywidualność która tak piszę nie spotka się z podobnymi plotkami, gdy sama będzie podejmować decyzje o zmianach w swoim życiu - choć z drugiej strony, pozna wtedy na własnej skórze czym jest niedojrzałość internetowa.

Ulało się, przepraszam.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3215
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 419 times
Been thanked: 1007 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: psia.kostka »

tsodo pisze: 20 sty 2023, 21:42 Bo to jak zwykle szukanie taniej sensacji.
Spoiler:
Irr3versible pisze: 20 sty 2023, 22:18 aby podsumować informację o odejściu pracownika (w związku z chęcią rozwoju w innej dziedzinie) do wywalenia na bruk
Jeden film obejrzales (z jednej strony) i juz wiesz wszystko?
To obejrzyj drugi, to bedziesz mial taki sam input do wnioskow jak ja.
W skrocie: bardzo ciezko, bardzo slabo, duzo opoznien, niestety sa zmiany skladu firmy. Oj oj.
Pozdro!
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2049
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 271 times
Been thanked: 422 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: tomp »

A wiadomo co z Jakubem Poczętym ?
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
konradstpn
Posty: 855
Rejestracja: 22 sie 2017, 12:11
Has thanked: 200 times
Been thanked: 302 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: konradstpn »

I wszystkie te tanie, pudelkowe sensacyjki, ma się rozumieć, w pełnoprawnym wątku plany wadawnicze. Jeszcze chyba nie było nic o zarobkach w Portalu.
Gram, więc jestem.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3215
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 419 times
Been thanked: 1007 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: psia.kostka »

konradstpn pisze: 20 sty 2023, 23:31 w pełnoprawnym wątku plany wadawnicze.
Moze byc trudno planowac, jak sie traci developerow. Stad pojawil sie ten wtręt, bo mowiono o grze Osadnikow od zewnetrznego tworcy.
tomp pisze: 20 sty 2023, 22:55 A wiadomo co z Jakubem Poczętym ?
Wg mojej (niklej) wiedzy nie jest(ani nie byl) on etatowym pracownikiem Portalu.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
toblakai
Posty: 1255
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 215 times
Been thanked: 222 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: toblakai »

psia.kostka pisze: 20 sty 2023, 23:39
konradstpn pisze: 20 sty 2023, 23:31 w pełnoprawnym wątku plany wadawnicze.
Moze byc trudno planowac, jak sie traci developerow. Stad pojawil sie ten wtręt, bo mowiono o grze Osadnikow od zewnetrznego tworcy.
Już przestań sobie wymyślać dramy tam gdzie ich nie ma.

Chociaż w sumie to łatwiej będzie zacząć ignorować twoje wpisy bo to w większości proby wysmiewania lub rozkręcenia g-burzy. Leci na block liste dla świętego spokoju.
loaru
Posty: 299
Rejestracja: 13 sty 2015, 10:07
Has thanked: 63 times
Been thanked: 115 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: loaru »

I potem zdziwienie, że wydawcy nie chcą udzielać się na forum, jak są tu regularnie pomawiani i opluwani… fejk info o zwolnieniu, narzekanie na jakość brassa, który nawet nie został zapowiedziany…

No nic, psie kostki szczekają, Portalcon jedzie dalej :D Czekamy na ogłoszenia!
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3215
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 419 times
Been thanked: 1007 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: psia.kostka »

Piszcie na temat wątku i nie przypalcie sernikow.
Marudzenie na mnie i pozegnania -> zapraszam na dedykowana skrzynke odbiorcza: (void)
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2024
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 120 times
Been thanked: 309 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: walkingdead »

Ej, ale co Ci ten Portal zrobił?
Jeśli nie zgadzasz się z ich wizją, polityką wydawniczą, jakością gier, osobą Ignacego- to nie lepiej po prostu nie kupować ich gier, nie obserwować doniesień i nie czytać tego wątku?
A Ty zamiast tego oglądasz ich materiały, wyciągasz daleko idące wnioski z "normalnych" kolei ludzkiego losu (zmiana pracy, restrukturyzacja w firmach) i jeszcze całym tym kwasem dzielisz się w wątku, gdzie ludzie przychodzą poczytać o grach Portalu.
Może niech antyfani Portalu założą sobie jakiś osobny wątek, stowarzyszenie albo kanał na YT. Bo ileż można?
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4616
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1197 times
Been thanked: 1409 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: Mr_Fisq »

