Czacha Games

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
kulka
Posty: 149
Rejestracja: 30 wrz 2016, 14:39
Has thanked: 17 times
Been thanked: 31 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: kulka »

brutusss, a dodatek Ordalia jest dołączony do core box'u na ale*?
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2082
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 429 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: tomp »

Ostatnio na facebooku Boardgame Panda dawał złośliwe przytyki w stronę Czachy, odnośnie ich sposobu marketingu.
Bardzo interesujące były wypowiedzi przedstawicieli Czachy. Użyję eufemizmu, że nie były eleganckie.
Z takim podejściem jaki kształtują przedstawiciele Czachy to bardzo ciężko zbudować relacje z konsumentami.
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
brutusss
Posty: 231
Rejestracja: 06 lis 2019, 12:19
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 216 times
Been thanked: 56 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: brutusss »

Hardkor pisze: 26 paź 2022, 11:31
ej Bollo, bo ty chyba dziś jeszcze nie do końca na oczy widzisz. Kawę sobie zrób.

Chodzi o to, że czacha ledwo tydzien temu zamknęła swoją przedsprzedaż za 450 zł, a tu już jest za 426 zł + zniżki w aleplanszowkach :)

ALE już rzuciłem okiem i nie tylko nie ma kwestii kart pomocy (nie wiadomo czy aleplanszowki beda mialy, wczesniej mialy), ale tez brak Ordalii :P W takim wypadku roznica w cenie w pełni zasadna.
Nadal, patrzę z punktu widzenia osoby która tylko brała dodatki, tam nie ma żadnej wartości dodanej.
Awatar użytkownika
nidhog
Posty: 1619
Rejestracja: 08 gru 2018, 22:49
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 21 times
Been thanked: 359 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: nidhog »

Jakby nie rozumiem tez oburzenia. Kampania Czachy zakończyła się, ale nie wszystko się sprzedało. Wiadomo, że nie wyrzucą tego. Tylko wpuszczą do sklepu swojego i partnerów.
Bulwers może być, że w aleplanszówkach taniej. I teraz pytanie czy Czacha obiecała gdzieś, ze będzie taniej/szybciej/lepiej? Pytam, bo nie śledziłem. bo tylko tu może byc zarzut wtedy :)
Gdyby się sprzedało wszystko w kampanii byłby płacz, że nie ma.
A póki Czacha nie dostarczyła to pewnie można anulować u nich i kupić w aleplanszówkach.
Moje zbiórki: Inventions - Szczegóły: tu
Rabaty: TlamaGames - 6%, Regatuljocurilor - 20%
W dniach 5.11 - 19.11 - nie ma mnie w Polsce. Kontakt może być utrudniony.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4458
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1350 times
Been thanked: 845 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Hardkor »

brutusss pisze: 26 paź 2022, 11:35
Hardkor pisze: 26 paź 2022, 11:31
ej Bollo, bo ty chyba dziś jeszcze nie do końca na oczy widzisz. Kawę sobie zrób.

Chodzi o to, że czacha ledwo tydzien temu zamknęła swoją przedsprzedaż za 450 zł, a tu już jest za 426 zł + zniżki w aleplanszowkach :)

ALE już rzuciłem okiem i nie tylko nie ma kwestii kart pomocy (nie wiadomo czy aleplanszowki beda mialy, wczesniej mialy), ale tez brak Ordalii :P W takim wypadku roznica w cenie w pełni zasadna.
Nadal, patrzę z punktu widzenia osoby która tylko brała dodatki, tam nie ma żadnej wartości dodanej.
No ja akurat na core box patrze. Z drugiej strony co dziwnego w tym co się stało? Czacha jest dogadana na sprzedaz swoich rzeczy tylko z aleplanszowkami (tzn sa ich partnerem, w innych sklepach tez dorwie, ale jednak aleplanszowki stoja poziom wyzej). Jak to wydawca zawsze ma najdrozej wiec daje ekskluzywna zawartosc, by wyrownac cene. Przy pierwszej kampanii tak było, teraz dodruk wiec podobnie. Przecież nie pisaliby "hej hej, dajemy wam teraz oferte, ale za tydzien bedzie taniej gdzie indziej". To by był strzał w stopę.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Kowal04
Posty: 59
Rejestracja: 01 kwie 2020, 15:38
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Kowal04 »

