Czacha Games

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1469
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 305 times
Been thanked: 314 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: Tringa »

To zależy z tymi preorderami u Czachy. Kumpel kupuje Deep Madness i ostatnia przedsprzedaż była widocznie niższa niż dodatki później w sklepach.
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 842
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 269 times
Been thanked: 251 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: Dako »

loaru pisze: 02 mar 2023, 14:22 Efekty takiej polityki preorderów chyba powoli stają się odczuwalne - na moment pisania posta tylko 16 zamówionych zestawów all in Nova Aetas. Niby dopiero trzy godziny minęły, ale nie widzę jakiegoś dużego hajpu.
Nie dali nic gratis za szybki 48 godzinny zakup (na KS był Mediceo).
Nie ma "ograniczonej" liczby zestawów więc nie co się spieszyć bo do 19-tego jest czas na podjęcie decyzji.
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1517
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 298 times
Been thanked: 634 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: EsperanzaDMV »

Aż sam nie wierzę w to co piszę, ale w obronie Czachy napiszę, że to też nie jest zawsze tak, że później można kupić taniej.
Kupiłem all-in Twisted Fables przy pierwszej przedsprzedaży za 249zł. Nie było nigdzie już później taniej niż ta kwota, także w retailu, także akurat jestem bardzo zadowolony z tego zakupu - na tyle zadowolony, że jak pojawiły się dodatkowo maty do tej gry, to skusiłem się na dwie sztuki (i jeszcze dostałem kartę bonusową do zamówienia).
Także nie ma tutaj reguły. A Northgard z tego co widzę też się ładnie wyprzedał i ok, teraz może jest tych kilka złotych taniej, ale zakładam że przy okazji dodruku już takiej ceny nie uzyskasz.
feniks_ciapek
Posty: 2269
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1589 times
Been thanked: 915 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: feniks_ciapek »

Czy ktoś wie, czy dodatek do D.E.I "Wiara i Anarchia" będzie zawierał Candy Boost Pack dodawany w oryginalnej kampanii?

Obstawiam, że nie, ale może ktoś coś?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4406
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1334 times
Been thanked: 836 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: Hardkor »

Jakieś opinie o zapowiedziach Czachy po evencie we Wrocławiu?
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Rykas
Posty: 369
Rejestracja: 30 paź 2017, 09:23
Has thanked: 143 times
Been thanked: 69 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: Rykas »

feniks_ciapek pisze: 03 kwie 2023, 12:16 Czy ktoś wie, czy dodatek do D.E.I "Wiara i Anarchia" będzie zawierał Candy Boost Pack dodawany w oryginalnej kampanii?

Obstawiam, że nie, ale może ktoś coś?
Dodają go gratis to podstawki
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4091
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2601 times
Been thanked: 2533 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: Gizmoo »

Rykas pisze: 03 kwie 2023, 13:08 Dodają go gratis to podstawki
Ale będzie go można gdzieś kupić? Bo albo jestem ślepy, albo nie widzę tej opcji w przedsprzedaży. :?
Też biorę "Wiarę i Anarchię", a "candy boost" ma super fajną zawartość, szczególnie pomoce dla każdej frakcji są super.
Rykas
Posty: 369
Rejestracja: 30 paź 2017, 09:23
Has thanked: 143 times
Been thanked: 69 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: Rykas »

Gizmoo pisze: 03 kwie 2023, 13:40
Rykas pisze: 03 kwie 2023, 13:08 Dodają go gratis to podstawki
Ale będzie go można gdzieś kupić? Bo albo jestem ślepy, albo nie widzę tej opcji w przedsprzedaży. :?
Też biorę "Wiarę i Anarchię", a "candy boost" ma super fajną zawartość, szczególnie pomoce dla każdej frakcji są super.
Kupić osobno chyba nie. Na czerwonej kanapie mówili tylko ze dokładają od podstawki w górę w przedsprzedaży.

Obrazek
feniks_ciapek
Posty: 2269
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1589 times
Been thanked: 915 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: feniks_ciapek »

No i nagle angielska kampania zaczyna być bardziej interesująca. :/
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1365
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: Emil_1 »

feniks_ciapek pisze: 03 kwie 2023, 18:07 No i nagle angielska kampania zaczyna być bardziej interesująca. :/
Dlaczego?
Miłego dnia! :)
feniks_ciapek
Posty: 2269
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1589 times
Been thanked: 915 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: feniks_ciapek »

Bo tam dodają do samego dodatku, a ja wszystko inne już mam.