walkingdead pisze: 21 sty 2023, 09:49 (...)
Jeśli nie zgadzasz się z ich wizją, polityką wydawniczą, jakością gier, osobą Ignacego- to nie lepiej po prostu nie kupować ich gier, nie obserwować doniesień i nie czytać tego wątku?
(...)
Może niech antyfani Portalu założą sobie jakiś osobny wątek, stowarzyszenie albo kanał na YT. Bo ileż można?
Do tego jeszcze temat dla Fanboyów, którzy wypisują bezpodstawne peany na cześć :roll:
Nie wypychajmy krytyki Portalu z wątku, dbajmy po prostu o to żeby była to krytyka, a nie złośliwe docinki...
Sprzedam: Wiosenne porządki: Horror w Arkham - 5 cykli, Łowcy A.D. 2114, Uśpieni Bogowie, Moje Miasto.
Przygarnę: Legendary Encounters: Firefly, Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2024
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 120 times
Been thanked: 309 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: walkingdead »

Nie jestem fanboyem. Właśnie spoglądam na kolekcję i mam całe 2 tytuły Portalu. :D
Ale jako naiwniak wolałabym, abyśmy wspierali rodzime wydawnictwa. Konstruktywna i zasadna krytyka? Jak najbardziej.
Wyciąganie brudów, które niekoniecznie są prawdą (dorabianie historii do odejścia Joanny etc) i uszczypliwości na każdym kroku to już chyba przesada.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4616
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1197 times
Been thanked: 1409 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: Mr_Fisq »

walkingdead pisze: 21 sty 2023, 10:01 Nie jestem fanboyem. Właśnie spoglądam na kolekcję i mam całe 2 tytuły Portalu. :D
Nie zarzucam Ci fanboystwa, skąd ten pomysł? Tylko podkreślam niedorzeczność wypychania krytyki tematu.
Sprzedam: Wiosenne porządki: Horror w Arkham - 5 cykli, Łowcy A.D. 2114, Uśpieni Bogowie, Moje Miasto.
Przygarnę: Legendary Encounters: Firefly, Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3215
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 419 times
Been thanked: 1007 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: psia.kostka »

walkingdead pisze: 21 sty 2023, 09:49 A Ty [...] oglądasz ich materiały, wyciągasz daleko idące wnioski z "normalnych" kolei ludzkiego losu (zmiana pracy, restrukturyzacja w firmach)
Dzieki, ze zauwazylas, ze ogladam ich materialy. Nie jest prawda, jakobym budzil sie rano i pierwsze co, to szkalowal dla funu. Jednak gdy tylko moja narracja zdarzen byla odmienna od Ignacego, to wiele osob sie zagotowalo. Spijacie te slowa prezesa jak prawdy objawione. Pracy marzen sie nie porzuca, widac ze tam cos sie zadzialo, nawet po minach i atmosferze przekazu.
i jeszcze całym tym kwasem dzielisz się w wątku, gdzie ludzie przychodzą poczytać o grach Portalu.
To Twoje slowa, ze kwas. No jesli w materiale widac kwas to coz, nie jest to moja zawisc przeciez.
Wlasnie dlatego podzielilem sie tez tutaj tym angielskim materialem, bo uwazam, ze wielu osobom umyka ten drugi kanal, a moga z niego dowiedziec sie wiecej o wydawnictwie. Tez miedzy wierszami, jesli potrafia byc obiektywnym obserwatorem, a nie jedynie klakierem.

BTW
Tutejsza obrona jest "na slepo", bo ktos powiedzial cos wbrew waszej wizji swiata, to trzeba zakopac.
Jak w offtopowym watku thermomixa, gdy padlo, ze "to dobre dla kogos, kto nie umie gotowac", to kazdy wlasciciel odebral to jako atak i sie zagotowal :D
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
yrq
Posty: 940
Rejestracja: 06 sie 2018, 10:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 331 times
Been thanked: 346 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: yrq »

Wy tu o głupotach a Portal wydaje Zombicide Undead or Alive jednak.

