Do 100 zł, używka, od 2 graczy, preferowana do godziny

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Awatar użytkownika
SetkiofRaptors
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2020, 02:04
Has thanked: 244 times
Been thanked: 378 times

Do 100 zł, używka, od 2 graczy, preferowana do godziny

Post autor: SetkiofRaptors »

Szukam dobrej gry którą można złapać za około 100 zł, może być używka. Gry krótsze, do godziny mają większą szansę, ale nie jest to wymagane. Min. 2 osobowe, ważne żeby ten tryb był fajny. + za dobre tryby na więcej graczy.

Gramy w miks różnych rzeczy: od ameri po mózgożerne euro.

Na liście mam:
Khora, choć ma mieszane opinie na forum, to recenzja od SU&SD mnie urzekła. Suche nic nie udające euro.
Teothiuacan - słyszałem wiele dobrego, duże ale chyba trochę długie euro. Zaskoczyła mnie cena używek online, myślałem, że to droższa gra. Partnerce podobało się Tzolkin.
Brazil Imperium - miałem te grę na celowniku długo, teraz z drugiej ręki można zdobyć za 120. Mieszane opinie na forum mnie zniechęciły. Może warto?
Bonfire - oprawa i temat zepchnęły tę grę na dalszy plan, ale jest to budżetowe ciężkie euro, zbierające dobre opinie.

Od razu powiem, że testowałem Palladynów i jakoś mnie nie porwało (choć nie są źli), przez co nie do końca interesują mnie np Wicehrabiowie.

Z góry dziękuje za sugestie.
Wrocław. Kupiłem sobie już Inis i jest super.
agt
Posty: 1190
Rejestracja: 17 sie 2020, 13:48
Has thanked: 639 times
Been thanked: 323 times

Re: Do 100 zł, używka, od 2 graczy, preferowana do godziny

Post autor: agt »

Ja nie mam zdania, wiec się wypowiem :wink:
Ale na szczęście nie na temat :)

"Iii.. Neverhood super! :D"
Dziękuję.
Awatar użytkownika
tekknoboy
Posty: 421
Rejestracja: 20 lip 2011, 09:07
Has thanked: 17 times
Been thanked: 50 times

Re: Do 100 zł, używka, od 2 graczy, preferowana do godziny

Post autor: tekknoboy »

Z podanych prEz ciebie tytulow nie mam nic przetestowanego, ale widzę, że jakoś tak euraski wybrałeś. Przy czym chyba poz. 2 i 3 raczej w 100pln się nie zmieścisz (?)

W tym roku przez forum przeszła fala zachwytów nad Wiedzmia Skałą, może by wam podpasowala?
Ja od siebie podrzuciłbym już kilkulatka: pory roku, albo 51. Stan?
Awatar użytkownika
SetkiofRaptors
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2020, 02:04
Has thanked: 244 times
Been thanked: 378 times

Re: Do 100 zł, używka, od 2 graczy, preferowana do godziny

Post autor: SetkiofRaptors »

tekknoboy pisze: 16 gru 2022, 08:09 Z podanych prEz ciebie tytulow nie mam nic przetestowanego, ale widzę, że jakoś tak euraski wybrałeś. Przy czym chyba poz. 2 i 3 raczej w 100pln się nie zmieścisz (?)

W tym roku przez forum przeszła fala zachwytów nad Wiedzmia Skałą, może by wam podpasowala?
Ja od siebie podrzuciłbym już kilkulatka: pory roku, albo 51. Stan?
Tak wyszło :) Brazil nie nazwałbym w sumie euro a bardziej mikro 4x.

Z Wiedzmią Skałą spoko! musze poczytać i poogladać.
Wrocław. Kupiłem sobie już Inis i jest super.
ODPOWIEDZ