Brzdęk! Katakumby / Clank! Catacombs (Paul Dennen)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
prib4
Posty: 219
Rejestracja: 20 mar 2021, 21:12
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

Re: Brzdęk! Katakumby / Clank! Catacombs (Paul Dennen)

Post autor: prib4 »

To ja tylko dodam, że po kolejnych partiach czekam niecierpliwie na dodatek (byleby nie taki jak wesoła kompania - chyba najgorszy dodatek w jaki grałem ever). Jeśli ktoś się waha i szuka opinii na forum to wg mnie może być ciężko lepiej wydać te 150-160zł na nową grę.
Awatar użytkownika
Marooned
Posty: 55
Rejestracja: 04 lut 2020, 12:05
Has thanked: 13 times
Been thanked: 22 times

Re: Brzdęk! Katakumby / Clank! Catacombs (Paul Dennen)

Post autor: Marooned »

To ja dodam, że Wesoła Kompania to świetny dodatek, bo daje możliwość grania do 6 osób oraz niezależnie umożliwia (choć nie wymusza) asymetrię graczy. Jasne, są tam lepsze i gorsze postacie, ale takie ryzyko asymetrii. Dodatek dokłada również karty reakcji. Niestety, nie ma ich za dużo, ale lekko wymuszają obserwowanie co robią inni gracze jeśli chcemy skorzystać z opcji zagrania większą liczbą kart w swojej turze.

Całkiem sprawnie współgra on i ze Smokiem i z Katakumbami.
Sebastian2811
Posty: 26
Rejestracja: 24 lip 2022, 19:31

Re: Brzdęk! Katakumby / Clank! Catacombs (Paul Dennen)

Post autor: Sebastian2811 »

A jak wesoła kompania sprawdza się w kosmosie?
Pomnik
Posty: 323
Rejestracja: 31 mar 2022, 00:05
Has thanked: 159 times
Been thanked: 110 times

Re: Brzdęk! Katakumby / Clank! Catacombs (Paul Dennen)

Post autor: Pomnik »

Sebastian2811 pisze: 19 sty 2024, 13:35 A jak wesoła kompania sprawdza się w kosmosie?
Nijak, niekompatybilna.
"Real darkness have love for a face. The first death is in the heart, Harry."
ODPOWIEDZ