To i tak niewielkie różnice (zwłaszcza że te ceny to tylko z rabatem aleplanszówki). Rebel czy Portal się cenią dużo bardziej.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5216
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: BOLLO »

Hardkor pisze: 26 paź 2022, 11:31
BOLLO pisze: 26 paź 2022, 11:17
Spoiler:
Nie rozumiem oburzenia. Pierwsza kampania była prawie 1.5r temu i BRW była w granicach 350pln. Przed kolejna falą pandemii, przed podwyżkami i najważniejsze przed wojną na UA. Spodziewałeś się podobnych cen kiedy papier i celuloza jest już droższa o ok 400% i nadal wartość rośnie w górę?
Serio ale nie rozumiem tego....Ja np chciałem teraz wesprzeć dodatek do Destinies ale jak zobaczyłem cenę 200pln to po prostu podziękowałem i tyle. Nie wsparłem masy gier Portalu które chciałem mieć, nie kupiłem Pandemica SW....itd Dlaczego? Bo jest cholernie drogo, głosuję portfelem i wydawcy już na mnie nie mogą liczyć. Nie mam kasy simple. Moje miejsce musi zastąpić ktoś inny który będzie jak ja hojnie wspierać wydawnictwa lub one same pójdą po rozum do głowy i zaczną lecieć na mniejszych marżach aby jedynie utrzymać firmy i przeczekać te ciulowe czasy. Ale dajcie spokój już z tym Czacha to, Czacha tamto ...dziękujemy, tak się traktuje wspierających ... Przemek to głupek a Kuba to kupa....serio nie podoba wam się wydawnictwo nie wspierajcie ich ale nie zatruwajcie atmosfery tam gdzie nie potrzeba.
ej Bollo, bo ty chyba dziś jeszcze nie do końca na oczy widzisz. Kawę sobie zrób.

Chodzi o to, że czacha ledwo tydzien temu zamknęła swoją przedsprzedaż za 450 zł, a tu już jest za 426 zł + zniżki w aleplanszowkach :)

ALE już rzuciłem okiem i nie tylko nie ma kwestii kart pomocy (nie wiadomo czy aleplanszowki beda mialy, wczesniej mialy), ale tez brak Ordalii :P W takim wypadku roznica w cenie w pełni zasadna.
Wy dalej nie czaicie. Czy jak Portal robi PRZEDSPRZEDAZ to ma gdzieś napisane gwarancja najniższej ceny? Czy Czacha takie coś pisała że jak nie kupicie u nich to wszędzie indziej będzie drożej? Come on ludziska budzimy się!!! Wydawcy mają zawsze najwyższe ceny .....dlaczego? Chyba tłumaczyć nie potrzeba.
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 869
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 254 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Dako »

Oj tam, oj tam ;)
Wydaje mi się, że doszło tu do zwyczajnego nieporozumienia.
Autor wpisu widząc ceny w w/w sklepie zwyczajnie zapomniał, że to co widzi uwzględnia jego indywidualny rabat i "popełnił" post na forum.
PS
Z drugiej strony aktualna dyskusja pokazuje, że na konsekwentnych zakupach w sklepie/sklepach (oferowanych rabatach) można tylko zyskać.
A i darmowa wysyłka choć ta zależna od kwoty zakupu też jest dla klienta ważna i robi jednak różnicę.
Więc zwyczajnie może akurat w tym przypadku ma zastosowanie przysłowie:
„Ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka” :D
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4458
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1350 times
Been thanked: 845 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Hardkor »

