CMON - dyskusje o wydawnictwie

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
IrasArgor
Posty: 370
Rejestracja: 26 kwie 2016, 19:05
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 121 times
Been thanked: 68 times

Re: CMON - dyskusje o wydawnictwie

Post autor: IrasArgor »

Wychodzę z tego samego założenia co kolega powyżej, doszedłem w końcu do momentu w którym fajnie by było mieć choć jedną grę z serii na półce ale ostatni setting który mi leżał to było Dead or Alive, Gra o Tron zupełnie mi nie leży ale właśnie gdyby pojawiło się Noire albo cokolwiek bardziej współczesnego bez fantasy i superbohaterów to biorę w ciemno.
Awatar użytkownika
Kwestor
Posty: 250
Rejestracja: 13 lis 2019, 14:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 186 times
Been thanked: 90 times

Re: CMON - dyskusje o wydawnictwie

Post autor: Kwestor »

Hardkor pisze: 04 mar 2023, 14:39 Ciekawy jestem jak wiele jest osób, które mają wszystko z Zombicide i jak często w to grają xD
Ja mam wszystko, co Portal wydał do Z:BP i ostatnio wyjąłem to sporo razy jak kupiłem MD2 crossover pack ;)

Zombicide ma tą zaletę, że wszystko z BP mieści się w dwa pudła jak się wyjmie figurki z wyprasek, więc wychodzi całkiem łatwe do rozgrywki. MD2 to będzie tragedia jak go kupię więcej jeszcze przez te olbrzymie minisy.
Confidential
Posty: 170
Rejestracja: 26 mar 2018, 20:41
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: CMON - dyskusje o wydawnictwie

Post autor: Confidential »

CMON ujawnił jedną z różnic między nadchodzącym "White Death", a jego poprzednikami. Wygląda na to, że tytuł ten będzie bardziej grą z gatunku Tower Defence:

Awatar użytkownika
Seraphic_Seal
Posty: 799
Rejestracja: 28 lis 2021, 20:44
Has thanked: 286 times
Been thanked: 190 times

Re: CMON - dyskusje o wydawnictwie

Post autor: Seraphic_Seal »

Spoiler:
No to tym bardziej, skoro ma to być w kierunku Tower Defence to powinno być o innej "Białej Śmierci"
Spoiler:
Na forum wchodzę głównie 7-15:30 w dni robocze.
Osoby odpowiedzialne za produkcję i dystrybucję monopoly w 2024r. powinny być osądzone za zbrodnie wojenne. 90 minut bezdecyzyjnego rzucania 2k6.
Confidential
Posty: 170
Rejestracja: 26 mar 2018, 20:41
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times

Re: CMON - dyskusje o wydawnictwie

Post autor: Confidential »

Seraphic_Seal pisze: 07 mar 2023, 09:55 No to tym bardziej, skoro ma to być w kierunku Tower Defence to powinno być o innej "Białej Śmierci"
Spoiler:
Nice one. :wink:
Obejrzałem ostatnio trochę materiałów o tym gościu, więc ciekawe, że akurat o nim wspominasz. :D

Ewidentnie jednak, tytuł pod wieloma względami nawiązywać będzie do "Gry o Tron".
Awatar użytkownika
Irr3versible
Posty: 984
Rejestracja: 09 cze 2019, 01:03
Lokalizacja: Kraków/Zabierzów
Has thanked: 618 times
Been thanked: 541 times

Re: CMON - dyskusje o wydawnictwie

Post autor: Irr3versible »

Cmon z umową na wyłączność na gamefound.
Bez kwot, ale oficjalnie już potwierdzone przez szefów spółek (David Preti, COO Cmon oraz Marcina Świerkot)
ODPOWIEDZ