Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8740
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2650 times
Been thanked: 2332 times

Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: Curiosity »

Obrazek

https://boardgamegeek.com/boardgame/336 ... ited-x-men

Gra familijna, kooperacja, która różni się nieco od poprzednika, czyli "Marvel United", ale jednocześnie jest wstecznie kompatybilna, czyli po prostu można używać zamiennie postaci. MU: X-Men wprowadził możliwość rozgrywki dla pięciu graczy, z czego jeden prowadzi złola i gra przeciwko reszcie.

Wczoraj pierwszy raz tak grałem (2 razy) i było to fajne i satysfakcjonujące. Talię zagrożenia trzyma teraz w ręce "żywy przeciwnik" i wybiera to co chce zagrać spośród trzech kart. Nowością są tajne "cele" bohaterów oraz złola, każdy wybiera przed grą jedną kartę z dwóch ("złol" ma 3, bohaterowie po 1). Jak w grze wydarzy się opisana na karcie sytuacja, to można zagrać kartę (np. jak złol stanie na Twoim polu, to możesz się przesunąć na dowolne inne).

Dużo w grze zależy od tego, czy zdolności bohaterów się "combują". Pierwszą grę przeciwko Mystiqe przegraliśmy sromotnie, za to w drugiej przeciwko Samurajowi - wygraliśmy dość pewnie. Generalnie - polecam. Zabawa jeszcze lepsza niż gracze vs gra.

Aha, po tych dwóch rozgrywkach, stwierdzam ostrożnie, że nowi bohaterowie z "MU:X" są fajniejsi niż ci z "MU". Grałem np. bohaterką, która miała smoka - osobną figurkę, która mogła poruszać się po planszy i np. zadawała obrażenia z kart specjalnych. Miazga!
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
szczudel
Posty: 1432
Rejestracja: 19 maja 2010, 21:19
Has thanked: 99 times
Been thanked: 142 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: szczudel »

Wszystko pięknie tylko tego co wymyślił stylizację bohaterów na chibi powinni wylać :/
Była dobie historia o X-Babies ale, żeby w podobnym stylu robić grę to ja chyba za stary jestem aby to pojąć.
Awatar użytkownika
noowy
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2004, 16:28
Has thanked: 72 times
Been thanked: 138 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: noowy »

My na razie postaci/złoczyńców pomiędzy MU i MUX nie mieszaliśmy, ale ogrywaliśmy w trybie 1 vs reszta (super villain) złoczyńców z MU i wsteczna kompatybilność (wykluczeni są tylko Kang, Electro i tryb Sinnister Six) działa bardzo dobrze, partie były zwykle zacięte i emocjonujące. Robiliśmy tak, że najpierw ogrywaliśmy złola w coop, a później przeciwko sobie mając na świeżo karty i mechanikę bossa, sprawdzało się supep.
Próbowaliśmy też trybu drużyna vs drużyna i też spoko działa. Boss w tym trybie jest mniejszym zagrożeniem, za to tworzy się fajny wyścig, kto mu szybciej/mocniej przyłoży. Podobał mi też strasznie tryb z Sentinelami i Nimrodem. Ogólnie to mnóstwo pysznych smakołyków jest w tych nowych pudłach.

Curiosity pisze: 20 kwie 2022, 12:13 Aha, po tych dwóch rozgrywkach, stwierdzam ostrożnie, że nowi bohaterowie z "MU:X" są fajniejsi niż ci z "MU". Grałem np. bohaterką, która miała smoka - osobną figurkę, która mogła poruszać się po planszy i np. zadawała obrażenia z kart specjalnych. Miazga!
Zgadzam się w 100%. Do tego figurki też mają jeszcze fajniejsze. Dla mnie w ogóle MUX to MU w wersji 2.0 - jest odrobinę lepsze pod każdym względem. Szkoda tylko że większość postaci znamy mniej lub nawet wcale, pod tym względem MU z plejadą gwiazd z MCU wypada dużo lepiej.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10902
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3351 times
Been thanked: 3205 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: japanczyk »

Podobno po odejsciu Langa praca nad projektem stała się bardziej swobodna i mogli sobie pozwolic na wiecej szaleństwa
Ogolnie nie mialem okazji jeszcze siasc do SG, ale odpalilem F4 i First Class i jest naprawde fajnie
Awatar użytkownika
AndreV
Posty: 214
Rejestracja: 11 lis 2016, 07:13
Has thanked: 139 times
Been thanked: 50 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: AndreV »