BOLLO pisze: 26 paź 2022, 12:35
Hardkor pisze: 26 paź 2022, 11:31
BOLLO pisze: 26 paź 2022, 11:17
Spoiler:
Nie rozumiem oburzenia. Pierwsza kampania była prawie 1.5r temu i BRW była w granicach 350pln. Przed kolejna falą pandemii, przed podwyżkami i najważniejsze przed wojną na UA. Spodziewałeś się podobnych cen kiedy papier i celuloza jest już droższa o ok 400% i nadal wartość rośnie w górę?
Serio ale nie rozumiem tego....Ja np chciałem teraz wesprzeć dodatek do Destinies ale jak zobaczyłem cenę 200pln to po prostu podziękowałem i tyle. Nie wsparłem masy gier Portalu które chciałem mieć, nie kupiłem Pandemica SW....itd Dlaczego? Bo jest cholernie drogo, głosuję portfelem i wydawcy już na mnie nie mogą liczyć. Nie mam kasy simple. Moje miejsce musi zastąpić ktoś inny który będzie jak ja hojnie wspierać wydawnictwa lub one same pójdą po rozum do głowy i zaczną lecieć na mniejszych marżach aby jedynie utrzymać firmy i przeczekać te ciulowe czasy. Ale dajcie spokój już z tym Czacha to, Czacha tamto ...dziękujemy, tak się traktuje wspierających ... Przemek to głupek a Kuba to kupa....serio nie podoba wam się wydawnictwo nie wspierajcie ich ale nie zatruwajcie atmosfery tam gdzie nie potrzeba.
ej Bollo, bo ty chyba dziś jeszcze nie do końca na oczy widzisz. Kawę sobie zrób.

Chodzi o to, że czacha ledwo tydzien temu zamknęła swoją przedsprzedaż za 450 zł, a tu już jest za 426 zł + zniżki w aleplanszowkach :)

ALE już rzuciłem okiem i nie tylko nie ma kwestii kart pomocy (nie wiadomo czy aleplanszowki beda mialy, wczesniej mialy), ale tez brak Ordalii :P W takim wypadku roznica w cenie w pełni zasadna.
Wy dalej nie czaicie. Czy jak Portal robi PRZEDSPRZEDAZ to ma gdzieś napisane gwarancja najniższej ceny? Czy Czacha takie coś pisała że jak nie kupicie u nich to wszędzie indziej będzie drożej? Come on ludziska budzimy się!!! Wydawcy mają zawsze najwyższe ceny .....dlaczego? Chyba tłumaczyć nie potrzeba.
Niżej w kolejnych postach już napisałem to co ty. Proszę już na mnie nie krzyczeć :P MIAŁEŚ RACJĘ

EDIT: Po prostu myślałem, że Czacha reklamowała, że u nich najtaniej.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Atk
Posty: 1393
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 493 times
Been thanked: 284 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Atk »

brutusss pisze: 26 paź 2022, 11:35
Hardkor pisze: 26 paź 2022, 11:31
ej Bollo, bo ty chyba dziś jeszcze nie do końca na oczy widzisz. Kawę sobie zrób.

Chodzi o to, że czacha ledwo tydzien temu zamknęła swoją przedsprzedaż za 450 zł, a tu już jest za 426 zł + zniżki w aleplanszowkach :)

ALE już rzuciłem okiem i nie tylko nie ma kwestii kart pomocy (nie wiadomo czy aleplanszowki beda mialy, wczesniej mialy), ale tez brak Ordalii :P W takim wypadku roznica w cenie w pełni zasadna.
Nadal, patrzę z punktu widzenia osoby która tylko brała dodatki, tam nie ma żadnej wartości dodanej.
Czekaj, bo nie do końca rozumiem. Czy te dodatki miały być niedostępne w innych sklepach? Czy dziwisz się, że cena u wydawcy jest wyższa niż w najlepszych sklepach z planszówkami?