Gizmoo, może jakoś ogarniemy razem?
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4091
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2601 times
Been thanked: 2533 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: Gizmoo »

feniks_ciapek pisze: 03 kwie 2023, 22:16 Gizmoo, może jakoś ogarniemy razem?
Mi mocno zależy na cenie. Bo jak ma wyjść dużo drożej, to bez sensu. To są tylko dwie frakcje, a i tak wychodzą dwie stówy. Jeżeli wyjdzie dużo drożej, to nawet pomimo braku Candy Boosta, wtedy lepiej brać w przedsprzedaży u Czachy. :wink:
feniks_ciapek
Posty: 2269
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1589 times
Been thanked: 915 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: feniks_ciapek »

Rozumiem. Ja bym chętnie nawet dopłacił u Czachy za ten booster, bo on wygląda dość interesująco. Bardzo szkoda, że nie ma takiej opcji dla poprzednich wspierających.
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4091
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2601 times
Been thanked: 2533 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: Gizmoo »

Zapytałem na Fejsie o Słodkie Wzmocnienie i Czaszki włączyły taką opcję do preorderu!!! :D

Candy Boost jest dostępny do zakupu za 29 złotych, więc nawet nie zastanawiałem się przez chwilę. I tak wyszło taniej niż na KS.

Zamówione! 8)
feniks_ciapek
Posty: 2269
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1589 times
Been thanked: 915 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: feniks_ciapek »

Cudnie, dzięki!
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: Czacha Games »

Gizmoo pisze: 05 kwie 2023, 15:16 Zapytałem na Fejsie o Słodkie Wzmocnienie i Czaszki włączyły taką opcję do preorderu!!! :D

Candy Boost jest dostępny do zakupu za 29 złotych, więc nawet nie zastanawiałem się przez chwilę. I tak wyszło taniej niż na KS.

Zamówione! 8)
staramy się jak możemy :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Antitalent
Posty: 31
Rejestracja: 30 lip 2020, 22:23
Has thanked: 6 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: Antitalent »

Ktoś zna jakąś oficjalną datę premiery BRWR? Na stronie Czachy wisi że jest w produkcji.
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 842
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 269 times
Been thanked: 251 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: Dako »

Antitalent pisze: 21 kwie 2023, 10:57 Ktoś zna jakąś oficjalną datę premiery BRWR? Na stronie Czachy wisi że jest w produkcji.
24 kwietnia będą na youtube ichnie "Wieści z Czachy" i pewnie coś się więcej dowiemy...
Tijaczer
Posty: 195
Rejestracja: 09 gru 2021, 09:34
Has thanked: 56 times
Been thanked: 17 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: Tijaczer »

Kiedy będą wysyłane dodatki do northgardu?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4406
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1334 times
Been thanked: 836 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: Hardkor »

Wyjaśnienie w kwestii nowego Endeavora. Czacha podpisała umowę i nie wiedziała co dostanie? Brzmi to absurdalnie
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10808
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3332 times
Been thanked: 3191 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: japanczyk »

Hardkor pisze: 26 kwie 2023, 09:53 Wyjaśnienie w kwestii nowego Endeavora. Czacha podpisała umowę i nie wiedziała co dostanie? Brzmi to absurdalnie
Absurdalne to sa kontakty z wydawcami gier, wiec tutaj mnie to absolutnie nie zaskakuje
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1592
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 356 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: nidhog »