A czy Portal ogłosił wersję PL?
khuba
Posty: 979
Rejestracja: 15 cze 2017, 11:36
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 308 times
Been thanked: 277 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: khuba »

AndreV pisze: 20 kwie 2022, 15:16 A czy Portal ogłosił wersję PL?
Tak:
https://portalgames.pl/pl/statusy-nowosci/
Sprzedam:
Cerebria, Miasteczka, Weather Machine - metalowe zębatki
Crowmaster
Posty: 107
Rejestracja: 15 sie 2013, 10:49
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: Crowmaster »

szczudel pisze: 20 kwie 2022, 14:11 Wszystko pięknie tylko tego co wymyślił stylizację bohaterów na chibi powinni wylać :/
Była dobie historia o X-Babies ale, żeby w podobnym stylu robić grę to ja chyba za stary jestem aby to pojąć.
Chibi style moim zdaniem wyszedł im genialnie, z resztą liczby na KS też to potwierdzają. Jest pełno gier Marvela w normalnym stylu, a Marvel United na ich tle się wyróżnia.
Awatar użytkownika
ravenone
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2016, 21:29
Has thanked: 64 times
Been thanked: 35 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: ravenone »

Ja póki co wziąłem się za malowanie. Czy ktoś już ogarniał jak nakładac podkład i malować bezstresowo figurki typu Invisible woman czy Phoenix, które mają w sobie części pomalowane?
MsbS
Posty: 883
Rejestracja: 30 mar 2008, 17:34
Has thanked: 54 times
Been thanked: 73 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: MsbS »

khuba pisze: 20 kwie 2022, 15:22
AndreV pisze: 20 kwie 2022, 15:16 A czy Portal ogłosił wersję PL?
Tak:
https://portalgames.pl/pl/statusy-nowosci/
A czy były jakieś zapowiedzi polskich dodatków do X-Men? Oficjalną stronę przejrzałem, może coś było na twitterach i Facebookach (nie mam tam konta).

Wiem, że jeszcze nie wyszła podstawka, ale przy oryginalnym MU Portal od razu zapowiedział podstawkę razem z dodatkami.
Awatar użytkownika
noowy
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2004, 16:28
Has thanked: 72 times
Been thanked: 138 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: noowy »

Kojarzę, że padło stwierdzenie, że wydadzą do MUX wszystkie dodatki na jakie dostaną zgodę, ale nie pamiętam gdzie dokładnie była o tym mowa, więc niestety nie zalinkuję.
Podczas kampanii MUX tylko dodatki Blue/Gold Team (imho najważniejsze - tryb drużyna vs drużyna + kluczowi X-meni typu Colossus, Rougue czy Gambit) oraz Deadpool nie były oznaczone jako KSE, więc pewnie niestety tylko na te 3 jest szansa. Przy okazji mocno mnie zdziwiła Fantastyczna Czwórka z Doomem jako KSE.
MsbS
Posty: 883
Rejestracja: 30 mar 2008, 17:34
Has thanked: 54 times
Been thanked: 73 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: MsbS »

noowy pisze: 25 kwie 2022, 12:41 Podczas kampanii MUX tylko dodatki Blue/Gold Team (imho najważniejsze - tryb drużyna vs drużyna + kluczowi X-meni typu Colossus, Rougue czy Gambit) oraz Deadpool nie były oznaczone jako KSE, więc pewnie niestety tylko na te 3 jest szansa.
Psylocke jest w niebieskim, więc to mi wystarczy :)
bodi
Posty: 77
Rejestracja: 05 kwie 2013, 12:15
Has thanked: 10 times
Been thanked: 7 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: bodi »

Byly jakieś konkretne informacje odnośnie premiery na Portalconie?
gregoff
Posty: 791
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:55
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą
Has thanked: 516 times
Been thanked: 153 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: gregoff »

Chyba pierwsza połowa roku.
Jestem tak stary, że pamiętam internet do którego sie dzwoniło...
bodi
Posty: 77
Rejestracja: 05 kwie 2013, 12:15
Has thanked: 10 times
Been thanked: 7 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: bodi »

Pierwotnie miał być chyba koniec 2022 roku więc myślałem że luty to max.
Awatar użytkownika
niwgnip
Posty: 329
Rejestracja: 03 lut 2009, 01:19
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 50 times
Been thanked: 14 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: niwgnip »

