Portal Games - plany wydawnicze 2022

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2034
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 121 times
Been thanked: 329 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: walkingdead »

psia.kostka pisze: 21 sty 2023, 10:31
walkingdead pisze: 21 sty 2023, 09:49 A Ty [...] oglądasz ich materiały, wyciągasz daleko idące wnioski z "normalnych" kolei ludzkiego losu (zmiana pracy, restrukturyzacja w firmach)
Dzieki, ze zauwazylas, ze ogladam ich materialy. Nie jest prawda, jakobym budzil sie rano i pierwsze co, to szkalowal dla funu. Jednak gdy tylko moja narracja zdarzen byla odmienna od Ignacego, to wiele osob sie zagotowalo. Spijacie te slowa prezesa jak prawdy objawione. Pracy marzen sie nie porzuca, widac ze tam cos sie zadzialo, nawet po minach i atmosferze przekazu.
i jeszcze całym tym kwasem dzielisz się w wątku, gdzie ludzie przychodzą poczytać o grach Portalu.
To Twoje slowa, ze kwas. No jesli w materiale widac kwas to coz, nie jest to moja zawisc przeciez.
Wlasnie dlatego podzielilem sie tez tutaj tym angielskim materialem, bo uwazam, ze wielu osobom umyka ten drugi kanal, a moga z niego dowiedziec sie wiecej o wydawnictwie. Tez miedzy wierszami, jesli potrafia byc obiektywnym obserwatorem, a nie jedynie klakierem.

BTW
Tutejsza obrona jest "na slepo", bo ktos powiedzial cos wbrew waszej wizji swiata, to trzeba zakopac.
Jak w offtopowym watku thermomixa, gdy padlo, ze "to dobre dla kogos, kto nie umie gotowac", to kazdy wlasciciel odebral to jako atak i sie zagotowal :D
Piszesz do mnie w l. mn o spijaniu słów prezesa, a ja nawet nie sledzę ich na tyle, żeby oglądać ich yt. Więc nie trafiłeś. Wyzej juz napisalam dlaczego zwrocilam uwage na Twoje posty i wyraznie wskazalam, ze nie jestem wielka fanka Portalu.

A to, że jakas praca nie jest dla kogos wymarzoną nie oznacza, ze pracodawca jest zly, w firmie zle sie dzieje, albo trzeba szukac sensacji. Zmiana moze wynikac z tak wielu czynnikow, ze dosc niepokojącym jest, ze Ty wybrałes akurat tak skrajny. Serio.
gregoff
Posty: 789
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:55
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą
Has thanked: 513 times
Been thanked: 153 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: gregoff »

Joanna była na Portalconie oraz potem na afterku gdzie byli pracownicy Portalu w tym Prezes. Jeśli została "wywalona na bruk" to rozstanie chyba było przeprowadzone w normalnych warunkach. Miała też prelekcje o Thorgalu na samym Portalconie.

Poza tym zmiany w tej branży się zdarzają i zgadywanie relacji panujących w firmie po jednym materiale filmowym.

Świat się nie zawalił od tego, że Joanna odchodzi.
Jestem tak stary, że pamiętam internet do którego sie dzwoniło...
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2070
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 274 times
Been thanked: 427 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: tomp »

może najzwyczajniej zmienia pracę ? W dzisiejszych czasach najprostszym sposobem, aby zmienić(zwiększyć) wartość wynagrodzenia to zmiana pracy...
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
itsthisguyagain
Posty: 491
Rejestracja: 04 lut 2020, 22:27
Has thanked: 218 times
Been thanked: 343 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: itsthisguyagain »

gregoff pisze: 22 sty 2023, 12:40 Joanna była na Portalconie oraz potem na afterku gdzie byli pracownicy Portalu w tym Prezes. Jeśli została "wywalona na bruk" to rozstanie chyba było przeprowadzone w normalnych warunkach. Miała też prelekcje o Thorgalu na samym Portalconie.

Poza tym zmiany w tej branży się zdarzają i zgadywanie relacji panujących w firmie po jednym materiale filmowym.

Świat się nie zawalił od tego, że Joanna odchodzi.
Przecież prezes mówił na jakimś live, że Joanna będzie robić doktorat z chemii (IIRC) i przez to nie ma czasu na pracę w Portalu ale za kilka lat Prezes liczy na to, że wróci.
Awatar użytkownika
aduko
Posty: 420
Rejestracja: 05 lut 2013, 10:47
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 177 times
Been thanked: 144 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2022

Post autor: aduko »

Można już zamknąć temat?
Zablokowany