japanczyk pisze: 26 kwie 2023, 09:56
Hardkor pisze: 26 kwie 2023, 09:53 Wyjaśnienie w kwestii nowego Endeavora. Czacha podpisała umowę i nie wiedziała co dostanie? Brzmi to absurdalnie
Absurdalne to sa kontakty z wydawcami gier, wiec tutaj mnie to absolutnie nie zaskakuje
Mnie tez nie. Ale z obu powodów. Raz, że wydawcy gier nie zawsze sa przystępni w rozmowach ( nieważne czy z klientem czy potencjalnym partnerem). A dwa - czacha nie pierwszy raz coś nie ogarnęła ;)
To, że w momencie startu kampanii nie było info od Czachy co będzie i w jakiej cenie skłoniło mnie do odpalenia zbiórki. Dla mnie też to trochę hmm dziwne? niepoważne? Masz umowę i w momencie startu wydania nie masz planu na własną przedsprzedaż. Pytanie jest tylko jedno. Między zamówieniem Deluxe upgrade packa a kupieniem deluxe różnica w koszcie wynosi 54 USD brutto - co na obecna chwilę wynosi obecnie 225 pln. Pytanie brzmi czy Czacha wyda grę za mniej, bo jeśli nie to raczej zamówię angielska wersję :)
Moje zbiórki: Inventions - Szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
W dniach 5.11 - 19.11 - nie ma mnie w Polsce. Kontakt może być utrudniony.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10808
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3332 times
Been thanked: 3191 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: japanczyk »

nidhog pisze: 26 kwie 2023, 10:37 Dla mnie też to trochę hmm dziwne? niepoważne? Masz umowę i w momencie startu wydania nie masz planu na własną przedsprzedaż.
Jakby lol, przeciez podpisanie umowy na wydanie gry nie musi zawierac zadnych informacjach o kosztach,s zczegolnie jesli w momencie podpisania umowy sam wydawca pewnie jeszcze nie mial sfinalizowanych kosztow produkcji czy tego co udostepni podczas kampanii (bo czesto content jest tez modyfikwoany w czasie kampanii)
Wiec co tu dziwnego i niepowaznego? :P
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4406
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1334 times
Been thanked: 836 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: Hardkor »

japanczyk pisze: 26 kwie 2023, 10:47
nidhog pisze: 26 kwie 2023, 10:37 Dla mnie też to trochę hmm dziwne? niepoważne? Masz umowę i w momencie startu wydania nie masz planu na własną przedsprzedaż.
Jakby lol, przeciez podpisanie umowy na wydanie gry nie musi zawierac zadnych informacjach o kosztach,s zczegolnie jesli w momencie podpisania umowy sam wydawca pewnie jeszcze nie mial sfinalizowanych kosztow produkcji czy tego co udostepni podczas kampanii (bo czesto content jest tez modyfikwoany w czasie kampanii)
Wiec co tu dziwnego i niepowaznego? :P
Dobra koszta to jedno, ale informacja co będzie to już całkiem coś innego :P
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1592
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 356 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games

Post autor: nidhog »

japanczyk pisze: 26 kwie 2023, 10:47
nidhog pisze: 26 kwie 2023, 10:37 Dla mnie też to trochę hmm dziwne? niepoważne? Masz umowę i w momencie startu wydania nie masz planu na własną przedsprzedaż.
Jakby lol, przeciez podpisanie umowy na wydanie gry nie musi zawierac zadnych informacjach o kosztach,s zczegolnie jesli w momencie podpisania umowy sam wydawca pewnie jeszcze nie mial sfinalizowanych kosztow produkcji czy tego co udostepni podczas kampanii (bo czesto content jest tez modyfikwoany w czasie kampanii)
Wiec co tu dziwnego i niepowaznego? :P
Kuba - nie kompromituj się ;) Czy Twoim zdaniem ta umowa wygląda plus minus tak ?
Obrazek


Poza tym. nie jadę tu Czachy. Ale moim zdaniem to, że nie jest nic dogadane jest strzałem we własna stopę. Byłem zdecydowany u nich kupić. A teraz jestem zdecydowany, żeby wspierać kampanię, ponieważ:
1. Wsparlem już dwie i zawsze było spoko
2.Czacha nie wie co mi może dać, a ja wiem co ja chcę dostac ;)

Jak zdążą się określić do końca kampanii i ruszyć przedsprzedaż, wtedy możliwe wrócę do planu A. jeśli do końca kampanii tylko naobiecują, a nie odpala przedsprzedaży - zdania nie zmieniam :)
Moje zbiórki: Inventions - Szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
W dniach 5.11 - 19.11 - nie ma mnie w Polsce. Kontakt może być utrudniony.
ODPOWIEDZ