W temacie wydawniczym Portalu na 2023 padło info że:
Portal Games pisze: 22 sty 2023, 21:07
xlambertx pisze: 22 sty 2023, 16:14 A nie mieli wydać Marvel United X-Men?
To zapowiedź z 2022, w tej chwili w transporcie do Polski. Marzec jako miesiąc premiery wielce prawdopodobny.
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1358
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 23 times
Been thanked: 272 times
Kontakt:

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: Portal Games »

Cześć! Na dobry początek tygodnia dzielimy się pełną informacją prasową o Marvel United: X-Men :)

"Z przyjemnością mamy przyjemność ogłosić przedsprzedaż dynamicznej gry kooperacyjnej - Marvel United: X-Men. Podobnie jak w znanej już grze, również w edycji X-Men wcielamy się w rolę ikonicznych Bohaterów Marvela współpracujących, aby powstrzymać mistrzowski plan potężnego Złoczyńcy kontrolowanego przez grę. Niestety, każdy Złoczyńca odsłania swój unikatowy Plan z kartami, które wywołują różne efekty i zagrożenia, stawiając przed graczami trudne wyzwania w danych lokacjach.

Liczba graczy: 1-5 graczy
Czas gry: 40 minut
Wiek: 14+

W nowym, samodzielnym tytule skupiamy się na profesorze Charlesie Xavierze i jego tytułowych X-Menach. Gracze mogą stworzyć drużynę, aby zmierzyć się z takimi złoczyńcami jak Juggernaut i Magneto. Jeden z graczy może także przejąć bezpośrednią kontrolę nad złoczyńcą w zupełnie nowym trybie gry.

Proste zasady, bogata strategia, łatwe przygotowanie rozgrywki, szybki czas gry, zmienna trudność, atrakcyjne ilustracje i niesamowite postacie - wszystko to łączy się w jednym pudełku, aby dostarczyć Wam najbardziej wciągających rozgrywek w uniwersum Marvela!

A gdyby tego było mało, poza podstawową wersją gry do przedsprzedaży wkraczą trzy rozszerzenia: Blue Team, Gold Team oraz Deadpool. Pierwsze oraz drugie wprowadza tryb Drużyna przeciwko drużynie. W tym formacie gracze są podzieleni na dwie drużyny po dwóch lub trzech graczy (co oznacza, że jednocześnie może grać aż sześć osób!). Obie próbują zwyciężyć superzłoczyńcę, ale także rywalizują ze sobą o chwałę za jego pokonanie. W rozszerzeniu Blue Team przeciwnikiem jest Mister Sinister, zaś w Gold Team - Sebastian Shaw. Z kolei dodatek Deadpool daje graczom wiele sposobów na wprowadzenie nie-tak-cichego zabójcy na swoje stoły. W zestawie znajdują się trzy wersje Deadpoola. Może być bohaterem. Może być superzłoczyńcą. Może też być wyzwaniem dla bohaterów, którzy właśnie próbują uratować dzień. Wraz z nim w pudełku znajduje się Bob, agent Hydry.

Bohaterowie, Złoczyńcy i Lokacje z Marvel United: X-Men są kompatybilne z oryginalnym Marvel United i jego zestawami rozszerzającymi. Paleta narzędzi do walki ze Złoczyńcami nigdy jeszcze nie była tak bogata!"

Marvel United X-Men już czekają w sklepie online: https://sklep.portalgames.pl/kategoria/przedsprzedaz

"Świetnie bawiliśmy się razem z moimi synami przy Marvel United. Oni pytali, a ja im opowiadałem o tych bohaterach i łotrach, których nie znali, przez co rozgrywki stawały się jeszcze ciekawsze. Z dumą patrzyłem jak mój sześciolatek, sam podejmuje decyzje, dzielnie znosi przegrane, a po porażce chce spróbować jeszcze raz. Dlatego z niecierpliwością czekamy na drużyny X-Menów i walkę z Magneto, Sabretoothem i Juggernautem, a w międzyczasie przypominam sobie genezę postaci, by przygotować się na kolejne pytania w trakcie rozgrywek 🙂" - Krzysztof, Board Times

Galeria zdjęć X-Menów tutaj: https://portalgames.pl/pl/marvel-united ... sprzedazy/
Awatar użytkownika
noowy
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2004, 16:28
Has thanked: 72 times
Been thanked: 138 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: noowy »

Właśnie zakończona kampania 3 sezonu na KS zmotywowała mnie do intensywniejszego ogrywania dotychczasowej zawartości, żeby łatwiej mi było podjąć decyzję ile tym razem mam w to ostatecznie wpakować. Wszystkie partie solo na 3 ręce (sprawdza się świetnie) w jedynym słusznym trybie heroic. Ograniczam się na razie tylko do sezonu 2, który mamy mniej ograny. Jak wypadł powrót?