Oczywiście poza większymi hitami (Trickerion, Too Many Bones)
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4616
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1197 times
Been thanked: 1409 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: Mr_Fisq »

yrq pisze: 21 sty 2023, 10:48 Wy tu o głupotach a Portal wydaje Zombicide Undead or Alive jednak.

Oczywiście poza większymi hitami (Trickerion, Too Many Bones)
Wojenka może się tu dalej toczyć, o nowych tytułach można już podyskutować w temacie na nowy rok:
viewtopic.php?t=78146
Sprzedam: Wiosenne porządki: Horror w Arkham - 5 cykli, Łowcy A.D. 2114, Uśpieni Bogowie, Moje Miasto.
Przygarnę: Legendary Encounters: Firefly, Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4472
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1646 times
Been thanked: 2042 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: PytonZCatanu »

PytonZCatanu pisze: 19 sty 2023, 07:19 Intuicja mówi mi że będzie Woodcraft (linia Suchego) i może Brass (wrogie przejęcie klasyka) i może coś z Essen (Lacrimosa?). Pewnie dodadzą coś z ameri, bo w wymienionych grach nie ma zbyt wielu kości 🙂 8)
Jestem zawiedziony, że nikt nie rozszyfrował 😉
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 983
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 614 times
Been thanked: 537 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: Irr3versible »

psia.kostka pisze: 21 sty 2023, 10:31
Spoiler:
BTW
Tutejsza obrona jest "na slepo", bo ktos powiedzial cos wbrew waszej wizji swiata, to trzeba zakopac.
Jak w offtopowym watku thermomixa, gdy padlo, ze "to dobre dla kogos, kto nie umie gotowac", to kazdy wlasciciel odebral to jako atak i sie zagotowal :D
Stary, przestań bo już na prawdę nie wypada.
Piszesz swoją projekcję (wywalona na bruk), nie mając najmniejszych podstaw do takiej opinii. Gdybyś chociaż potrafił lepiej ważyć słowo lub przekaz, zastrzeżeń byłoby mniej. Ale nie, Ty musisz rzucić bombą. A skonfrontowany potrafisz odesłać do jakiegoś materiału, z którego Ty dopisałeś sobie nośne hasło.
Najgorsze jest to, że jak komuś tak po prostu po ludzku nie podoba się taki język (bezpodstawne szkalowanie i powtarzanie bredni) to strzelasz z armaty nazywając innych palladynami... Ja jestem inaczej wychowany i mam trochę więcej szacunku dla innych osób. Nie ma to nic wspólnego z sympatią do wydawnictwa.
Więc podkreślę znowu, Twoja wypowiedź ma się nijak do konstruktywnej krytyki. Chcesz nadal utrzymywać sensacje, daj innym podstawę do zrozumienia Twojego osądu, konkret proszę. Inaczej pozostanie smród, Tobie to zwisa ale jestem sobie w stanie wyobrazić że Joannie takie opinie nie pomogą.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3215
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 419 times
Been thanked: 1007 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: psia.kostka »

Irr3versible pisze: 21 sty 2023, 11:07 Stary, przestań bo już na prawdę nie wypada.
Mlody, obejrzales material ktory linkowalem? Czy nie miales czasu? Albo jestes ponad to?
Twoja wypowiedź ma się nijak do konstruktywnej krytyki.
Obudz sie, ja nigdzie nie mam aspiracji do krytyki, nawet konstruktywnej.
Tak jak mowisz, dalem osąd. Cos tam nie zagralo i sciezki sie rozeszly.
Joannie takie opinie nie pomogą.
Akurat te jedna osobe staralem sie wspierac, ale jestes tak zaslepiony, ze tego nie widzisz.


PS Te gadki sa pozaregulaminowe w tym wątku, wiec zakonczmy.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 983
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 614 times
Been thanked: 537 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: Irr3versible »

Przypomnę, nie napisałeś że ścieżki się rozeszły.
Napisałeś wywalona na bruk.
Z mojej strony też koniec, swój punkt widzenia przedstawiłem.
mineralen
Posty: 951
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:07
Has thanked: 558 times
Been thanked: 638 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: mineralen »

psia.kostka pisze: 21 sty 2023, 11:17
Irr3versible pisze: 21 sty 2023, 11:07 Stary, przestań bo już na prawdę nie wypada.
Mlody, obejrzales material ktory linkowalem? Czy nie miales czasu? Albo jestes ponad to?
Dzięki za zmarnowanie 20 minut słuchania Trzewiczka po angielsku. Podczas tego materiału wspomina dwa razy (na początku i na końcu), że „one of our employees is leaving the company.” Nawet nie pamiętam czy wymienił Joannę z imienia. Powiedział dodatkowo, że powie o tym więcej w przyszłych filmach.

