Katedra Koszmarów / Nightmare Cathedral (Błażej Kubacki)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Jdn
Posty: 289
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 44 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: Jdn »

Fojtu pisze: 15 sie 2023, 09:29 U mnie to samo - Gmail odrzucił maila jak skopiowałem, ale jak się ręcznie wpisze, to jest ok.
Dodałem spacje przed mailem może niektóre przeglądarki kopiują z tym znaczkiem?
Awatar użytkownika
Wender
Posty: 187
Rejestracja: 09 lip 2022, 18:13
Has thanked: 100 times
Been thanked: 78 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: Wender »

Jdn pisze: 15 sie 2023, 10:14
Fojtu pisze: 15 sie 2023, 09:29 U mnie to samo - Gmail odrzucił maila jak skopiowałem, ale jak się ręcznie wpisze, to jest ok.
Dodałem spacje przed mailem może niektóre przeglądarki kopiują z tym znaczkiem?
Raczej to jakieś dziwne kodowanie mające utrudnić kopiowanie przez automaty. Co ma sens biorąc pod uwagę, że podanie maila publicznie w sieci = tona spamu ;)

EDIT: sprawdziłem, na stronie Czachy jest normalną czcionką podany email. Natomiast miesza Facebook, to ich zabezpieczenie maila przed kopiowaniem (bo zakładam, że taki mają cel tym dziwnym kodowaniem). Na forum była podana informacja z FB, stąd problemy.
Awatar użytkownika
Wender
Posty: 187
Rejestracja: 09 lip 2022, 18:13
Has thanked: 100 times
Been thanked: 78 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: Wender »

Jest update w sprawie fixpacka. We wrześniu mają rozsyłać.
Instrukcje, czyli pierwszy z elementów "fixpacka" już do nas dojechały. Czekamy jeszcze na przedrukowane karty.

Wysyłkę powinniśmy rozpocząć w pierwszej połowie września, ale o tym będziemy oczywiście jeszcze dodatkowo informować.

Cały czas możecie zgłaszać się po przedrukowany zestaw instrukcji oraz kart, wysyłając dane korespondencyjne na adres mailowy📨 katedra@czachagames.pl
Atk
Posty: 1394
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 493 times
Been thanked: 284 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: Atk »

AnlAir pisze: 15 sie 2023, 06:01
Jdn pisze: 11 sie 2023, 14:41 Z facebooka Czachy:

𝗞𝗮𝘁𝗲𝗱𝗿𝗮 𝗞𝗼𝘀𝘇𝗺𝗮𝗿𝗼́𝘄 - AKTUALIZACJA
Wydruk poprawionych kart oraz instrukcji został zlecony, więc tak jak zapowiadaliśmy, zaczynamy zbierać Wasze adresy.
Wszystkie osoby zainteresowane otrzymaniem "fixpacka" prosimy o wysłanie danych korespondencyjnych na dedykowany adres mailowy📧𝗸𝗮𝘁𝗲𝗱𝗿𝗮@𝗰𝘇𝗮𝗰𝗵𝗮𝗴𝗮𝗺𝗲𝘀.𝗽𝗹
O terminie rozpoczęcia wysyłek poinformujemy w kolejnej aktualizacji. Przesyłki będą realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej.
do miłego 🙂
Wszystko ładnie ale moje emaile na ten adres nie dochodzą.
Też tak macie?
Spoiler:
Nie wiem czy już ci się udało czy nie, ale kopiowany stąd mi też nie doszedł. Dopiero jak adres przepisałem ręcznie.


