Terrors of london + dodatki. Zasady dla 3 osób.

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
1qa2ws3
Posty: 8
Rejestracja: 19 mar 2020, 17:26
Has thanked: 4 times

Terrors of london + dodatki. Zasady dla 3 osób.

Post autor: 1qa2ws3 »

Witam wszystkich, od kilku lat na forum jako czytajacy, dziś czas na pierwszy post;)

Jak w temacie. Jestem w posiadaniu terrors i obu dodatków i zastanawiam się czy domowymi sposobami nie dało, by się doczepić trzeciego władcy? Gry jeszcze nie mam dobrze ogranej (ani żadnego doświadczenia z innymi podobnymi karciankami), ale patrząc na nią to trzecia osoba, by mogła do niej usiąść. Ataki wykonywać w kierunku tylko jednej osoby, by nie dzielić zasobu mocy na dwie osoby, zawsze by można było jakieś chwilowe sojusze robić? Ktoś ma jakieś próby, albo przemyślenia? Jedyne co mnie martwi to czy nie za mało kart bedzie do uzupełniania ulicy. Ulice tez myślałem, by powiększyć wtedy do 7(?).

Ogólnie gra kupiona do szybkich partyjek dwuosobowych, ale w najbliższym czasie będę mieć ekipę 3 osobową, a że gra jest nowa u mnie na stole to pewnie w nią się będziemy tłuc.
Awatar użytkownika
choczkins
Posty: 333
Rejestracja: 01 kwie 2014, 11:40
Lokalizacja: Rawicz
Has thanked: 98 times
Been thanked: 38 times

Re: Terrors of london + dodatki. Zasady dla 3 osób.

Post autor: choczkins »

W Warhamerze Inwazji (dodatek Kataklizm)była wprowadzona taka opcja że tylko możesz atakować gracza po swojej prawej/lewej stronie. To wydaję się najsensowniejsze i jak piszesz ulica zwiększona do 7-8 kart.
Można potestować i zobaczyć co z tego wyjdzie.
kaligwo
Posty: 9
Rejestracja: 13 paź 2020, 09:45
Has thanked: 5 times

Re: Terrors of london + dodatki. Zasady dla 3 osób.

Post autor: kaligwo »

W Hero realms jest kilka trybów gry wieloosobowej. Gry są dosyć podobne, więc pewnie uda się także do Terrors of london zastosować zasady. Tutaj link do instrukcj:
https://files.rebel.pl/files/instrukcje ... ja.pdf.pdf
ODPOWIEDZ