Aaa dobra doczytałem już, że się wyjaśniło. Zdziwiłem się lekko, że znów Czacha coś zrobiła.
Sajmonella
Posty: 112
Rejestracja: 03 mar 2022, 15:02
Has thanked: 30 times
Been thanked: 11 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Sajmonella »

Kiedy można się spodziewać kampanii przedsprzedażowej Darkest Doom ? Zdaje się, że miała być jakoś teraz, a tu jeszcze Runar wjeżdża :D
Kowal04
Posty: 59
Rejestracja: 01 kwie 2020, 15:38
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Kowal04 »

W ostatnim live powiedzieli, że Darkest Doom został przełożony na luty właśnie przez Runar.
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Kowal04 pisze: 07 lis 2022, 01:50 W ostatnim live powiedzieli, że Darkest Doom został przełożony na luty właśnie przez Runar.
Dokładnie tak, ale dzięki temu wszystko co będzie odblokowane podczas kampanii na KS, trafi też do Was :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
gogovsky
Posty: 2208
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 464 times
Been thanked: 511 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: gogovsky »

Czacha Games pisze: 07 lis 2022, 11:25
Kowal04 pisze: 07 lis 2022, 01:50 W ostatnim live powiedzieli, że Darkest Doom został przełożony na luty właśnie przez Runar.
Dokładnie tak, ale dzięki temu wszystko co będzie odblokowane podczas kampanii na KS, trafi też do Was :)
Herald of Aion również?
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Wysyłamy "Skyteara Hordę" - kto czeka? :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
tomwro
Posty: 338
Rejestracja: 12 kwie 2021, 07:47
Has thanked: 21 times
Been thanked: 56 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: tomwro »

Czacha Games pisze: 22 lis 2022, 10:10 Wysyłamy "Skyteara Hordę" - kto czeka? :)
Już pod drzwiami. Kurier tyle co dzwonił.
_leigam_
Posty: 943
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 196 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: _leigam_ »

Hardkor pisze: 26 paź 2022, 11:06 Aleplanszowki. Są oni partnerem czachy.
Może rozwinę, bo warto to wiedzieć i bardziej powiązać aleplanszowki z czachą.
Dystrybutorem gier Czachy jest Sloyca, a Sloyca i Aleplanszowki mają tego samego właściciela.
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: Chip Theory Games - plany wydawnicze

Post autor: Czacha Games »

Na https://czachagames.pl/black-weekend-z-czacha-games/ ruszyliśmy ze świetnymi promkami na Black Friday... właściwie Weekend :)

Znajdziecie tam:
🔥 zestaw All-In "Twisted Fables" - 299 zł
🔥 zestaw All-In "Rallyman Dirt"+ GRATIS dodatek Copilot - 430 zł
🔥 zestaw All - In "Blood of the Northmen" - 260 zł
🔥 mega zestaw "Deep Madness" - 899 zł
🔥 zestaw "Skytear Horde" deluxe (przedpremierowo) + "Rallyman Dirt"+GRATIS dodatek Copilot - 349 zł
🔥 dodatek do "Skytear" "Untamed" - 50 zł

miłych zakupów :)
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
Czacha Games
Posty: 783
Rejestracja: 30 lis 2015, 15:14
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 48 times
Been thanked: 269 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Czacha Games »

Wystartowaliśmy z kampanią "Runar", którą prowadzimy równolegle z kampanią Ludus Magnus Studio prowadzoną na Kickstarterze.

🔥nasza kampania przedsprzedażowa trwa od teraz aż do 12 grudnia
🔥przez pierwsze 48 godzin przy zamówieniu gry, dostaniecie gratis dużą figurkę Trolla
🔥nasza kampania przedsprzedażowa trwa równocześnie z kampanią Ludus Magnus Studio, prowadzoną na Kickstarterze, więc...
🔥... wszystkie odblokowane cele trafią również do Was 💪

zachęcamy do spojrzenia, bo gra jest świetna - RUNAR
Zapraszamy na : http://czachagames.pl
Awatar użytkownika
kazek
Posty: 142
Rejestracja: 22 mar 2020, 22:58
Has thanked: 26 times
Been thanked: 4 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: kazek »

Jakieś promo na zamówienie grupowe Runar?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4458
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1350 times
Been thanked: 845 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Hardkor »

kazek pisze: 30 lis 2022, 11:11 Jakieś promo na zamówienie grupowe Runar?
Czacha nie robi zamówień grupowych
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5216
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: BOLLO »

Czacha Games pisze: 30 lis 2022, 09:06 Wystartowaliśmy z kampanią "Runar", którą prowadzimy równolegle z kampanią Ludus Magnus Studio prowadzoną na Kickstarterze.