Ja ma inne pytanie, dostaliście odp? Bo ja nic.
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2086
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 432 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: tomp »

na tą chwilę, również zero reakcji.
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
MmmD
Posty: 33
Rejestracja: 11 lut 2023, 11:39
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 8 times
Been thanked: 1 time

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: MmmD »

Czacha w komentarzu napisała, że nie mają zamiaru wysłać feedbacku na tego maila. Wyślą dopiero maila do śledzenia przesyłki.
Rebel 10% (często 18%), chcesz coś kupić taniej, napisz ;)
Awatar użytkownika
miras23
Posty: 574
Rejestracja: 25 sty 2005, 15:23
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 19 times
Been thanked: 12 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: miras23 »

Czyli nawet nie wiemy, że jesteśmy uwzględnieni. Super.
Awatar użytkownika
AnlAir
Posty: 214
Rejestracja: 18 lut 2020, 22:05
Lokalizacja: 3sity
Has thanked: 51 times
Been thanked: 89 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: AnlAir »

Nie sądzę, że brak potwierdzenia to powód do obaw.
To nie jest sprzedaż promo paków :P
Było już sporo takich akcji i fix paki czy poprawione elementy były dosyłane bez problemu.
Nie sądzę, że celem Czachy jest wydrukowanie tylko 50% lub mniej kart do gier z nakładu, szanujmy się nawzajem.
Odpowiadanie na 1wszą falę mija się z celem, chill out guys :oops:

Inaczej jak zgłaszasz się po czasie 'przespałeś' lub nie wiedziałeś o takiej akcji.
No i wtedy możesz dostać odpowiedź co dla jednostek nie jest już jakąś wielką logistyką.
Poprawione elementy są dosyłane czasem po sporym czasie od wydruku i tak prawdopodobnie będzie i w tym przypadku.

Potwierdzam, że wpisanie ręcznie adresu działa.
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 504 times
Been thanked: 272 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: Irka »

Przed chwilą wysłałam prośbę o zestaw naprawczy na wspomniany już wyżej mail katedra@czachagames.pl i dostałam automatyczną odpowiedź:
Potwierdzamy, że Twój mail do nas dotarł. O wysyłce zestawów naprawczych będziemy informować w kolejnych aktualizacjach.
Pewnie niedawno wprowadzili ten system. Dam znać, jak dostanę kolejną.
Atk
Posty: 1394
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 493 times
Been thanked: 284 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: Atk »

Irka pisze: 31 sie 2023, 01:18 Przed chwilą wysłałam prośbę o zestaw naprawczy na wspomniany już wyżej mail katedra@czachagames.pl i dostałam automatyczną odpowiedź:
Potwierdzamy, że Twój mail do nas dotarł. O wysyłce zestawów naprawczych będziemy informować w kolejnych aktualizacjach.
Pewnie niedawno wprowadzili ten system. Dam znać, jak dostanę kolejną.
O to może warto jeszcze raz napisać 🤔

Napisałem prośbę o potwierdzenie zgłoszenia, po sekundzie chyba automat odpisał
cześć,

Potwierdzamy, że Twój mail do nas dotarł. O wysyłce zestawów naprawczych będziemy informować w kolejnych aktualizacjach.

pozdrawiamy
Czacha Games Team
Tak więc nie ma co się martwić, jak się wcześniej pisało i nie dostało odpowiedzi.
Jdn
Posty: 289
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 44 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: Jdn »

W ramach info na Facebooku 23 sierpnia Czacha pisała, że ma już poprawione instrukcje. Czekają na karty i raczej nie dotrą do imprezy w spodku.
Awatar użytkownika
Wender
Posty: 187
Rejestracja: 09 lip 2022, 18:13
Has thanked: 100 times
Been thanked: 78 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: Wender »

Jutro rusza wysyłka fixpaków do Katedry.
Trochę martwi mnie to czy instrukcje przeżyją kontakt z Pocztą Polską...
𝗞𝗮𝘁𝗲𝗱𝗿𝗮 𝗞𝗼𝘀𝘇𝗺𝗮𝗿𝗼́𝘄 - 𝗮𝗸𝘁𝘂𝗮𝗹𝗶𝘇𝗮𝗰𝗷𝗮

Mamy już wszystko, by zacząć wysyłać do Was "fix packi" do "Katedry Koszmarów". Pierwsze listy polecą do Was już jutro, a wysyłkę będziemy potwierdzać zwrotną wiadomością mailową. Liczymy, że do końca tygodnia wszystko od nas wyjdzie a Wy będziecie mogli w pełni cieszyć się z gry.