Nadal bardzo mi się podoba i świetnie się przy United bawię. Mimo, że mam ponad 200 partii na liczniku i mimo, że syn w końcu załapał Marvel Champions i ostro tłuczemy core box (wyśmienita gra), to jednak nadal w United gra mi się świetnie i mam ochotę na więcej. Szybkie, zacięte i klimatyczne boje (15-20 min), fajna różnorodność i bardzo przyjemne kombinowanie. Co najbardziej zapamiętałem?

Spiral
Spoiler:
Sporo odświeżenie i zupełnie coś innego. Nie ma standardowych misji tylko tor misji i dopóki tego toru nie skończymy nie można korzystać z mocy specjalnych, więc tym razem błyszczą bohaterowie, którzy mają słabe specjale, ale dużo ikon. Samo wypełnianie toru misji w odpowiedniej kolejności i unikanie/niwelowanie bardzo nieprzyjemnych efektów threat jest bardzo ciekawą łamigłówką. Tor złola, który przesuwamy kiedy trafimy na odpowiedni symbol też fajnie pomyślany i generujący spore emocje. Ogólnie rewelacja i moja ścisła czołówka jeśli chodzi o złoli w tej grze.

Old Man Logan
Wszystkie wersje Wolverina są dosyć ciekawie zrobione, ale staruszek chyba najbardziej się wyróżnia. Ma nie tylko kartę startową emerytury (dostajemy 2 żetony ataku i dopóki karta jest odkryta nie możemy używać żetonów ataku), ale również końcową kartę powrotu (dostajemy 4 żetony ataku i zakrywamy kartę startową w storyline). Poza tym w jego talii są tylko gwiazdki i ruchy oraz specjale, które dają kolejne żetony ataku jeśli nadal odkryta jest karta startowa. Przez całą grę skazani jesteśmy na akcje heroiczne i inni bohaterowie muszą za nas atakować, ale jeśli dokopiemy się do ostatniej karty stajemy się mega-killerem, który spokojnie ściąga większość złoli na hita. Bardzo miodnie się nim gra :) Widzę, że podobnie (tylko z jokerami) będzie działał Quasar z dodatku Annihilation.
Awatar użytkownika
noowy
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2004, 16:28
Has thanked: 72 times
Been thanked: 138 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: noowy »

Ogrywam dalej i muszę jeszcze napisać o:

Bob, Agent of Hydra
Bob ma wywalone na walkę z nami, chce tylko spokojnie odejść na emeryturę i odkłada na nią hajs. Ma luzik i nigdy nie będzie pod presją, nawet jeśli skończymy jakieś misje. Ma 1hp i sam nie jest wielkim zagrożeniem, ale z drugiej strony można go ubić dopiero gdy skończymy wszystkie 3 misje, co rundę dokłada w każdej lokacji cywila/bandytę, a jego henchmeni to masakra - odwracanie ostatniej karty, żetony kryzysu i mnóstwo dmg na prawo i lewo - ogólnie jest duże prawdopodobieństwo KO. Nokaut bohatera nie jest zły, często nawet pożądany, ale tylko pod warunkiem, że jest koło nas Bob, bo jego efekt BAM przesuwa wskaźnik oszczędności Boba +1 jeśli nie ma w jego lokacji bohaterów, a cofa -1 za każdego bohatera, który w jego lokacji się znajduje (specjal Longshota "odkryj 3 karty z masterplanu i ułóż w dowolnej kolejności niesamowicie przydatny). Ogólnie świetny złol, wymagający kombinowania i wymuszający inne podejście, znacznie lepszy i śmieszniejszy niż sam Deadpol (jak zwykle czerstwy i jak zwykle z wymuszonym łamaniem 4 ściany) z tego samego pudła.