🔥nasza kampania przedsprzedażowa trwa od teraz aż do 12 grudnia
🔥przez pierwsze 48 godzin przy zamówieniu gry, dostaniecie gratis dużą figurkę Trolla
🔥nasza kampania przedsprzedażowa trwa równocześnie z kampanią Ludus Magnus Studio, prowadzoną na Kickstarterze, więc...
🔥... wszystkie odblokowane cele trafią również do Was 💪

zachęcamy do spojrzenia, bo gra jest świetna - RUNAR
Przeglądałem waszą grę i wydaję się być bardzo ciekawym tytułem ....jednak funduszy już brak. Powodzenia w kampanii. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1380
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: Emil_1 »

Gra jest droga...chyba zbyt droga
Miłego dnia! :)
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10905
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3351 times
Been thanked: 3205 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: japanczyk »

No i Czacha oglosila gry na 2023:
Planszowe Newsy pisze: ✅ Black Rose Wars: Rebirth – II kwartał
✅ City of the Great Machine – II kwartał
Gra z KS osadzona w ponurym uniwersum technokratycznego wiktoriańskiego steampunku.
✅ D.E.I + 2 dodatki – II kwartał
Projekt od Ludus Magnus Studio; survivalowa przygoda osadzona na zniszczonej przez epokę lodowcową Ziemi.
✅ Darkest Doom – III kwartał
Gra osadzona w mrocznym świecie fantasy inspirowanym XVII-wieczną Europą, zamieszkaną przez antropomorficzne zwierzęta.
✅ Dawn of Madness – II kwartał
Kooperacyjna gra typu survival horror, w trakcie której wcielicie się w rolę wędrowców uwięzionych w świecie rodem z koszmaru.
✅ Deep Madness: Madness Reborn - II/III kwartał
Dodatek do Deep Madness z nowymi scenariuszami.
✅ Katedra Koszmarów– II kwartał
✅ Northgard – I kwartał
✅ Northgard: Warchiefs i Northgard: Wilderness (2 dodatki) - II kwartał
✅ Nova Aetas Resistance – III kwartał
Kooperacyjna gra od Ludus Magnus osadzona w mrocznym włoskim renesansie, z kampanią opartą na historycznych wydarzeniach wojny między Rzymem a Wenecją.
✅ Orichalcum – II kwartał
Gra Bruno Cathali o eksploracji swojej wyspy w poszukiwaniu cennego starożytnego metalu.
✅ Runar – IV kwartał
✅ The Breach – III kwartał
To nie koniec ambitnych planów. Z logo Czachy, na razie bez wskazanego terminu, ukażą się również:
✅ Endeavor Deep Sea
Samodzielna kontynuacja gry Endeavour: Wiek żagli osadzona w nowej erze morskich odkryć.
✅ Broken Bonds
Nowa gra od Ludus Magnus.
✅ One deck Galaxy
Kooperacyjna gra o tworzeniu kosmicznej cywilizacji.
✅ Dwie autorskie gry, które trafią na KS/GF
Nowosci to:
DEI - pozytywne zaskoczenie, szkoda ze meeplowe - mam nadzieje, ze powalcza o inne pudelko niz to z figsmai, bo jest beznadziejnych rozmiarow niewiadomo po co....
Orichalcum - mile zaskoczenie, na pewno wezme
Endeavor - do przewidzenia, tez do sprawdzenia
Broken Bonds - internet milczy ze to w ogole istnieje :P
One Deck Galaxy - no lipa, bo zamowilem deluxe xD
2 gry na KS/GF - czekamy :)
akasha_wl
Posty: 172
Rejestracja: 08 sie 2019, 23:10
Has thanked: 23 times
Been thanked: 19 times

Re: (Oficjalny) Czacha Games 2022

Post autor: akasha_wl »

Mnie trochę boli Nova Aetas, bo mam all in z KS, a szkoda że jednak nie ugadali tego jakoś by zaoferować wspierającym polskie wydanie. Pytanie czy będą robić tłumaczenie niezależnie, bo Ludus przecież obiecał polską wersję PDF?
ODPOWIEDZ