𝗪𝗔𝗭̇𝗡𝗘: przesyłki realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Bądźcie wyrozumiali dla listonoszy i sprawdzajcie swoje skrzynki pocztowe 🙂

pozdrawiamy...
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 504 times
Been thanked: 272 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: Irka »

Czacha do mnie pisze:cześć,

Wysłaliśmy do Ciebie "fix pack" do "Katedry Koszmarów". Przesyłka leci
Pocztą Polską, więc pewnie często ogląda się za siebie. Ale w końcu
dojdzie :)

miłego dnia!
Strud
Posty: 314
Rejestracja: 26 lis 2016, 14:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 30 times
Been thanked: 41 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: Strud »

Doszło.
Instrukcję i karty wrzucili do zwykłej koperty A4, tektury nawet nie bąbelkowej, bez żadnego wzmocnienia choćby tekturą, jedynie z adnotacja, by nie zginać.
Moja jest lekko poobijana, głównie od tyłu, ale bez zgięcia po całości, więc miałem farta. Nie zdziwię się, jak będzie sporo reklamacji.
Jdn
Posty: 289
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 44 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: Jdn »

Strud pisze: 23 wrz 2023, 10:30 Doszło.
Instrukcję i karty wrzucili do zwykłej koperty A4, tektury nawet nie bąbelkowej, bez żadnego wzmocnienia choćby tekturą, jedynie z adnotacja, by nie zginać.
Moja jest lekko poobijana, głównie od tyłu, ale bez zgięcia po całości, więc miałem farta. Nie zdziwię się, jak będzie sporo reklamacji.
Jest koperta to spoko, ostatnio już drugi raz Amazon.de wysłał mi puzzle Heye tylko z nalepka na pudełku od puzzli, mimo zaznaczenia opcji na prezent. Obite mam dwa rogi i oni uznają że wszystko ok. Dawniej wkładali w dodatkowe pudełko, a teraz raczej nie.
Katedra to przykład dla mnie jak dotrzymanie za wszelką cenę terminów dodaje potem koszty. Wolę jednak gry opóźnione, ale jednak ciut bardziej przetestowane od strony jak to pyka i z dopracowaną instrukcją. Niestety Czacha zlewa też co piszą gracze, prosili o info na maila co jest nie jasne pod FAQ. A potem to zlali i nawet nie uwzględnili w poprawkach ani odp. W ramach info zebrałem wszystkie wątpliwości z forum, Facebooka i bgg. Przetłumaczyłem usunąłem duplikaty itd.
Napiszesz co tam uwzględnili w paczce co jest poprawione? Instrukcja i coś więcej? Są może poprawione karty z tekstem: Rzuć 1?
Strud
Posty: 314
Rejestracja: 26 lis 2016, 14:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 30 times
Been thanked: 41 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: Strud »

W paczce jest:
instrukcja
8 kart konfliktu: c01, 07, 08, 15, 16, 22, 28 i 30
2 karty ulepszeń: d55, 56
2 karty podstępu: d88, 92
8 kart koszmarów: n01-08
Mój egzemplarz jeszcze leży nieograny, więc nie wiem, co zmienili w instrukcji.
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2086
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 432 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: tomp »

Ktoś wspominał błędach znalezionych później, po tym jak ogłosili, że będzie paczka naprawcza.
sytuacja z karta "wstaw do każdego regionu" zamiast "do 1 dowolnego regionu" - czy to też znajduje się w paczce?
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
Wojco
Posty: 18
Rejestracja: 15 maja 2011, 16:14
Been thanked: 1 time

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: Wojco »