Nightcrawler
Żadnych ikon ruchu w talii, za to na każdej karcie obowiązkowy efekt przeniesienia się do innej lokacji. Prosty zabieg, ale świetnie i tematyczne odwzorowujący tego bohatera oraz dający odmienny i bardzo przyejmny feeling podczas grania nim.
osa1908
Posty: 260
Rejestracja: 15 maja 2016, 15:42
Has thanked: 88 times
Been thanked: 11 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: osa1908 »

Czy jest gdzies instrukcja do tego dużego pudla z ks z masa figurek?bo u mnie w pudełku brak.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10902
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3351 times
Been thanked: 3205 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: japanczyk »

osa1908 pisze: 19 lut 2023, 13:59 Czy jest gdzies instrukcja do tego dużego pudla z ks z masa figurek?bo u mnie w pudełku brak.
a do czego mialaby tam byc instrukcja|?
nowych zasad nie wprowadza
Awatar użytkownika
noowy
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2004, 16:28
Has thanked: 72 times
Been thanked: 138 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: noowy »

Potrzeba ogrywania i dzielenia się co ciekawszymi postaciami nadal silna ;)

Legion (villain)
6 osobowości, które zmieniają się co 2 rundy, wywracając warunki do góry nogami i czasami mocno nas zaskakując (niezłe WTF?! na koniec). Gdy już trochę się z nim obeznamy zaczyna się ostre kombinowanie i planowanie do przodu (osobowości zmieniając się według stałej kolejności, każda osobowość to 2 karty z 3 dostępnych). Unikalne doświadczenie i jedno z najlepszych jeśli chodzi o złoli w United. Brawo!

Doop
Bohater-orkiestra. 7 kart z mocą, w tym aż 2 karty startowe. Jako oficjalny video-fotograf X-men rozdaje jokery gdy ktoś w jego lokacji wykona min. 2 akcje walki/heroiczne i uda mu się to udokumentować. Zdolności regeneracyjne zapewniają mu jokera po KO. Zdolności psioniczne pozwalają dowolnie przemieścić cywili/bandytów między wszystkimi lokacjami. Zdolności podróżowania przez margines czaso-przestrzeni pozwalają na koniec rundy podmienić wyłożoną kartę na dowolną z wcześniejszych w storyline. Ogólnie miesza i daje sporo ciekawych możliwości - bardzo lubię takich bohaterów.
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6357
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 192 times
Been thanked: 488 times
Kontakt:

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: yosz »

noowy pisze: 20 lut 2023, 08:17 Potrzeba ogrywania i dzielenia się co ciekawszymi postaciami nadal silna ;)
Śmiało - nie przestawaj :)
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10902
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3351 times
Been thanked: 3205 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: japanczyk »

Zazdroszcze ilosci czasu zeby to wszytsko ogrywac :D
Ja czekam az mi corki podrosna, a poki co to poogrywalem podstawowe sety (United/X-Men/F4+ co niektorych bohaterow i villainow z SG z S1)
Awatar użytkownika
preshiq
Posty: 268
Rejestracja: 16 gru 2012, 13:36
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Has thanked: 271 times
Been thanked: 112 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: preshiq »

Pytanie - co będzie największą wartością dodana pudła podstawowego Xmen dla posiadacza podstawki Avengersow (+ pudełka z pajakami i strażnikami galaktyki) ?
Zakładam, że głównie nowi przeciwnicy . Czy są znacznie różni od tych które posiadam jw. ?
Thx
Awatar użytkownika
noowy
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2004, 16:28
Has thanked: 72 times
Been thanked: 138 times

Re: Marvel United: X-Men (Andrea Chiarvesio, Eric M. Lang)

Post autor: noowy »

japanczyk pisze: 20 lut 2023, 08:52 Zazdroszcze ilosci czasu zeby to wszytsko ogrywac :D
Ja czekam az mi corki podrosna, a poki co to poogrywalem podstawowe sety (United/X-Men/F4+ co niektorych bohaterow i villainow z SG z S1)
No właśnie ta gra jest super jeśli nie mamy za wiele czasu, pojedyncza rozgrywka to ok.15-30 minut + rozłożenie/złożenie, które mocno zoptymalizowałem :)

preshiq pisze: 20 lut 2023, 09:33 Czy są znacznie różni od tych które posiadam jw. ?
Thx
Sabretooth może trochę przypominać Ronana, ale imho reszta się wystarczająco odróżnia, najbardziej Mystique z żetonem senatora, którego musimy chronić. Są też wyraźnie trudniejsi od retailowych z pierwszego United (oczywiście z wyjątkiem Goblina ;)).
ODPOWIEDZ