Jak z tego filmiku dokonałeś takiej interpretacji to jest dla mnie niepojęte.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4406
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1334 times
Been thanked: 836 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: Hardkor »

Skoro już mamy plany wydawnicze 2023 to może ten temat zostanie zamknięty?
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
ArnhemHorror
Posty: 496
Rejestracja: 01 maja 2013, 23:09
Lokalizacja: NibyLandia
Has thanked: 324 times
Been thanked: 152 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: ArnhemHorror »

psia.kostka pisze: 21 sty 2023, 11:17
Irr3versible pisze: 21 sty 2023, 11:07
Joannie takie opinie nie pomogą.
Akurat te jedna osobe staralem sie wspierac, ale jestes tak zaslepiony, ze tego nie widzisz.
Czy aby na pewno kogokolwiek wspierasz takimi wpisami, poza swoim ego? Sugerowanie bez znajomości sprawy, że sobie nie poradziła z pracą, czy z hejtem i generalne robienie z niej ofiary w całej sytuacji, to nie wsparcie tylko próba wzbudzenia pożałowania.
W życiu jest miejsce na jedynie 3 2 1 LCGi.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3215
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 419 times
Been thanked: 1007 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: psia.kostka »

Irr3versible pisze: 21 sty 2023, 11:40 Przypomnę, nie napisałeś że ścieżki się rozeszły.
Napisałeś wywalona na bruk.
psia.kostka pisze: 20 sty 2023, 19:57 jeden z dev Portalu wlasnie wyladowal na bruku
Tak dla jasnosci to napisalem to inaczej. Wylądować a wywalic to w moim slowniku co innego. Ktos pracowal, ale juz nie pracuje. Nagle i emocjonalnie sie zmienia sytuacja. Jak sie rzuca papier, to tez sie laduje na bruku. Bo malo kto ma druga kariere na podoredziu, prawda? A chyba w trakcie uruchamiania Thorgala przez Portal, to odejscie glownego nazwiska z pudelka to nie jest cos naturalnego. Wezcie sie na odrobine obiektywizmu wysilcie.
wilecki pisze: 21 sty 2023, 13:42 Sugerowanie bez znajomości sprawy, że sobie nie poradziła z pracą, czy z hejtem i generalne robienie z niej ofiary w całej sytuacji, to nie wsparcie tylko próba wzbudzenia pożałowania.
Nigdzie nie sugerowalem, ze ktos sobie nie poradzil w pracy, albo jest ofiara. Mocno wszystko nadinterpretujecie i w zasadzie odwracacie moje intencje. Trudno jest to ciagnac z sensem w takim przypadku.
Przeciwnie, podejrzewam, ze niefajnie tam sie pracowalo (crunch, roczna zwiecha robinsona itp) i sie posypalo, i nie bylo tam juz przyszlosci.
Zaznaczylem tez, ze sa to oczywiscie tylko moje domysly.
mineralen pisze: 21 sty 2023, 12:13 Nawet nie pamiętam czy wymienił Joannę z imienia.
No to jak ogladales jak nawet nie pamietasz czy byly wazne szczegoly? :) Nie wymienil.
Jak z tego filmiku dokonałeś takiej interpretacji to jest dla mnie niepojęte.
Masz racje, interpretacja mogla byc na wyrost, ale byl to pierwszy material o tym temacie, a wy teraz to analizujecie znajac juz polski film o tym. Ja tam widzialem taki przekaz: "duzo opoznien, duzo wpadek, duzo nerwow -> ktos niestety odejdzie z zespolu". I wcale to nie znaczy "ofiary" lub ze "sobie nie radzi w pracy". W mojej ocenie byly kwasy i sie wypalilo i sie rozeszli. A historia o nowej karierze nie musi byc pierwotnym inicjatorem rozwiazania umowy.

Zajmijcie sie juz lepiej Portalconem :)
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Zablokowany