Grał ktoś może w tryb solo? Jak wrażenia? Podobno rozgrywka jest za łatwa, nawet na wyższym poziomie trudności.
Strud
Posty: 314
Rejestracja: 26 lis 2016, 14:09
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 30 times
Been thanked: 41 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: Strud »

tomp pisze: 23 wrz 2023, 16:30 Ktoś wspominał błędach znalezionych później, po tym jak ogłosili, że będzie paczka naprawcza.
sytuacja z karta "wstaw do każdego regionu" zamiast "do 1 dowolnego regionu" - czy to też znajduje się w paczce?
Nie wiem, o jakich konkretnych błędach jest mowa, ale to, o czym wspominasz w drugiej linijce jest poprawione ma kilku kartach.
Awatar użytkownika
E2MD
Posty: 382
Rejestracja: 11 kwie 2017, 12:42
Lokalizacja: 43-518
Has thanked: 53 times
Been thanked: 135 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: E2MD »

Nadal nie dostałem przesyłki z fixpackiem ani powiadomienia.
Zgłosiłem się mailem.
Czy ktoś tak jeszcze ma?
Nie przyszedłem tutaj wygrać
Jdn
Posty: 289
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 44 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: Jdn »

E2MD pisze: 05 paź 2023, 18:50 Nadal nie dostałem przesyłki z fixpackiem ani powiadomienia.
Zgłosiłem się mailem.
Czy ktoś tak jeszcze ma?
Ja tak miałem. Polecam wysłać jeszcze raz maila, mi odpisali następnego dnia i okazało się że nie byłem na liście do wysyłki. Nie dostali mojego maila. Poprosiłem o dodanie na co odpisali że dodali ale wysyłają w kolejności zgłoszeń.
Wysłali i dostałem dziś, więc niecały tydzień trwała akcja.
Awatar użytkownika
miras23
Posty: 574
Rejestracja: 25 sty 2005, 15:23
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 19 times
Been thanked: 12 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: miras23 »

E2MD pisze: 05 paź 2023, 18:50 Nadal nie dostałem przesyłki z fixpackiem ani powiadomienia.
Zgłosiłem się mailem.
Czy ktoś tak jeszcze ma?
Ja już dwa maile wysłałem i nic. Żenująca jest ta firma.
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 504 times
Been thanked: 272 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: Irka »

Chyba od dwóch miesięcy (i dwóch stron) nie pojawiła się tu już żadna recenzja. Może dlatego, że wszyscy czekali lub nadal czekają na te zestawy naprawcze?

Ja poczekam z lekturą instrukcji, aż teściowa znajdzie czas, żeby pomalować figurki. Nigdy jeszcze tego nie robiła, ale widząc jej postępy w hobby malowanek dla dorosłych albo np. decoupage - już się cieszę. A do tego będzie grać z nami, czyli skarb, a nie teściowa 8)
prib4
Posty: 218
Rejestracja: 20 mar 2021, 21:12
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: prib4 »

Moja 'recenzja' po 1,5 partii jest taka, że gra ma parę fajnych pomysłów ale niczym się nie wybija i jest to bardziej prototyp niż finalny produkt. Samo składanie tego to kosmos (w 2 fazie mieszasz 3 decki) i gra by musiała być wybitna żeby mi się to chciało robić. Poszło pod młotek :/
Jdn
Posty: 289
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 44 times

Re: Nightmare Cathedral / Katedra Koszmarów (Błażej Kubacki)

Post autor: Jdn »

Irka pisze: 05 paź 2023, 20:09 Chyba od dwóch miesięcy (i dwóch stron) nie pojawiła się tu już żadna recenzja. Może dlatego, że wszyscy czekali lub nadal czekają na te zestawy naprawcze?

Ja poczekam z lekturą instrukcji, aż teściowa znajdzie czas, żeby pomalować figurki. Nigdy jeszcze tego nie robiła, ale widząc jej postępy w hobby malowanek dla dorosłych albo np. decoupage - już się cieszę. A do tego będzie grać z nami, czyli skarb, a nie teściowa ;)
Pojawiły się chyba z dwa filmiki po angielsku ostatni miesiąc. Ale nie wyskakują jako pierwsze na Youtube, niszowe kanały.
Ta gra ze względu na jednokrotne wydanie prawdopodobnie będzie zapomniana, poza gronem kolekcjonerów i osobami, które kochają Beksińskiego.
ODPOWIEDZ